Kuidas leida õige suhtumine?

Erinevate edulugude võrdlemisel selgub, et neid ühendab üks ülioluline element – soov olla edukas. Edu saavutamine nõuab aga pingutust.

Kaaluabi vahendab nippe, kuidas õige ja eduni viiva suhtumiseni jõuda.

Otsi endas positiivset. Vaata peeglisse, leidmaks oma välimuse kõige ilusam joon. Kui selleks on silmad, siis meenuta neid iga kord, kui keegi teeb inetu märkuse sinu jalgade, vistrike või kehakumeruste kohta.

Austa ennast. Kes ennast ei austa, sellel on väga raske teisi end austama panna. Muude asjadega tegelemiseks on oluline ennast esikohale asetada.

Püüdle iga päev paremuse poole. Võta oma päevaplaani tegevus, mis arendab sind füüsiliselt, intellektuaalselt, emotsionaalselt või spirituaalselt. Juba üks muudatus võib ellusuhtumisega imesid teha.

Meeldi iseendale. Saa sõbraks oma näo ja kehaosadega. Sa võid kaalust alla võtta, sa võid kõike muuta või varjata, kuid sa oled sunnitud iseenda eripäradega terve elu elama. Aktsepteeri ennast, tegemaks muudatusi nendes piirkondades, mis sulle vähem imponeerivad.

Väiksed asjad moodustavad suure. Näiliselt tühisedki asjad võivad korduva sooritamise käigus muuta sinu tuju paremaks. Seega lisa vanni mulle, jätka juurviljade söömist ning tulemused ei lase ennast kaua oodata.

Naudi elu. Öeldakse, et mõtetest sünnivad teod. Teise ütluse järgi võib inimest tema näo järgi lugeda. Kindel on aga see, et mida rohkem ilu sa oma ellu lisad, seda kodusem tunne tekib.

Peegel ei valeta. Erinevalt õelatest tuttavatest. Sõbrad võivad kas puhtast lahkusest või hirmust negatiivseid kommentaare vältida, kuid kui sul on spinat hamba vahel, siis peegel seda varjata ei suuda.

Mine, tee, ole. Kui soengu tegemist takistab tüütu juuksekeerd, siis lihtsalt määri oma juuksed geeliga kokku. Kui ninale ilmub vistrik, millest sa kuidagi lahti ei saa, siis kasuta vistriku varjamiseks kosmeetikakotti. Kui oled üleöö kolm kilo juurde võtnud, siis väldi liibuvaid riideid.

Ole osav vaatleja. Kui sa silmad inimest, kellest õhkub enesekindlust ja ilu, siis kirjuta üles, mis aitas sellel inimesel nõnda silma paista. Kas tema kõnnak? Juuksed? Kuigi konkreetse põhjuse leidmine võib olla keerukas, on sellistel puhkudel tavaliselt üks-kaks asja, mis inimese eriliseks teevad.

Julgusta ennast. Iga inimese sees asub iseenda parim sõber. Kui sa arvad, et ei suuda kodust sellise välimusega lahkuda, siis palu oma sisemisel sõbral end julgustada.

Väärtusta ennast. Oma hoiaku muutmiseks pead oma keha ja nägu hindama sellisena, nagu nad on. Sul võib olla raskusi oma peegelpildi armastamisega, kuid kohe kindlasti ei tohiks sa seda vihata. Sa pead väärtustama seda, mida elu on sulle andnud. Tänapäeva ühiskonnas, kus standardeid seavad supermodellid, on seda loomulikult kergem öelda kui teha.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara