TEATER
Cabaret Rhizome
10.12 kl 19 “Avangardist”
11.12 kl 19 “Oraatorid”
16.12 kl 19 “Cabaret Interruptus”
Kaarli pst 9, Tallinn
Eesti Draamateater
10.12 kl 19 “Rahauputus”
10.12 kl 19 “Kõik on täis”
10.12 kl 19 “Aabitsa kukk”
11.12 kl 19 “Hiilgav!”
11.12 kl 19 “Panso”
12.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
12.12 kl 19 “Kirsiaed”
12.12 kl 19 “John Gabriel Borkman”
12.12 kl 19 Esimene lugemine:
“Tasandikkude helinad”
14.12 kl 19 “Augustikuu”
14.12 kl 19 “Boulgakoff”
15.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
15.12 kl 19 “Vombat”
15.12 kl 19 “Vihmatants”
16.12 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
16.12 kl 19 “Leekrüübe”
Pärnu mnt 5, Tallinn
Eesti Nuku- ja Noorsooteater
10.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
10.12 kl 13 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
10.12 kl 18 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
10.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
11.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
11.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”
11.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”
11.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
11.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
12.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”
12.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
12.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
12.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”
12.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
14.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
14.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
14.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
14.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
15.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
15.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
15.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
15.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
16.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
16.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
16.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”
16.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
16.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
Lai 1, Tallinn
Endla Teater
10.12 kl 19 “Madame Bovary”
14.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”
15.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”
15.12 kl 15 “Timbulimbu ja talv”
16.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”
16.12 kl 15 “Timbulimbu ja talv”
Keskväljak 1, Pärnu
Estonia
10.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
10.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
10.12 kl 19 “Silva”
11.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”
11.12 kl 12 “Silva”
11.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
11.12 kl 15 “Mõmmi jõuluaabits”
11.12 kl 19 “La Traviata”
12.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”
12.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
12.12 kl 12 “Ooperigala lastele”
12.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”
12.12 kl 17 “Silva”
14.12 kl 11 “Käsikivi kosmosest”
14.12 kl 13 “Käsikivi kosmosest”
14.12 kl 19 “Silva”
15.12 kl 09.30 “Mõmmi jõuluaabits”
15.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”
15.12 kl 12 “Pähklipureja”
15.12 kl 15 “Mõmmi jõuluaabits”
15.12 kl 19 “Pähklipureja”
16.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
16.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
16.12 kl 16 “Käsikivi kosmosest”
16.12 kl 19 “Cosi fan tutte”
Estonia pst 4, Tallinn
Kanuti Gildi Saal
10.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest
10.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”
Sandra Z
11.12 kl 19.30 “Für Waldo 2” Silver Elvest
11.12 kl 19.30 “Autistid/artistid”
Sandra Z
15.12 kl 19.30 “Järgmisel õhtul...”
Laur Kaunissaare
Pikk 20, Tallinn
NO99
10.12 kl 19 “(Untitled)”
11.12 kl 19 “(Untitled)”
13.12 kl 19 “(Untitled)”
15.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
16.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn
Pärimusteater Loomine
15.12 kl 11 “Martsipanilugu”
algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel
15.12 kl 14 “Martsipanilugu”
algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel
16.12 kl 11 “Martsipanilugu”
algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel
16.12 kl 14 “Martsipanilugu”
algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel
Vene 6, Tallinn
Rakvere Teater
10.12 kl 19 “Unenäokohvik”
esietendus Pangamajas
11.12 kl 11 “Väike mukk” esietendus
11.12 kl 15 “Väike mukk”
11.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas
13.12 kl 11 “Väike mukk”
13.12 kl 15 “Väike mukk”
14.12 kl 11 “Väike mukk”
14.12 kl 15 “Väike mukk”
15.12 kl 11 “Väike mukk”
15.12 kl 15 “Väike mukk”
15.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas
16.12 kl 11 “Väike mukk”
16.12 kl 15 “Väike mukk”
16.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Tallinna Linnateater
10.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
10.12 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
11.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
11.12 kl 19 “Homme näeme”
13.12 kl 19 “Homme näeme”
13.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
14.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
14.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
15.12 kl 19 “Suur mees juba”
15.12 kl 19 “Homme näeme”
16.12 kl 19 “Keskööpäike”
16.12 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn
Teoteater
11.12 kl 12 “Päästke jõulud”
Kultuurikeskuses Lindakivi
11.12 kl 15 “Päästke jõulud”
Kultuurikeskuses Lindakivi
12.12 kl 12 “Päästke jõulud”
Kultuurikeskuses Lindakivi
12.12 kl 15 “Päästke jõulud”
Kultuurikeskuses Lindakivi
13.12 kl 18 “Päkapikne”
14.12 kl 18 “Päkapikne”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn
Theatrum
15.12 kl 19 “Fööniks”
16.12 kl 19 “Fööniks”
Vene 14, Tallinn
Ugala Teater
10.12 kl 13 “Isa talveuni”
10.12 kl 16 “Isa talveuni”
10.12 kl 19 “Jürka”
11.12 kl 13 “Isa talveuni”
11.12 kl 16 “Kuugelmuugel”
11.12 kl 19 “Stockmannid”
14.12 kl 18 “Helesinine vagun”
15.12 kl 13 “Isa talveuni”
15.12 kl 16 “Isa talveuni”
15.12 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt” Oisu Rahvamajas
16.12 kl 10 “Isa talveuni”
16.12 kl 13 “Isa talveuni”
16.12 kl 16 “Isa talveuni”
16.12 kl 19 “Maakad”
Vaksali 7, Viljandi
Vana Baskini Teater
11.12 kl 19 “Valedetektor”
Salme Kultuurikeskus
12.12 kl 19 “hilinenud pulmaöö”
Lihula Kultuurimajas
13.12 kl 19 “äärmiselt piinlik”
Keila Kultuurikeskus
Tartu mnt.55/59, Tallinn
Vanemuine
10.12 kl 13 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
10.12 kl 19 “Kaos”
10.12 kl 19 “Linn” Sadamateatris
10.12 kl 19 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
11.12 kl 13 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
11.12 kl 19 “Kaos”
11.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
11.12 kl 19 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
12.12 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Teatri väikeses majas
12.12 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
12.12 kl 19 “Evita”
14.12 kl 12 “Detektiiv Lotte“
14.12 kl 19 “Orpheus põrgus”
14.12 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris
15.12 kl 19 “Don Juan”
Teatri väikeses majas
15.12 kl 19 “Gorgo kingitus”
15.12 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
16.12 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Teatri väikeses majas
16.12 kl 19 “Kaos”
16.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
16.12 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu
VAT Teater
10.12 kl 18 “Tarbetud inimesed”
13.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”
14.12 kl 14 “Robinson & Crusoe”
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses
15.12 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
16.12 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn
Von Krahli Teater
10.12 kl 19 “Idioodid”
11.12 kl 19 “Idioodid”
13.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”
14.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”
15.12 kl 19 “Idioodid”
16.12 kl 19 “Idioodid”
Rataskaevu 10, Tallinn
Võru Linnateater
10.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”
11.12 kl 17 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Vastseliina rahvamajas
15.12 kl 15.30 “Vaibaalused ja Jõulumemm”
16.12 kl 12 “Vaibaalused ja Jõulumemm”
Liiva 13, Võru
KONTSERT
Endla Jazzklubi
10.12 kl 21 Jazzliit: Dynamite Vikings
Keskväljak 1, Pärnu
Estonia kontserdisaal
10.12 kl 19 “Mozart ja Haydn”
Irina Zahharenkova (klaver),
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Milan Turkovic (Austria)
12.12 kl 12 “Perekontsert
Braavo Brass!”
Brass Accademy, Taavi Tampuu (bariton), dirigendid Aavo Ots ja Jaan Ots, kommentaarid ja kontserdi juht Raivo Järvi
14.12 kl 13 Laste jõulukontsert
“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”
15.12 kl 19 “Tango latino”
Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett
Estonia pst 4, Tallinn
Genialistide klubi
15.12 kl 19 Indigolapsed
Magasini 5, Tartu
Jõhvi kontserdimaja
11.12 kl 16 “Perekontsert
Braavo Brass!”
Brass Accademy, Taavi Tampuu (bariton), dirigendid Aavo Ots ja Jaan Ots, kommentaarid ja kontserdi juht Raivo Järvi
13.12 kl 12 Laste jõulukontsert
“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”
14.12 kl 19 Annely Peebo ja
Noorkuu jõulukontsert
15.12 kl 20 Ines live
16.12 kl 19 “Tango latino”
Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett
Pargi 40, Jõhvi
Kloostri Ait
10.12 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion), Ara Yaralyan (kontrabass)
11.12 kl 20 Roland Karu (saksofon), Peep Ojaveski (kitarr)
Vene 14, Tallinn
Klubi Plink Plonk
16.12 kl 22 The Blanko (FIN),
Aides (EST), Egostrip (EST)
Vallikraavi 4, Tartu
Kumu Auditoorium
12.12 kl 17 Frank Sinatra 95 /
Jõulujazz 2010
Politsei- ja Piirivalveorkestri Bigbänd,
Ott Lepland ja Marvi Vallaste,
dirigent Siim Aimla
16.12 kl 19 Mahavok / Jõulujazz 2010
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Kuressaare Linnateater
10.12 kl 20 Laura Junson,
Erko Niit & Kristjan Mazurtchak
Debüütalbumi esitlustuur
Tallinna 20, Saaremaa
NO99
10.12 kl 22 Jazzklubi:
Raul Sööt Deeper Sound
11.12 kl 22 Jazzklubi:
Dynamite Vikings
Sakala 3, Tallinn
Nokia Kontserdimaja
12.12 kl 19 Le Grand Orchestre hommage de Paul Mauriat
13.12 kl 19 Sergei Penkini
juubelikontsert “50”
14.12 kl 19 Nino Katamadze ja
ansambel Insight oma uue albumi ning kontsertprogrammiga „RED“
Estonia pst 9, Tallinn
Puhas Kuld
14.12 kl 21 Arno Tamm - 25
Lossi 15, Viljandi
Pärnu kontserdimaja
12.12 kl 17 Noorte jõulumix vol.2
15.12 kl 11 Laste jõulukontsert
“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”
15.12 kl 14 Laste jõulukontsert
“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”
16.12 kl 19 Annely Peebo ja
Noorkuu jõulukontsert
Aida 4, Pärnu
Rock Cafe
10.12 kl 21 Eesti Krooni matused: Kosmikud & Fridays Deal
11.12 kl 21 Sõpruse Puiestee /
August Hunt
12.12 kl 19 Gorky Park (RUS)
13.12 kl 20 Helloween (GER) / Stratovarius (FIN)
15.12 kl 21 Leslie Da Bass “Minu
kuningriik” plaadiesitluskontsert
Tartu mnt. 80d, Tallinn
Tallinna Jaani kirik
11.12 kl 18 Jõuluaaria:
Uku Joller (bass), Anne Ilves (vioola),
Toomas Trass orel
Vabaduse väljak 1, Tallinn
Tartu Athena Keskus
10.12 kl 20 Ines Live
Narva mnt 2, Tartu
Teater Vanemuine,väike maja
16 .12 kl 19 Hanna-Liina Võsa -
Pimedas on Valge
Vanemuise 45 a, Tartu
Teatri Puhvet
13.12 kl 19 Rebecca Kontus (vokaal), Toomas Rull (trummid),
Marek Talts (kitarr), Peedu Kass (bass), Raun Juurikas (klahvpillid)
Teatri väljak 3, Tallinn
Vanemuise kontserdimaja
10.12 kl 19 “Ole tervitatud, Maria”
Tõnis Mägi ja Heldur Harry Põlda
14.12 kl 19 “Tango latino”
Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett
16.12 kl 12 Laste jõulukontsert
“Timbu-limbu ja Lumemöldrid”
Vanemuise 6, Tartu
Vene Kultuurikeskus
11.12 kl 17 Liisi Koikson & Band / Jõulujazz 2010
11.12 kl 20 Tribute to Joe Zawinul / Jõulujazz 2010
Mere pst 5, Tallinn
Võru kultuurimaja Kannel
15.12 kl 19 Hanna-Liina Võsa -
Pimedas on Valge
Liiva 13, Võru
KINO
Cinamon Tartu
“Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond”
R kl 12.00, 14.20, 16.45, 19.15;
L–E kl 12.00, 14.20, 17.30, 19.45;
T–N kl 11.00, 13.20, 15.40, 18.30 (v.a. N), 21.00
“Võluhõbe”
eesti keeles: R kl 12.30; L–E kl 12.15;
T–N kl 10.30, 12.30
“Beebid”
R, T–N kl 14.30, 16.15, 18.00 (v.a. K);
L–E kl 14.05, 16.00, 17.45;
“Kiirem”
R kl 17.45, 19.45, 21.45, 23.45;
L–E kl 18.00, 20.00, 22.00;
T–N kl 17.30, 19.45, 21.45
“Luba mind sisse”
R kl 17.30, 20.30, 23.00; L–E kl 16.45, 19.05, 21.25; T–N kl 17.05, 19.30, 22.00
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
R kl 12.15, 15.00; L–E kl 12.30, 15.15;
T–N kl 11.30, 14.15
“Skyline – ära vaata üles”
R kl 18.30, 21.00; L–E kl 15.30;
T–N 19.15, 21.15 (v.a. N)
“13”
R kl 23.15; L–E kl 18.30;
T–N kl 17.15 (v.a. N), 19.15
“Pidurdamatu”
R 20.00; L–E kl 19.30, 21.45; T–N kl 20.30
“Jälle sina”
R kl 13.00, 15.00, 22.30; E kl 13.15;
L–E kl 20.45; T–N kl 12.00, 14.45
“Mina, supervaras”
eesti keeles:
R kl 13.30, 15.30; L–P 13.15; E 12.45;
T–N kl 13.00, 15.15, 17.15 (v.a. N)
“Coco Chanel & Igor Stravinski”
R kl 22.15
“Megameel”
eesti keeles: L–P kl 12.45, 15.00
“Kõrboja peremees”
(Tasuta!) E kl 15.00
“Serge Gainsbourg –
huligaani armastus” N kl 21.30
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles:
kl 13.15 v.a. L–E), 14.10 (v.a. L–P);
vene keeles: kl 11.35 (v.a. L)
“Õigeks ajaks”
kl 11.50, 17.20 (v.a. N)
“Saag” 3D
kl 22.00
“Pidurdamatu”
kl 14.40, 21.55
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 12.00, 15.15 (v.a. K), 18.15 (v.a. N), 21.15
“Kõrbelill”
kl 14.05, 19.30
“Skyline - Ära vaata üles”
kl 17.10
“Kolm järgmist päeva”
kl 11.30, 16.55, 22.20
“Luba mind sisse”
kl 14.20, 19.35, 22.10
“Kiirem”
kl 12.25, 17.30 (v.a. T), 19.45
“Keelatud tants” 3D
kl 21.50
“Narnia Kroonikad:
Koiduränduri teekond” 3D
kl 11.45 (v.a. P), 12.15, 14.50, 15.20 (v.a. L), 16.00 (v.a. P, E), 17.50 (v.a. L),
18.20 (v.a. K, N), 19.00, 20.50 (v.a. L), 21.20 (v.a. K)
“Megameel” 3D
eesti keeles: P kl 12.05; L kl 15.30;
vene keeles: L kl 13.15; P kl 14.10
“Elusalt maetud”
kl 12.30, 14.45, 19.20, 21.35
“Tapja minu sees”
kl 12.20, 15.00 (v.a. N), 17.40 (v.a. E, N), 20.05, 22.30
“Variautor”
kl 16.30, 19.10
Met Opera HD Live: “Don Carlo”
L kl 19.30; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan
“Õigeks ajaks”
kl 21.30
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 12.30, 15.30, 18.30
“Narnia Kroonikad: Koiduränduri
Teekond” 3D kl 12.00, 15.00 (v.a. P), 18.00 (v.a. L), 21.00 (v.a.L)
“Megameel” 3D
eesti keeles: P kl 15.00
Met Opera HD Live: “Don Carlo”
L kl 19.30
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 15.15, 18.15 (v.a. L, E), 21.15 (v.a. L); L–P kl 12.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 18.15
“Kiirem”
kl 14.00, 18.30 (v.a. L–P); L–P kl 12.00
“13”
kl 16.15 (v.a. P), 21.00
“Narnia Kroonikad: Koiduränduri
Teekond” vene keeles,
eestikeelsete subtiitritega:
kl 15.30, 18.00, 20.30; L–P kl 13.00
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Diva
“Mina, supervaras”
L–P kl 15.00, 17.15; T–K kl 16.30, 18.45;
N kl 18.00; R kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare
Kino Kannel
“Õigeks ajaks”
R–L kl 19.00; N kl 21.00
“Saag VII”
R–L kl 21.00
Liiva 13, Võru
Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Red - Eriti ohtlikud agendid”
kl 16.15, 21.00
“Häbimärk”
kl 16.30
“Varuvõmmid”
kl 14.15, 21.15
“Wall Street: raha ei maga”
kl 18.30
“Jälle sina”
kl 14.00, 18.45
Pärnu mnt. 45, Tallinn
Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond” kl 17.30, 20.00
Papiniidu 50, Pärnu
Solaris Kino
“Söö, palveta, armasta”
kl 14.15 (v.a. L, P), 19.15 (v.a. K, N)
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 12.15;
vene keeles: kl 11.40 (v.a. K)
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 21.30
“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”
kl 22.10 (v.a. N)
“Õigeks ajaks”
kl 11.45, 18.00
“Saag” 3D
kl 22.00 (v.a. N); N kl 21.45
“Pidurdamatu”
kl 13.45, 17.20, 22.30 (v.a. N); N kl 22.00
“Jälle sina”
kl 11.50 (v.a. K), 17.00 (v.a. K);
K kl 13.20, 19.50
“Harry Potter ja surma vägised.
Osa 1” kl 12.15 (v.a. K), 14.20, 15.15, 18.15, 19.30(v.a. N), 21.15
“Skyline. Ära vaata üles”
kl 12.10, 21.50
“Kolm järgmist päeva”
kl 14.10, 19.10
“Kiirem”
kl 15.50 (v.a. L, P), 20.00, 22.35; K kl 13.10
“Keelatud tants” 3D
kl 16.45
“Narnia Kroonikad. Koiduränduri
Teekond”
R, E, T, K kl 12.00, 13.45, 14.30, 16.15, 17.15, 18.45, 20.00; L–P kl 12.00, 14.15, 16.15, 17.15, 18.45, 20.00;
N kl 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 19.30, 20.45; K kl 11.00
“Megameel”
eesti keeles: eellinastused P kl 13.45;
esilinastus N kl 19.00
vene keeles: eellinastused P kl 13.45;
esilinastus N kl 19.00;
inglise keeles(originaal keel):
L–P kl 15.45; esilinastus N kl 20.00
“Eilne öö”
esilinastus: N kl 19.15
Estonia pst 9, Tallinn
NÄITUS
Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn
ArtDepoo
ArtDepoo esimene püsinäitus,
kuni 15.01
Jahu 12, Tallinn
Draakoni Galerii
“Meeleparandus” Sandra Jõgeva,
13.12–31.12
“Slippery terrain” Nina Lassila (FI/SE),
Juliana Espana Keller (CA/UK),
Thora Gunnarsdottir &
Elin Thorisdottir (IS), kuni 11.12
Pikk 18, Tallinn
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Scripta manent IV” Rahvusvaheline
köitekunstinäitus, kuni 09.01
Lai 17, Tallinn
Haus Galerii
“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12
Uus tn.17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Intsident” Olivia Verev & Eva Labotkin, 15.12–03.01
“Nimetu” Maarit Murka, kuni 13.12
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kondase Keskus
“Meelemaastikke sõrmede kaudu”,
kuni 30.01
“Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01
“Mõtted savis”, kuni 18.12
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi
Kumu
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Kõik saab korda”, kuni 02.01
Sirje Runge “Suur Armastus”,
kuni 02.01
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Kunstikooli vilistlased”,
14.12–08.01
„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,
skulptuur, maal, kuni 11.12
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu Linnagalerii
“Eesti Akvarellistide Ühenduse näitus”, kuni 08.01
Aida 4, Pärnu
Tallinna Linnagalerii
“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), 16.12–16.01
Erkki Luuk & Chaneldior, kuni 12.12
Harju 13, Tallinn
Tammelinna Raamatukogu
Raivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12
Suur Kaar 26, Tartu
Tampere Maja
“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, kuni 14.12
Jaani 4, Tartu
Tartu Kunstimuuseum
”Nõukogude öö” ja teisi pilte.
Raul Rajangu, kuni 30.12
Raekoja plats 18, Tartu
Tartu Kunstimaja
„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“ keraamikute ühisnäitus, kuni 12.12
“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,
kuni 12.12
“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,
kuni 12.12
Vanemuise 26, Tartu
Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu
Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu
Uue Kunsti Muuseum
“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01
“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01
Esplanaadi 10, Pärnu
Vaal galerii
Talvesalong, kuni 31.12
Tartu mnt 80d, Tallinn
Vanemuise kontserdimaja
“Peterburi muuseumi vahakujude
näitus”, kuni 13.12
Vanemuise 6, Tartu
Võru Linnagalerii
“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12
Ehalill Halliste, 13.12–07.01
Pusa, 13.12–07.01
Andrus Raag´i iskinäitus, 13.12–07.01
Liiva 13, Võru