Kuulsuste treeneri salenemisnipp: võta end alasti!

Kui soovid kaalus alla võtta, siis tee paljalt peegli ees einestamine enesele kohustuslikuks, kirjutab kaaluabi.ee.

Sellise nõuande andis ülekaalulistele brittidele Madonna, Stingi ja teiste kuulsuste personaalne treener Matt Roberts.

Rasvumine on muutunud Euroopas niivõrd teravaks probleemiks, et sellest räägitakse igapäevaselt televisioonis ning trükimeedias. Meediaväljaanded jagavad üksteise võidu inimestele kaalulangetamiseks kasulikke soovitusi. Ühe sellise nimekirja salenemise nippidest pani kokku ajaleht Telegraph.

Miks alasti söömine kaalu langetab

Kõige veidrama nõuande kohaselt tuleb kaalujälgijatel hakata paljalt peegli ees sööma. Ekspertide hinnangul tekib inimesel nii süütunne oma niigi ebatäiusliku keha ees. Märkusena tuleb mainida, et paljad söömaajad võiksid jääda privaatseteks. Avalik alastus oleks teadlaste silmis veelgi efektiivsem, kuigi turismipiirkondades toimuv läheb selle väitega justkui vastuollu, sest päikeselistes rannabaarides süüakse endiselt isuga. Ühe lahendusena võiks need rannabaarid varustada peeglitega.

Teised kaalulangetamise nipid

Teised soovitused isu vähendamiseks olid ootuspärasemad: jooge enne einet klaasike külma vett, enne lõunat sööge suppi (soovitavalt juurvilja), kasutage söömisel lastenõusid, et eine tunduks suurem.

Leidub rikkalikult ideid, kuidas kaalu langetada. Näiteks proovige tihedamalt hambaid pesta, sest hambapesu märgib meie aju jaoks einekorra lõppu. Psühholoogid soovitavad külmkapile kleepida pildi iseendast ülekaalulisuse perioodil, sest see pilt tuletab ennast ust avades alati meelde ja ehk jäetakse uks seetõttu mõnikord avamata. Kõige värskem soovitus soovitab igast söögikorrast teha fotojäädvustus ning tehtud pilte regulaarselt vaadata. Nii saate oma dieedist parema ettekujutuse.

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Kaaluabi. ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara