Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
26.08 kl 19 “Panso” Endlas
26.08 kl 19 “Augustikuu” Endlas
27.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
28.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Saueaugu Teatritalus
28.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
30.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
31.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
26.08 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
27.08 kl 15 “Nukumäng on
imelihtne!”
28.08 kl 15 “Nukumäng on
imelihtne!”
30.08 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
31.08 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
Lai 1, Tallinn

Estonia
26.08 kl 18 “Parsifal”  
Noblessneri valukojas
27.08 kl 18 “Parsifal”  
Noblessneri valukojas
28.08 kl 18 “Parsifal”  
Noblessneri valukojas
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
01.09 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
Aleksandri 46, Tartu

Hüüru mõisas
26.08 kl 19 “Head ööd, ema”
29.08 kl 19 “Head ööd, ema”
30.08 kl 19 “Head ööd, ema”
31.08 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Harjumaa

Kanuti Gildi Saal
27.08 kl 19 “My name is I LOVE YOU”
Augusti TantsuFestival 2011:
FAIFAI /Tokio
27.08 kl 20.30 “Chambre(s) d’H?tel”
Augusti TantsuFestival 2011: 
t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e (Brüssel),
Pikk tänav 24 ees
27.08 kl 22 “Chambre(s) d’H?tel”
Augusti TantsuFestival 2011: 
t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e (Brüssel),
Pikk tänav 24 ees
28.08 kl 19 “My name is I LOVE YOU”
Augusti TantsuFestival 2011:
FAIFAI /Tokio
29.08 kl 20 “The Drone of Monk
Nestor” Augusti TantsuFestival 2011:
Karl Saks, Von Krahli Teatris
31.08 kl 20 “Talk To Me”
Augusti TantsuFestival 2011: Mart Kangro
Pikk 20, Tallinn

Kell Kümme
26.08 kl 19 “Ring” Palmse mõisas
27.08 kl 19 “Ring” Palmse mõisas
28.08 kl 19 “Ring” Palmse mõisas
www.kell10.ee

Oma Lava
28.08 kl 16 “Felix Ormusson”
Mäetaguse mõisa õuel
www.omalava.ee

Piip ja Tuut Mängumaja
28.08 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”
31.08 kl 18 “Aabitsa pidu”
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
28.08 kl 16 “Pruutide kool”
Tõstamaa mõisas
28.08 kl 20 “Pruutide kool”
Tõstamaa mõisas
30.08 kl 20 “Pruutide kool”
Tõstamaa mõisas
Süda 8-7a, Tallinn

Saueaugu Teatritalu
28.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”     
Saueaugu talu, Ohtla küla, Martna vald, Läänemaa
Tallinna Linnateater
26.08 kl 18 “Scapini kelmused”
27.08 kl 18 “Scapini kelmused” 
29.08 kl 18 “Karin. Indrek.
Tõde ja õigus. 4.”
30.08 kl 18 “Scapini kelmused”
31.08 kl 18 “Scapini kelmused” 
01.09 kl 18 “Karin. Indrek.
Tõde ja õigus. 4.”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
26.08 kl 19 “Sugrierror.com”
Põhuteatris
27.08 kl 19 “Sugrierror.com”
Põhuteatris
28.08 kl 19 “Sugrierror.com”
Põhuteatris
29.08 kl 19 “Sugrierror.com”
Põhuteatris
30.08 kl 19 “Sugrierror.com”
Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Ugala Teater
26.08 kl 19 “Läbi klaasi”
Meleski klaasivabrikus
27.08 kl 19 “Läbi klaasi”
Meleski klaasivabrikus
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
31.08 kl 20 “Jäägu meie vahele”  Haapsalu Piiskopilinnuse õues
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Viimsi Suveteater
26.08 kl 19 “Limpa ja mereröövlid” Rannarahva muuseumis Viimsis
27.08 kl 12 “Limpa ja mereröövlid” Rannarahva muuseumis Viimsis
28.08 kl 12 “Limpa ja mereröövlid” Rannarahva muuseumis Viimsis
28.08 kl 19 “Limpa ja mereröövlid” Rannarahva muuseumis Viimsis
http://viimsisuveteater.wordpress.com/

Von Krahli Teater
27.08 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)
28.08 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)
30.08 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)
31.08 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa
26.08 kl 19 “Tiiger Tiibadel” Jaapani klaverivirtuoos Tempei Nakamura
Mere pst. 7, Pärnu

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
01.09 kl 19 Innovative approaches: lõppkontsert
Rävala pst.16, Tallinn

Eduard Vilde Muuseum
29.08 kl 18 Mari Kalkun Trio
Roheline Aas 3, Tallinn

Estonia kontserdisaal
01.09 kl 19 Hooaja avakontsert
Orchestre de Paris, dirigent Paavo Järvi
Estonia pst. 4, Tallinn

Haapsalu Kuursaal
27.08 kl 20 “Muusikal!”
Kelli Uustani ja Rene Soom,
klaveril Siim Selis 
28.08 kl 19 ELIITkontserdid:
Flöödi rõõmuaed. Reet Sukk (plokkflöödid, flööt), Taavi-Mats Utt (plokkflöödid, ranket), Taniel Kirikal (laul, plokkflöödid) ja Robert Staak (lauto jm näppepillid)
Promenaadi 1, Haapsalu

Hansa Hoov
26.08 kl 21 Hansa Hoovi suve Grand Finale - laval Terminaator
Aleksandri 46, Tartu

Helme laululava
26.08 kl 19.30 “Helme Pilgar 3”
Ivo Linna ja Rock Hotel, Taavi Peterson & Üdi ning Vello Vaheri tsirkus
Helme, Valgamaa

Hopneri maja
28.08 kl 19 Hedvig Hanson Group -
“Esmahetked”  
Hedvig Hanson (laul),
Kristjan Randalu (klaver), Andre Maaker (kitarr), Ara Yaralyan (kontrabass),
Ahto Abner (trummid)
Raekoja plats 18, Tallinn

Kaarma kirik
28.08 kl 16.30 Saare Jazz: Paul Daniel
Kirikuküla, Kaarma vald, Saaremaa

Kadrioru Loss
28.08 kl 19 ELIITkontserdid:
Lea Leiten ja Arvo Leibur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kiek in de Kök
26.08 kl 17.30 Festival
“Tallinna Tornid”
Komandandi tee 2, Tallinn

Kloostri Ait 
26.08 kl 21 Aldo Meristo (klaver) 
27.08 kl 21 Aldo Meristo (klaver)  
Vene tänav 14, Tallinn

Kukruse mõis
26.08 kl 19 Mihkel Mattisen (klaver)
Kukruse küla 20, Kohtla vald, Ida-Virumaa
Kultuurikatel 
26.08 kl 20 “Stalker Festival”
27.08 kl 16 Festival “Tallinna Tornid”
Põhja pst. 27A, Tallinn

NO99 Põhuteater
26.08 kl 22 Sooäär, Vaigla, Ruben trio
Skoone bastion, Rannamäe tee 11, Tallinn
Oleviste kirik
26.08 kl 15.30 Festival
“Tallinna Tornid”
Lai 50, Tallinn

Paks Margareeta
26.08 kl 13.30 Festival
“Tallinna Tornid”
Pikk tn 70, Tallinn

Pidula Forelli puhkeküla
26.08 kl 19 Saare Jazz: Lauri Lugu
26.08 kl 20.30 Saare Jazz:
Kadri Voorand Trio
26.08 kl 22 Saare Jazz:
Denise Fontoura (Bra)
27.08 kl 19 Saare Jazz:
Living Stone gospelkoor
27.08 kl 20.30 Saare Jazz: Sigmund
27.08 kl 22 Saare Jazz: Liisi Koikson
27.08 kl 00 Saare Jazz:
State of Zoe ja Anneliis Kits
Kallaste küla, Kihelkonna vald, Saaremaa

Pirita kloostri varemed
31.08 kl 19.30 Deftones
Merivälja tee 18, Tallinn

Rakvere Vallimägi
27.08 kl 20 Suur Suvelõpu Simman
Rakvere, Lääne-Virumaa

SEB Panga peamaja
27.08 kl 13.30 Festival “Tallinna Tornid”
Tornimäe 2, Tallinn

Tallinna Piiskoplik Toomkirik
27.08 kl 12 Orelipooltund -
Kersti Petermann
31.08 kl 19 Orelikontsert -
Ene Salumäe
Toom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Jaani kirik
26.08 kl 12.15 Keskpäevamuusika
veerandtund: Tartu Arsise kellade kooli täiskasvanute ansambel
30.08 kl 21 “Tornimuusika”
Juhani Jaeger ja
Ott Kaasik (ansamblist Vinland)
Jaani 5, Tartu

Teatri Kodu
01.09 kl 19 Eclectica festivali 2011
avakontsert: Robin Guthrie (Fra)
Lutsu 2, Tartu

Tilsi laululava
27.08 kl 18 “Laheda Rock”
Tilsi küla, Laheda vald, Põlvamaa

Toila sadamakõrts
27.08 kl 21.30 “Meri, muusika ja
muinastuled”
Mere pst 21, Toila

Vene Kultuurikeskus
27.08 kl 17 Vene Filharmoonia
Ühingu kontsert
28.08 kl 17 Roland Liiv, Dorpat /
Meistrite akadeemia
Mere pst. 5, Tallinn

KINO

Cinamon
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 11.45, 13.35, 15.30, 17.30, 19.15
“Kehad vahetusse”
kl 13.00, 15.15, 17.40 (v.a. N), 19.50 (v.a. N),  22.00; N kl 20.00
“Smurfid” 3D
eesti keeles: kl 17.20 (v.a. E), 19.35 (v.a. E);
E kl 15.45, 18.00
“Rumal pöörane armastus”
kl 14.15, 16.40, 19.00, 21.45 
“Halb õpetaja”
kl 18.30, 20.30
“Autod 2”
eesti keeles: kl 11.30, 14.00, 16.15
“Ahvide planeedi sünd”
kl 14.45, 21.00 (v.a. N)
“Harry Potter ja surma vägised: Osa 2”
kl 12.15
“Vastikud ülemused”
kl 12.00, 21.30 (v.a. E)
“Kauboid ja tulnukad”
esilinastus: N kl 17.40
“Südaöö Pariisis”
esilinastus: N kl 21.00 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Vastikud ülemused”
kl 22.20 (v.a. K)  
“Pruutneitsid”
kl 13.55, 16.50
“Kapten Ameerika - Esimene
tasuja” 3D
kl 21.00
“Ahvide planeedi sünd”
v.a. K: kl 12.15, 14.55, 19.50
“Autod 2” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 15.00, 20.00;
vene keeles: kl 15.10
“Halb õpetaja”
kl 11.45, 19.45 (v.a. E), 21.55
“Melanhoolia”
kl 14.25 (v.a. E, T), 21.40 (v.a. E, K); K kl 21.50
“Smurfid” 3D
eesti keeles: kl 11.35, 12.20, 14.40, 17.50;
vene keeles: 12.30, 17.20, 20.30;
“Kobras”
kl 17.40 (v.a. K)
“Rumal pöörane armastus”
kl 11.40 (v.a. N), 14.15 (v.a. N),
16.55 (v.a. N), 19.35, 22.10; 
“Barbar Conan” 3D
kl 18.10, 20.40, 21.30 (v.a. T, N)
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 11.30, 13.30, 14.00, 15.30, 16.00 (v.a. T), 17.30 (v.a. R), 18.00 (v.a. R, E, T), 19.30 (v.a. R, N)
“Kehad vahetusse”
kl 11.50, 14.20, 17.10, 19.40 (v.a. N), 22.15
“Kauboid ja tulnukad”
N kl 19.30, 22.10
“Uinuv kaunitar”
kl 12.10 (v.a. E, T), 17.05 (v.a. E),
19.20 (v.a. E, K)
“Südaöö Pariisis”
kl 19.00 (v.a. E, N), 21.15 (v.a. E, N); L–P kl 14.30, 16.45; N kl 19.40
“I’m with You”
Red Hot Chili Peppers Live: T kl 22.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Autod 2” 2D
eesti keeles: kl 12.00, 14.15, 16.30
“Ahvide planeedi sünd”
kl 22.15 (v.a. T)
“Melanhoolia”
kl 19.15
“Smurfid” 3D
eesti keeles: 11.30
“Barbar Conan” 3D
kl 22.00 (v.a. T)
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
“I’m with You”
Red Hot Chili Peppers Live: T kl 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Härra Popperi pingviinid”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.00; L–P kl 11.30
“Autod 2” 3D
vene keeles: L–P kl 12.00
“Ahvide planeedi sünd”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 16.00, 18.30, 21.00
“Smurfid” 3D
eesti keeles: E kl 14.30, R, K kl 19.00;
vene keeles: kl 14.30 (v.a. E), 19.00 (v.a. R, K)
“Barbar Conan” 3D
kl 21.30 (v.a. T)
“Kehad vahetusse”
kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; L–P kl 11.45
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:
kl 17.15 (v.a. E)
“I’m with You”
Red Hot Chili Peppers Live: T kl 22.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Kapten Ameerika: Esimene
tasuja” 2D
kl 20.45
“Smurfid” 2D
inglise keeles, eesti ja venekeelsete
subtiitritega: kl 18.30
“Härra Popperi pingviinid”
kl 14.30, 16.30
“Barbar Conan” 2D
kl 20.00
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: 14.00, 16.00, 18.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Lotte ja Kuukivi saladus”
kl 15.45, 17.30, 19.15
“Pruutneitsid“ 
kl 21.00
“Paul”
T kl 23.59
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Transformerid. Kuu varjukülg”
R, E–K kl 21.15; L–P kl 20.45; N kl 14.40
“Vastikud ülemused”
R-K kl 20.15, 22.20 ; N kl 19.40, 21.50
“Harry Potter ja surma vägised. Osa 2”
3D R, E–K kl 15.10, 18.45; L–P kl 15.10, 18.15;
N kl 12.40, 19.10 
“Autod 2” 3D
eesti keeles. R, E–N kl 12.10, 15.00, 17.45;
L–P kl 11.30, 15.00, 17.45;
vene keeles: R kl 12.00;
L–P kl 15.50; E–K kl 16.30; N kl 16.45
“Ahvide planeedi sünd”
R,E,T,K. 21.30, L,P. 21.00, N. 22.00
“Rumal pöörane armastus”
R, E–K kl 12.40, 16.45, 19.15, 21.45;
L–P kl 12.40, 16.15, 18.50, 21.30;
N kl 19.15, 21.45
“Halb õpetaja”
R, E–K kl 20.10, 22.15;
L–P kl 20.00, 22.00;
N kl 12.30, 21.40
“Smurfid” 3D
eesti keeles:
R, E–K kl 11.45, 12.45, 14.30, 16.00, 18.10;
L–P kl 11.45, 12.45, 14.00, 16.00, 18.10;
N kl 12.40, 14.45, 17.30;
vene keeles: R kl 13.55; L–P kl 11.15, 13.55;
E–K kl 12.00, 13.55; N kl 12.15, 15.20
“Barbar Conan” 3D 
R, E–K kl 20.00, 22.25; L–P kl 20.00, 22.15;
N kl 20.00, 22.20
“Lotte ja kuukivi saladus”
R, E–K kl 11.30, 12.15, 13.30, 14.15, 15.30, 16.15, 16.45 (R), 17.30, 18.15, 19.30;
L–P kl 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00; N kl 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00
“Kehad vahetusse”
R–N kl 14.20, 17.20, 19.45, 22.10;
L–P kl 13.30, 17.20, 19.45, 22.10;
E–K kl 14.10, 17.20, 19.45, 22.10
“Kauboid ja tulnukad”
N kl 21.00
“Loomaaednik”
N kl 17.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
August Sai, kuni 03.09      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum
“Looduse Aasta Foto 2011. Parimatest parimad”, kuni 31.08
“Tiiger. Ninasarvik”, kuni 31.08
Püsinäitus: “Eesti loodusest”
Lai 29, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Imbi Ploompuu keraamika ja
graafika”, kuni 04.09
“Islandi kaasaegne disain”, kuni04.09
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Jaak Visnap, 30.08–07.10
“Kui armastus on, siis tegelikult seda pole” Tuuli Mann, kuni 26.08
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Sylt ilma ulrikeseta” Liina Siib,
kuni 05.09                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni märts 2012
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Pavel Filonov ja vene avangard”,
kuni 18.09
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 04.09
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Munkadetagune tornigalerii
“Punane Piir” Raul Meel, kuni 09.09
Müürivahe 58, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rist läbi kunsti”, kuni 07.09
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Pusa, kuni 17.09 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Lola Liivat, kuni 10.09
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Continuum_ Kunst kui taju. Ruum ku protsess” kuraator: Maria Arusoo,
kuni 02.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Autorinukunäitus “Koosmäng”
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Eesti-Portugali ehtekunstnike kontseptuaalne näitus Piirilinn (töörühm: Harry Liivrand, Tanel Veenre,
Kadri Mälk, Taso Mähar, Villu Plink), mõlemas galeriis, 01.09–25.09
“Light Trapped In Matter”
Rachel De Joode, kuni 27.08  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Maalikunstnike Liit, kuni 11.09
Ehitamata Tartu makettides ja
fotodel, kuni 11.09
Taavi Talve ja Denes Farkas, kuni 11.09
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Mustrikeeles mängud ja
mänguasjad”, kuni 02.10
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Tartu Ülikooli Botaanikaaed
“Orhideed & co”, kuni 15.09
Lai 38, Tartu

Vaal galerii
“Order & Chaos” Martin Saar, kuni 31.08
Tartu mnt 80d , Tallinn

Võru Linnagalerii
Tallinna Illustratsioonide trienaal,
kuni 26.08
Kunstiprojekt, 29.08–23.09
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine