Maxima otsib tulevikutalenti 

Täna algab taotluste esitamine konkursile Tulevikutalent 2011, mille raames otsitakse Eesti andekaid ja tublisid õpilasi, kes vajaksid stipendiumi oma huvialade või õpitulemuste edasiarendamiseks.

Taotlusi Tulevikutalent 2011 konkursile saavad esitada kõik 5.-12. klassi õpilased viies erinevas kategoorias: ühiskondlik tegevus; teadus; humanitaarteadus; kunst, muusika ja kultuur; sport ja tervis.

Igas kategoorias valib žürii välja viis laureaati, kellest kategooriate parimaid premeeritakse Tulevikutalendi tiitli ning 600 euroga. Iga kategooria lõikes antakse välja ka neli teist kohta, keda premeeritakse igakuise 50-eurose stipendiumiga – kokku 450 euro ulatuses. Tulevikutalent 2011 stipendiumifond on 12 000 eurot.

Konkursi eestvedaja Maxima Eesti OÜ Imidžiosakonna juhi Ty Lehtmäe sõnul on nii Lätis kui Leedus sarnast konkurssi korraldatud juba mitu aastat ning huvi on olnud väga suur. “Noorte ja andekate eesti laste tunnustamiseks, otsustasime sel aastal Tulevikutalendi otsinguid laiendada ka Eestisse. Kui enamik Eestis välja antavatest stipendiumitest on mõeldud kas üliõpilastele või on suunatud väga kindlate tegevuste, näiteks rahvusvahelistel olümpiaadidel osalemise toetamiseks, siis Tulevikutalendi stipendium on mõeldud just põhi- ja keskkooliealistele noortele ning jätab neile raha kasutamise osas vabad käed,” lisas Lehtmäe.

Konkursil osalemiseks saab avaldusi esitada kuni 5. oktoobrini 2011. Osalemiseks on vaja esitada järgnevad dokumendid: eelneva õppeaasta koolitunnistus, vastava kategooria võistlustelt, konkurssidelt ja/või olümpiaadidelt saadud diplomite jms tunnistuste koopiad; kandidaadi motivatsioonikiri, kus muuhulgas näidatakse ära ka auhinnaraha kasutusviis; õpetaja/juhendaja soovituskiri; lapsevanema volitus. Kandidaadilt ei eeldata, et ta oleks kõikides ainetes viieline. Kuid omal alal võiks ta olla väljapaistvalt andekas.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine