Küsitlus: kas tähistate ettevõtte juubelit? 

Küsisime, kas ettevõtted plaanivad tähistada sel aastal saabuvat ettevõtte juubelit või sünnipäeva ning kui oluliseks seda peetakse.

Merike Hallik, Kaleva Travel ASi tegevdirektor
Kaleva Travel saab aastal 2011 kakskümmend aastat vanaks. Kui inimese elus on kahekümnes sünnipäev tihti alles suurte tegude alguspunkt, siis ettevõtte kahekümnes sünnipäev näitab eelkõige tema jätkusuutlikku tegevust ja väga head meeskonda.
Meie plaanid juubeliaastaks pole veel avaldamisvalmid, aga lisaks kogu aasta toimuvatele müügikampaaniatele kutsume kindlasti oma kliente, partnereid ja töötajaid ka pidulauda.
Eelmine pidulikum tähistamine toimus meil aastal 2006, kui Kaleva Travel sai viisteist aastat vanaks ja peeti lõbus pidu koos klientide ja partneritega.


Jaak Muug, Balbiino ASi juhataja
Peame oma ettevõtte juubelite ning ka väiksemate sünnipäevade meelespidamist väga oluliseks ja kindlasti on kavas tähistada ka 2011. aastal saabuvat juubelit. Tähtis on see eelkõige selleks, et tänada oma suurepäraseid kliente, koostööpartnereid ja töötajaid.
Praegu veel päris kindlaid plaane ei ole, nii et konkreetsemalt on natuke varavõitu rääkida.


Janno Kallikorm, ASi Hansab direktor
Meie ettevõttel täitub veebruaris kakskümmend tegutsemisaastat. Juubeli tähistamise peale hakkasime mõtlema juba möödunud kevadest, ehk siis praktiliselt aasta aega varem. Kuupäev ja koht on juba paigas, peo teema ning külaliste nimekiri samuti. Plaanis on kokku panna ka üks korralik meelelahutusprogramm.
Kahtlemata on nii suure juubeli tähistamine ettevõtte jaoks oluline asi ning me tahame anda endast kõik, et sellest tuleks meeldejääv üritus. Viie või nulliga lõppevaid sünnipäevi oleme traditsiooniliselt alati suuremalt tähistanud kui iga-aastaseid. Nüüdne, kahekümnenda aastapäeva üritus saab ilmselt olema kõigi aegade suurim.


Ants Kotkas, AS Eesti Karastusjoogid juhataja
Tegelikult on meie ettevõte asutatud 21. augustil 1896,  kakskümmend aastat tagasi oli lihtsalt see aeg, kus me peale nõukogude aega tegime ASi. Sellest ajaarvamisest me üldiselt kunagi eriti välja pole teinud ega seda kuidagi tähistanud. Ka n-ö õigeid tähtpäevi pole me siiani oluliselt pidanud. 2006. aastal oleks tõesti olnud suur aastapäev, aga me mõtlesime, et tähistame ilmselt suuremalt hoopiski 2016. aastal. Seda muidugi juhul, kui selleks ajaks ikka veel eksisteerime – see on kõige tähtsam, sest tänasel päeval on just püsimajäämine kõige suurem probleem.


Priit Prints, ASi Mecro juhatuse esimees
Praegu veel ei ole meil konkreetseid plaane tehtud, kas ja kuidas oma ettevõtte kahekümnendat juubelit tähistame. Kui täitus viisteist aastat, siis seda sündmust me tähistasime küll ja üpriski suurelt. Usutavasti peame kindlasti vähemalt mingil moel meeles ka nüüd ees terendavat juubelit, lihtsalt midagi kindlat pole selles osas veel paika pandud – kas peame seda väikselt ja tagasihoidlikult üksnes oma töötajate seas või seome hoopis mõne teise ettevõtmisega, kaasates rohkem inimesi.

 

Kuno Rääk, Tavid ASi juhataja
Meie ettevõttel täitub 2011. aastal kakskümmend aastat tegutsemist. Kuna aga 2010. aasta lõpp osutus äärmiselt kiireks, siis pole juubeli tähistamise osas veel konkreetseid plaane jõudnud pidada. Üldiselt oleme ettevõtte juubeleid ja sünnipäevi ikka alati kuidagi tähistanud, aga mitte kuigi suurejooneliselt, vaid pigem väikselt, hubaselt ja omakeskis.
Peame oma töötajaid väga oluliseks ja kui on põhjust neile heameelt teha ja mingit toredat vaheldust pakkuda, siis loomulikult seda ka teeme.


Ott Licht, Viru Õlu ASi juhatuse esimees
Meie ettevõtte juubel on alles suvel ja kuna sinna on veel palju aega, praegu  mingeid plaane tehtud ei ole.   Kuidagi tähistame kindlasti, ka varasematel aastatel on see ikka tavaks olnud. Peame oluliseks väärtustada oma töötajaid, partnereid ja kliente ning seepärast oleme ettevõtte suuremaid ja väiksemaid sünnipäevi ikka meeles pidanud, küll mitte alati väga suurte üritustega, kuid mingil moel siiski.

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Ketlin Rauk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara