Pakettreiside pakkujal Odavreis pole nõutavat tagatist

Tarbijakaitseamet hoiatab tarbijaid registreeringu ning tagatiseta tegutseva reisiteenuseid müügiks pakkuva Odavreis OÜ eest

Tarbijakaitseamet teatas, et end reisiettevõtjana tutvustav Odavreis OÜ  (registri kood 12004078) puudub kohustuslik registreering majandustegevuse registris ning samuti pole ettevõttel ka tagatist.

Odavreis OÜ pakub oma koduleheküljel www.odavreis.ee  pakettreise nt Hispaaniasse, Suurbritanniasse, Taisse jms ning samuti turundas ettevõte pakettreiside sooduspakkumise keskkonnas www.minuvalik.ee.

Turismiseadusese kohaselt on reisiettevõtja tegevus lubatud vaid juhul, kui tal on registreering ning kohustuslik tagatis. Mõlema eelmainitu puudumisel alustas Tarbijakaitseamet Odavreis OÜ suhtes menetlust ning tegi ettekirjutuse seadusevastase tegevuse peatamiseks.

Tarbijakaitseamet rõhutab, et reisiettevõtet valides tuleb kontrollida, kas tollel on olemas registreering ning tagatis. Mõlemaid saab kontrollida Majandustegevuse registrist.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara