Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
04.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”
05.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”
08.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”
09.12 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
03.12 kl 19 “Hiilgav!”
03.12 kl 19 “Vihmatants”
03.12 kl 19 “Aabitsa kukk”
04.12 kl 19 “Vombat”
04.12 kl 19 “Kõik on täis”
05.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas” esietendus
05.12 kl 19 “Eesti matus”
05.12 kl 19 “Panso”
07.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
07.12 kl 19 “Hiilgav!”
07.12 kl 19 “Müügimehe surm”
08.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
08.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
08.12 kl 19 Esimene lugemine: “Kafkamäng”
09.12 kl 19 “Augustikuu”
09.12 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
03.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
04.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
04.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
05.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”
05.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
05.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”
05.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
07.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
07.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
07.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”
07.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
07.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
08.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
08.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
08.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
08.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
09.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
09.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
09.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
09.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
03.12 kl 19 “Ballettmeister”
04.12 kl 19 “Janu”
08.12 kl 19 “Esimesed suudlused”
09.12 kl 19 “Esimesed suudlused”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
03.12 kl 19 “Pähklipureja”
04.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
04.12 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”
05.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”
05.12 kl 12 “Pähklipureja”
05.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”
05.12 kl 19 “Silva”
07.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
07.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
07.12 kl 19 “Nahkhiir”
08.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
08.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
08.12 kl 19 “Tuhkatriinu”
09.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
09.12 kl 19 “Pähklipureja”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
08.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest, esietendus
08.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”
Sandra Z, esietendus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
08.12 kl 11 “Soovilaegas”
09.12 kl 16 “Soovilaegas”  
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
04.12 kl 19 “Võtame uuesti!” esietendus
06.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
07.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
08.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
03.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:
Kirjad jumalale” Saue huvikeskuses
04.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:
Kirjad jumalale” 
06.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:
Kirjad jumalale” Vanemuise v/m   
08.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:
Kirjad jumalale” Aravete kultuurimajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
04.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
06.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
06.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
07.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
07.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
08.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
09.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
09.12 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
05.12 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
06.12 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
04.12 kl 12 “Päkapikne”
05.12 kl 15 “Päkapikne”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
03.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”
04.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”
08.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”
09.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
03.12 kl 19 “Grace ja Glorie”
03.12 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Aruküla rahvamajas
04.12 kl 19 “Nii nagu taevas”
08.12 kl 19 “Grace ja Glorie”
Tartu Sadamateatris
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
03.12 kl 19 “Üllatuskülaline”
Märjamaa Rahvamajas
04.12 kl 19 “Üllatuskülaline”
Vändra Kultuurimajas
05.12 kl 19 “Valedetektor”
Pärnu teatris “Endla”
06.12 kl 19 “Üllatuskülaline”
Põltsamaa Kultuurikeskuses
07.12 kl 19 “Valedetektor”
Tartu “Vanemuise” väikeses majas
08.12 kl 19 “Üllatuskülaline”
Kuressaare Kultuurikeskuses
09.12 kl 19 “Üllatuskülaline”
Orissaare Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
03.12 kl 19 “Helisev muusika”
03.12 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
04.12 kl 19 “Kevade”
04.12 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
04.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
05.12 kl 16 “Kaunimad hetked Su elus”
teatri väikeses majas
05.12 kl 16 “Maetud laps” Sadamateatris
06.12 kl 12 “Helisev muusika”
06.12 kl 12 “Helisev muusika”
08.12 kl 19 “Uinuv kaunitar”
08.12 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
08.12 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
09.12 kl 16 “Sviit” teatri väikeses majas
09.12 kl 19 “Vanamees ja meri”
Sadamateatris
09.12 kl 13 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
09.12 kl 19 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu

Varius
07.12 kl 18 “Ananassid šampanjas”
Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
03.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”
06.12 kl 19 “Tarbetud inimesed”
Antsla Kultuurimajas
07.12 kl 15 “Kas sulle meeldib porno?” Viljandi Maagümnaasiumis
07.12 kl 17 “Kas sulle meeldib porno?” Viljandi Maagümnaasiumis
08.12 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
09.12 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
04.12 kl 15 “Karupoeg Puhh”
Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater
03.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”
07.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Vastseliina rahvamajas
09.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende Villa
03.12 kl 19 Rain Simmul,
Heli Vahing, Jaan Sööt
Mere pst 7, Pärnu

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
03.12 kl 19 Juhan Viidingu laulude
heliplaadi “Osa 2” esitluskontsert
Lai 1, Tallinn

Estonia kontserdisaal
07.12 kl 19 Eliitkontserdid /
Tanel Joamets (klaver) 
09.12 kl 18 Musamari lastekontsert
“Meil on jõulud, meil on laulud”
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed 
05.12 kl 17 Kolme Tenori Jõulukontsert  
09.12 kl 19 Kolme Tenori Jõulukontsert  
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
03.12 kl 22 “Hip Hop Jam”
Def Räädu, Noizmakaz
04.12 kl 19.45 Suur Pöffi Lõpupidu
Magasini 5, Tartu

Keila kirik
09.12 kl 19 Jõulud südames -
Birgit Õigemeel, Birgit Varjun,
Uku Suviste, Violina, Mihkel Mattisen
Paldiski maantee 2, Keila

Kloostri Ait
03.12 kl 20 Kristjan Mazurtšak
(saksofon), Ara Yaralyan (kontrabass)
04.12 kl 20 Vladimir Võssotski (klaver)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
04.12 kl 22 Räppsodi Feat.
Getter Jaani, Shanon, Anis Arumets
Vallikraavi 4, Tartu

NO99
03.12 kl 22 Jazzklubi:
Muusikaakadeemia ja Otsakooli bändid
04.12 kl 16 Jazzklubi: Ajavares
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
07.12 kl 19 Macy Gray / Jõulujazz 2010
Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld
03.12 kl 22 Bombillaz
plaadiesitluskontsert!
04.12 kl 22 Metsakutsu
tutvustab plaati
08.12 kl 21 Jazziklubis Rebecca Kontus & Tom-Tomm Trio
Lossi 15, Viljandi

Pärnu Agape Keskus
04.12 kl 19 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud
Männi 2, Pärnu

Pärimusmuusika Ait
03.12 kl 19 Kitarriduo Ain Agan ja
Oleg Pissarenko
07.12 kl 18 OKA kontsertkohtumine Sille Kapperiga
07.12 kl 19 Junson, Niit, Mazurtchak / Jõulujazz 2010
09.12 kl 19 Indrek Kalda
Juubelikontsert “Jagatud armastus”
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
03.12 kl 19 “Reis ümber maailma”
Eesti Rahvusmeeskoor
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
03.12 kl 21.30 Jazzliit: Ajavares
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
03.12 kl 22 Singer-Vinger /
Ultima Thule
08.12 kl 19 W.A.S.P. (USA)
09.12 kl 20 Tony Allen (NIG)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saka Mõisahäärber
03.12 kl 19 Koit Toome - Mälestused
Saka mõis, Kohtla vald, Ida- Virumaa

Tallinna Jaani kirik
04.12 kl 18 Jõuluaaria:
Oliver Kuusik (tenor, RO Estonia) 
Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tartu Pauluse kirik
05.12 kl 17 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud
Riia 27, Tartu

Teatri Puhvet
06.12 kl 19 Siim Aimla, Ara Yaraljan
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva Kirik-Kammersaal
08.12 kl 19 Kihnu Virve pereansambel - Jõulu- ja ootusajalaulud
Valga mnt 42, Tõrva

Viimsi Püha Jaakobi kirik
05.12 kl 17 Hingemuusikaga jõuluaega / L. Koikson, P. Daniel, K. Mazurtchak
Nurme tee 3, Viimsi

Voose Rahvamaja
05.12 kl 19 Jõulud südames -
Birgit Õigemeel, Birgit Varjun,
Uku Suviste, Violina, Mihkel Mattisen
Voose küla, Alavere

Väravatorn
04.12 kl 16 Hortus Musicus:
Vahemere laulud
Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
ArtDepoo esimene püsinäitus,
kuni 15.01 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Slippery terrain” Nina Lassila (FI/SE),
Juliana Espana Keller (CA/UK),
Thora Gunnarsdottir &
Elin Thorisdottir (IS), kuni 11.12  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Scripta manent IV” Rahvusvaheline
köitekunstinäitus, kuni 09.01
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Nimetu” Maarit Murka, kuni 13.12                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01
“Mõtted savis”, kuni 18.12 
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, 08.12–26.06
“Kõik saab korda”, kuni 02.01
Sirje Runge “Suur Armastus”,
kuni 02.01
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,
skulptuur, maal, kuni 11.12 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Erkki Luuk & Chaneldior, kuni 12.12
Harju 13, Tallinn

Tammelinna Raamatukogu
Raivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12
Suur Kaar 26, Tartu

Tampere Maja
“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, kuni 14.12
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
”Nõukogude öö” ja teisi pilte. Raul Rajangu, kuni 30.12
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“ keraamikute ühisnäitus, kuni 12.12
“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,
kuni 12.12
“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,
kuni 12.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Talvesalong, kuni 31.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
“Peterburi muuseumi vahakujude
näitus”, kuni 13.12
Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii
“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12
Liiva 13, Võru

KINO

Coca-Cola Plaza 
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: R–P kl 14.00; RR–L kl 11.40; E–N kl 11.45, 16.50, 19.20 v.a. N)
vene keeles: kl 11.30 (v.a. N); R–P kl 16.50;  E–K kl 16.40; E–N kl 19.10
“Õigeks ajaks”
kl 14.45, 21.55
“Saag” 3D
R–L kl 14.20; R–P kl 19.20, 21.45; E–N kl 14.15; E–K kl 22.05
“Jälle sina”
R–P kl 17.05
“Pidurdamatu”
kl 12.20, 17.20, 19.40
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 11.50 (v.a. P), 15.00, 18.10 (v.a. N), 21.15; R–P kl 16.05, 19.05;
E–N kl 12.15, 15.20
“13”
kl 17.15, 22.20
“Kõrbelill”
kl 11.35 (v.a. N), 14.25 (v.a. N), 19.30
“Skyline - Ära vaata üles”
L–P kl 11.45, 13.55; R–P kl 22.15
“Kolm järgmist päeva”
R–P kl 11.55 , 14.30, 19.25, 22.05;
E–N kl 11.40 , 14.20, 17.00, 19.35, 22.10
“Luba mind sisse”
kl 13.15 (v.a. R), 15.30 (v.a. R), 17.45, 20.00, 22.15; R kl 11.45, 13.55
“Kiirem”
kl 12.30, 14.55, 17.30, 19.45, 22.00
“Söö palveta armasta”
kl 18.20, 21.20
“Keelatud tants” 3D
E–K kl 14.00; E–N kl 21.40
“Narnia Kroonikad:
Koiduränduri teekond” 3D
P kl 12.15; L kl 15.00; N kl 18.30
National Theatre Live: “Hamlet”
N kl 21.00
14. Tallinna
Pimedate Ööde Filmifestival
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Saag” 3D
E–K kl 21.00
“Õigeks ajaks”
kl 15.15, 19.15
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 12.00 (v.a. K), 15.00 (v.a. P, K),
18.00 (v.a. L); R–P kl 21.00
“Häbimärk”
kl 17.15
“Saatan”
13.15, 21.30
“Narnia Kroonikad: Koiduränduri
Teekond” 3D P kl 15.00; L kl 18.00
National Theatre Live: “Hamlet”
N kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri        
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 15.15, 18.15 (v.a. E), 21.15; L–P kl 12.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 18.15
“Külm linn”
kl 16.30, 21.00
“Jälle sina”
14.15, 19.00; L–P kl 12.00
“Kiirem”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Söö, palveta, armasta”
P kl 15.00, 18.00; E–T kl 18.30;
K kl 18.00, 20.50; N kl 19.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Red – eriti ohtlikud agendid”
N, K kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
NBB! Kuni 5. detsembrini toimuvad Kosmose mõlemas saalis
PÖFFi seansid
“Red - Eriti ohtlikud agendid”
T–N kl 15.15, 20.00
“Häbimärk”
T–N kl 17.45
“Varuvõmmid”
T–N kl 15.45, 20.45
“Wall Street: raha ei maga”
T–N kl 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Stone”
kl 18.45
“Saag VII“
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Söö, palveta, armasta”
R–P kl 11.45(v.a. L,P), 17.00;
EZ–N kl 12.45, 17.00, 20.30
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: R kl 13.45; L kl 14.15;
P kl 14.00; E–K kl 12.15, N kl 13.45;
vene keeles: R kl 11.30; L kl 12.15;
P kl 12.00; E–N kl 11.45
“Sotsiaalvõrgustik”
R–P kl 13.15; E–N kl 16.30 
“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”
R kl 14.30; L–P kl 11.45; E–N kl 21.00    
“Õigeks ajaks”
R–P kl 18.00; E–N kl 19.00
“Saag” 3D
R–P kl 22.45; E–N kl 11.55, 22.00
“Pidurdamatu”
R–P kl 16.00; E–N kl 14.00, 16.15, 18.45
“Jälle sina”
R–P kl 13.45; E–N kl 12.00, 14.20
“Harry Potter ja surma vägised. Osa 1” R kl 12.30, 14.00, 16.00, 19.45, 21.15;
L–P kl 12.45(v.a. P), 13.30 (v.a. L), 14.00, 16.45, 19.45, 21.45;
E–N kl 12.30, 14.00, 15.30, 17.00,
18.30(v.a. N), 20.00, 21.30
“Skyline. Ära vaata üles”
11.50, 18.15(v.a. R–P), 21.15 (v.a. R–P);
R–P kl 22.00
“Kolm järgmist päeva”
R–P kl 13.00(v.a. L, P), 19.40,
22.15(v.a. L, P); E–N kl 14.15, 19.15
“Kiirem”
R kl 12.00, 15.40, 17.45, 22.00;
L–P kl 12.30, 14.30, 20.00, 22.15;
E–N kl 13.45(v.a. N), 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
“Keelatud tants” 3D
E–N kl 17.00
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: N kl 11.00
“Narnia Kroonikad. Koiduränduri
Teekond” eellinastused: L–P kl 15.30
esilinastus: N kl 18.30
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara