Aasta parim teenindaja: ise peab positiivselt mõtlema

Aasta parim teenindaja ASi Hansabuss sekretär-assistent Triinu Maksim ütleb, et teda motiveerib töös hea meeskond ja rahul klient. Teenindaja tulemuslikkuse määrab Maksimi hinnangul see, kuivõrd inimene suudab positiivselt mõelda. 

"Kõige tähtsaimaks, ülioluliseks pean inimesi enda ümber," rääkis Triinu Maksim. Toimiva meeskonnata on väga raske soovitud tulemusteni jõuda. "Hindan tiimitööd ja ühtekuuluvust väga kõrgelt. Igapäevaselt motiveeribki mind abivalmis kollektiiv."

Väga hea motivaator on Maksimi jaoks ka rahulolev ja särav klient. "Edukusest rääkides saab määravaks, kuivõrd inimene suudab positiivselt mõelda. Võtkem kuidas tahes, kuid mõtteviisist saab kõik alguse. Olen veendunud, et head klienditeenindajat iseloomustavad omadused on õpitavad. Näiteks avatud suhtlemise oskus, konstruktiivne mõtteviis, rõõmsameelsus. Tuleb ainult piisavalt treenida," rääkis Maksim.

Naeratada pole ju kuigi keeruline, ometi optimistlikust hoiakust algab kõik, usub ta. "Teisalt,  loomulikult mõjutavad lõpptulemust ka isiksuse omadused, kuid ikkagi õppides ja harjutades on tulemused kergemini saavutatavad," lisas ta. 

Kindlasti peab igapäevatöös tõsiselt suhtuma ajajaotusse ning eristama olulist vähemtähtsast. Ikka selleks, et olulisemad ülesanded saaksid eelisjärjekorras täidetud, vältimaks töiste kohustuste kuhjumist. "Planeerida tuleb õigesti, sellepärast täpsustan ka oma kolleegidega kiiremal tööperioodil üle tähtajad. Sest saan siis kiiremad toimetused eelisjärjekorras ning mittekiired hiljem lahendada. Tihti soovivad kõik vastuseid nüüd ja kohe, kuid tuleb jääda rahulikuks ja langetada võimalikult õiged otsused."

Osale arutelus

  • Urve Vilk, Ain Kivesti

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara