Turule jõudis vargavastane rahakott

Dunhill paiskas jõuludeks müüki rahakoti, mis pole pelgalt kaunis ja praktiline, vaid pakub turvalist raha kaasaskandmise võimalust, vahendab Geniusbeauty.

Rahakoti saladuseks on biomeetrilisete tehnoloogiate kasutamine: isegi kui rahakott ära varastatakse, ei saa pikanäpumees seda kiirelt avada ja varastatud panga- ja krediitkaarte kasutada, kuna rahakoti avab ainult omaniku sõrmejälg. Muidugi ei ole rahakott päris purunematu, ent selleks ajaks kui varas on suutnud selle lahti muukida, on selle omanik suure tõenäosusega jõudnud oma pangakaardid sulgeda, sest tänu Bluetooth-ühendusele saadab rahakott esimese lõhkumiskatse peale sellest teate rahakoti kasutaja mobiiltelefoni.

Ainsaks rahakoti puuduseks on selle kõrge hind: see maksab pea 525 naela ehk veidi alla kümne tuhande eesti krooni.    

  

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara