Poe kassast võib sõltuda kliendi kaal

Supermarketi sisekujundusest ja planeeringust ei sõltu ainult see, kui palju ja millele sa poes kulutad, vaid ka sinu kaal.

Supermarketid kujundatakse eesmärgiga meelitada klienti võimalikult palju kulutama - seda eesmärki täidavad nii kaubapaigutus, värvitoonid, poe muusika ning liikumiskoridorid. Lisaks rahakotile mõjutab poekujundus ka klientide vööjoont.

 "Iseteeninduslikes kassades pole batoonikeste kadalippu. Mõnede ekspertide hinnangul võiks keskmine Ameerika naine kaotada paar kilo aastas puhtalt iseteeninduslikku kassat kasutades," kommenteeris uudisteportaali Marketplace reporter Greg Warner.

Eestis hakkas iseteeninduslikke kassasid kasutama näiteks Selver, mis aprillis uuenenud Kadaka kaupluses need tööle pani.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara