Otsitakse pere- ja töötajasõbralikemat ettevõtet

Sotsiaalministeerium, ajaleht Äripäev ning ajakiri Pere ja Kodu kuulutavad 11. korda välja pere- ja töötajasõbralike ettevõtete konkursi. Konkurss annab võimaluse tunnustada neid ettevõtteid, kes väärtustavad head tööõhkkonda ja arvestavad töötajate pereeluga.  

Juba 10 aastat on läbi viidud töötaja- ja peresõbraliku ettevõtte konkurssi, eesmärgiga innustada ja tunnustada ettevõtteid, kes mõistavad töötaja tasakaalustatud elu olulisust ning sellega kaasnevat suuremat tulu töötajale, ettevõttele ja ka laiemalt ühiskonnale.

Sel aastal on küsimustik võrreldes varasemate aastatega läbinud ka väikese uuenduskuuri ja lisandunud on küsimused, mis hõlmavad soolise tasakaalu temaatikat. Et töötajad on nii naised kui mehed, tähendab töötajasõbralikkus olemuslikult naiste ja meeste, emade ja isade vajaduste märkamist ja nende võrdset toetamist töö- ja perekohustuste täitmisel. Loodame, et konkursil osalevad ettevõtted võtavad muudatused avatud meelega vastu.
 
"Möödunud aasta konkursil jäi osalejatelt kõlama mõte, et hea töötaja vajab motiveerimist ka raskel ajal, mil kõik on niigi rohkem valmis pingutama. Konkursiga tõstamegi esiteks esile tublimad ja paremad praktikad, teisalt anname teistele ettevõtjatele ideid, kuidas töökoht oma personalile veelgi meeldivamaks ja motiveerivamaks muuta," kutsub Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel konkursil osalema.

Konkursil osalemiseks palume täita juuresolev küsimustik ja saata see aadressil: Äripäev, Pärnu mnt 105, Tallinn, või faksile 6670 165. Ankeedid võite alla laadida täitmiseks .doc failina:

Konkursi töötaja ankeet

Konkursi ettevõtte ankeet

Ankeeti on võimalik täita ka veebis: http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/ettevote2011.

Samuti palume teil informeerida oma ettevõtte töötajaid küsitlusest, kuna konkursi lõppvooru jõuavad vaid need ettevõtted, kelle töötajad annavad tagasisidet oma ettevõtte kohta aadressil: http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/tootaja2011.

Täidetud ankeete võib saata ka faksile 6670 165 või e-mailile top@aripaev.ee
 
Palume ankeetidele nii ettevõtetel kui töötajatel vastata kuni 15. märtsini 2011. a.
 
Konkursi tulemused avaldatakse mai lõpus - juuni alguses ajalehes Äripäev ning ajakirjas Pere ja Kodu, pingeritta seatakse 25 parimat, ülejäänud osalejad reastatakse tähestikulises järjestuses. Konkursi võitja ning teistele auhinnalistele kohtadele jõudnud ettevõtete väljakuulutamine ja autasustamine toimub 3. juunil 2011.
 
2010. aastal oli kõige pere- ja töötajasõbralikum ettevõte Webmedia AS, 2009. aastal Advokaadibüroo Sorainen AS, 2008. aastal Webmedia AS, 2007. aastal NT Logistika AS, 2006. aastal Scannotec, 2005. ja 2004. aastal Vain & Partnerid, 2003. aastal Krediidipank, 2002. aastal Paikuse Saeveski ning 2001. aastal Eesti Post.
 
Lisainfo: Jane Suu, tel 667 0381 või jane.suu@aripaev.ee

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Meelis Mandel, Tiia Kõnnusaar, Hanno Pevkur

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg – V Spaa- ja Konverentsihotellis

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

BVT PARTNERS otsib BÜROOJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

28. juuni 2018

Teabevara