Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
03.09 kl 19 “Loeme Dovlatovit”
05.09 kl 19 “Loeme Dovlatovit”
06.09 kl 21 “Kas ma olen nüüd elus?” Tartu Sadamateatris, Draama 2011
07.09 kl 18 “Kas ma olen nüüd elus?” Tartu Sadamateatris, Draama 2011
08.09 kl 18 “Õitseng”
Tartu Sadamateatris, Draama 2011
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
03.09 kl 12 “Metsakülad”
04.09 kl 12 “Ise, ise ka!”
04.09 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
06.09 kl 11 “Ise, ise ka!”
07.09 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”
08.09 kl 11 “Kodud”
Lai 1, Tallinn

Hüüru mõisas
03.09 kl 19 “Head ööd, ema”
04.09 kl 19 “Head ööd, ema”
05.09 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Harjumaa

Piip ja Tuut Mängumaja
07.09 kl 18 “Piip ja Tuut Marsil”
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
07.09 kl 20 “Antigone” Teater
Vanemuise väikeses majas, Draama 2011
08.09 kl 19 “Antigone” Teater
Vanemuise väikeses majas, Draama 2011
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
02.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”  esietendus
05.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
05.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
06.09 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad” TÜ võimlas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
02.09 kl 18 “Karin. Indrek.
Tõde ja õigus. 4.”
03.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
05.09 kl 19 “Vincent”
05.09 kl 20 “Biloxi blues”
Vanemuise suures majas
06.09 kl 19 “Vincent”
06.09 kl 19 “Biloxi blues”
Vanemuise suures majas
07.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
08.09 kl 21 “Keskööpäike”
Vanemuise suures majas, Draama 2011
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
02.09 kl 19 “Kitchen (You’ve Never Had It So Good”
Gob Squad Põhuteatris
03.09 kl 19 “Kitchen (You’ve Never Had It So Good”
Gob Squad Põhuteatris
07.09 kl 19 “Testament” SheShePop
Põhuteatris
08.09 kl 19 “Testament” SheShePop
Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
04.09 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
06.09 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
05.09 kl 19 “Meeste kodu” 
Salme Kultuurikeskuses
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
05.09 kl 19 “Puhastus” Viljandi Ugalas
06.09 kl 19 “Puhastus” Võru Kandles
07.09 kl 19 “Puhastus”
Paide Kultuurikeskuses
Vanemuise 6, Tartu

Tartu
Genialistide Klubi
05.09 kl 18 “Valdner”, „Kui kiiresti need õnnetused“ ja “The Reader” Draama 2011: Tantsueri
06.09 kl 18 “Peeter Volkonski
viimane suudlus” Tartu Uus Teater,
Draama 2011
07.09 kl 18 “Kohe näha, et vanad
sõbrad” Zuga ühendatud tantsijad,
Draama 2011
08.09 kl 21 “Kohe näha, et vanad
sõbrad” Zuga ühendatud tantsijad,
Draama 2011
Magasini 5, Tartu

VAT Teater
08.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruum
Tõnismägi 2, Tallinn

Vene Noorsooteater
03.09 kl 12 “Prikljutšenija Buratino” Tallinna Botaanikaaias
03.09 kl 15 “Arabella, dotš pirata”
Kalasadamas, Tallinnas
04.09 kl 12 “Djuimovotška”
04.09 kl 15 “Arabella, dotš pirata”
Kalasadamas, Tallinnas
08.09 kl 18 “Tserbstskaja Printsessa ili Junost Jekaterinõ II” Kadrioru lossis
Kalevipoja 10, Tallinn

Von Krahli Teater
02.09 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)
04.09 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)
05.09 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)
06.09 kl 21 “Ihade osakond”
TÜ Kirik, Draama 2011
07.09 kl 22 “Ihade osakond”
TÜ Kirik, Draama 2011
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Art Café
03.09 kl 18 Weekend Guitar Trio ja Kadri Hunt
Lai 13, Rakvere

Butterfly Lounge
03.09 kl 22 Femininity Superiore:
Marvi Vallaste & Julia Anstal
Vana - Viru 13 / Aia 4

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
03.09 kl 17 Doktorikontsert:
Maarit Saarmäe
06.09 kl 18 Doktorikontsert:
Oksana Sinkova
08.09 kl 18 Magistrikontsert:
Airike Kolk
Rävala pst.16, Tallinn

Estonia kontserdisaal
02.09 kl 19 Hooaja Avakontsert.
Don Quijote
04.09 kl 19 “Pärdi päevad:
Baltic Voyage & Pärt” Baltic Youth Philharmonic, dirigent Kristjan Järvi
08.09 kl 19 “Plektrum festival 2011” Kujundid ja helid / Bareljeef 
Estonia pst. 4, Tallinn

Kloostri Ait 
03.09 kl 21 Peep Ojaveski (kitarr), Tiit Born (kitarr) ja Aivo Tammus (bass)  
Vene tänav 14, Tallinn

NO99 Põhuteater
04.09 kl 19 “Jakob, oh Jakob”
Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor
Skoone bastion, Rannamäe tee 11, Tallinn

Paide Kultuurikeskus
08.09 kl 19 “Eesti metsa lugu”
Guido Kangur, Hendrik Relve ja
ansambel UMA
Pärnu 18, Paide

Pirita kloostri kabel
04.09 kl 11.30 “Rannarahva laulud”
Ansambel Heinavanker
Merivälja tee 18, Tallinn

Püha Vaimu kirik
05.09 kl 18 Muusikatund Püha
Vaimu Kirikus
Pühavaimu 2, Tallinn

Rakvere Kirikupark
04.09 kl 17 VaiMus esitleb: Margo
Kõlari kellamängu esmaesitlus
Pikk 19, Rakvere

Rakvere Kolmainu kirik
04.09 kl 18 VaiMus esitleb:
Koorikontsert
Pikk 19, Rakvere

Rock Cafe
02.09 kl 21 Eesti Punk 76 - J.M.K.E., Psühhoterror ja Ajutine Valitsus
03.09 kl 21 HU? ja Toe Tag
07.09 kl 19 SunSay (ex-5’NIZZA) + support
08.09 kl 19 Wooden Shjips (USA)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rotermanni kvartal
08.09 kl 19 “Kesklinnas resideeruv helilooja: Erkki-Sven Tüür”
Erkki-Sven Tüür, Hortus Musicus
Rotermanni 8, Tallinn

Rootsi Mihkli kirik
04.09 kl 14 “Rannarahva laulud”
Ansambel Heinavanker
Rüütli tn. 7/9, Tallinn

Tallinna Piiskoplik Toomkirik
08.09 kl 18 Maarjalaulude festivali avakontsert
Toom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
02.09 kl 19 “Schuberti portree”
Tanel Joamets
Ülikooli 18, Tartu

Türi Kultuurimaja
08.09 kl 18 “ELIITkontserdid:
Kontsert-kohtumine klavessiiniga” Marju Riisikamp (klavessiin)
Hariduse tn 1, Türi

Uue Maailma plats
03.09 kl 18 Uue Maailma tänavafestival: “Aed tuleb tänavale” Suur
Euroopa vabatahtliku tegevuse
aasta kontsert: Talis ja Kosmosepealinn, Kurjam, Malcolm Lincoln, Lenna
Koidu 68B, Tallinn

Uue Maailma Seltsimaja ees
03.09 kl 16 Uue Maailma tänavafestival: “Aed tuleb tänavale”
Abraham’s Cafe (Tallinn), Jane from Jermaine (Porvoo), All Day Long (Riia), Elephants from Neptune (Võsu), Groundhog Day (Ahja)
04.09 kl 14 Uue Maailma tänavafestival: “Aed tuleb tänavale”
Mzwakhe and Zwai (Lõuna Aafrika
Vabariik), Prägnantne Brigaad (Tartu),
Kruuv, Tjorven (Tallinn), Goran Gora (Riia),
Moskva Odessa (Uus Maailm),
Põhjala (Tallinn)
Koidu 82, Tallinn

Vilde maja
02.09 kl 18 “18. Tartu
Lõõtspillifestival”
Vallikraavi 4, Tartu

Von Krahli Baar
02.09 kl 21 “Rada7.ee 12. sünnipäev”
4-got-10, Forgotten Sunrise,
Leslie Da Bass (DJ), Mimicry, Monstercöuq, Painkiller ja Shirubi Ikazuchi
Rataskaevu 10/12, Tallinn

KINO

Cinamon
“Südaöö Pariisis”
R, E, K kl 13.15, 15.15, 17.30, 20.15, 22.15;
L–P kl 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 21.15;
N kl 13.15, 15.15, 17.30, 20.00, 22.00
“Kauboid ja tulnukad”
R, E, K kl 13.00 (va E), 14.15 (ainult E), 16.35, 19.15, 21.45; L–P kl 13.00, 16.35, 19.15, 21.45;
N kl 13.00, 16.35, 19.15, 21.45
“Loomaaednik”
R, E, K kl 12.30, 14.35, 16.45, 18.50;
L–P kl 11.45, 14.00, 16.00, 18.05;
N kl 12.30, 14.35, 16.45, 18.50
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: R, E, K kl 12.00, 13.50, 15.30, 17.15; L–P kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.15;
N kl 12.00, 13.50, 15.30, 17.15
“Kehad vahetusse”
R, E, K kl 19.45, 22.00; L–P kl 20.10, 22.15;
N kl 19.30, 21.35
“Smurfid” 3D
eesti keeles: R, E, K kl 15.45, 18.00;
L–P kl 15.45, 18.00 (va P); N kl 15.45
“Rumal pöörane armastus”
R, E, K kl 19.00, 21.30; L–P kl 19.30, 22.00; N kl 18.00
“Halb õpetaja”
R, E, K kl 13.00 (ainult E), 21.00 (va E);
L–P kl 20.45; 
“Autod 2”
eesti keeles: R, E, K kl 12.05, 14.15 (va E);
L–P kl 12.05, 14.15; N kl 12.05, 14.15
“Lõpp-punkt 5” 3D
esilinastus: N kl 21.15
Ooperipärlid kinoekraanil: “Tosca”
P kl 18.00
“Nõel remiks”
E kl 21.00 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Kapten Ameerika - Esimene
tasuja” 3D
E–N kl 20.00; R–P kl 21.00
“Ahvide planeedi sünd”
kl 11.55, 22.10
“Autod 2” 3D
eesti keeles: kl 12.00; R–P kl 15.00, 20.00;
vene keeles: kl 15.10
“Halb õpetaja”
kl 14.30, 21.20
“Melanhoolia”
kl 21.40
“Smurfid” 3D
eesti keeles: kl 14.40, 17.50; R–P kl 12.20
vene keeles: 12.30, 17.20, 20.30;
“Rumal pöörane armastus”
kl 14.20, 16.55, 19.35; 
“Barbar Conan” 3D
kl 21.45; R–P kl 18.10
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles:
kl 11.45, 12.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45
“Kehad vahetusse”
kl 11.50, 16.40, 19.05, 21.35
“Kauboid ja tulnukad”
kl 11.35, 14.10, 16.50, 19.30, 22.10
“Uinuv kaunitar”
kl 17.05, 19.20
“Südaöö Pariisis”
kl 13.00, 15.15, 17.25, 19.40, 21.55
“Loomaaednik”
kl 11.40, 14.00, 16.30, 18.55 (v.a. N)
“Larry Crowne”
N kl 19.00
“Lõpp-punkt 5”
N kl 22.00
“Colombiana”
N kl 19.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Autod 2” 2D
eesti keeles: kl 12.00
“Smurfid” 3D
eesti keeles: 11.30 (v.a. K)
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 13.45 (v.a. K), 15.45, 17.45
“Kauboid ja tulnukad”
kl 14.15, 16.45, 19.45, 22.15
“Kehad vahetusse”
kl 19.15, 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Härra Popperi pingviinid”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.00; L–P kl 11.30
“Autod 2” 3D
vene keeles: L–P kl 12.00
“Ahvide planeedi sünd”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 16.00, 18.30, 21.00
“Smurfid” 3D
eesti keeles: E kl 14.30, R, K kl 19.00;
vene keeles: kl 14.30 (v.a. E), 19.00 (v.a. R, K)
“Barbar Conan” 3D
kl 21.30
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:
kl 17.15
“Kauboid ja tulnukad”
kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45, L–P kl 11.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Smurfid” 2D
inglise keeles, eesti ja venekeelsete
subtiitritega: kl 16.15
“Härra Popperi pingviinid”
kl 14.15
“Barbar Conan” 2D
kl 18.30, 21.00
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: 14.00, 16.00, 18.00
“Pruutineitsid”
kl 20.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Lotte ja Kuukivi saladus”
kl 17.30, 19.15; L–P kl 15.45
“Arthur”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Vastikud ülemused”
R, E–K kl 19.40, 21.50;
L–P kl 19.20, 21.30; N kl 22.15
“Harry Potter ja surma vägised. Osa 2”
3D R–K kl 18.30; N kl 14.10 
“Autod 2” 3D
eesti keeles: R, E–K kl 13.00, 15.00, 17.20; L–P kl 11.15, 12.30, 15.00, 17.00;
N kl 13.00, 15.00, 17.00
“Ahvide planeedi sünd”
kl 21.00
“Rumal pöörane armastus”
R, E–K kl 16.00, 19.15, 21.45;
L–P kl 16.00, 18.30, 21.10;
N kl 16.45, 19.15, 21.45
“Halb õpetaja”
kl 20.00
“Smurfid” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 12.45, 15.30, 17.50;
L–P kl 11.10, 12.45, 15.30, 17.45;
vene keeles: R, E–N kl 13.15, 15.15;
L–P kl 13.20, 14.50
“Barbar Conan” 3D 
R, E–N kl 22.05; L–P kl 22.00
“Lotte ja kuukivi saladus”
R, E–K kl 12.10, 14.00, 15.50, 17.40, 19.30;
L–P kl 11.00, 12.00, 13.50, 15.45, 17.40, 19.30;
N kl 12.10, 14.00, 15.50, 17.40, 19.10
“Kehad vahetusse”
R, E–K kl 13.40, 17.30, 19.50, 22.10;
L–P kl 13.40, 17.20, 19.45, 22.10;
N kl 17.15, 19.50, 22.10 
“Kauboid ja tulnukad”
R, E–K kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00;
L–P kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 22.00;
N kl 13.30, 16.10, 18.50, 21.50
“Loomaaednik”
R, E–K kl 12.30, 14.45, 17.00, 21.20;
L–P kl 11.30, 13.45, 16.10, 21.20;
N kl 12.30, 14.45, 17.00
“Larry Crowne”
esilinastus: N kl 19.30
“Lõpp-punkt 5”
esilinastus: N kl 21.30
“Colombiana”
esilinastus: N kl 19.40
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Fideelia-Signe Roots, 05.09–17.09
August Sai, kuni 03.09      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Linnaskulptuur” Mare Mikoff, kuni 11.09
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Imbi Ploompuu keraamika ja
graafika”, kuni 04.09
“Islandi kaasaegne disain”, kuni04.09
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Jaak Visnap, kuni 07.10
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Scene” Mart Vainre, 07.09–19.09
“Sylt ilma ulrikeseta” Liina Siib,
kuni 05.09                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni märts 2012
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Pavel Filonov ja vene avangard”,
kuni 18.09
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 04.09
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Munkadetagune tornigalerii
“Punane Piir” Raul Meel, kuni 09.09
Müürivahe 58, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rist läbi kunsti”, kuni 07.09
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Pusa, kuni 17.09 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Lola Liivat, kuni 10.09
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed
Daaliate näitus, 09.09–11.09
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kontinuum_Kunst kui taju. Ruum kui protsess” kuraator: Maria Arusoo,
kuni 02.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Autorinukunäitus “Koosmäng”
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Eesti-Portugali ehtekunstnike kontseptuaalne näitus Piirilinn (töörühm: Harry Liivrand, Tanel Veenre,
Kadri Mälk, Taso Mähar, Villu Plink), mõlemas galeriis, kuni 25.09  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Maalikunstnike Liit, kuni 11.09
Ehitamata Tartu makettides ja
fotodel, kuni 11.09
Taavi Talve ja Denes Farkas, kuni 11.09
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Mustrikeeles mängud ja
mänguasjad”, kuni 02.10
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Tartu Ülikooli Botaanikaaed
“Orhideed & co”, kuni 15.09
Lai 38, Tartu

Võru Linnagalerii
Kunstiprojekt, kuni 23.09
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine