Turundaja: välismaal töötades selgus, et ei oska midagi

„Eestis olles tundus mulle, et tean enam-vähem kõike. Eestist välja minnes aga selgus, et ma ei tea peaaegu mitte midagi,“ rääkis turunduskonverentsil Password mänguasjade, sealhulgas Barbide müügiga tegelevas Mattel Toys´is töötav Kristy Villems-Joergensen.

Välismaal töötamine annab Kristy Villems-Joergenseni sõnul avarama maailmavaate ja oskuse kohaneda muutustega. „Sest kui sa oled üksinda Eestist väljas, oled kõikidele tormidele avatud,“ rääkis ta, "nii heas kui halvas.“

"Olen saanud palju sõpru erinevatest kultuuridest, seeläbi olen muutunud paremaks inimeseks. Vast kõige olulisem on aga see, et olen saanud kindla uskumuse iseendasse, olen saanud uskumuse, et kõik on võimalik ja ma võin kõike muuta. See on olnud vast kõige suurem võit minu jaoks,“ rääkis Villems-Joergensen.

Kristy Villems-Joergensen, kes töötas enne Mattelisse siirdumist pikki aastaid turundajana Carlsbergi kontsernis, alguses Eestis Saku Õlletehases ja hiljem Taanis, soovitas rahvusvaheliseks läbilöögiks võimalusel alustadagi rahvusvahelise ettevõtte harukontorist. Kui see võimalus puudub, tasub müüa ennast nagu brändi, kasutada oma oskuste kuvamiseks sotsiaalmeediat ja investeerida vajadusel sellessegi, et tööks välja valitud sobilikku riiki ise kohale sõita.

Rahvusvahelise läbilöögi eelduseks on Villems-Joergenseni hinnangul äriline mõtlemine, kuna klassikalises situatsioonis kuuluvad turundusliidrid ettevõtte juhtkonda, kus on eelduseks see, et sa tead, kuidas äri toimib. Eeliseks on ka positiivne suhtumine, emotsionaalne intelligentsus ning võime kohaneda kohaliku kultuuriga.

Osale arutelus

  • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara