Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
13.01 kl 19 “Avatar”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
07.01 kl 19 “Vombat”
07.01 kl 19 “Vihmatants”
08.01 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
08.01 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
09.01 kl 19 “Eesti matus”
09.01 kl 19 “Panso”
11.01 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
11.01 kl 19 “Krappi viimane lint. Sammumisi”
12.01 kl 19 “Augustikuu”
12.01 kl 19 “Panso”
13.01 kl 19 “Augustikuu”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
13.01 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
Lai 1, Tallinn

Estonia
07.01 kl 19 “Pähklipureja”
08.01 kl 19 “Boheem”
09.01 kl 12 “Pähklipureja”
09.01 kl 19 “Operetigala -
Sulev Nõmmik 80”
11.01 kl 19 “Operetigala -
Sulev Nõmmik 80”
12.01 kl 19 “Kolm musketäri”
13.01 kl 19 “Cosi fan tutte”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi Teater
13.01 kl 20 “Sinised kilesussid jalas“ Õlle Tares
Aleksandri 42, Tartu

Jõululodja varjuteater
09.01 kl 12 „Üle vee“
Tartu raekoja plats, Jõululodi

Komöödiateater
11.01 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Klubis Chicago 1933, Tallinnas
Anne 32-39, Tartu

Monoteater
12.01 kl 19 “Isa” Vene Kultuurikeskuses
13.01 kl 19 “Isa”
Teater Vanemuise, väikeses majas
Tallinn

Mooste Veskiteater
08.01 kl 18.40 “Meeste jutud”
Mooste, Põlvamaa

NO99
10.01 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
11.01 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
12.01 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
11.01 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas
11.01 kl 19 “Tuulte pöörises”
12.01 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas
13.01 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas
13.01 kl 19 “39 astet”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
10.01 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
10.01 kl 19 “Nõks”
11.01 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
11.01 kl 19 “Nõks”
12.01 kl 19 “Keskööpäike”
12.01 kl 19 “Homme näeme”
13.01 kl 19 “Keskööpäike”
13.01 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn

Teoteater
09.01 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater
13.01 kl 18 “Karlsson katuselt”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
08.01 kl 13 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
08.01 kl 19 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
09.01 kl 13 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
09.01 kl 19 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
11.01 kl 12 “Helisev muusika”
11.01 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
11.01 kl 19 “Helisev muusika”
11.01 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
12.01 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
12.01 kl 19 “Orpheus põrgus”
12.01 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
13.01 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
13.01 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Vene Teater
07.01 kl 11 “Vanalinna saladused”
07.01 kl 19 “Ohtlikud suhted”
08.01 kl 11 “Vanalinna saladused”
08.01 kl 18 “Ohtlikud suhted”
09.01 kl 11 “Vanalinna saladused”
09.01 kl 18 “Ohtlikud suhted”
12.01 kl 19 “Kajakas”
Sünkroontõlge eestikeelde
13.01 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
Vabaduse väljak 5, Tallinn

Von Krahli Teater
07.01 kl 19 “Idioodid”
10.01 kl 19 “Idioodid”
11.01 kl 19 “Idioodid”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Butterfly Lounge
08.01 kl 22 Sofia Rubina
13.01 kl 21 Birgit Varjun
Vana - Viru 13 / Aia 4 , Tallinn

Cafe Amigo
08.01 kl 23 Apelsin
Viru väljak 4, Tallinn

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
08.01 kl 13 “Eesti-Ukraina talipidu”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Estonia kontserdisaal
08.01 kl 19 “ELIITkontserdid”
Pianist Age Juurikas 
09.01 kl 12 “Perekontsert
Mobiilihelinad”
Pärnu Linnaorkester,
dirigent Jüri Altperten,
kontserdi Juht Jan Uuspõld
11.01 kl 19 Violino Bis!
St Lawrence Quartet (Kanada)
Geoff Nuttall (viiul), Scott St. John (viiul), Lesley Robertson (vioola),
Christopher Costanza (tšello)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
07.01 kl 21 “Gütteöö goes Tartu”
Aides, YberGüte
13.01 kl 19 Jazzliit:
Helin-Mari Arder & 1001 ööd
Magasini 5, Tartu

Kloostri Ait
07.01 kl 20 Mai Jõgi (basskitarr),
Ain Agan (kitarr) 
Vene 14, Tallinn

Mustpeade Maja
13.01 kl 19 “Salong. Jerusalem 1948” Juudi rahvamuusika
Sofia Rubina (vokaal),
Andre Maaker (kitarr),
Julia Anstal (flööt),
Ara Jaralnjan (kontrabass),
Aleksandra Anstal (löökpillid)
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik
08.01 kl 19 “David Oistrahhi festival” Allar Kaasik Tšello (Eesti),
Riiklik Koor Latvija (Läti),
Dirigent M?ris Sirmais (Läti)
Niguliste 3, Tallinn

NO99
07.01 kl 22 Jazzklubi:
Chillin/talvehooaja avajämm
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
12.01 kl 20 Jazzliit:
Sofia Rubina “Kaks roosi” -
Shney Soshanim
Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
08.01 kl 19 Laulukarussell 2010
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
08.01 kl 21 Tjörk = Tribute to Björk
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
12.01 kl 19 Violino Bis!
St Lawrence Quartet (Kanada)
Geoff Nuttall (viiul), Scott St. John (viiul), Lesley Robertson (vioola),
Christopher Costanza (tšello)
Ülikooli 18, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
08.01 kl 16 “Perekontsert
Mobiilihelinad”
Pärnu Linnaorkester,
dirigent Jüri Altperten,
kontserdi Juht Jan Uuspõld
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
07.01 kl 19 TTÜ Puhkpilliorkestri
pidulik Uusaastakontsert
Mere pst 5, Tallinn

Viljandi
Pärimusmuusika Ait
09.01 kl 20 Koolijazz=Jazzikool
11.01 kl 16 Koolijazz=Jazzikool
13.01 kl 13 Päevane
kontsertkohtumine - Felix Kark
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“Turist”
kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.30 (v.a. N), 21.45
“Üks mu sõber”
R, P–N kl 16.30, 18.45, 21.00; L kl 16.45 , 21.35
“Eilne öö”
kl 13.15, 19.45, 22.00
“Tron: Pärand”
kl 15.15, 18.00
“Tapja minu sees”
kl 19.00
“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”
kl 15.30, 17.35
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 12.15, 14.30, 16.45 (v.a. L), 21.15 (v.a. N)
“Megameel”
eesti keeles: kl 12.00, 14.05
“Kolm järgmist päeva”
kl 20.30
“Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond” kl 13.00
“Armastus ja teised uimastid”
N kl 19.30
“Roheline vapsik”
N kl 21.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Turist”
kl 12.20, 14.50, 17.15, 19.45, 22.10
“Tron: Pärand” 3D
kl 12.00, 14.45 (v.a. N), 15.15, 18.20, 20.15 (v.a. K), 21.30
“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”
kl 11.40, 16.55, 21.55
“Polli päevikud”
kl 14.10, 19.10
“Üks mu sõber”
kl 13.30, 17.40, 19.50, 22.00
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: kl 11.35, 15.40
“Megameel” 3D
eesti keeles: kl 12.15 (v.a. N), 17.30;
vene keeles: kl 11.50 (v.a. P)
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond “ 3D
kl 14.25 (v.a. P), 20.30
“Pähklipureja” 3D
kl 17.45
“Tappev vaheaeg”
kl 14.35 (v.a. N), 16.40 (v.a. N), 21.20
“Kasiino Jack”
kl 12.10 (v.a. N), 18.45
“Jõulupuud”
kl 12.45, 15.00, 17.25, 19.40, 22.05
“Eilne öö”
kl 11.45, 16.50
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 11.55, 14.15, 14.20, 17.05, 19.20,
19.25 (v.a. L, E, N), 21.45,
21.50  (v.a. L, E, N)
Met Opera HD Live:
“Tütarlaps Läänest”
L kl 20.00; P kl 12.00
National Theatre Live: “Fela”
N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Megameel” 3D
eesti keeles: kl 13.00 (v.a. K)
“Tron: Pärand” 3D
kl 15.45 (v.a. K), 18.45 (v.a. L, N),
21.45 (v.a. L, N)
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: kl 12.30
“Kõrbelill”
kl 16.30, 19.15
“Tappev vaheaeg”
kl 14.30, 22.00
Met Opera HD Live:
“Tütarlaps Läänest”
L kl 20.00
National Theatre Live: “Fela”
N kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Megameel” 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega!: R–P kl 12.30
“Turist”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45 (v.a. L), 19.00 (v.a. P), 21.15 (v.a. E)
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: L kl 16.45; P kl 19.00; E kl 21.15
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 16.15; R–P kl 11.45
“Tron: Pärand”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 13.45, 18.45 (v.a. L, N),
21.30 (v.a. L, N)
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond “ 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00
“Jõulupuud”
kl 16.30, 18.30, 20.45; R–P kl 12.00
Met Opera HD Live:
“Tütarlaps Läänest”
L kl 20.00
National Theatre Live: “Fela”
N kl 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud
“Megameel”
eesti keeles: kl 13.30
“Skyline - ära vaata üles”
kl 15.45
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 17.45, 20.15
“Järgmised kolm päeva”
kl 16.15, 18.45
“Pidurdamatu”
kl 14.00
“Elusalt maetud”
kl 21.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kannel
“Pidurdamatu”
L, K kl 21.00; K kl 19.00
Liiva 13, Võru

Solaris kino
“Turist”
kl 12.00(v.a. K), 14.30, 16.45, 19.15, 21.30 (v.a. T); T kl 21.50
“Tron: Pärand”
R–P kl 11.20, 14.00, 17.15, 19.00, 21.45;
E–N kl 11.30, 14.00, 17.45, 19.00, 20.30, 21.45 (v.a. N); N kl 22.00
“Jõulupuud”
R–P kl 11.40, 16.30, 20.00, 22.10;
E–N kl 12.30 (v.a. K), 16.20,
21.15 (v.a. N); N kl 22.05
“Pähklipureja” 3D
Inglise keeles(subtiitritega):
R–P kl 10.40, 21.00;
Vene keeles: R–P kl 12.45, 15.00;
E–N: kl 11.15 (v.a. K), 15.30; K kl 11.05
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 12.10 (v.a. R–P), 14.15 (v.a. R–P), 17.00, 19.15, 21.40; R–P kl 12.50, 15.00
“Kasiino Jack”
kl 17.30, 19.45 (v.a. T), 22.00 (v.a. N);
N kl 22.10
“Megameel”
eesti keeles: R–P kl 10.30, 12.30, 14.40, 16.50, 18.45; E–N kl 11.05 (v.a. k), 12.15, 14.30, 16.40, 18.50 (v.a. N);
vene keeles: R–P kl 10.45;
E–N kl  13.30
“Polli päevikud”
R–P kl 13.45, 18.40, 21.20;
E–N kl 14.45, 18.30, 21.10
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond “ 3D
R–P kl 11.30, 13.50, 16.15;
E–N kl 11.45, 14.10, 16.30
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
ArtDepoo esimene püsinäitus,
kuni 15.01 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Koertenäitus” Edith Karlson,
kuni 15.01  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Scripta manent IV”
Rahvusvaheline
köitekunstinäitus, kuni 09.01
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,
kuni 28.01
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Guts´n´Roses” Mihkel Kleis,
kuni 17.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13 x Valter” 13 Edgar Valteri
toredat pilti, kuni 31.01
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Meelemaastikke sõrmede
kaudu”, kuni 30.01
“Mõtted savis”, kuni 18.12 
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Franki Tiibet” Jasper Zoova, kuni 21.01
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Kunstikooli vilistlased”,
kuni 08.01 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Eesti Akvarellistide Ühenduse
näitus”, kuni 08.01
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), kuni 16.01
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
„Tartu kunstnike aastalõpu näitus”,
kuni 16.01
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01
“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
Ehalill Halliste, kuni 07.01
Pusa, kuni 07.01
Andrus Raag´i iskinäitus, kuni 07.01
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Värske ja erakordselt särav koht stiilseks firmapeoks – Olympic Casino Olümpia

Smokingus härrad, õhtukleitides daamid, bigbänd, kabaree, särisev pinge Black Jacki lauas ja erutav kõlin automaadisaalis – ei, see pole James Bondi uue filmi treiler, vaid firmaüritus Tallinna kõige põnevamas peokohas, Olympic Casino Olümpias.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

BVT PARTNERS otsib BÜROOJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

28. juuni 2018

Teabevara