Aasta emaks valiti perearst Sirje Saar

Pühapäeval Estonia kontserdisaalis toimunud pidulikul emadepäeva kontserdil kuulutas Eesti Naisliit välja aasta ema, kelleks on tänavu Sirje Saar.

Tänavune aasta ema Sirje Saar on seitsme lapse ema, 13 lapse vanaema, ülikooli lektor ja perearst ning Tartu laste tugikeskuse liige, vahendasid ERR-i raadiouudised.

President Toomas Hendrik Ilves märkis emadepäeva kõnes, et emad ja vanaemad võiksid olla paljudes asjades nõudlikumad. "Ma tahan julgustada kõiki, aga eriti emasid ja vanaemasid, olema senisest veelgi nõudlikumad asjades, mida me saame ja võime ise muuta, tehes elu paremaks ja hoolides oma lähedastest," ütles Ilves.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara