Aruanded või tulemused?

Projektimeeskonnad võivad olla hiilgavad aruannete kirjutajad ja kehvad asjade ära tegijad. Mida teha?

Kui avastad ennast sellisest olukorrast, siis esmalt aita meeskonnal keskenduda tulemuste saavutamisele, mitte sellest rääkimisele. Esimene samm on vaadata üle ülesanded, mida antakse - ära palu neil "uurida" või "tegeleda". Palu neil ülesanne lahenda: vähendada kulusid või parandada protsesse vmt, vahendab juhtimine.ee.

Anna meeskonnale ka otsustamis- ja tegutsemisõigus ja suuna nad lahendusi ellu viima. Võid loomulikult küsida sinna juurde ka aruandeid, aga siis on nende rõhuasetus juba "mis on tehtud", mitte "mida saaks ette võtta".

 

Osale arutelus

  • Urve Vilk, Juhtimine. ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara