Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
25.04 kl 19 “Avatar”
26.04 kl 19 “Avangardist”
Kaarli pst 9, Tallinn
Eesti Draamateater
21.04 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
26.04 kl 12 “Varastatud oranž
jalgratas”
26.04 kl 19 “Hirmus veretöö Läänemerel”
26.04 kl 19 “Pulmad”
27.04 kl 19 “Võlanõudjad”
27.04 kl 19 “Aabitsa kukk”
28.04 kl 19 “Augustikuu”
28.04 kl 19 “Grönholmi meetod ”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
21.04 kl 11 “Käed ja kindad”
23.04 kl 12 “Klaabu”
23.04 kl 12 “Kodud”
23.03 kl 13.30 “Nukkude ajalugu”
23.04 kl 18 “Libahunt”
24.03 kl 13.30 “Nukkude ajalugu”
26.04 kl 11 “Klaabu”
27.04 kl 10.30 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
27.04 kl 11 “Klaabu”
27.04 kl 19 “Libahunt”
28.04 kl 11 “Käed ja kindad”
28.04 kl 19 “Libahunt”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
21.04 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
21.04 kl 19 “Mees, kes teadis
ussisõnu”
21.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
23.04 kl 19 “Algus”
23.04 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
25.04 kl 19 “Madame Bovary”
Eesti Draamateatris
26.04 kl 19 “(H)ing”
Endla Noortestuudio lavastus
27.04 kl 19 “Esimesed suudlused”
28.04 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
26.04 kl 19 “Nahkhiir”
27.04 kl 19 “Armastus kolme
apelsini vastu”
28.04 kl 19 “Tosca”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
27.04 kl 19 “Sinised kilesussid jalas” Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses
28.04 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
Õlle Tares
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL
21.04 kl 19 “Camouflage”
Krista Köster & Kristina Paskevicius,
POT Festival
22.04 kl 19 “Camouflage”
Krista Köster & Kristina Paskevicius,
POT Festival
22.04 kl 21 “Kohalolek” POT Festival:
Eike Ülevain, Jaak Sapas, Pedro Balb?s /Esp/, Jarõna Ilo
23.04 kl 19 “Camouflage”
Krista Köster & Kristina Paskevicius,
POT Festival
23.04 kl 21 “Kohalolek” POT Festival:
Eike Ülevain, Jaak Sapas, Pedro Balb?s /Esp/, Jarõna Ilo
28.04 kl 19 “Autistid/artistid”
POT Festival: Sandra Z
Pikk 20, Tallinn

Kell Kümme
25.04 kl 19 “Intiimsed tehingud”
Tartu Sadamateatris
26.04 kl 19 “Intiimsed tehingud”
Kuressaare Linnateatris
http://www.kell10.ee/

Piip ja Tuut Mängumaja
24.04 kl 12 “Piip ja Tuut Marsil”
26.04 kl 10 “Jussikese seitse sõpra”
Loeb Tarvo Krall
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
21.04 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
26.04 kl 19 “Mina, naine”
27.04 kl 19 “Saja-aastane maja”
28.04 kl 19 “Eikellegimaa”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
21.04 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
21.04 kl 19 “Jumala Narride
Vennaskond”
21.04 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
23.04 kl 19 “Homme näeme”
25.04 kl 19 “Suur mees juba”
25.04 kl 19 “Hecuba pärast”
26.04 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
26.04 kl 19 “Suur mees juba”
27.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
27.04 kl 19 “Koletis kuu peal”
28.04 kl 19 “Meie, kangelased”
28.04 kl 19 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
24.04 kl 19 “Rein Pakk otsib naist” Genialistide Klubis
25.04 kl 19 “Rein Pakk otsib naist” Genialistide Klubis
26.04 kl 19 “Autistid/artistid”
Sandra Z, Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
21.04 kl 19 “Mängi minuga!”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
21.04 kl 19 “Mee hind”
23.04 kl 14 “Grace ja Glorie”
23.04 kl 19 “Jürka”
25.04 kl 19 “Maakad”
26.04 kl 13 “Karlsson katuselt”
26.04 kl 19 “Kolm meest paadis”
27.04 kl 19 “Salaste laulupidu”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
21.04 kl 19 “Valedetektor”
Kuressaare Kultuurikeskuses
25.04 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Jõgeva Kultuurikeskuses
26.04 kl 19 “Valedetektor”
Elva Kultuurikeskuses
28.04 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Järvakandi Kultuurihallis  
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
21.04 kl 13 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
21.04 kl 19 “Casanova”
teatri väikeses majas
21.04 kl 19 “Rumm ja viin”
Teatris NO99
21.04 kl 19 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
25.04 kl 19 “Vihmamees” Vene Teatris
26.04 kl 19 “Helisev muusika”
26.04 kl 19 “Elling” Sadamateatris
27.04 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
27.04 kl 19 “Härra Amilcar”
27.04 kl 19 “Viimnepäev”  
Sadamateatris
28.04 kl 19 “Tabamata ime”
teatri väikeses majas
28.04 kl 19 “Balletigala 2011”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
21.04 kl 18 “Nisa”
26.04 kl 18 “Kas sulle meeldib
porno?”
27.04 kl 18 “Kas sulle meeldib
porno?”
28.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
21.04 kl 19 “Madame Bovary”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Ammende villa
22.04 kl 19 Jazzkaar:
Hedvig Hanson Group
23.04 kl 19 Johan Lindvall Trio / Jazzkaar 2011
Mere pst. 7,  Pärnu

Athena Keskus
21.04 kl 19 Birgit Varjun -
Kevad südames
28.04 kl 20 Plaadiesitluskontsert ‘’Contrarian Grooving’’
Kavas Jaak Lutsoja looming
Narva mnt 2, Tartu

Clazz
21.04 kl 22 Jazz With Me: Marilin Kongo, Siim Aimla, DJ Ecstatic
22.04 kl 22 Sambodromo:
Wagner Barbosa Trio (BRA)
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
22.04 kl 19 Wagner.
Apostlite Õhtusöömaaeg
26.04 kl 19 Mati Mikalai (klaver)
27.04 kl 19 Viiuligala
28.04 kl 19 Silvi Vrait
Juubelikontsert “Nagu merelaine”
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
27.04 kl 19 Jazzkaar:
David Liebman Quintet (USA / Eesti)  
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait
22.04 kl 21 Klaveril musitseerib
Aldo Meristo 
23.04 kl 21 Kitarril Peep Ojaveski
Vene tänav 14, Tallinn

Kumu Auditoorium
25.04 kl 18 UMA, Casper Obro,
Siiri Sisask / Jazzkaar 2011
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lokaal Sumin
22.04 kl 21 Tanel Padar 
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
 21.04 kl 19 Punkt Tallinn /
Jazzkaar 2011
22.04 kl 15 Talvin Singh & Niladri Kumar / Jazzkaar 2011
22.04 kl 18 Michael Schiefel /
Jazzkaar 2011 
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
22.04 kl 22 Jazzliit:
Henri Peipman - Sometime Edition
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
23.04 kl 19 Taisia Povaliy  soolokontsert „Las Teil veab armastuses...“
Estonia pst 9, Tallinn

Oleviste kirik
24.04 kl 18 Rebecca Kontus /
Jazzkaar 2011
Lai 50, Tallinn

Otepää kultuurikeskus
26.04 kl 19 Jazzkaar: Gourmet Duo
Virulombi 2, Otepää

Padise Mõis
23.04 kl 19 Kevadet on õhus -
Jaan Sööt ja Alen Veziko
Padise küla, Padise vald,Harjumaa
Paide raekoda
23.04 kl 16 Jazzkaar: Eller Rhythmic
Keskväljak 14, Paide

Pärnu kontserdimaja
25.04 kl 19 Pärnu Linnaorkester,
Mihkel Poll (klaver)
26.04 kl 19 Vocalissimo Priit Volmer
Aida 4, Pärnu

Rapla kultuurimaja
21.04 kl 19 Jazzkaar: Marjamaa Brothers feat. Uku Suviste
Tallinna mnt. 17A, Rapla

Rock Caf?
22.04 kl 21 Smilers, Ott
23.04 kl 21 Winny Puhh,
Kurjam, Öökülm
28.04 kl 21 Jazzkaar 2011:
Omar Puente Cuban Group (CU), Hamleto Stamato Quintet (Bra)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saku mõis
22.04 kl 19 Jazzkaar: Marjamaa Brothers feat. Uku Suviste
Juubelitammede tee 4, Saku
Teatri Puhvet
25.04 kl 19 Margus Vaher -
Martin Matt
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
21.04 kl 19 Wagner.
Apostlite Õhtusöömaaeg
27.04 kl 19 Vocalissimo Priit Volmer
Vanemuise 6, Tartu

Valga muusikakool
27.04 kl 18 Jazzkaar:
Anna Buturlina (RUS)
Kesk 22, Valga

Vene Kultuurikeskus
23.04 kl 17 Vene Filharmoonia
ühingu kontsert
24.04 kl 17 Projekt ‘Jazz + Bardid’ / Kaasaegne autorilaul
27.04 kl 19 European Jazz Orchestra / Jazzkaar 2011
28.04 kl 18 Anna Buturlina /
Jazzkaar 2011
Mere pst 5, Tallinn

Viljandi Pärimusmuusika Ait
21.04 kl 19 Hedvig Hanson Group / Jazzkaar 2011 
22.04 kl 19 “Kui polekski ilmas ruttu” Eesti autorilaulude õhtu
24.04 kl 17 Jazzkaareke -
Johan Lindvall Trio (Norra)
27.04 kl 19 Jazzkaar:
Hamleto Stamato Samba Quartet (BRA)
27.04 kl 20 Otsakool esitleb:
Abraham’s Cafe
Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli Baar
22.04 kl 21 Mahavoki ja Kosmofoni ühiskontsert
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru
Kultuurimaja Kannel
27.04 kl 19 Jazzkaar: Eller Rhythmic
Liiva 13, Võru

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Laurentsius, 25.04–07.05
Ulvi Haagensen, kuni 23.04    
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 22.05
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Rein Kelpman, 27.04–03.06
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Johannes Säre, 27.04–09.05
“I am off to take a chinese singing lessons” Merike Estna, kuni 25.04                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Jänesenukkude külalisnäitus”,
kuni 30.04.2011
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Atlantis” Toomas Altnurme maalide ja arvutigraafika näitus, kuni 29.04
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
TRR-420 grupp (FIN), 27.04–21.05
Aleksei Gordin, kuni 23.04 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Jasper Zoova, Kaia Otstak,
Aivar Kurvits, kuni 30.04
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money: Raha ajab lapsi taga”  Epp Kubu, kuni 08.05 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Manfred Kalatski / Marta Stratskas, 28.04–29.05
Kirke Kangro, 28.04–29.05
Anita Voigt-Hertrampf, 28.04–29.05
Jass Kaselaan, kuni 24.04
Kuzja Zverev, kuni 24.04
Ago Teedema, kuni 24.04
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Värske antiik Tallinnast. Antiikki on kõikjal” Rait Prääts, kuni 30.04
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Best of bestbefore!“ Mats Õun, fotod,
kuni 01.05
“Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus”,  kuni 29.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
Eda Lõhmus maalinäitus, kuni 29.04
NAKlaste “Lembenäitus”, kuni 29.04
“Siis ehk olen küllalt elutark panemaks pealkirja.” Mihkel Ehala,
kuni 29.04
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Winxi tüdrukute imeline 3D-seiklus” eesti keeles: kl 14.00, 16.15
“Paul”
kl 14.10, 16.30, 18.50, 21.30
“Riitus”
kl 14.45, 19.55, 22.00
“Linnaluba”
kl 14.35, 16.45, 19.00 (v.a. R–E, N),
21.45 (v.a. R); R kl 22.05
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 18.30
“Hommikune sära”
kl 12.00
“Toanaaber”
kl 12.45
“Sucker Punch – põgenemine reaalsusest”
kl 20.30
“Hop”
eesti keeles: kl 11.30, 13.30, 15.30
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 17.15
“Minu liba-abikaasa”
kl 12.15, 21.15 (v.a. N)
“Punamütsike”
N 28.04: kl 19.00
“Thor” 3D
N 28.04: kl 21.00
5. JAFF:
“Haruhi Suzumiya kadumine”
R kl 19.00
“Space Battleship Yamato:
Ülestõusmine” L kl 19.00
“Ogade kuningas” P kl 19.00
“Arrietty” (lõpufilm) E kl 19.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Kuninga kõne”
kl 17.10  
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 21.10
“Jane Eyre”
kl 17.15
“Armastus tööpostil. Meie aeg”
kl 13.00 (v.a. P), 17.40, 19.50; P kl 12.50
“Hop”
eesti keeles: kl 11.40 (v.a. P), 16.40, 19.05
“Sucker Punch -
põgenemine reaalsusest”
kl 15.10 (v.a. P), 22.00
“Astraal”
kl 20.05 (v.a. R), 21.15 (v.a. N), 22.20 (v.a. L, N)
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 14.50, 16.25, 17.25, 18.55; L–P kl 14.30
vene keeles: kl 12.15, 14.05, 16.50, 20.00 (v.a. L, N);
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 17.45 (v.a. R, N)
“Lähtekood”
kl 12.45, 15.00, 17.20, 19.35, 21.40, 21.45
“Karje 4”
kl 12.20, 14.45, 19.45, 22.05
“Üheksanda leegioni kotkas”
kl 11.55, 14.40, 19.40, 22.10
“Linnaluba”
kl 12.00, 14.25, 16.55, 19.20, 21.55
“Winxi Tüdrukute Imeline 3D-seiklus”
eesti keeles: kl 13.55 (v.a. P), 19.00 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.50, 14.20
“Paul”
kl 11.45, 14.15, 17.00, 19.30 (v.a. N), 22.15
Met Opera HD Live: “Capriccio”
L kl 20.00; P kl 12.00
National Theatre Live HD: “Frankenstein” N kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Kormoranid ehk nahkpükse ei
pesta”
eesti keeles: R–P kl 21.45 
“Hop”
eesti keeles: kl 12.00, 14.30, 17.00
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.45 (v.a. L)
“Astraal”
kl 22.00 (v.a. L)
“Saatuse büroo”
R–P kl 19.30
Tartu Kevadpäevade filmid:
E–P kl 19.30, 21.00, 21.30, 22.00
Met Opera HD Live: “Capriccio”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Rango”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
R–P kl 12.15
“Armastus tööpostil: meie aeg”
kl 14.30, 16.45, 21.15
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 16.15;
vene keeles: kl 13.45, 18.35; R–P kl 11.15
“Avatar” 3D
kl 21.00
“Minu liba-abikaasa”
kl 18.45
“Karje 4”
kl 14.00, 16.30, 19.00 (v.a. L), 21.30 (v.a. L); R–P kl 11.30
Met Opera HD Live: “Capriccio”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel   
“Kormoranid ehk nahkpükse ei
pesta”
N–L kl 19.00; E kl 19.00; K kl 21.00
“Lastega on kõik korras”
N, E kl 21.00; L kl 17.00
Liiva 13, Võru

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Yogi karu”
E kl 11.00; R–P kl 19.00; T–N kl 17.00, 19.00
“Rio”
eesti keeles: R–P kl 15.00 17.00
“Olen number neli”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Üheksanda leegioni kotkas”
kl 19.10(v.a. N), 21.25
“Linnaluba”
R–K kl 12.50, 15.10, 17.30, 20.00, 22.15;
N kl 15.10, 17.30, 19.40, 21.45
“Karje 4”
R–P kl 14.30, 19.00, 21.30;
E–N kl 19.00, 21.30
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.20, 13.30, 14.45, 15.40, 17.50, 19.15(v.a. P); E–K kl 12.00, 13.30, 15.40, 17.50, 19.20; N kl 12.00, 15.20, 19.20;
vene keeles:
R–P kl 13.10, 16.00; E–N kl 13.15, 17.10
“Lähtekood”
R–P kl 17.00, 19.50, 22.00;
E–K kl 15.20, 17.15, 19.50, 22.00;
N kl 17.15, 19.15, 22.10
“Sucker Punch. Põgenemine
reaalsusest”
R–P kl 16.45; L–P kl 14.50
“Hop”
eesti keeles. R–P kl 11.10, 12.30, 15.15;
E–K kl 15.15; N kl 12.50
“Astraal”
kl 21.15
“Sea Rex. Meresaurused” 3D
eesti keeles:
R–P kl 11.15, 11.30; E–N kl 14.05;
vene keeles E–K kl 12.05
“Kormoranid ehk nahkpükse ei
pesta”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:
kl 21.40
“Lobotoomia”
R–P kl 14.25, 20.15; E–K kl 14.40, 20.15;
N kl 14.20, 20.15
“Auk nr 8”
R–P kl 12.20, 18.10; E–K kl 16.10, 18.10;
N kl 15.50, 17.20
“Paul”
R–P kl 12.10, 17.20, 19.45, 22.10;
E–K kl 12.30, 17.20, 19.45, 22.10;
N kl 12.30, 15.00, 18.00, 22.00
“Winx`i tüdrukute imeline 3D-seilus”
eesti keeles: kl 13.00, 17.00;
vene keeles: R–P kl 11.00, 15.00;
E–K kl 12.40, 15.00; N kl 12.15, 15.00
“Thor” 3D
esilinastus N kl 19.00
“Punamütsike”
esilinastus: N kl 19.45
Estonia pst 9 , Tallinn 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara