Aasta parim teenindaja: ise peab positiivselt mõtlema

Aasta parim teenindaja ASi Hansabuss sekretär-assistent Triinu Maksim ütleb, et teda motiveerib töös hea meeskond ja rahul klient. Teenindaja tulemuslikkuse määrab Maksimi hinnangul see, kuivõrd inimene suudab positiivselt mõelda. 

"Kõige tähtsaimaks, ülioluliseks pean inimesi enda ümber," rääkis Triinu Maksim. Toimiva meeskonnata on väga raske soovitud tulemusteni jõuda. "Hindan tiimitööd ja ühtekuuluvust väga kõrgelt. Igapäevaselt motiveeribki mind abivalmis kollektiiv."

Väga hea motivaator on Maksimi jaoks ka rahulolev ja särav klient. "Edukusest rääkides saab määravaks, kuivõrd inimene suudab positiivselt mõelda. Võtkem kuidas tahes, kuid mõtteviisist saab kõik alguse. Olen veendunud, et head klienditeenindajat iseloomustavad omadused on õpitavad. Näiteks avatud suhtlemise oskus, konstruktiivne mõtteviis, rõõmsameelsus. Tuleb ainult piisavalt treenida," rääkis Maksim.

Naeratada pole ju kuigi keeruline, ometi optimistlikust hoiakust algab kõik, usub ta. "Teisalt,  loomulikult mõjutavad lõpptulemust ka isiksuse omadused, kuid ikkagi õppides ja harjutades on tulemused kergemini saavutatavad," lisas ta. 

Kindlasti peab igapäevatöös tõsiselt suhtuma ajajaotusse ning eristama olulist vähemtähtsast. Ikka selleks, et olulisemad ülesanded saaksid eelisjärjekorras täidetud, vältimaks töiste kohustuste kuhjumist. "Planeerida tuleb õigesti, sellepärast täpsustan ka oma kolleegidega kiiremal tööperioodil üle tähtajad. Sest saan siis kiiremad toimetused eelisjärjekorras ning mittekiired hiljem lahendada. Tihti soovivad kõik vastuseid nüüd ja kohe, kuid tuleb jääda rahulikuks ja langetada võimalikult õiged otsused."

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Ain Kivesti

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg – V Spaa- ja Konverentsihotellis

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

BVT PARTNERS otsib BÜROOJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

28. juuni 2018

Teabevara