Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
28.01 kl 19 “Rahauputus”
28.01 kl 19 “Leekrüübe”
28.01 kl 19 “Aabitsa kukk”
29.01 kl 19 “Grönholmi meetod”
30.01 kl 19 “Hirmus veretöö
Läänemerel” esietendus
30.01 kl 19 “Pulmad”
01.02 kl 19 “Hirmus veretöö
Läänemerel”
01.02 kl 19 “Panso”
02.02 kl 19 “Rahauputus”
02.02 kl 19 “Pulmad”
03.02 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
28.01 kl 11 “Ise, ise ka!”
29.01 kl 12 “Nukumängu ABC”
29.01 kl 12 “Kiki ja Miki”
30.01 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh... “
01.02 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
02.02 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”
03.02 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
28.01 kl 19 “Külmale maale”
29.01 kl 19 “Külmale maale”
02.02 kl 19.30 “Mässajad”
Kanuti Gildi saalis
03.02 kl 19 “Testosteroon”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
28.01 kl 19 “Kolm musketäri”
30.01 kl 12 “Metshaldjas”
(La Sylphide)
30.01 kl 19 “Minu veetlev leedi”
02.02 kl 19 “Nahkhiir”
03.02 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Kuressaare Linnateater
31.01 kl 19 “Hind”
Vanemuise väikeses majas
01.02 kl 19 “Hind”
Valga Kultuurikeskuses
02.02 kl 19 “Hind”
Võru Kultuurimajas Kannel
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
01.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

PolygonTeater
03.02 kl 19 “Boob teab”
Laitse Graniitvillas
Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater
28.01 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
Otepää kultuurikeskuses
28.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
28.01 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
31.01 kl 12 “Pipi Pikksukk”
Eesti Draamateatris
31.01 kl 19 “Täismäng”
Eesti Draamateatris
01.02 kl 19 “Tuulte pöörises”
01.02 kl 19 “Papagoide päevad”
02.02 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
02.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale” Endlas
03.02 kl 19 “Torm”
03.02 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
28.01 kl 19 “Jumala Narride
Vennaskond”
28.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
29.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
29.01 kl 19 “Jumala Narride
Vennaskond”
31.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
31.01 kl 19 “Homme näeme”
01.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
01.02 kl 19 “Jumala Narride
Vennaskond”
02.02 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
02.02 kl 19 “Jumala Narride
Vennaskond”
02.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
03.02 kl 19 “Hecuba pärast”
03.02 kl 19 “Suur mees juba”
03.02 kl 19 “Meie, kangelased”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
31.01 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
01.02 kl 18 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Theatrum
28.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”
29.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
28.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Aruküla Kultuurimajas
29.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Rakvere Teatris
30.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Viljandi teatris “Ugala”
31.01 kl 19 “Minu sõbratar
Maksuamet” Vene Teatris
02.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Kilingi-Nõmme Klubis
03.02 kl 19 “Üllatuskülaline”
Kiviõli Rahvamajas
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
28.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Aruküla Kultuurimajas
29.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”   Rakvere Teatris
30.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Viljandi teatris “Ugala”
31.01 kl 19 “Minu sõbratar
Maksuamet” Vene Teatris
02.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Kilingi-Nõmme Klubis
03.02 kl 19 “Üllatuskülaline”
Kiviõli Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
28.01 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
28.01 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
28.01 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
28.01 kl 19 “Elling”
Rapla Kultuurikeskuses
29.01 kl 12 “Detektiiv Lotte”
29.01 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” teatri väikeses majas
29.01 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
30.01 kl 12 “Lotte ja Bruno
muusikatund” teatri väikeses majas
30.01 kl 16 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
01.02 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas
02.02 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
02.02 kl 18 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
03.02 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
28.01 kl 18 “Kas sulle meeldib
porno?”
31.01 kl 18 “Kas sulle meeldib
porno?”
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena keskus
28.01 kl 19 Taavi Peterson ja
The Doors tributeband
Narva mnt 2, Tartu

Clazz
28.01 kl 22 Laura Põldvere &
Jürmo Eespere Quartet
29.01 kl 22 Gruuv Grupp & Kaire Vilgats
31.01 kl 22 Jam Session
03.02 kl 22 Fried Funk Soundsystem feat. Marilin Kongo &
Mairo Marjamaa
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
28.01 kl 21.30 Jazzliit:
Sööt, Remmel, Jaraljan, Abner
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
28.01 kl 19 XXII Barokkmuusikafestival avakontsert “Püha linn,
Jeruusalemm”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Segakoor Latvija ,
Pavel Vernikov (viiul, Iisrael),
dirigent Andres Mustonen     
29.01 kl 12 Eesti Kooriühingu
aastakontsert
01.02 kl 19 “XXII Barokkmuusikafestival Die Singphoniker”
Vokaalansambel
Die Singphoniker (Saksamaa)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
02.02 kl 19 KontsertJazz
“Nõiutud veerandtunnid”
Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
29.01 kl 17 “XXII Barokkmuusikafestival Joel Frederiksen”
Joel Frederiksen
(bass, renessanss-lauto, Saksamaa) 
03.02 kl 19 KontsertJazz
“Nõiutud veerandtunnid”
Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL
31.01 kl 19.30 Improtest:
Priit Lehto & Rivo Laasi
03.02 kl 19.30 Klassikaraadio:
Mari Kalkun ja ansambel „Vihmakõnõ”
Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk
28.01 kl 22 Leslie Da Bass
plaadiesitlus + special guest
29.01 kl 22 Fast K, TMF, Okym Riim
Vallikraavi 4, Tartu

Lokaal Sumin
28.01 kl 21 “Kvaliteetaeg” 
Koit Toome ja Jorma Puusaag
Turu tn. 21, Tartu

Mederi saal
30.01 kl 16 “XXII Barokkmuusikafestival Natalia Gutman”
Natalia Gutman (tšello, Venemaa)
30.01 kl 18 “XXII Barokkmuusikafestival Joel Frederiksen” Joel Frederiksen (bass, renessanss-lauto, Saksamaa)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja
29.01 kl 18 “XXII Barokkmuusikafestival Vivaldi triosonaadid”
Svjatoslav Moroz (viiul, Venemaa),
Andres Mustonen (viiul),
Natalia Gutman (tšello, Venemaa),
Ivo Sillamaa (klavessiin)
Pikk tn. 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
29.01 kl 19 Tõnis Mägi: Tarkus
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
28.01 kl 22 Jazzklubi:
TTT- TomTommTrio
Sakala 3, Tallinn

Rahvusraamatukogu Teatrisaal
02.02 kl 18 Marilyn Jurmani
soolokontsert
Tõnismägi 2, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
03.02 kl 19 XXII Barokkmuusikafestival “Siioni muusa”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Hortus Musicuse laiendatud koosseis,
dirigent Andres Mustonen
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
01.02 kl 19 KontsertJazz
“Nõiutud veerandtunnid”
Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt
02.02 kl 19 “XXII Barokkmuusikafestival Die Singphoniker”
Vokaalansambel
Die Singphoniker (Saksamaa)
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
29.01 kl 17 Tallinna Keelpillitrio / Meistrite Akadeemia 
Mere pst 5, Tallinn

Viljandi
Pärimusmuusika Ait
28.01 kl 19 Kaminakontsert -
Lauri Õunapuu ja Tarmo Noormaa  
02.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi -
Talts-Karu-Kollom
03.02 kl 19 Ansambli SILD kontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“127 tundi”
R–K kl 12.30, 14.30, 20.05, 22.00;
N kl 12.30, 14.30, 16.30, 21.15
“Mehaanik”
kl 12.45, 17.30, 19.35, 21.45
“Meie senine elu”
kl 12.00 (v.a. E), 19.15 (v.a. N), 21.35
“Varietee”
kl 15.45, 18.15
“Rapuntsel”
eesti keeles:
kl 12.05, 14.05, 16.05 (v.a. E), 18.05 (v.a. N)
“Armastus ja teised uimastid”
kl 13.15, 20.45
“Roheline vapsik”
kl 15.00
“Turist”
kl 14.15 (v.a. E), 16.45, 21.00; E kl 12.00
“Üks mu sõber”
kl 16.30 (v.a. N), 18.45
“Läänerindel muutuseta”
E kl 15.00
“Kuidas sa tead”
N kl 18.30
“Sanctum”
N kl 19.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Turist”
kl 18.50 (v.a. N), 22.00
“Tron: Pärand” 3D
kl 15.20, 20.50
“Üks mu sõber”
kl 17.05
“Jõulupuud”
kl 21.15
“Roheline vapsik” 3D
14.50, 20.30 (v.a. N)
“Armastus ja teised uimastid”
kl 14.15, 21.25
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 12.05, 12.15, 14.25, 16.50, 17.00, 17.15, 17.50, 19.10, 19.45;
L—P kl 14.45; R–P kl 17.15; L–P kl 14.45
vene keeles:
kl 12.00, 12.40, 14.40, 17.15, 18.20
“Meie senine elu”
kl 11.55, 14.30, 19.15, 21.45
“Koletised”
kl 12.30, 22.25 (v.a. N)
“Kuninga kõne”
kl 14.35, 17.10, 19.50 (v.a. N)
“Varietee”
kl 12.20, 17.25, 22.10
“Mehaanik”
kl 12.10, 14.20, 16.40, 19.30, 21.45
“Printsess”
kl 14.55, 19.55
“127 tundi”
kl 12.45, 15.00, 17.45, 20.00, 22.15
National Theatre Live Hd:
“King Lear” N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: kl 12.15
“Kõrbelill”
kl 18.45
“Roheline vapsik” 3D
kl 21.45 (v.a. N)
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.15,
16.45 (v.a. P, K), 19.15 (v.a. P, E, K, N)
“Elusalt maetud”
kl 14.00
“Kolm järgmist päeva”
kl 16.15, 21.30
Moskva Suure Teatri ballett: “Tantsutund / Giselle” P kl 18.00
National Theatre Live:
“Kuningas Lear” N kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Megameel”
vene keeles, eestikeelsete
subtiitritega: L–P kl 12.30
“Turist”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45,
19.00 (v.a. P), 21.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 19.00
“Tron: Pärand”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 20.30 (v.a. P, N)
“Jõulupuud”
kl 15.00, 19.15; L–P kl 12.45
“Rapuntsel” 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 13.45, 16.00, 18.15 (v.a. P);
L–P kl 11.30
“Tappev vaheaeg”
kl 17.15, 21.30
Moskva Suure Teatri ballett: “Tantsutund / Giselle” P kl 18.00
National Theatre Live:
“Kuningas Lear” N kl 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Megameel”
eesti keeles: kl 14.15
“Tappev vaheaeg”
kl 14.00
“Eilne öö”
kl 20.15
“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”
kl 16.00
“Kasiino Jack”
kl 18.45
“Kusagil”
18.00
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 16.30, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Solaris kino
“Roheline vapsik”
kl 14.50 (v.a. L–P); L–P kl 19.20
“Armastus ja teised uimastid”
R–P kl 12.40, 17.20, 21.20;
E–K kl 12.10, 17.00, 21.20;
N kl 14.00, 21.20
“Kusagil”
kl 11.45 (v.a. L, P, N)
“Turist”
L–P kl 14.10, 17.40, 20.00, 22.15;
R, E–K kl 12.15, 14.30, 16.50, 19.10, 21.15;
N kl 12.15, 14.30, 16.50, 19.20 , 21.30
“Tron. Pärand”
kl 12.20   
“Kuninga kõne”
L–P kl 16.00, 18.30, 21.00;
R, E,–N kl 14.10, 16.45, 19.15(v.a. N), 21.50
“Varietee”
16.20, 21.45(v.a. L,P,N); L–P kl 21.15
“Meie senine elu”
L–P kl 11.45, 18.50, 21.50;
R,E–K kl 13.50, 18.50, 21.30;
N kl 11.30, 18.50, 21.25
“Rapuntsel”
eesti keeles: L–P kl 11.00, 12.00, 13.10, 14.20, 15.20, 16.40, 19.00;
E–N kl 12.00, 14.20, 16.40, 19.00(v.a. N): N kl 19.10;
vene keeles:
L–P kl 11.30, 13.45, 15.00, 17.15;
E–N kl 11.50, 17.15, 19.30(v.a. N)
“Kirjad inglile”
R–P kl 12.45, 15.00, 19.40, 22.00;
E–K kl 12.30, 14.40, 19.20, 21.40;
N kl 13.30, 16.00, 21.45
“Mehaanik”
R–P kl 15.10, 17.30, 19.50, 22.10;
E–K kl 15.00, 17.20, 19.40, 22.00;
N kl 12.30, 14.45, 17.10, 22.10
“Sanctum“ 3D
esilinastus: N kl 19.00
“Kuidas sa tead”
esilinastus: N kl 19.30
“Ilus”
esilinastus: N kl 20.45
“Musta nõia aasta”
esilinastus: N kl 19.15
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Soe tuba” Kaarel Eelma, 31.01–12.02
“Rääkivad pead” Lilli-Krõõt Repnau, kuni 29.01   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
““Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
29.01–10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Piret Rohusaar, 01.02–04.03
“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,
kuni 28.01
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Inimarengu aruanne osa II”
Andrus Joonas & Siram, 02.02–14.02
“Urbans - unio mystica” Mall Nukke,
kuni 31.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13 x Valter” 13 Edgar Valteri
toredat pilti, kuni 31.01
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Iseõppinud kunstniku
Antonina Kivimaa maalinäitus”,
kuni 27.02
“Meelemaastikke sõrmede
kaudu”, kuni 30.01 
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Puškiniana” fotonäitus, kuni 24.02
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“In Graafika”, kuni 29.01 
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu

Linnagalerii Raekojas
“In Graafika”, kuni 29.01
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Raha” Money,Money,Money:
Tanel Rannala ja Mart Raun, kuni 13.02 
Harju 13, Tallinn

Tartu Mänguasjamuuseum
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kihnu Ljõnnud” Mark Soosaar,
fotod, kuni 28.02
“Kihnu pulm” Mati Kose,
fotod, kuni 28.02
“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Välgatus” Nelly Drell, kuni 29.01
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Elu keerises” Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus, kuni 04.02
“Elutants e. värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli Kultuuripealinna”
Andrus Kasemaa juubelinäitus, kuni 04.02
“Tähelepanek ja tõlgendus”
Inari Krohn’i graafikanäitus, kuni 04.02
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

  • Osalen ise
    0%
    0%
  • Soovitan kolleegi
    0%
    0%
  • Soovitan tuttavat sekretäri
    0%
    0%
  • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
    40%
    40%
  • Ei osale ega soovita
    50%
    50%
  • Muu
    10%
    10%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGEMENT BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. aprill 2018

Maxima otsib BÜROOJUHTI

Maxima Eesti OÜ

24. aprill 2018

Teabevara