Eurokommunikatsioon tõi aasta suhtekorraldaja tiitli

Eesti Suhtekorraldajate Liit (EPRA) omistas Aasta Suhtekorraldaja tiitli 2010. aasta töö eest rahandusministeeriumi eurokommunikatsiooni projektijuhile Ingvar Bärenklaule.

Valiku printsiip oli nimetada inimene, kelle kommunikatsioonitegevus avaldas 2010. aastal kõige laialdasemat mõju Eestis nii avalikus kui ka erasektoris. Aasta Suhtekorraldaja valiti esmakordselt ning see muutub iga-aastaseks traditsiooniks.

Eesti Suhtekorraldajate Liidu presidendi Aive Hiiepuu sõnul lähtuti otsuse tegemisel paljudest teguritest ja ka üldfoonist, mis konkreetset teemat mõjutas. Žürii hinnangul oli eurokommunikatsioon teostatud professionaalselt ning läbimõeldult. Elanikkond oli teadlik, et ei pea kiirustama ega paanitsema, nad aktsepteerisid, kui mõni automaat veidi aega ei töötanud või kui pidi järjekorras seisma. Teavitustööd koordineeris palju inimesi, kuid ühe inimese, EPRA asutajaliikme Ingvar Bärenklau jaoks on see olnud põhitöö.

EPRA liikmed said nimetada oma kandidaadi või anda hääli EPRA koduleheküljele välja pandud kandidaatidele. Lisaks Ingvar Bärenklaule sai hääli ka Tallinna Lennujaama turundusjuht Erik Sakkov tuhapilve ajal teostatud operatiivse kommunikatsiooni eest.

EPRA eestvedamisel on hetkel käimas ka Suhtekorralduse Auhinna konkurss, mis ootab kandideerima eelmise aasta edukaid era-, avaliku ja kolmanda sektori ning sisekommunikatsiooni valdkonna projekte. Selle konkursi tähtaeg on 14. veebruar ja tulemusi esitletakse 10.-11. märtsil turundussündmusel Password 2011.

Eesti Suhtekorraldajate Liit on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis suhtekorralduse alal töötavaid inimesi. Liitu kuulub üle 60 suhtekorraldusala spetsialisti, kes töötavad nii avalikus sektoris, äriettevõtetes, mittetulundusorganisatsioonides kui ka suhtekorraldusettevõtetes.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara