PP: Filmimuusika tänapäevases kastmes

Sel nädalavahetusel ja järgmise nädala alguses saab Eestimaa erinevais linnades nautida Venemaa orkestri Cinema esituses tuntud filmimuusikat.

Eestit väisav orkester Cine­ma on nooruke, loodi see alles eelmisel aastal Peterburis eesmärgiga esitada publikule tuntud filmimuusikat erinevate ajastute filmidest. Peale muusika pakutakse aga ka vaatemängu. Cinema kontsertidel on alati kasutusel audio-visuaalsed vahepalad.

Nende programm on koostatud mitmekesiselt, arvestades erineva publikuga.
Kontsertidel esinevad Cine­ma koor ja sopran Žanna Domb­rovs­kaja. Orkestri asutaja ja peadirigent on Igor Po­no­ma­ren­ko.
Eestis antav kontsert on kaheosaline. Esimeses osas esitatakse Eduard Artemjevi muusikat vene ja Hollywoodi filmidest, mille režissöörid on Andrei Tarkovski, Nikita Mih­halkov, Andrei Kont­šalovski.
Teises osas kõlab Ennio Mor­ri­kone, Nino Rota ning Holly­woodi kultusfilmide “Mat­rix”, “Romeo ja Julia”, “Ristiisa” ja paljude teiste filmide muusika.

Cinema orkestri kontserdid
04.12 kl 18 Jõhvi kontserdimajas
05.12 kl 16 Tartus Vanemuise kontserdimajas
06.12 kl 19 Tallinnas Estonia kontserdisaalis
Piletid: 150–350 krooni
www.concert.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara