Aasta parim teenindaja: ise peab positiivselt mõtlema

Aasta parim teenindaja ASi Hansabuss sekretär-assistent Triinu Maksim ütleb, et teda motiveerib töös hea meeskond ja rahul klient. Teenindaja tulemuslikkuse määrab Maksimi hinnangul see, kuivõrd inimene suudab positiivselt mõelda. 

"Kõige tähtsaimaks, ülioluliseks pean inimesi enda ümber," rääkis Triinu Maksim. Toimiva meeskonnata on väga raske soovitud tulemusteni jõuda. "Hindan tiimitööd ja ühtekuuluvust väga kõrgelt. Igapäevaselt motiveeribki mind abivalmis kollektiiv."

Väga hea motivaator on Maksimi jaoks ka rahulolev ja särav klient. "Edukusest rääkides saab määravaks, kuivõrd inimene suudab positiivselt mõelda. Võtkem kuidas tahes, kuid mõtteviisist saab kõik alguse. Olen veendunud, et head klienditeenindajat iseloomustavad omadused on õpitavad. Näiteks avatud suhtlemise oskus, konstruktiivne mõtteviis, rõõmsameelsus. Tuleb ainult piisavalt treenida," rääkis Maksim.

Naeratada pole ju kuigi keeruline, ometi optimistlikust hoiakust algab kõik, usub ta. "Teisalt,  loomulikult mõjutavad lõpptulemust ka isiksuse omadused, kuid ikkagi õppides ja harjutades on tulemused kergemini saavutatavad," lisas ta. 

Kindlasti peab igapäevatöös tõsiselt suhtuma ajajaotusse ning eristama olulist vähemtähtsast. Ikka selleks, et olulisemad ülesanded saaksid eelisjärjekorras täidetud, vältimaks töiste kohustuste kuhjumist. "Planeerida tuleb õigesti, sellepärast täpsustan ka oma kolleegidega kiiremal tööperioodil üle tähtajad. Sest saan siis kiiremad toimetused eelisjärjekorras ning mittekiired hiljem lahendada. Tihti soovivad kõik vastuseid nüüd ja kohe, kuid tuleb jääda rahulikuks ja langetada võimalikult õiged otsused."

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Ain Kivesti

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara