PP: Turvaline muusikaelamus

Lavastus “Helisev muusika” on kindla peale minek – seda emotsiooni, mida sealt saada loodad, sa ka saad. Mina lootsin klassikalist õnneliku lõpuga magusat muusikali ning selline see oligi. Lahutas meelt ja tõstis tuju.

Vahel on päris hea meel, kui satud vaatama midagi nii turvaliselt head. Et ei peagi väga pead vaevama, mis asi see õieti on, mida sulle vaadata pakutakse, vaid oskad oma ootusi tegelikkusega vastavusse sättida.
Just “turvaline” on õige märksõna “Heliseva muusika” kohta. Ei ole seal mingeid ekstreemsusi, etendus on servast servani ilusat ja armsat muusikat täis ning emotsionaalselt häirivaid kohti seal lihtsalt ei ole.
Kes enda jaoks muusikali­žanri just suisa ei välista, võiks seda etendust kasutada teraapilise meeleoluparandajana. Kui ikka kolm pikka tundi veeta järjest keskkonnas, mis sulle nii meloodilises kui ka süžee kulgemise mõttes positiivseid signaale saadab, siis hakkab see tasapisi mõjuma.
Muidugi tasub ennast juba varakult helgesse meeleolusse häälestada ja hingeuksed valla teha, sest tõsi ta on – žanrile omast magusust on seal omajagu.
“Helisev muusika” on nagu ilus muinasjutt lastejuttude kullavaramust: hea pääseb võidule ja teeb imesid, elumured kaovad teelt ning kõik laheneb. Et see kõik juba varasemast tuttav on, ei sega. Kui ikka on kommisöömise päev, siis söön ja

“Helisev muusika”
7/10
Esietendus 27. novembril
kl 19 Vanemuise teatri suures majas

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Mari Hiiemäe

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara