Finnair avab otselennud Lyoni ja Chongqing´i

Aprillis hakkab Finnair tegema otselende Lyoni, mais aga ühte Hiina suurimasse keskusesse Chongqing´i.

Lend Tallinnast Lyoni, ümberistumisega Helsingist kestab ligi neli ja pool tundi. Lyon, mis asub Rh?ne’i ja Sa?ne’i jõe liitumiskohal, on 1.2 miljoni elanikuga suuruselt teine linn Prantsusmaal.

Lyon on suur panganduskeskus ning tuntud nii,  keemia, ravimite ja biotehnoloogia tööstuspiirkonna kui ka videomängude tarkvaraarenduskeskusena. Lyon on Prantsusmaa teine majandus- ja konverentsikeskus, kus asuvad ka Interpoli, Euronewsi ja Rahvusvahelise Vähiuuringute Ameti peakontorid.

Mais 2010 asub Finnair lennutama soovijaid aga ühte Hiina suurimasse ja kiiremini kasvavasse linna Chongqing´i. Kesk-Hiinas asuvas linnas on hetkel ligi 32 miljonit elanikku ja järgmise viie aasta jooksul prognoositakse selle arvu kahekordistumist.

"Hiinal on võtme roll meie Euroopa-Aasia stateegias. Lääne-Hiina on oluline kasvupiirkond ja uus liin tugevdab meie turuosa kasvaval Aasia turul," sõnas Finnairi tegevjuht Mika Vehviläinen. Lisaks Chongqing´le lendab Finnair veel Pekingisse, Shanghaisse ja Hong Kongi. Lend Chongqing´i hakkab toimuma neli korda nädalas ja kestab kaheksa ja pool tundi.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara