Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
20.05 kl 19 “Panso”
21.05 kl 19 “Grönholmi meetod”
22.05 kl 19 “Pulmad”
24.05 kl 19 “Kõik on täis”
25.05 kl 19 “Panso”
26.05 kl 19 “Pulmad”
26.05 kl 19 Esimene lugemine:
“Leegionärid”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
20.05 kl 11 “Käed ja kindad”
20.05 kl 19 “Mängurid”
21.05 kl 12 “Metsakülad”
21.05 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
22.05 kl 12 “Nukumängu ABC”
22.05 kl 12 “Käed ja kindad”
24.05 kl 11 “Metsakülad”
25.05 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
26.05 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater
20.05 kl 10 “Lolla”
Tartu Laulupeomuuseumis
26.05 kl 20 “Põrgupõhja uus Vanapagan” Toomkiriku varemetes
Jaama 14, Tartu

Estonia
20.05 kl 19 “Silva”
21.05 kl 19 “Manon”
22.05 kl 17 “Pipi Pikksukk”
25.05 kl 19 “Lumivalgeke ja
7 pöialpoissi”
26.05 kl 19 “Carmen”
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu Kuursaalis
20.05 kl 20 “Gertrude Stein
saatjaga”
21.05 kl 20 “Cupido kütkeis”
operetikava
Promenaadi 1, Haapsalu

Monoteater
23.05 kl 19 “Isa” Rakvere Teatris
24.05 kl 19 “Isa”
Võru kultuurimajas Kannel
25.05 kl 19 “Isa”
Teater Vanemuise väikeses majas
Tallinn
Piip ja Tuut Mängumaja
22.05 kl 12 “Teatri lood ja laulud”  Tarvo Krall ja sõber
24.05 kl 10 “Grimmide muinasjutud” Loevad Piip ja Pipi (Agne Kurrikoff)
Toom-Kooli 13, Tallinn

Salme Kultuurikeskus
25.05 kl 18 “Faust” Rockooper
Salme 12, Tallinn

Tallinna Linnateater
20.05 kl 19 “Vincent”
20.05 kl 19 “Biloxi blues”
20.05 kl 19 “Vaata, ma kukun”
21.05 kl 19 “Vincent”
21.05 kl 19 “Biloxi blues”
21.05 kl 19 “Vaata, ma kukun”
23.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
23.05 kl 19 “Nõks”
24.05 kl 19 “Meie, kangelased”
24.05 kl 19 “Hecuba pärast”
25.05 kl 19 “Meie, kangelased”
25.05 kl 19 “Hecuba pärast”
26.05 kl 19 “Vaata, ma kukun”
26.05 kl 19 “Nõks”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
23.05 kl 19 “IRD, K.” NO99 Põhuteatris
24.05 kl 19 “IRD, K.” NO99 Põhuteatris
25.05 kl 19 “IRD, K.” NO99 Põhuteatris
Magasini 5, Tartu

Teoteater
20.05 kl 19 “Mängi minuga!”
22.05 kl 20 “Elame suve üle!”
Teoteatri tuluõhtu
23.05 kl 19 “Mängi minuga!”
26.05 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
20.05 kl 19 “Ninasarvik”
21.05 kl 18 “Ninasarvik”
26.05 kl 19 “Ninasarvik”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
20.05 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad” Vanemuise väikeses majas
21.05 kl 13 “Karlsson katuselt”
21.05 kl 19 “Helesinine vagun”
26.05 kl 20 “Judith / Juudit”
(Viljandi Treff Festivali raames)
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
21.05 kl 12 “ABBA”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
21.05 kl 19 “ABBA”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
22.05 kl 16 “ABBA”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
25.05 kl 19 “ABBA”
26.05 kl 19 “ABBA”
Vanemuise 6, Tartu

Varius
24.05 kl 19 “Üksi ja vaba” (Arno Vihalemm - 100) Tartu Kirjanduse Majas
26.05 kl 18 “Ananassid šampanjas”
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
21.05 kl 18 “Nisa”
23.05 kl 18 “Pal-tänava poisid”
24.05 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Tõnismägi 2, Tallinn

Vene Teater
22.05 kl 12 “Kolm paksu” esietendus
25.05 kl 12 “Kolm paksu”
Sünkroontõlge eesti keelde
26.05 kl 16 “Kuningas Rästahabe”
Vabaduse väljak 5, Tallinn

Viljandi Nukuteater
21.05 kl 14 “Hiir, mutt ja langev täht”
22.05 kl 12 “Hiir, mutt ja langev täht”
25.05 kl 14.30 “Hiir, mutt ja langev täht”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
20.05 kl 19 “Idioodid”
21.05 kl 19 “Idioodid”
22.05 kl 19 “Idioodid”
23.05 kl 19 “Idioodid”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz
20.05 kl 22 Gruuv Grupp & Liisu Ots
21.05 kl 22 Lowry & The Band
24.05 kl 22 Denise Fontoura Band (BRA / EST)
25.05 kl 22 Righteous Jazz Citizens
Vana turg 2, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
25.05 kl 19 Dagö kontsert
Sclerosis Multiplex’i Ühingu toeks
Lai 1, Tallinn

Endla teater
20.05 kl 21 Jazzliit: Plan P
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
20.05 kl 18 Heategevuskontsert
“Laulupäike. Kuula südamega!” 
21.05 kl 19 Hooaja lõppkontsert:
Läti Riiklik Sümfooniaorkester,
Vestard Šimkus (klaver, Läti),
dirigent Nobuaki Nakata (Jaapan)
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu kuursaal
21.05 kl 20 Haapsalu suvemuusika “Cupido kütkeis”
Pirjo Püvi (sopran, Vanemuine),
René Soom (bariton, Rahvusooper Estonia), Piia Paemurru (klaver) 
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
21.05 kl 17 Kirderanniku koori kevadkontsert “Esimene”
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
21.05 kl 18 Suur barokkakadeemia: “Verinoor sonaat, poisiohtu ooper”
Vanamuusikaansambel Hortus Musicus
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
21.05 kl 19.30 Improtest 2011 Festival:
Üliõpilaste kontsert
21.05 kl 20.30 Improtest 2011 Festival:
Eleonora Tikas “Sekund” plaadiesitluskontsert
21.05 kl 21.30 Improtest 2011 Festival:
Liudas Mockunas /LIT/ + Tanel Ruben /EST/
22.05 kl 19.30 Improtest 2011 Festival:
Beggars Farm /EST/
22.05 kl 21 Improtest 2011 Festival:
Le Quan Ninh /FRA/
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
20.05 kl 21 Indrek Kruusimaa
(flamenco kitarr) 
21.05 kl 21 Jaak Lutsoja (akordion), Meelis Vind (klarnet)
Vene tänav 14, Tallinn

Kumu Kunstimuuseum
20.05 kl 21 Kumu Öö
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kuressaare Linnateater
22.05 kl 15 Tantsuklubi “Semiir”
kevadkontsert
22.05 kl 18 Tantsuklubi “Semiir”
kevadkontsert
Tallinna 20, Saaremaa

Laitse Graniitvilla
25.05 kl 19 Riho Sibul - Jaak Tuksam - Jaanus Nõgisto
Laitse, Kernu vald

Lokaal Sumin
21.05 kl 21 Riho Sibul ja Raul Vaigla  
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
24.05 kl 19 Arve Tellefsen (viiul),
Marko Martin (klaver) 
25.05 kl 19 “Mis on RAMi sees? Lauljad – individualistid!” Eesti Rahvusmeeskoori solistid ja ansamblid 
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
20.05 kl 19 Fred Frith
“Trouble with Traffic”
NO99 Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
20.05 kl 19 Hooaja lõppkontsert:
Läti Riiklik Sümfooniaorkester,
Vestard Šimkus (klaver, Läti),
dirigent Nobuaki Nakata (Jaapan)
Aida 4, Pärnu

Rock Caf?
20.05 kl 21 Metsatöll &
RAM & Siiri Sisask
21.05 kl 21 LiveBändCämp vol 3 &
Ott Lepland
24.05 kl 19 “BändCämp Festivali eelkontsert vol. 4” Kaitsevägi,
Gustav Adolfi Gümnaasium, Palavik
(Microsoft), TTÜ BigBänd, PööLoY GLääNZ (TÜ Pärnu Kolledž)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tartu Linnamuuseum
25.05 kl 18 “ELIITkontserdid”
Mari-Liis Päkk ja Peep Lassmann
Narva mnt. 23, Tartu

Vilde lokaal
25.05 kl 20 Lutsoja-Vind-Liiberg
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
20.05 kl 19 Aida hooaja lõpupidu:
TÜ VKA Allstars, Gjangstas Päradais jt.
Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli Baar
25.05 kl 21 Tarakany!
Juubelituur XX Live: Tarakany, Giuseppe Perverdi Bigband
26.05 kl 19 “Maailmaküla Festival” Jaan Pehk, “Hea ja kurja tundmise puu”, Dagö, Dissidenten (GER)
Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu  
“Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel” R–P kl 12.05, 15.00, 18.00, 21.00;
E–K kl 12.30, 18.00, 21.00;
N kl 12.05, 15.00, 18.00
“Blitz”
R–L kl 13.00, 17.45, 20.15, 22.30;
P–N kl 12.00, 17.45, 20.15, 22.20
“Väike Nicolas”
R–L kl 11.45, 16.45; P–N 11.45, 17.05
“Vesi elevantidele”
kl 13.45, 16.15, 21.30
“Preester” 3D
E–K kl 15.45
“Kiired ja vihased 5”
kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
“Punamütsike”
kl 15.30
“Linnaluba”
R–L kl 18.45, 22.20; P–N kl 19.15, 21.45
“Hop”
eesti keeles: kl 11.30, 14.15
“Koletu”
N kl 18.45
“Pohmakas 2“
N kl 21.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Hop”
eesti keeles: kl 12.05; L–P kl 16.40
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.40, 13.45;
vene keeles: kl 11.20
“Rio” 2D
eesti keeles: kl 14.20, 16.30
“Paul”
kl 15.50, 22.20
“Thor” 3D
kl 16.10
“Thor” 2D
kl 13.20, 18.15
“Punamütsike”
kl 16.45
“Kiired ja vihased 5”
kl 13.00, 16.05, 18.50, 18.55 (v.a. N), 21.45, 21.50 
“Midagi laenatut”
kl 11.45, 18.45, 21.15
“Legend vägevast seebist”
kl 11.50, 20.50
“Preester” 3D
kl 22.25
“Preester” 2D
kl 14.30, 16.40 (v.a. L–P)
“Vesi elevantidele”
kl 11.35, 14.10, 19.20, 21.55
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
kl 11.30, 12.00, 14.15, 14.50, 15.20, 17.30, 18.10, 18.30 (v.a. K), 18.40 (v.a. E, N), 19.00, 20.45, 21.30, 21.45 (v.a. N), 22.00
“Blitz”
kl 12.15, 14.40, 17.20, 19.40, 22.05
“Pohmakas 2” eellinastus N kl 19.15
“Koletu” eellinastus N kl 19.30
Met Opera HD Live: “ Valküür”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
kl 12.00 (v.a. K), 15.15 (v.a. K), 18.30, 21.45  
“Thor” 2D
kl 11.45, 16.55
“Kiired ja vihased 5”
kl 14.15, 19.20, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Kiired ja vihased 5”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.15, 18.00 (v.a. E), 20.45;
L–P kl 12.30
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 18.00
“Vesi elevantidele”
kl 14.00, 18.45
“Linnaluba”
kl 16.30, 21.15
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 3D
vene keeles:
kl 15.00, 18.15; R–P kl 21.30; L–P kl 11.45;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 21.30 (v.a. R–P)
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Kuninga kõne”
R, E kl 19.00; K kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Thor” 2D
kl 14.00, 21.00
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 2D
kl 15.00, 18.15, 21.15
“Sucker Punch - Põgenemine
reaalsusest”
kl 16.30
“Astraal”
kl 19.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” K kl 16.00, 18.30, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel”
kl 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
“Vesi elevantidele”
R–K kl 13.10, 16.50, 19.20; N kl 14.50, 19.20
“Preester” 3D
R–K kl 20.15, 22.15; N kl 17.40, 22.10
“Kiired ja vihased 5”
R–K kl 13.45, 16.30, 19.10, 21.50;
N kl 14.40, 19.35, 22.15
“Midagi laenatut”
R–K kl 17.50; N kl 17.20
“Thor” 3D
R–K kl 19.15, 21.40; N kl 17.15, 21.50
“Punamütsike”
R–K kl 14.40; N kl 12.30
“Linnaluba”
kl 21.45
“Rio” 3D
eesti keeles: R, E, T, K kl 11.50, 13.15, 15.15, 17.15; L–P kl 11.15, 12.00, 13.15, 15.15, 17.15; N kl 11.50, 17.20;
vene keeles: R, E, T, K kl 12.40, 15.40;
L–P kl 11.00, 12.40, 15.40; N kl 12.45
“Hop”
eesti keeles: L–P kl 11.30
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
eesti keeles: R, E, T, K kl 12.05; L–P kl 11.25
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Taevased ja maised asjad”
Kai Kiudsoo-Värv, 23.05–04.06
“Originaalid ja koopiad”
Toomas Kuusing, kuni 21.05     
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti heliplaat 110”, kuni 22.06
“Kaunis emakeel: keelekorraldus
ja -hoole”, kuni 20.06
“Läti tänapäeva arhitektuur”,
kuni 21.05
“Sloveenia visuaalne identiteet”,
kuni 26.05
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08
“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,
kuni 07.08
“Ehtekunstnik Haivi Raadik”,
kuni 03.07
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Rein Kelpman, kuni 03.06
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tallinn 2011 / filtriga sigaretid”
Erki Kasemets, 25.05–06.06
“Armastus on tobe... aga ma ikkagi vist proovin kunagi. (Floyd 9 a.)”
Krõõt Tarkmeel & Andri Allas, kuni 23.05                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 14.08
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Mare Tralla, 25.05–18.06
TRR-420 grupp (FIN), kuni 21.05 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“Pärnu mMoodne kunst”, kuni 28.05
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money:
Linnu nokast  LeRoy Stevens”
(kuraator: Karin Laansoo), kuni 05.06 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Ootus” Peeter Krosmanni
maalinäitus, kuni 15.05. ateljees nr 104
Manfred Kalatski / Marta Stratskas,
kuni 29.05
Kirke Kangro, kuni 29.05
Anita Voigt-Hertrampf, kuni 29.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Peegeldused“ Ellen Hansen ja
Aet Ollisaar, vaibanäitus, kuni 02.06
“Rõõm, ilu ja lootus” Riikka Juvoneni (Soome) maalinäitus, kuni 02.06
“Best of Bestbefore” Mats Õun,
aktifotod, kuni 02.06
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
„Nad on juba kohal! Eesti kaasaegne graafika. Vol 2”, kuni 28.05
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“3in1” Ungari kunstnikud, kuni 03.06
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara