Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
07.04 kl 19 “Avatar”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
01.04 kl 18 “Augustikuu”
01.04 kl 18 “Panso”
02.04 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
02.04 kl 19 “Kõik on täis”
02.04 kl 19 “Aabitsa kukk”
03.04 kl 19 “Hirmus veretöö Läänemerel”
03.04 kl 19 “Boulgakoff”
05.04 kl 19 “Augustikuu”
05.04 kl 19 “Õitseng”
06.04 kl 19 “Rahauputus”
06.04 kl 19 “Leekrüübe”
07.04 kl 19 “Vombat”
07.04 kl 19 “Pulmad”
07.04 kl 19 Esimene lugemine:
“Eestluse elujõust”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
01.04 kl 11 “Nukumängu ABC”
01.04 kl 19 “Libahunt”
02.04 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
02.04 kl 12 “Käed ja kindad”
02.04 kl 16 “Käed ja kindad”
02.04 kl 19 “Libahunt”
03.04 kl 12 “Hanel oli auto”
03.04 kl 13.30 “Okasroosike”
03.04 kl 15 “Libahunt”
05.04 kl 11 “Hanel oli auto”
05.04 kl 14 “Libahunt”
06.04 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
06.04 kl 14 “Libahunt”
07.04 kl 11 “Kiki ja Miki”
07.04 kl 14 “Libahunt”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
01.04 kl 19 “Lõpp”
01.04 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
02.04 kl 19 “Põletus”
02.04 kl 19 “Külmale maale”
04.04 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu” Rakvere teatris
05.04 kl 19 “Esimesed suudlused” Lehtse Kultuurimajas
06.04 kl 19 “Lõpp”
06.04 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu” Ugala teatris
07.04 kl 19 “Teatrikomöödia” 
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
01.04 kl 19 “Silva”
02.04 kl 12 “Pipi Pikksukk”
02.04 kl 19 “Boheem”
03.04 kl 17 “Minu veetlev leedi”
06.04 kl 19 “Maskiball”
07.04 kl 19 “Manon”
Estonia pst 4, Tallinn

NO99
01.04 kl 19 “The Rise and Fall of
Estonia” Nokia kontserdimajas
05.04 kl 19 “The Rise and Fall of
Estonia” Nokia kontserdimajas
06.04 kl 19 “The Rise and Fall of
Estonia” Nokia kontserdimajas
07.04 kl 19 “The Rise and Fall of
Estonia” Nokia kontserdimajas
Sakala 3, Tallinn

R.A.A.A.M
01.04 kl 19 “Valged Daamid”
Hobuveskis
02.04 kl 19 “Valged Daamid”
Hobuveskis
06.04 kl 19 “Valged Daamid”
Hobuveskis
07.04 kl 19 “Valged Daamid”
Hobuveskis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
01.04 kl 19 “Eksperiment
õhupumbaga”
01.04 kl 19 “Saja-aastane maja”
Sadamateatris
02.04 kl 19 “Leenane`i kaunitar”
esietendus
02.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
04.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Eesti Draamateatris
04.04 kl 19 “Tuulte pöörises”
Vene Teatris
05.04 kl 19 “Leenane`i kaunitar”
06.04 kl 13 “Kaelkirjak”
Valga kultuurikeskuses
06.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla” Valga kultuurikeskuses
06.04 kl 19 “Leenane`i kaunitar”
07.04 kl 12 “Kaelkirjak”
07.04 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
07.04 kl 19 “Toatüdrukud”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
01.04 kl 19 “Koletis kuu peal”
02.04 kl 19 “Biloxi blues” esietendus
02.04 kl 19 “Koletis kuu peal”
04.04 kl 19 “Biloxi blues”
04.04 kl 19 “Koletis kuu peal”
05.04 kl 19 “Biloxi blues”
05.04 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
06.04 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
06.04 kl 19 “Biloxi blues”
07.04 kl 19 “Koletis kuu peal”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
01.04 kl 19.30 “Peeter Volkonski
viimane suudlus” Kanuti Gildi SAALis
02.04 kl 19.30 “Peeter Volkonski
viimane suudlus” Kanuti Gildi SAALis
04.04 kl 19.30 “Edu”
Kanuti Gildi SAALis
05.04 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist” 
Kanuti Gildi SAALis
06.04 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist” 
Kanuti Gildi SAALis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
03.04 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
05.04 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
01.04 kl 13 “Karlsson katuselt”
01.04 kl 19 “Piloot”
02.04 kl 19 “Jürka”
04.04 kl 19 “Meeste kodu”
04.04 kl 19 “Küünlad põlevad
lõpuni” Iisaku rahvamajas
04.04 kl 19 “Meeste kodu”
06.04 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”  Pärnu Endlas
07.04 kl 18 “Karlsson katuselt” 
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
01.04 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  
Anija Valla Kultuurikeskuses
04.04 kl 19 “Jaan Poska saaga”
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
06.04 kl 19 “Jaan Poska saaga”
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
01.04 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
01.04 kl 19 “Ooperigala 2011”
Vanemuise Kontserdimajas
02.04 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
02.04 kl 19 “Evita”
03.04 kl 12 “Detektiiv Lotte”
03.04 kl 19 “Kuningas Richard
Kolmas” Sadamateatris
05.04 kl 19 “Tabamata ime”
teatri väikeses majas
05.04 kl 19 “Kaos”
06.04 kl 12 “Mowgli”
07.04 kl 12 “Aja lugu muusikas”
teatri väikeses majas
07.04 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
01.04 kl 18 “Kihvad”
02.04 kl 18 “Kihvad”
04.04 kl 13 “Robinson & Crusoe”  
Paistu Rahvamajas
05.04 kl 13 “Robinson & Crusoe”
Rapla Kultuurikeskuses
06.04 kl 14 “Robinson & Crusoe”
Türi Kultuurikeskuses
07.04 kl 14 “Robinson & Crusoe”
Varstu Rahvamajas
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
04.04 kl 19 “Madame Bovary”
05.04 kl 19 “Madame Bovary”
07.04 kl 19 “Madame Bovary”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
05.04 kl 19 “Loomad”
06.04 kl 19 “Loomad”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
03.04 kl 18 Kontsert-etendus
“Hääled tulevikust”
Rävala pst.16, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
07.04 kl 20 Jaan Kapp (klaver),
Ruben Simeo (trompet)
Tõnismägi 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
03.04 kl 17 Helsingi
Filharmooniaorkester
04.04 kl 18 Rahvusvahelise konkursi Noor Muusik lõppkontsert
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed
05.04 kl 19 Mustlaslaager
06.04 kl 19 KontsertJazz: F1 Guitars
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu kultuurikeskus
01.04 kl 19 Ansambli Rouge-Madame (Eesti-Prantsusmaa) kontsert
Posti 3, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
07.04 kl 19 KontsertJazz: F1 Guitars
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
01.04 kl 18 Trio Romance -
uue CD esitluskontsert
Weizenbergi 37, Tallinn

Kloostri Ait
01.04 kl 20 Maria Väli (vokaal),
Jaan Jaanson (kitarr),
Ara Yaralyan (kontrabass)
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
01.04 kl 22 Estraadiraadio feat:
Susanna Aleksandra, Signe Hansen, Kaisa Lillepuu
02.04 kl 22 Brides in bloom -
albumi “Bad and Beautyful” esitlus/ Silverstique, Psychiatric Ward
Vallikraavi 4, Tartu

Klubi Rockstars
01.04 kl 21 Andres Roots Roundabout singliesitlus
02.04 kl 21 J.M.K.E. “Külmale maale”
06.04 kl 18 Anne Maasik
Tatari 6, Tallinn

Kuressaare Kultuurikeskus
03.04 kl 17 Rouge Madame /
Lembe Lokk, Jean-Christophe Onno
Talinna tn. 6, Kuressaare

NO99
01.04 kl 22 Jazzliit:
Viljandi Gypsy Jazz Collective
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
02.04 kl 19 Helsingi
Filharmooniaorkester
Aida 4, Pärnu

Rapla kultuurikeskus
02.04 kl 20 Linna Pea Rock 2011 
Tallinna mnt 17, Rapla

Rock Caf?
01.04 kl 21 Brides in Bloom - albumi “Bad and Beautiful” esitlus .
JAXY, Silverstique, Psychiatric Ward
02.04 kl 21 Koit Toome -
“Täna rokin väljas”
Tartu mnt. 80d, Tallinn

 Tartu Jaani kirik
01.04 kl 19 Päikesesülem Moldaaviast - Konstantin Moskovici ja
Puhkpilliorkester Tartu
Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet
04.04 kl 19 Unna Torm
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
01.04 kl 19 Ooperigala 
05.04 kl 19 KontsertJazz: F1 Guitars
Vanemuise 6, Tartu

Viinistu Kunstimuuseum
06.04 kl 19 “Kevadet on õhus”
Jaan Sööt ja Alen Veziko
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa
Viljandi Pärimusmuusika Ait
06.04 kl 20 Viljandi Jazziklubi - Painters Job + Jämmsessioon
Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli baar
01.04 kl 21 Scorn (UK),
Submerged (USA), Pedigree (EST) 
Rataskaevu 10/12, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
02.04 kl 19 Päikesesülem
Moldaaviast -
Konstantin Moskovici ja
Puhkpilliorkester Tartu
Liiva 13, Võru

Valga kultuuri- ja huvialakeskus
03.04 kl 16 “Üle läve džässituppa”
Kesk 1, Valga

Väravatorn
02.04 kl 16 “Pariisi laulud”
Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Sucker Punch – põgenemine reaalsusest”
kl 15.15, 17.15, 19.45, 22.00
“Hop”
eesti keeles: kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
“Võitleja”
kl 12.00
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 14.15, 16.35, 19.30, 21.50
“Karu Yogi”
kl 12.15, 14.05
“Jane Eyre”
kl 16.45, 19.15
“Musta nõia aasta”
kl 13.00
“Maailma vallutamine: Lahing Los Angeles”
kl 16.00
“Rango”
eesti keeles: kl 11.45, 14.30
“Saatuse büroo”
kl 21.35
“Must luik”
kl 20.35
“Kuninga kõne”
kl 18.15
“Minu liba-abikaasa”
kl 19.00, 21.20
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Kuninga kõne”
kl 14.45, 17.25 
“Must luik”
kl 14.15, 19.10 (v.a. N)
“Võtaks vabalt”
kl 21.35; N kl 19.10
“Rango”
eesti keeles: kl 11.30, 11.45, 16.15, 20.30;
vene keeles: kl 13.50
“Saatuse büroo”
kl 14.55 (v.a. K), 19.25 (v.a. T), 21.45
“Hommikune sära”
kl 20.00
“Maailma vallutamine:
Lahing Los Angeles”
kl 11.50, 22.00
“Pahupidi armastus 3”
kl 12.10, 22.20
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 14.40, 18.40 (v.a. N), 20.50, 21.20;
L–P kl 13.40, 16.20
“Karu Yogi” 3D
kl 14.25
“Pulkson”
eesti keeles: P kl 13.00
“Jane Eyre”
kl 14.50, 19.35
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
eesti keeles: kl 13.15, 17.15;
vene keeles: kl 11.35, 16.50
“Armastus tööpostil. Meie aeg”
kl 12.45, 17.30, 22.05
“Riitus”
kl 14.20, 17.00, 19.30
“Hop”
eesti keeles:
kl 12.15, 14.30, 16.45, 18.40 (v.a. N);
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 18.15
“Sucker Punch -
põgenemine reaalsusest”
kl 11.40, 14.05, 16.30, 19.00, 21.30
“Astraal”
kl 12.00, 16.55, 19.15 (v.a. N), 21.45
“Rotilõks”
eesti ja vene keeles: kl 17.20 (v.a. T)
“Olen number neli”
kl 12.20 (v.a. P, K)
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Rango”
eesti keeles: kl 12.30, 16.30, 19.00
“Pulkson”
eesti keeles: kl 14.45
“Karu Yogi” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 15.30
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
eesti keeles: 22.00
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
eesti keeles: kl 12.00
“Aus mäng”
kl 21.15
“Hop”
eesti keeles: kl 13.15, 17.30, 19.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Rango”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.15, 16.30; L–P kl 12.00
“Petised”
kl 18.45
“Pahupidi armastus 3”
kl 16.45; L–P kl 12.30
“Karu Yogi” 3D
vene keeles: kl 15.15
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
eesti keeles: kl 12.15;
vene keeles: kl 13.45, 19.15
“Armastus tööpostil: meie aeg”
kl 14.45, 19.00, 21.15
“Kõige parem film” 3D
kl 20.45
“Võitleja”
kl 21.30
“Hop”
eesti keeles: kl 17.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“127 tundi”
kl 21.15
“Rapuntsel” 
kl 14.00
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 16.00, 21.00
“Sanctum”
kl 14.15, 18.45
“Minu liba-abikaasa”
kl 18.30
“Surnuaiavahi tütar”
kl 16.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Hop”
eesti keeles: kl 16.00, 18.00; L–P kl 14.00
“Tamara Drewe”
kl 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Armastusetuba” Margit Lõhmus,
kuni 09.04   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti nüüdisgraafika näitus. Eduard Wiiralti kunstiauhind 2011”, kuni 12.04
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Družba narodov ehk rahvaste
sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Õun, Kuu ja Mina”
Sveta Aleksejeva, kuni 21.04
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Kurjuse kannul” Anu Juurak,
kuni 11.04                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Jänesenukkude külalisnäitus”,
kuni 30.04.2011
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pelgulinna Rahvamaja
Valli Lember – Bogatkina
akvarellide näitus
Telliskivi 56, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Atlantis” Toomas Altnurme maalide ja arvutigraafika näitus, kuni 29.04
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Aleksei Gordin, kuni 23.04 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
Jasper Zoova, Kaia Otstak,
Aivar Kurvits, 06.04–30.04
“Ungari kaasaegne kunst”, kuni 02.04
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money: Nälg” 
Anna Hints ja Maria Rõhu, kuni 10.04 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Jass Kaselaan, kuni 24.04
Kuzja Zverev, kuni 24.04
Ago Teedema, kuni 24.04
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Värske antiik Tallinnast. Antiikki on kõikjal” Rait Prääts, kuni 30.04
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Best of bestbefore!“ Mats Õun, fotod,
kuni 18.04
“Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus”,  kuni 30.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
Eda Lõhmus maalinäitus, 04.04–29.04
NAKlaste “Lembenäitus”, 04.04–29.04
“Siis ehk olen küllalt elutark panemaks pealkirja.” Mihkel Ehala,
04.04–29.04
Maria Laanelepp, kuni 01.04
Alar Tuule maalinäitus, kuni 01.04
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine