Tõestatud: mis ei tapa, see teeb tugevamaks

Vana ütlemine, et mis ei tapa, see teeb tugevamaks, on tõsi, selgus Buffalo ülikoolis läbi viidud uuringust, vahendab Geniusbeauty.

Uurimuses osalejad analüüsisid oma elu ning seda, kuidas negatiivsed sündmused on mõjutanud nende iseloomu ja tulevast elu. Uuringut juhtinud Mark Seery ja tema kolleegid märkasid, et uuringus osalejad, kelle elus oli olnud palju keerukaid aegu, olid vaimselt tasakaalukamad ja paremas seisus kui need, kelle elu oli olnud lillelisem.

Seega raskused on kasulikud, kuna tänu neile tekib tugevam iseloom ning vastupanuvõime ja oskus keerulistes oludes hakkama saada. Kui inimese elus on vähe probleeme, ei oska ta ka nende vähestega, mis tekivad, kuigi hästi toime tulla.

 

 

 

 

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara