Otsitakse pere- ja töötajasõbralikemat ettevõtet

Sotsiaalministeerium, ajaleht Äripäev ning ajakiri Pere ja Kodu kuulutavad 11. korda välja pere- ja töötajasõbralike ettevõtete konkursi. Konkurss annab võimaluse tunnustada neid ettevõtteid, kes väärtustavad head tööõhkkonda ja arvestavad töötajate pereeluga.  

Juba 10 aastat on läbi viidud töötaja- ja peresõbraliku ettevõtte konkurssi, eesmärgiga innustada ja tunnustada ettevõtteid, kes mõistavad töötaja tasakaalustatud elu olulisust ning sellega kaasnevat suuremat tulu töötajale, ettevõttele ja ka laiemalt ühiskonnale.

Sel aastal on küsimustik võrreldes varasemate aastatega läbinud ka väikese uuenduskuuri ja lisandunud on küsimused, mis hõlmavad soolise tasakaalu temaatikat. Et töötajad on nii naised kui mehed, tähendab töötajasõbralikkus olemuslikult naiste ja meeste, emade ja isade vajaduste märkamist ja nende võrdset toetamist töö- ja perekohustuste täitmisel. Loodame, et konkursil osalevad ettevõtted võtavad muudatused avatud meelega vastu.
 
"Möödunud aasta konkursil jäi osalejatelt kõlama mõte, et hea töötaja vajab motiveerimist ka raskel ajal, mil kõik on niigi rohkem valmis pingutama. Konkursiga tõstamegi esiteks esile tublimad ja paremad praktikad, teisalt anname teistele ettevõtjatele ideid, kuidas töökoht oma personalile veelgi meeldivamaks ja motiveerivamaks muuta," kutsub Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel konkursil osalema.

Konkursil osalemiseks palume täita juuresolev küsimustik ja saata see aadressil: Äripäev, Pärnu mnt 105, Tallinn, või faksile 6670 165. Ankeedid võite alla laadida täitmiseks .doc failina:

Konkursi töötaja ankeet

Konkursi ettevõtte ankeet

Ankeeti on võimalik täita ka veebis: http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/ettevote2011.

Samuti palume teil informeerida oma ettevõtte töötajaid küsitlusest, kuna konkursi lõppvooru jõuavad vaid need ettevõtted, kelle töötajad annavad tagasisidet oma ettevõtte kohta aadressil: http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/tootaja2011.

Täidetud ankeete võib saata ka faksile 6670 165 või e-mailile top@aripaev.ee
 
Palume ankeetidele nii ettevõtetel kui töötajatel vastata kuni 15. märtsini 2011. a.
 
Konkursi tulemused avaldatakse mai lõpus - juuni alguses ajalehes Äripäev ning ajakirjas Pere ja Kodu, pingeritta seatakse 25 parimat, ülejäänud osalejad reastatakse tähestikulises järjestuses. Konkursi võitja ning teistele auhinnalistele kohtadele jõudnud ettevõtete väljakuulutamine ja autasustamine toimub 3. juunil 2011.
 
2010. aastal oli kõige pere- ja töötajasõbralikum ettevõte Webmedia AS, 2009. aastal Advokaadibüroo Sorainen AS, 2008. aastal Webmedia AS, 2007. aastal NT Logistika AS, 2006. aastal Scannotec, 2005. ja 2004. aastal Vain & Partnerid, 2003. aastal Krediidipank, 2002. aastal Paikuse Saeveski ning 2001. aastal Eesti Post.
 
Lisainfo: Jane Suu, tel 667 0381 või jane.suu@aripaev.ee

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Meelis Mandel, Tiia Kõnnusaar, Hanno Pevkur

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara