Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
21.01 kl 19 “Avatar”
22.01 kl 20 “Avatar”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
21.01 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
22.01 kl 19 “Kirsiaed”
22.01 kl 19 “Kõik on täis”
22.01 kl 19 “Krappi viimane lint.
Sammumisi”
23.01 kl 12 “Piparkoogimehike”
23.01 kl 19 “Augustikuu”
23.01 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
25.01 kl 19 “Vombat”
25.01 kl 19 “Vihmatants”
26.01 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
26.01 kl 19 “Kõik on täis”
26.01 kl 19 “Aabitsa kukk”
27.01 kl 19 “Hiilgav!”
27.01 kl 19 “Müügimehe surm”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
21.01 kl 11 “Metsakülad”
22.01 kl 12 “Metsakülad”
22.01 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
23.01 kl 12 “Klaabu”
23.01 kl 12 “Hanel oli auto”
25.01 kl 11 “Klaabu”
26.01 kl 11 “Hanel oli auto”
27.01 kl 11 “Ise, ise ka!”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
21.01 kl 19 “Madame Bovary”
22.01 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
22.01 kl 19 “Esimesed suudlused”
25.01 kl 19 “Ballettmeister”
Teatris NO99
27.01 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
21.01 kl 19 “Madama Butterfly”
22.01 kl 19 “Jevgeni Onegin”
23.01 kl 17 “Jevgeni Onegin”
26.01 kl 19 “Silva”
27.01 kl 19 “Boheem”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
21.01 kl 19.30 “Järgmisel õhtul...”
ühe etenduse kriitika lavalises vormis
Laur Kaunissaare
Pikk 20, Tallinn

NO99
21.01 kl 19 “Võtame uuesti!”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
21.01 kl 19 “Meie, mehed “
21.01 kl 19 “39 astet”  
Rae kultuurikeskuses
22.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
22.01 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
22.01 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
24.01 kl 12 “Pipi Pikksukk”
Keila kultuurikeskuses
24.01 kl 19 “Täismäng”
Keila kultuurikeskuses
25.01 kl 12 “Kaval-Ants ja
Vanapagan”
25.01 kl 19 “Mina, naine”
26.01 kl 13 “Kaval-Ants ja
Vanapagan” Põlva kultuurikeskuses
26.01 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Põlva kultuurikeskuses
27.01 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
Sadamateatris
27.01 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
21.01 kl 19 “Meie, kangelased”
21.01 kl 19 “Hecuba pärast”
22.01 kl 19 “Meie, kangelased”
22.01 kl 19 “Hecuba pärast”
24.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
24.01 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
25.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
25.01 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
26.01 kl 19 “Nii see on
(kui teile nii näib)”
26.01 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
27.01 kl 19 “Nii see on
(kui teile nii näib)”
27.01 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
22.01 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Ammende Villas
24.01 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
26.01 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
23.01 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn
Theatrum
24.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”
26.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
21.01 kl 19 “Maakad”
22.01 kl 19 “Piloot”
24.01 kl 18 “Raadioteater Ugalas! Kuuldemäng Laviin”
24.01 kl 19 “Grace ja Glorie”
Rakvere Teatrimaja suures saalis
26.01 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
27.01 kl 19 “Kolm meest paadis”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
21.01 kl 19 “Valedetektor”
Haljala Rahvamajas
22.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Kuimetsa Rahvamajas
23.01 kl 19 “Valedetektor”
Tapa Kultuurikojas
24.01 kl 19 “Valedetektor”
Oisu Rahvamajas
25.01 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Jõgeva Kultuurikeskuses
26.01 kl 19 “Äärmiselt Piinlik”
Salme Kultuurikeskuses
27.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Karksi valla Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
21.01 kl 19 “Kaos”
21.01 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
21.01 kl 19 “Memory 2011”
Jõhvi Kontserdimajas
22.01 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
22.01 kl 19 “Gorgo kingitus”
22.01 kl 19 “Memory 2011”
Estonia Kontserdisaalis
23.01 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
23.01 kl 19 “Elling” Sadamateatris
24.01 kl 19 “Kaos” Eesti Draamateatris
24.01 kl 19 “Paanika” Teatris NO99
25.01 kl 19 “Huntluts”
26.01 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
26.01 kl 19 “Evita”
27.01 kl 12 “Mowgli”
27.01 kl 16 “Maetud laps”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
26.01 kl 18 “Robinson & Crusoe”
27.01 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
21.01 kl 19 “Aasta hiljem :
King Kong ja teised pisiasjad”
22.01 kl 19 “Aasta hiljem :
King Kong ja teised pisiasjad”
26.01 kl 19 “Aasta hiljem :
King Kong ja teised pisiasjad”
27.01 kl 19 “Aasta hiljem :
King Kong ja teised pisiasjad”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
21.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“
22.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“
27.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena keskus
21.01 kl 19 Jäääär 20
27.01 kl 19 Jazzliit: Deeper Sound - kontsert Mart Sorgi mälestuseks
Narva mnt 2, Tartu

Estonia kontserdisaal
21.01 kl 19 Esa Tapani & Olari Elts
26.01 kl 15 Eesti Filharmoonia
Kammerkoori Meeskvartett   
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
25.01 kl 19 “Edith ja Marlene”
Erkki Otsman ( laul ),
Andranik Kechek ( klaver ),
Jaak Lutsoja ( akordion ),
Tanel Liiberg ( kontrabass )
Estonia pst 4, Tallinn

Kadrioru loss
23.01 kl 18 “Georg Philipp Telemann - Essercizii Musici”
Reet Sukk (barokkflööt),
Taavi-Mats Utt (barokkoboe, plokkflööt),
Arvo Haasma (viola da gamba),
Reinut Tepp (klavessiin),
Egmont Välja (barokktšello),
Toomas Trass (orel)
27.01 kl 19 ELIITkontserdid /
Olga Voronova, Mati Mikalai
Weizenbergi 37, Tallinn

Kalevi Spordihall
25.01 kl 19 Hurts (UK)
Juhkentali 12, Tallinn

Kloostri Ait
21.01 kl 20 “F1 ehk flamenkojazz”
Iljo Toming (kitarr),
Indrek Kruusimaa (kitarr),
Mihkel Mälgand (basskitarr)
Vene 14, Tallinn

klubi plink plonk
21.01 kl 22 “Grammofun vol. 3”
Live: Chalice
Vallikraavi 4, Tartu

Loo keskkool
25.01 kl 19 Rein Rannap
Saha tee 7, Loo alevik

Mustpeade Maja
22.01 kl 19 “Talendid kodus.
Kaija Lukas”
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik
22.01 kl 19 Tavener - Ikon of Light
Niguliste 3, Tallinn

NO99
21.01 kl 22 Jazzklubi:
Andres Mustonen Jazz Quartet
Sakala 3, Tallinn

Okupatsioonide muuseum
25.01 kl 19 Jäääär 20
Toompea 8, Tallinn

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
22.01 kl 21 “UnderGround Blues” Eastwood, Kolumbus Kris,
Andres Roots 
Kesk 15, Põlva 

Rock Cafe
21.01 kl 21 Vennaskond,
Telly Addicts, Paha Polly
22.01 kl 21 Koit Toome, Ott Lepland
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Rock & Roll Heaven
21.01 kl 21 J.M.K.E. 25.aasta juubel
Tiigi 76A, Tartu

Saku Mõis
21.01 kl 19 Koit Toome
Juubelitammede tee 4, Saku

Tartu Ülikooli Aula
21.01 kl 18 Tavener - Ikon of Light
26.01 kl 19 Kadri-Ann Sumera
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
24.01 kl 19 Avandi, Sukk,
Teplenkov, Uuspõld, Selis, Krivel
Teatri väljak 3, Tallinn

Vene Kultuurikeskus
21.01 kl 18 Stranitsõ žizni,
pianist G.Smirnov
Mere pst 5, Tallinn

Vene Teater
24.01 kl 19 Jäääär 20
Vabaduse väljak 5,Tallinn

Viljandi
Pärimusmuusika Ait
21.01 kl 19 “Pärimusmuusika talvegala Viljandis”
Meelika Hainsoo, Cätlin Jaago,
Tuule Kann, Ando Kiviberg,
Karoliina Kreintaal, Tarmo Noormaa, Maarja Nuut, Sandra Sillamaa,
Juhan Suits, Tõnu Tubli, Lauri Õunapuu ning ansamblid RO:TORO ja Gjangsta
27.01 kl 19 Rein Rannap  
Tasuja pst 6, Viljandi

Väravatorn
22.01 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Rääkivad pead” Lilli-Krõõt Repnau, kuni 29.01   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”
Näitus esitleb ETDM-i tekstiilikogusse kuuluvaid käpikuid ning sõrmikuid.
Lisaks leiab eksponeerimist Ene Parsi monumentaalne „Mulgi sõrmik“ (1982),
27.01–20.03
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,
kuni 28.01
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Urbans - unio mystica” Mall Nukke,
kuni 31.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13 x Valter” 13 Edgar Valteri
toredat pilti, kuni 31.01
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Iseõppinud kunstniku
Antonina Kivimaa maalinäitus”,
kuni 27.02
“Meelemaastikke sõrmede
kaudu”, kuni 30.01 
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Puškiniana” fotonäitus, 24.01–24.02
“Franki Tiibet” Jasper Zoova, kuni 21.01
Merivälja tee 3, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
“In Graafika”, kuni 29.01 
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu

Linnagalerii Raekojas
“In Graafika”, kuni 29.01
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Raha” Money,Money,Money:
Tanel Rannala ja Mart Raun, kuni 13.02 
Harju 13, Tallinn

Tartu Mänguasjamuuseum
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kihnu Ljõnnud” Mark Soosaar,
fotod, kuni 28.02
“Kihnu pulm” Mati Kose,
fotod, kuni 28.02
“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Välgatus” Nelly Drell, kuni 29.01
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Elu keerises” Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus, kuni 04.02
“Elutants e. värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli Kultuuripealinna”
Andrus Kasemaa juubelinäitus, kuni 04.02
“Tähelepanek ja tõlgendus”
Inari Krohn’i graafikanäitus, kuni 04.02
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Meie senine elu”
kl 12.00, 16.30, 18.45, 21.00
“Varietee”
kl 12.15, 14.40, 17.05, 19.30
“Rapuntsel”
eesti keeles: kl 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45
“Armastus ja teised uimastid”
kl 19.20, 21.35 (v.a. N); N kl 12.30
“Roheline vapsik”
kl 13.15, 22.00
“Polli päevikud”
kl 20.30
“Turist”
kl 16.00, 18.15, 21.45
“Üks mu sõber”
kl 12.45 (v.a. N), 15.00, 17.15 (v.a. L,P)
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 14.15
“127 tundi”
L–P kl 17.15; N kl 21.35
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Turist”
kl 14.25, 19.40 (v.a. P), 22.05 (v.a. T)
“Tron: Pärand” 3D
kl 15.20, 20.50
“Üks mu sõber”
kl 11.30 (v.a. L–P), 13.40, 17.55
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: L–P kl 11.30
“Megameel” 3D
eesti keeles: L–P kl 12.15
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond “ 3D
kl 12.30
“Jõulupuud”
kl 17.05
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 16.55, 21.20 (v.a. T, N)
“Roheline vapsik” 3D
14.50, 20.30, 22.05, 22.15 (v.a. L)
“Kusagil”
kl 22.25
“Armastus ja teised uimastid”
kl 11.35, 14.15, 19.20 (v.a. P), 21.55 (v.a. E)
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 12.05, 12.15 (v.a. L–P), 14.20, 16.45, 17.00 (v.a. P), 17.50, 19.05 (v.a. R), 19.45 (v.a. E, N);
L—P kl 14.45; R–P kl 17.15;
vene keeles:
kl 12.00, 14.40, 17.15, 18.20
“Meie senine elu”
kl 11.40, 14.15, 16.50, 19.25, 22.00
“Koletised”
kl 15.50, 20.05 (v.a. P), 22.10
“Kuninga kõne”
kl 11.50, 14.35, 17.10, 19.50
“Varietee”
kl 11.55, 14.30, 19.10, 21.45
Bolshoi Teatri ballett:
“Tantsukool / Giselle”
P kl 18.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: kl 13.00
“Kõrbelill”
kl 19.15 (v.a. N)
“Pidurdamatu”
kl 14.45
“Roheline vapsik” 3D
kl 16.45, 22.15
“Kasiino Jack”
kl 17.00 (v.a. N), 22.00
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.15, 19.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Megameel”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega!: L–P kl 12.30
“Turist”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45,
19.00 (v.a. P), 21.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 19.00
“Tron: Pärand”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 21.00
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond “ 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.15
“Jõulupuud”
kl 17.00, 19.15, 21.30; L–P kl 12.00
“Rapuntsel” 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud
“Megameel”
eesti keeles: kl 14.15
“Järgmised kolm päeva”
kl 16.00 (v.a. R)
“Elusalt maetud”
kl 14.00 (v.a. R)
“Söö, palveta, armasta”
kl 18.30
“Tappev vaheaeg”
kl 16.30, 21.15
“Eilne öö”
kl 20.45
“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”
kl 18.45 (v.a. R)
Pärnu mnt 45, Tallinn

Solaris kino
“Roheline vapsik”
R–P kl 14.00, 19.45;
E–K kl 12.45, 19.20; N kl 14.15
“Armastus ja teised uimastid”
R–P kl 18.45, 21.15; E–K kl 19.00, 21.30;
N kl 12.45, 21.30
“Kusagil”
R–P kl 22.10; E–N kl 12.20, 21.50(v.a. N)
“Turist”
R–P kl 11.50, 16.30, 20.00, 22.15;
E–K kl 12.00, 16.50, 20.30;
N kl 16.50, 20.45
“Tron. Pärand”
R–P kl 18.50, 21.20;
E–K kl 14.15, 20.45; N kl 21.45 
“Pähklipureja” 3D
Vene keeles: R–P kl 12.30
“Kasiino Jack”
R–P kl 22.30; E–N kl 12.05
“Megameel”
eesti keeles: R–P kl 12.00 
“Kuninga kõne”
R–Pkl 12.15, 14.45, 17.15, 20.10;
E–N kl 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
“Varietee”
v.a. N: kl 14.10, 16.40, 19.10, 21.45;
N kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.20
“Meie senine elu”
R–P kl 11.45, 16.30, 19.00, 21.30;
E–N kl 12.15, 14.40, 19.20 (v.a. N);
N kl 19.00, 21.40, 21.50
“Rapuntsel”
eesti keeles:
R–P kl 11.00, 13.15, 14.20, 15.30, 17.45; E–N kl 11.30, 13.45, 16.00, 17.10, 18.15;
vene keeles:
R–P kl 11.15, 13.30, 14.40, 15.45, 18.00;
E–N kl 11.45, 14.00, 16.15, 17.15, 18.30
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
R–P kl 16.45; E–N kl 15.10
“Kirjad inglile”
esilinastus: N kl 19.30
“Mehaanik”
esilinastus: N kl 20.30
“Kõige parem film” 3D
esilinastus: N kl 19.30
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine