Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
08.04 kl 19 “Avatar”
09.04 kl 19 “Avatar”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
08.04 kl 19 “Hiilgav!”
08.04 kl 19 “Panso”
08.04 kl 19 “Aabitsa kukk”
09.04 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
10.04 kl 12 “Varastatud oranž
jalgratas”
10.04 kl 19 “Eesti matus”
12.04 kl 19 “Hirmus veretöö Läänemerel”
12.04 kl 19 “Pulmad”
13.04 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
13.04 kl 19 “Panso”
14.04 kl 19 “Panso”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
08.04 kl 11 “Kiki ja Miki”
09.04 kl 12 “Kodud”
09.04 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
09.04 kl 13.30 „Taputilgake”
09.04 kl 18 “Libahunt”
10.04 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
10.04 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
10.04 kl 13.30 “Okasroosike”
10.04 kl 15 “Libahunt”
12.04 kl 11 “Kodud”
12.04 kl 19 “Libahunt”
13.04 kl 11 “Kodud”
13.04 kl 14 “Libahunt”
13.04 kl 19 “Mängurid”
14.04 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
14.04 kl 19 “Mängurid”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
08.04 kl 19 “Külmale maale”
09.04 kl 19 “Lõpp”
09.04 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
12.04 kl 19 “Teatrikomöödia”
Kuressaare Linnateatris
13.04 kl 18 “Teatrikomöödia”
Kuressaare Linnateatris
14.04 kl 19 “Janu” 
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
08.04 kl 19 “Boheem”
09.04 kl 19 “Manon”
10.04 kl 17 “Pipi Pikksukk”
12.04 kl 19 “Minu veetlev leedi”
13.04 kl 19 “Pipi Pikksukk”
14.04 kl 19 “Manon”
Estonia pst 4, Tallinn

Kuressaare Linnateater
10.04 kl 19 “Hind”
Haapsalu Kultuurikeskuses
14.04 kl 11 “Värviline kummut”
Võru kultuurimajas Kannel
Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja
09.04 kl 17 “Piip ja Tuut Marsil”
esietendus
10.04 kl 12 “Piip ja Tuut Marsil”
12.04 kl 10 “Raamatukogunõid Rosalie” Loeb Tarmo Männard.
Külla tuleb päris raamatukoguhoidja
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
08.04 kl 19 “Valged Daamid”
Hobuveskis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
08.04 kl 19 “Toatüdrukud”
08.04 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale” Oru rahvamajas
11.04 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
Vanemuise väikeses majas
12.04 kl 19 “Tuulte pöörises”
12.04 kl 19 “Papagoide päevad”
13.04 kl 12 “Pipi Pikksukk” Endlas
13.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla” Endlas
13.04 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
14.04 kl 19 “Saja-aastane maja”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
08.04 kl 19 “Koletis kuu peal”
09.04 kl 19 “Vaata, ma kukun”
esietendus
11.04 kl 19 “Vaata, ma kukun”
11.04 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
12.04 kl 19 “Vaata, ma kukun”
12.04 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
13.04 kl 19 “Vaata, ma kukun”
14.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
10.04 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
11.04 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
12.04 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
08.04 kl 19 “Naine ja klarnet”
09.04 kl 18 “Kõik (s)ängis”
11.04 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
08.04 kl 19 “Maakad”
09.04 kl 19 “Kollane nool”
11.04 kl 19 “Meeste kodu”
Eesti Draamateatris
12.04 kl 19 “Helesinine vagun” 
13.04 kl 19 “Grace ja Glorie”
14.04 kl 19 “Grace ja Glorie”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
08.04 kl 19 “Valedetektor”  
Paide Kultuurikeskuses
09.04 kl 19 “Püha müristus”  Pärivere Klubis
11.04 kl 19 “Üllatuskülaline”  
Räpina Rahvamajas
12.04 kl 19 “Üllatuskülaline”
Kuimetsa Rahvamajas
13.04 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Keila Kultuurikeskuses
14.04 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Märjamaa Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
08.04 kl 12 “Aja lugu muusikas”
teatri väikeses majas
08.04 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
08.04 kl 19 “Helisev muusika”
09.04 kl 19 “Rigoletto”
teatri väikeses majas
09.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
10.04 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
10.04 kl 16 “Giselle”
10.04 kl 19 “Maetud laps”
Sadamateatris
12.04 kl 19 “Manon”
teatri väikeses majas
13.04 kl 19 “Casanova”
teatri väikeses majas
14.04 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
14.04 kl 19 “Maetud laps”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
08.04 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu ”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
08.04 kl 19 “Madame Bovary”
10.04 kl 19 “Madame Bovary”
11.04 kl 19 “Madame Bovary”
14.04 kl 19 “Madame Bovary”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
14.04 kl 19 “Loomad”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena Keskus
14.04 kl 20 Raimond Valgre õhtu - “Vaid sulle kuulub mu süda”
Heli Vahing, Jaan Sööt, Rain Simmul
Narva mnt 2, Tartu

Eesti Vabaõhumuuseum
14.04 kl 15 “Folkkontsert”
Esinevad festivali külalised Bulgaariast, Eestist, Maltalt, Hiinast ja Eesti Talendi
võitja Erki-Andres Nuut rohupillil
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Estonia kontserdisaal
08.04 kl 19 ERSO.
Mati Lukk ja Toomas Vavilov
09.04 kl 19 Kremerata Baltica Fazil Say (klaver, Türgi)
11.04 kl 17 Trompetigala
13.04 kl 19 Rahvusvaheline
koorifestival Tallinn 2011
14.04 kl 14 Rahvusvaheline
koorifestival Tallinn 2011
14.04 kl 18 Rahvusvaheline
koorifestival Tallinn 2011
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed
14.04 kl 19 “Kevad südames”
Kersti Ala-Murr (sopran),
Jaak Lutsoja (akordion) 
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
14.04 kl 19 Jazzliit:
Junson-Niit-Mazurtchak
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
13.04 kl 19 Trio Romansi
plaadiesitluskontsert
14.04 kl 19 “Frank Sinatra laulud”
James Werts ning Ivo Lille kvartett
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
09.04 kl 19 ELIITkontserdid /
M. Lohuaru ja U. Vulp koos Tallinna Keelpillikvartetiga
10.04 kl 18 Suur barokkakadeemia Schützist Bachini
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
09.04 kl20 Ansambel U: Mikrofoonia
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
08.04 kl 20 Sergei Pedersen
(vokaal, klaver)
Vene tänav 14, Tallinn

NO99
08.04 kl 22 Soome Jazzliit esitleb: HERD
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
09.04 kl 18 Heategevuskontsert
“Heli Puudutus”
10.04 kl 19 Dagö “Plaan Delta”
Estonia pst 9, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
08.04 kl 19 KontsertJazz: F1 Guitars
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
08.04 kl 21.30 Jazzliit: Phlox
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Caf?
08.04 kl 21 Kolumbus Kris 24
Külalised: Grazy Days, Rockcrime, Kristo Rajasaare, Tanel Padar, Vello Orumets
09.04 kl 21 Popidiot,
Leslie da Bass, Malcolm Lincoln
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Räpina Rahvamaja
08.04 kl 21 Metsatöll ja Kurjam
Lõuna-Eestis
Pargi 32, Räpina

Tallinna Jaani Kirik
14.04 kl 22 “Tallinn 2011”
 öökontsert Jaani kirikus
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Kaarli kirik
13.04 kl 19 Moskva Patriarhaadi Koor
Toompuiestee 4, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
08.04 kl 19 Kremerata Baltica Fazil Say (klaver, Türgi)
Ülikooli 18 , Tartu

Teatri Puhvet
11.04 kl 19 Aldo Meristo Trio
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva Kultuurimaja
09.04 kl 21 Metsatöll ja Kurjam
Lõuna-Eestis
Männiku 5, Tõrva

Türi Kultuurimaja
13.04 kl 19 “F. Liszt 200”
Hando Nahkur (klaver),
Keelpillikvartett „Prezioso”
Hariduse 1, Türi

Viljandi Pärimusmuusika Ait
08.04 kl 20 “Tuluõhtu Mikk Sarve
raamatukogu ja fonoteegi
taastamiseks”
Vennad Johansonid, Aleksander Sünter ja Sõbrad, Perekond Kõivupuu,
Astrid Böning-Nõlvak ja Eike Vellend,
Jaak Tuksam, Triinu Taul ja Tiinamai
Keskpaik, Triskele, Väike Hellero,
Svjata Vatra, Nikns Suns Jpt.
13.04 kl 20 Jazzliit:
Junson-Niit-Mazurtchak
14.04 kl 13 Päevane kontsertkohtumine - liivlanna Julgi Stalte
Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli baar
14.04 kl 22 Seksound Goes Folk Attack: Alisdair Roberts (Uk),
Mari Kalkun, Imandra Lake 
Rataskaevu 10/12, Tallinn

Väravatorn
09.04 kl 16 “Inglise tujud”
Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Artis
“Pretty Briti: Kaagid”
kl 11.20, 15.00, 19.30
“Mudilaste multilaegas: Robotid kinos!”
kl 11.30 (9. 04 ja 10.04)
“Beebikino: Müramuusika”
kl 11.30
“Pulkson”
kl 11.50 
“Inimese mõõt”
kl 13.30, 17.45
“Müramuusika”
kl 13.50, 17.30, 22.00
“Polaarjoone sangarid”
kl 14.00 (v.a R), 21.35
“Kuku: mina jään ellu!”
kl 15.55
“BFMi tudengite lühifilmid: MINEVIKKU”
kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.05, 16.25, 18.45;
inglise keeles, subtiitriteta: R–L kl 21.15
“Hommikune sära”
kl 12.45, 19.35, 21.45 (v.a. R,L); R–L kl 17.15
“Toanaaber”
kl 14.15, 16.15, 18.30
“Tamara Drewe”
kl 19.25, 21.50
“Sucker Punch – põgenemine reaalsusest”
kl 19.50, 22.00
“Hop”
eesti keeles: kl 11.30, 13.30, 15.30
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 15.00, 17.15 (v.a. R–L), 21.15 (v.a. R–L);
R–L kl 17.30, 21.45
“Karu Yogi”
kl 12.00
“Jane Eyre”
kl 12.15, 17.05
“Kuninga kõne”
kl 14.35
“Minu liba–abikaasa”
kl 17.30 (v.a. R–L), 20.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Kuninga kõne”
kl 13.55, 18.50, 21.25 
“Must luik”
kl 14.25
“Võtaks vabalt”
kl 16.40
“Rango”
eesti keeles: kl 11.30, 16.30
“Saatuse büroo”
kl 14.45, 19.45
“Pahupidi armastus 3”
kl 22.05
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 14.40, 19.30, 20.45 (v.a. N), 21.00 (v.a. L), 21.55 (v.a. L); L–P kl 15.45
“Pulkson”
eesti keeles: L–P kl 13.10
“Jane Eyre”
kl 14.35, 19.25
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
eesti keeles: kl 11.35;
vene keeles: kl 13.15
“Armastus tööpostil. Meie aeg”
kl 12.30, 17.20, 22.00
“Riitus”
kl 12.15 (v.a. L–P), 17.10, 22.10
“Hop”
eesti keeles: kl 11.45 (v.a. P), 13.55 (v.a. P), 16.15, 18.30
“Sucker Punch -
põgenemine reaalsusest”
kl 11.50, 14.15, 19.05 (v.a. N), 21.30
“Astraal”
kl 12.05, 16.55, 19.10, 21.40
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.55, 14.30, 17.05,
18.40 (v.a. E), 19.40 (v.a. L, N); L–P kl 13.30;
vene keeles: kl 11.40 (v.a. P), 14.00, 16.10, 17.15; P kl 11.25;
inglise keeles, ilma tõlketa:
18.20 (v.a. L), 21.10 (v.a. E)
“Lähtekood”
kl 13.00, 15.20, 17.45, 20.00, 22.15
Met Opera HD Live: “Ory Krahv”
L kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
eesti keeles: 17.15, 22.00 
“Hop”
eesti keeles: kl 12.30, 14.45, 19.45
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 14.30, 17.00,
19.30 (v.a. L)
“Astraal”
kl 21.45 (v.a. L)
Met Opera HD Live: “Ory Krahv”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Rango”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 16.30; L–P kl 11.45
“Pahupidi armastus 3”
kl 16.45
“Karu Yogi” 3D
vene keeles: kl 21.00
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
vene keeles: L–P kl 12.00
“Armastus tööpostil: meie aeg”
kl 14.45, 19.00 (v.a. L), 21.15 (v.a. L);
L–P kl 12.45
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 16.00;
vene keeles: kl 13.30, 18.30
“Maailma vallutamine:
Lahing Los Angeles”
kl 14.00, 18.45, 21.30
Met Opera HD Live: “Ory Krahv”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Rapuntsel” 
kl 14.00
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 21.00
“Sanctum”
kl 20.45
“Minu liba-abikaasa”
kl 18.30
“Olen number neli”
kl 16.00
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 14.15, 16.30, 18.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Rio”
eesti keeles: R, T, N kl 17.00, 19.00;
L–P kl 15.00, 17.00
“Surnuaiavahi tütar”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Sõprus
“Submarino”
kl. 17:00 (08.04), 19.00 (09.04 ja 14.04), 19.30 (11.04)
“Päriskoopia”
kl 13.00 (10.04), 15.00 (10.04), 17.00 (09.04 ja 14.04), 19.00 (08.04), 21.00 (12.04), 21.15 (13.04 ja 14.04), 21.30 (11.04)
“Banksy: Elevant kingipoes”
kl 15.00 (09.04), 21.00 (08.04)
“Neli lõvi”
kl 20.00 (10.04), 21.15 (09.04)
“Pühapäeva kinoklassika: Masculine Femini”
kl 17.00 (10.04)
“Sõpruse filmikool: külas Andres Maimik ja Rain Tolk. Kuidas teha filmis nalja nii, et oleks ka naljakas? Vaatamisele tuleb vendade Marxide “Pardisupp”
kl 17.00 (10.04)
“Aprilli filmifestival ehk BFMi magistrantide värsked dokumentaalfilmid: “Helene elukool”, “Bittersweet”, “Teisel pool teed”, “Behind the Wire”, “Hing”
kl 17.00 (13.04)
Vana-Posti 8, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Ulvi Haagensen, 11.04–23.04
“Armastusetuba” Margit Lõhmus,
kuni 09.04   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti nüüdisgraafika näitus. Eduard Wiiralti kunstiauhind 2011”, kuni 12.04
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Družba narodov ehk rahvaste
sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 22.05
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Õun, Kuu ja Mina”
Sveta Aleksejeva, kuni 21.04
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“I am off to take a chinese singing lessons” Merike Estna, 13.04–25.04
“Kurjuse kannul” Anu Juurak,
kuni 11.04                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
13.04–23.10
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Jänesenukkude külalisnäitus”,
kuni 30.04.2011
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Atlantis” Toomas Altnurme maalide ja arvutigraafika näitus, kuni 29.04
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Aleksei Gordin, kuni 23.04 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
Jasper Zoova, Kaia Otstak,
Aivar Kurvits, kuni 30.04
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
“Kuulsad ja kummalised taimeriigis”, 09.04–17.04 
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money: Raha ajab lapsi taga”  Epp Kubu, 14.04–08.05
“Money,Money,Money: Nälg” 
Anna Hints ja Maria Rõhu, kuni 10.04 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Jass Kaselaan, kuni 24.04
Kuzja Zverev, kuni 24.04
Ago Teedema, kuni 24.04
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Värske antiik Tallinnast. Antiikki on kõikjal” Rait Prääts, kuni 30.04
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Best of bestbefore!“ Mats Õun, fotod,
kuni 18.04
“Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus”,  kuni 30.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
Eda Lõhmus maalinäitus, kuni 29.04
NAKlaste “Lembenäitus”, kuni 29.04
“Siis ehk olen küllalt elutark panemaks pealkirja.” Mihkel Ehala,
kuni 29.04
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

ÄRIPÄEV AS otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

28. september 2018

Teabevara