Kuidas saada hakkama ootamatustega?

Ootamatusi juhtub ikka - olgu siis tegemist linna tabanud lumetormiga või telekomifirmat tabanud rikkega. See kui hästi oskad ootamatustele reageerida on aga see, mis võib suures osas määrata ära selle, kuidas kliendid ja partnerid seda juhtumit edaspidi mäletavad.

John Baldoni toob HBRi blogis välja 3 soovitust, mida saame selles osas suurtelt juhtidelt õppida.

1. Hinda mis tegelikult juhtus. Sageli tormatakse lahendama ja selgitama enne kui olukorrast aru saadakse. Kui vähegi võimalik uuri välja, mis toimub ja mis on selle põhjuseks.

2. Tegutse operatiivselt, kuid mitte kiirustades. Ära siiski eelmisesse punkti takerdu - sellel hetkel kui ülevaade on olemas tuleb kiirelt tegutseda, mitte jääda viimaseid infokilde koguma. Ole reibas - väsinud ja tüdinud inimese selgitused panevad kuulajad muretsema.

3. Ole paindlik. Ära jää kinni ühte strateegiasse ning ole valmis uue info ilmnemisel tegutsemist korrigeerima.

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Juhtimine. ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara