TEATER
Cabaret Rhizome
04.02 kl 19 “Avatar”
05.02 kl 20 “Avatar”
Kaarli pst 9, Tallinn
Eesti Draamateater
04.02 kl 19 “Vombat”
04.02 kl 19 “Pulmad”
05.02 kl 19 “Hiilgav!”
05.02 kl 19 “Aabitsa kukk”
06.02 kl 19 “Kirsiaed”
Pärnu mnt 5, Tallinn
Eesti Nuku- ja Noorsooteater
04.02 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
05.02 kl 12 “Ise, ise ka!”
06.02 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”, esietendus
06.02 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”
Lai 1, Tallinn
Endla Teater
04.02 kl 19 “Teatrikomöödia”
05.02 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
05.02 kl 19 “Esimesed suudlused”
Türi kultuurimajas
Keskväljak 1, Pärnu
Estonia
04.02 kl 19 “Luikede järv”
05.02 kl 19 “Cosi fan tutte”
06.02 kl 17 “Kolm musketäri”
Estonia pst 4, Tallinn
NO99
04.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
05.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn
Rakvere Teater
04.02 kl 19 “39 astet”
04.02 kl 19 “Eikellegimaa”
04.02 kl 19 “Mina, naine”
Viimsi huvikeskuses
05.02 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
05.02 kl 19 “Täismäng”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Tallinna Linnateater
04.02 kl 19 “Hecuba pärast”
04.02 kl 19 “Meie, kangelased”
04.02 kl 19 “Suur mees juba”
05.02 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
05.02 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
05.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
Lai 23, Tallinn
Ugala Teater
04.02 kl 11 “Limpa ja mereröövlid” Paide kultuurikeskuses
04.02 kl 19 “Meeste kodu”
05.02 kl 14 “Grace ja Glorie”
05.02 kl 19 “Meeste kodu”
Vaksali 7, Viljandi
Vanemuine
04.02 kl 19 “Puhastus”
teatri väikses majas
04.02 kl 19 “Evita”
05.02 kl 19 “Kaos”
06.02 kl 16 “Nukitsamees”
teatri väikses majas
06.02 kl 19 “Gorgo kingitus”
Vanemuise 6, Tartu
VAT Teater
07.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
08.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
09.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
10.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn
KONTSERT
Athena keskus
07.02 kl 19 JÄÄÄÄR 20, lisakontsert
10.02 kl 19 Bonzo “End otsides”
Narva mnt 2, Tartu
Estonia kontserdisaal
04.02 kl 19 Bella Hristova ja
Dima Slobodeniouk
05.02 kl 19 XXII barokkmuusikafestivali lõppkontsert: Bach ja pojad
10.02 kl 19 Nikolai Rimski-Korsakov “Tsaari mõrsja”
Estonia pst 4, Tallinn
Estonia Talveaed
08.02 kl 19 “Muusika läbi pisarate”
Estonia pst 4, Tallinn
Haanja Rahvamaja
06.02 kl 16 “Sõnade ja sõrmedega”, Cätlin Jaago & Piret Päär
Haanja
Haapsalu Kultuurikeskus
10.02 kl 19 Juhan Viidingu laulude õhtu: osa 2
Posti 3, Haapsalu
Jõhvi kontserdimaja
10.02 kl 19 “Hiina uusaasta”,
ansambel Yue Ran Ran (Peking), meister Zhang Shangmini võitluskunstide trupp Weifang
Pargi 40, Jõhvi
Maarja-Magdaleena Gild
10.02 kl 18 “Sõnade ja sõrmedega”, Cätlin Jaago & Piret Päär
Uus tn 5, Pärnu
Mustpeade Maja
04.02 kl 19 XXII barokkmuusikafestival: Ensemble La Fenice
Pikk tn 26, Tallinn
NO99
04.02 kl 22 Jazzklubi:
Pistol nr 9 (Eesti-Taani)
Sakala 3, Tallinn
Pärimusmuusika
Aida kohvik
09.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi
esitleb: Lembit Saarsalu &
Leonid Vintskevitsh (RUS)
Tasuja pst 6, Viljandi
Pärnu Kontserdimaja
04.02 kl 19 KontsertJazz:
“Nõiutud veerandtunnid”
Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt
09.02 kl 19 “Hiina uusaasta”,
ansambel Yue Ran Ran (Peking), meister Zhang Shangmini võitluskunstide trupp Weifang
Aida 4, Pärnu
Raekelder
05.02 kl 19 Pistol nr 9
Tallinna 2, Kuressaare
Rakvere pangamaja
04.02 kl 19 “Ibeeria”,
Maria Rääk (koreograafia, tants, löökpillid),
Kristo Käo (kitarr, löökpillid),
Reigo Ahven (löökpillid, basskitarr)
Turu plats 2, Rakvere
KINO
Cinamon Tartu
“Kuidas sa tead”
R, E–N kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45;
L–P kl 13.30, 16.00, 18.45, 21.15
“Sanctum”
kl 12.15, 14.30, 16.45, 21.30
“Kirjad Inglile”
R, E–N kl 21.15;
L–P 20.35
“127 tundi”
kl 19.35, 21.45
“Mehaanik”
kl 13.00, 15.15, 19.50 (v.a N), 22.00
“Meie senine elu”
kl 17.15
“Varietee”
kl 14.45
“Rapuntsel” eesti keeles:
R, E–N 12.00, 14.05, 17.45;
L–P 12.00, 14.15, 16.20
“Armastus ja teised uimastid”
R, T, K kl 18.30;
L–P kl 17.30;
E, N kl 19.15
“Turist”
R–L kl 12.30, 19.00;
P–N kl 12.30
“Üks mu sõber”
R, E–N kl 16.15;
L–P kl 18.25
“Gulliveri reisid”
N kl 20.00
Turu 2, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Megameel”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: L–P kl 12.30
“Turist”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 16.45, 19.00 (v.a E), 21.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
E kl 19.00
“Tron: Pärand”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 20.45
“Rapuntsel” 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 14.30
“Sanctum”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30;
L–P kl 12.30
Tallinna mnt 41, Narva
Kino kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud.
“Megameel”
eesti keeles: kl 14.00
“Eilne öö”
kl 16.00
“Kasiino Jack”
kl 18.00
“Kusagil”
kl 20.30
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 14.30, 18.45
“Jõulupuud”
kl 21.00
“Koletised”
kl 16.45
Pärnu mnt 45, Tallinn
kino sõprus
“Mr Nobody”
L-P kl 14.00
“Paljad luud”
kl 17.00, 12.00, kl 21.00,
E kl 22.00
“Banksy: elevant kingipoes”
kl 19.00, E 20.00
“Hetkede vabrik”
kl 20.00
BFM esitleb: “Sõpruse filmikool – olen uudishimulik, kollane”
E kl 17
Estonia pst 9, Tallinn
NÄITUS
Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn
Draakoni Galerii
“Soe tuba”,
Kaarel Eelma, kuni 12.02
Pikk 18, Tallinn
Haus Galerii
Piret Rohusaar,
kuni 04.03
Uus tn 17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Inimarengu aruanne osa II”,
Andrus Joonas & Siram,
kuni 14.02
Hobusepea 2, Tallinn
Kondase Keskus
“Iseõppinud kunstniku
Antonina Kivimaa maalinäitus”,
kuni 27.02
Püsiekspositsioon:
Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi
Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.–20. saj Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn
Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanekud:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn
Pirita VabaAjaKeskus
“Puškiniana”,
fotonäitus, kuni 24.02
Merivälja tee 3, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
Pärnu Rakenduskunsti Ühingu aastanäitus,
kuni 16.02
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu
LINNAGALERII RAEKOJAS
Rauno Thomas Moss,
09.02–05.03
Uus tn 4, Pärnu
Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”,
Kaljo Põllu graafika,
kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu
Uue Kunsti Muuseum
“Kihnu Ljõnnud”,
Mark Soosaare fotod,
kuni 28.02
“Kihnu pulm”,
Mati Kose fotod,
kuni 28.02
“Omadega mäel”,
Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01
Esplanaadi 10, Pärnu
Võru Linnagalerii
“Elu keerises”,
Tatjana Kutsjuba digigraafikanäitus, kuni 04.02
“Elutants e värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli kultuuripealinna”,
Andrus Kasemaa juubelinäitus,
kuni 04.02
“Tähelepanek ja tõlgendus”,
Inari Krohni graafikanäitus,
kuni 04.02
Liiva 13, Võru
Autor: Signe Sillasoo, Urve Vilk