TEATER
Ammende Villas
18.06 kl 20 “Gertrude Stein
saatjaga”
Mere pst. 7, Pärnu
Cabaret Rhizome
17.06 kl 15 “Harri barrikaadidel”
Vabaduse väljakul
18.06 kl 19 “Harri barrikaadidel”
Vabaduse väljakul
Kaarli pst 9, Tallinn
Eesti Draamateater
17.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
18.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
19.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
19.06 kl 19 “Marquis d´Artiste”
Saku mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn
Eesti Nuku- ja Noorsooteater
17.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”
18.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”
18.06 kl 15 “Nukumäng on imelihtne”
19.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”
19.06 kl 15 “Nukumäng on imelihtne”
Lai 1, Tallinn
Emajõe Suveteater
25.06 kl 12 “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”
26.06 kl 12 “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”
Jaama 14, Tartu
Estonia
17.06 kl 19 “Ameerika balletitähed”
Estonia pst 4, Tallinn
Hansahoovi teater
17.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”
18.06 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
19.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”
Aleksandri 46, Tartu
Hüüru mõisas
17.06 kl 19 “Head ööd, ema”
19.06 kl 19 “Head ööd, ema”
20.06 kl 19 “Head ööd, ema”
21.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Hüüru mõis
Kuressaare Linnateater
17.06 kl 19 “Petmine”
19.06 kl 19 “Petmine”
20.06 kl 19 “Petmine” Endlas
Tallinna 20, Saaremaa
Mägise põhuhoidlas
18.06 kl 20 “Unustatud hinged”
19.06 kl 20 “Unustatud hinged”
22.06 kl 20 “Unustatud hinged”
25.06 kl 20 “Unustatud hinged”
26.06 kl 20 “Unustatud hinged”
Mägise küla, Aravete, Ambla vald
Palmse mõisas
26.06 kl 20 “Gertrude Stein
saatjaga”
Palmse küla, Lääne-Virumaa
Rakvere Teater
18.06 kl 21 “Noor Eesti”
Rakvere Rahvaaias
19.06 kl 21 “Noor Eesti”
Rakvere Rahvaaias
25.06 kl 21 “Noor Eesti”
Rakvere Rahvaaias
26.06 kl 21 “Noor Eesti”
Rakvere Rahvaaias
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Tallinna Botaanikaaias
19.06 kl 12 “Prikljutšenija Buratino”
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn
Tallinna Linnateater
18.06 kl 19 “Scapini kelmused”
esietendus
20.06 kl 19 “Koletis kuu peal”
20.06 kl 19 “Scapini kelmused”
21.06 kl 19 “Scapini kelmused”
21.06 kl 19 “Koletis kuu peal”
22.06 kl 19 “Scapini kelmused”
Lai 23, Tallinn
Teater NO99
20.06 kl 19 “The Lower Depths”
Gorki/Koršunovas Põhuteatris
21.06 kl 19 “The Lower Depths”
Gorki/Koršunovas Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn
Varius
19.06 kl 17 “Üksi ja vaba”
Pädaste Mõisas Muhumaal
20.06 kl 19 “Üksi ja vaba”
Loona Mõisas Saaremaal
Tõnismägi 2, Tallinn
Vene Teater
17.06 kl 18 “Alice”
17.06 kl 21 “Alice”
18.06 kl 18 “Alice”
18.06 kl 21 “Alice”
19.06 kl 18 “Alice”
19.06 kl 21 “Alice”
Vabaduse väljak 5, Tallinn
KONTSERT
Clazz
25.06 kl 22 Sofia Rubina & Band
Vana turg 2, Tallinn
Endla Jazzklubi
17.06 kl 21 Jazzliit: Tõnu Naissoo Hammond Trio
Keskväljak 1, Pärnu
Haapsalu Kuursaal
18.06 kl 18 Haapsalu suvemuusika. “Italiana” Urmas Põldma (tenor, Rahvusooper Estonia), Neeme Ots (trompet), Siim Selis (klaver)
Promenaadi 1, Haapsalu
Haapsalu toomkirik
25.06 kl 20 Haapsalu suvemuusika. “Kirg ja selginemine”
Posti 34, Haapsalu
Jazz Cafe
18.06 kl 21 Maria Väli & Band
25.06 kl 21 Anneliis Kits & Jazzattract
Ringi 11, Pärnu
Jazz del Mar
17.06 kl 20 Tanel Ruben Quintet
Tallinna mnt. 6, Kuressaare
Järvakandi
17.06 kl 15 “Rabarock 2011”
18.06 kl 12 “Rabarock 2011”
Järvakandi alev, Raplamaa
Kadrioru loss
19.06 kl 17.30 Vaimuliku muusika kontserdid Kadrioru lossis
Weizenbergi 37, Tallinn
Kloostri Ait
17.06 kl 21 Maria Väli (vokaal),
Jaan Jaanson (kitarr),
Ara Yaralyan (kontrabass)
25.06 kl 21 Savva Terentyev (klaver)
Vene tänav 14, Tallinn
Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa
17.06 kl 20 Jazz del Mar /Tanel Ruben Quintet- Nõiutud veerandtunnid
Lossi 15, Kuressaare, Saaremaa
Leigo talu
17.06 kl 20 Lauri Saatpalu ja
Peeter Rebane
23.06 kl 20 Bonzo ja Päss
Leigo talu, Lutike, Valgamaa
Niguliste kirik
17.06 kl 19 “Suure-Jaani muusikafestival” Tallinna Kammerorkester ja
Ellerhein
Niguliste 3, Tallinn
Pärnu Vallikäär
18.06 kl 19 Seal -
The Commitment Tour 2011
Pärnu
Rannapungerja
25.06 kl 17 “Tuletorni kontsert 2011”
26.06 kl 14 “Tuletorni kontsert 2011”
Ida-Virumaa
Stenbocki õu
21.06 kl 18 Stenbocki õuemuusika.
ETV tütarlastekoor
Rahukohtu 3, Tallinn
Suure-Jaani Gümnaasiumi saal
17.06 kl 19 “Suure-Jaani muusikafestival” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Tallinna 24, Suure-Jaani
Suure-Jaani
Kappide muuseum
17.06 kl 14 “Suure-Jaani
muusikafestival” Avakontsert
Tallinna 30, Suure-Jaani, Viljandimaa
Suure- Jaani kirik
18.06 kl 12 “Suure-Jaani muusikafestival” Konkurss metsasarvemängijatele I voor
22.06 kl 21 “Suure-Jaani muusikafestival” Meditatsioonikontsert löökpillidel
23.06 kl 13 “Suure-Jaani muusikafestival” Jaanipäevakontsert
Järve 4, Suure-Jaani
Suure-Jaani laululava
23.06 kl 17 “Suure-Jaani muusikafestival” Setu laulukoor Kuldatsäuk
Ilmatari 9, Suure-Jaani
Sõru Sadam
18.06 kl 17 Sõru Jazz 2011
19.06 kl 14 Sõru Jazz 2011
Hiiumaa
Tallinna Jaani kirik
21.06 kl 20 “Sädelev barokk”
Risto Joost (kontratenor),
Riivo Kallasmaa (oboe),
Löökpilliansambel Paukenfest
25.06 kl 20 Arsise kellade ansamblid
Vabaduse väljak 1, Tallinn
Tallinna Lauluväljak
21.06 kl 17 Thirty Seconds To Mars
Narva mnt 95, Tallinn
Tammistu mõis
18.06 kl 18 “Suvealgus Mõisaga” Bonzo ja Mari-Leen Kaselaan
Tammistu küla, Tartu vald
Vastemõisa viljakuivati
20.06 kl 20 “Suure-Jaani muusikafestival” RAM ja ENSV koorimuusika
Vastemõisa
Viimsi Vabaõhumuuseum
17.06 kl 21 Liisi Koikson Bänd &
Tõnis Mägi + “Kormoranid”
18.06 kl 21 Rein Rannap & Uku Suviste + “Polli Päevikud”
Rohuneeme tee 51, Pringi küla, Viimsi vald
KINO
Cinamon Tartu
“Kõrvalnähud”
kl 16.30, 18.45, 21.15
“Super 8”
kl 12.10, 14.30, 16.50, 19.15, 21.45
“Nowhere Boy”
kl 20.15
“Arthur”
kl 12.00, 14.15, 20.45
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.00;
inglise keeles: kl 19.30
“X-Mehed: Esimene klass”
kl 15.00, 17.35
“Midagi laenatut”
kl 15.45, 18.15
“Pohmakas 2”
kl 12.45, 22.00
“Südametemurdja”
kl 13.15
“Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel” 3D
kl 16.15
“Kõrvalnähud”
N kl 13.00
“Super 8”
N kl 12.30, 15.00
“Arthur”
N kl 12.00, 14.15
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: N kl 11.45
“X-Mehed: Esimene klass”
N kl 13.30
“Pohmakas 2”
N kl 15.15
“Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel” 3D
N kl 14.30
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza
“Kiired ja vihased 5”
kl 14.05, 21.50 (v.a. T)
“Preester” 3D
kl 22.15
“Vesi elevantidele”
kl 18.40
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
kl 12.00, 18.55, 20.30, 21.55; T kl 20.45
“Blitz”
kl 22.25
“Pohmakas 2”
kl 12.10, 14.35, 19.50, 22.10
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: kl 11.35, 13.45, 19.30;
vene keeles: kl 14.15, 16.20, 17.45; L–P kl 13.55
“Tänavajurist”
kl 17.10
“X-mehed: Esimene klass”
kl 13.00, 15.50, 21.15
“Arthur”
kl 11.55, 16.55, 19.20
“Hanna”
kl 14.25, 21.45
“Keskkooli lõpupidu”
kl 11.45, 17.00, 19.20 (v.a. T)
“Super 8”
kl 11.40, 14.10, 16.50 (v.a. T), 19.25, 22.00;
L–P kl 16.50
“Teie kõrgeausus”
T kl 19.00, 21.30
“Animen: Teekond läbi
universumi” 3D
eesti keeles: kl 15.15, 17.05;
vene keeles: kl 11.20
“Ma armastan sind ka”
kl 12.30, 15.00, 17.30, 20.00
“Kõrvalnähud”
kl 12.20, 14.45, 17.15, 19.40, 22.05
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 2D
kl 18.00, 21.00
“Kung Fu Panda 2“ 3D
eesti keeles: kl 14.15, 16.45
“Super 8”
kl 12.15, 15.00, 19.00, 21.45
“Animen: Teekond läbi
universumi” 3D
eesti keeles: kl 11.45
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 3D
vene keeles: kl 21.30 (v.a. K);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: K kl 21.30
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: R, P, T kl 16.30;
vene keeles: kl 14.00, 16.30 (v.a. R, P, T),
19.00; P kl 11.30
“Pohmakas 2”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: 19.15, 21.45; L–P kl 12.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 16.45
“Lähtekood”
kl 14.45
“Super 8”
kl 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; L–P kl 12.00
“Animen: Teekond läbi
universumi” 3D
eesti keeles: E, K kl 14.00;
vene keeles: kl 14.00 (v.a. E, K); L kl 11.30
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Kannel
“Lähtekood”
R kl 19.00; E kl 21.10; K kl 19.00, 21.00
“Kiire ja vihased 5”
R kl 21.00; E kl 19.00; T kl 19.00, 21.10
Liiva 13, Võru
Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 2D
kl 20.15
“Kung Fu Panda 2” 2D
eesti keeles: kl 13.30, 15.45, 18.00
“Paul”
kl 16.30, 19.00
“Linnaluba”
kl 14.00, 21.15
Pärnu mnt 45, Tallinn
Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
NBB! 17.–28.juuni
(v.a. 23.-24.06.-seansse ei toimu)
“Pohmakas 2” kl 19.00
“Astraal” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu
Solaris kino
“Kariibi mere piraadid.
Võõrastel vetel”
R–K kl 12.15, 13.10, 16.00, 18.45, 21.30;
N kl 11.15, 13.40, 16.30
“Vesi elevantidele”
kl 21.15(v.a. N)
“Kiired ja vihased 5”
kl 21.50(v.a. N)
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles:
R, E–K kl 12.00, 14.00, 15.15, 17.15, 18.20;
L–P kl 11.00, 12.00, 14.00, 15.15, 17.15, 18.25;
N kl 11.00, 11.50, 13.00, 15.00, 17.00;
vene keeles: R, E–K kl 12.05, 16.40;
L–P kl 12.40, 14.30, 16.30; N kl 11.10, 13.00, 15.00;
inglise keeles: kl 20.15(v.a. N)
“X–mehed. Esimene Klass”
R, E–K kl 14.00, 18.30; L–P kl 15.50, 18.30;
N kl 14.00, 16.50
“Pohmakas 2”
R–K kl 13.20, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15;
N kl 12.15, 14.30, 16.45
“Arthur”
R–K kl 12.30, 19.30; N kl 11.30
“Hanna”
R, E–K kl 16.00, 22.10; L–P kl 11.05, 22.20;
N kl 16.40
“Super 8”
R–K kl 12.10, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00;
N kl 12.00, 14.30, 17.00
“Kõrvalnähud”
R–K kl 14.50, 17.10, 19.15, 21.40;
N kl 13.50, 16.10
Estonia pst 9, Tallinn
NÄITUS
Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn
Draakoni Galerii
“Perceptual zones” Marje Murusalu, 20.06–09.07
“Lõppmäng 2011”, kuni 18.06
Pikk 18, Tallinn
Eesti Loodusmuuseum
“Looduse Aasta Foto 2011. Parimatest parimad”, kuni 31.08
“Tiiger. Ninasarvik”, kuni 31.08
Püsinäitus: “Eesti loodusest”
Lai 29, Tallinn
Eesti Rahvusraamatukogu
“Eile ja täna”
Jüri Haini loomingu näitus, kuni 30.06
“Raamatukingitus Venemaalt/
100 venekeelset teost”, kuni 20.06
“Euroopas sildu rajades” Thorsten Christian Pohlmanni fotod, kuni 22.06
“Eesti heliplaat 110”, kuni 22.06
“Kaunis emakeel: keelekorraldus
ja -hoole”, kuni 20.06
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08
“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,
kuni 07.08
“Ehtekunstnik Haivi Raadik”,
kuni 03.07
Lai 17, Tallinn
Haus Galerii
Herkki-Erich Merila fotonäitus,
kuni 15.07
Uus tn.17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Päev pärast ....” Jaan Elken, kuni 27.06
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni märts 2012
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kumu
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Pavel Filonov ja vene avangard”,
kuni 18.09
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 14.08
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn
Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn
Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
Billeneeve, 22.06–16.07
Mare Tralla, kuni 18.06
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu
Linnagalerii raekojas
“Vaasa graafikud (FIN)”, kuni 25.06
Uus tn 4, Pärnu
Tallinna Lastemuuseum
Autorinukunäitus “Koosmäng”
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn
Tallinna Linnagalerii
“Meel ja Michael Jackson”
Mari-Liis Laanemaa, kuni 26.06
Harju 13, Tallinn
Tartu Kunstimaja
TÜ Maaliosakonna kaitsmised,
kuni 26.06
Vanemuise 26, Tartu
Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu
Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu
Vaal galerii
“Mida oskad sina teha valge värviga?” Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 18.06
Tartu mnt 80d, Tallinn
Võru Linnagalerii
“Võru Kunstikooli lõpetajad”,
kuni 01.07
“Võru Linna Noortekogu”, kuni 01.07
Liiva 13, Võru