Uus ja poole lahjem pohmell

Metsikule peole järgnenud pohmellis mälestuskildudest pusle kokkulappimine on teisel katsel vähem naljaks, kirjutab Puhkepäev.

Hundikamp on jälle koos. Täiskasvanud meestel juhtub, et taas ei mäleta nad hommikul ühes Bangkoki urkahotellis ärgates, mis möödunud tundide jooksul korda sai saadetud – miks on jäänõus kellegi sõrm, miks üks meestest on kiilaks aetud ning teisel näos Mike Tysoni tätoveering? Hakkab sportlik osa ehk mälumäng ja pusle kokkupanek.

Film lennutab sel korral sõpruskonna, kuhu kuuluvad Stu, Alan, Phil ja Doug, Taisse Stu pulmapeole. Filmi esimeses osas nähtud unustamatu poissmeesteõhtu järel Las Vegases ei kavatse Stu enam riske võtta ning korraldab ohutu ja tagasihoidliku hilise hommikusöögi. Mõistagi ei lähe kõik nii, kui plaanitud oli, ja riskimaandus ei tööta. Vegases juhtunu jäi küll Vegasesse, kuid Bangkokis toimub meestega hulk jaburusi, mida hommikul mitte et ei tahaks mäletada, aga lihtsalt ei mäleta.

Ülesehituselt esimesele teosele truuks jäämine – loo tagasivaatena rääkimine – ei üllata. Pigem see isegi häirib, sest kramplik püüe eelmisest vormist kinni hoida seab loojutustusele piirid. Uue katsetamise asemel surutakse värske stsenaarium vägisi vanasse vormi.

Kui lugu ja selle pöördepunktid suutsid kohati isegi positiivselt üllatada, siis naljad jooksid lati alt läbi. Nende pikk ja veniv puändiks valmistamine lasi killust tihti teravuse välja ning liiga paljud neist olid suunatud vööst allapoole.

Kui naljad vindi ülekeeramisest kaotasid, siis Alani karakter (Zach Galifianakise kehastuses) pakkus ekraanil nähtuist meeldivaimat üllatust – salapärane ja ettearvamatu koomiline psühhopaat. Miks mitte – kui lugu niikuinii juba jabur on, olgu siis osalejad ka. Teised aga jalutasid samal rajal kui eelmisel korral.
Filmile eelnenud ootuste üleskütmise tõttu ma elamusega rahule ei jäänud. Päris ajaraisk see õnneks siiski ka ei olnud, sest mõne korra ikka muiata sai. Kui aga aega napib, siis soovitan vaadata trailer’it ning minna filmi lõputiitreile eelnevat fotoseeriat kaema. Nagu esimeseski teoses, võtab see toimunu hästi ja isegi naljakamalt kokku.

Pohmakas 2”
4/10
Kinodes alates 27. maist

 

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik, Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

BVT PARTNERS otsib BÜROOJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

28. juuni 2018

Teabevara