Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
17.09 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
17.09 kl 13.30 “Pöial-Liisi”
18.09 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
18.09 kl 13.30 “Okasroosike”
21.09 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
16.09 kl 19 “Imetegija”
16.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
17.09 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
17.09 kl 19 “Esimesed suudlused”
21.09 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
21.09 kl 19 “Ballettmeister”
22.09 kl 19 “Teatrikomöödia”
22.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Aruküla Kultuurimajas
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
16.09 kl 18 “Armastus kolme
apelsini vastu”
17.09 kl 12 “Kolm musketäri”
17.09 kl 19 “Tiit Kuusik 100” Ooperigala
18.09 kl 18 “Tosca”
21.09 kl 18 “Silva”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
16.09 kl 19 “Sinised kilesussid jalas” Rae Kultuurikeskuses
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
16.09 kl 19.30 “Vertikaalstart”
Kanuti Gildi SAALi hooaja avaüritus
22.09 kl 19.30 “Talk To Me”
Mart Kangro
Pikk 20, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
18.09 kl 11 “Piip ja Tuut Köögis”
21.09 kl 18 “Piip ja Tuut Köögis”
22.09 kl 10 “Vana aja koolilood”
Kirjandushommik, Tiia Toomet 
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
16.09 kl 19 “Saja-aastane maja”
16.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
Keila Kultuurikeskuses
17.09 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
17.09 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”
19.09 kl 12 “Väike Mukk”
Vanemuise väikeses majas 
19.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
Vanemuise väikeses majas
21.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
Türi Kultuurimajas
21.09 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Türi Kultuurimajas
22.09 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
16.09 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
16.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
16.09 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
17.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
17.09 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
17.09 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
19.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
19.09 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
20.09 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
20.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
21.09 kl 19 “Biloxi blues”
21.09 kl 19 “Koletis kuu peal”
22.09 kl 19 “Biloxi blues”
22.09 kl 19 “Koletis kuu peal”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
17.09 kl 19 “Three Kingdoms”
19.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
19.09 kl 19 “Three Kingdoms”
20.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
20.09 kl 19 “Three Kingdoms”
21.09 kl 19 “Three Kingdoms”
22.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
18.09 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
22.09 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
16.09 kl 19 “Üks suvepäev”
esietendus Tahkunas (Hiiumaal)
17.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas
22.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
16.09 kl 19 “Väike raha” esietendus
17.09 kl 19 “Väike raha”
22.09 kl 19 “Väike raha”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
16.09 kl 11 “Väikese onu saaga”
esietendus Teatri Kodus
16.09 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
17.09 kl 19 “Casanova” Väikeses majas
18.09 kl 16 “Helisev muusika”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
19.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
20.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
Tõnismägi 2, Tallinn

Vene Teater
16.09 kl 12 “Aarete saar”
Sünkroontõlge eesti keelde
Vabaduse väljak , Tallinn

Viljandi Nukuteater
18.09 kl 12 “Hiir, mutt ja langev täht”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Estonia kontserdisaal
16.09 kl 19 “Meistriklass” ERSO
20.09 kl 19 ELiitkontserdid:
Kadri-Ann Sumera ja Hanna Heinmaa
21.09 kl 19 “Maailm samme täis”
Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,
Koit Toome, Hedvig Hanson,
Boris Lehtlaan. Saadab orkester Siim Aimla juhatusel 
Estonia pst. 4, Tallinn

Geneva keskus
17.09 kl 19 Jazzliit: John Stowell & Lembit Saarsalu Trio
Võidu pst 2, Narva

Haapsalu kuursaal
17.09 kl 20 Tšellokvartett C-Jam
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
21.09 kl 19 Siiri Sisaski sünnipäeva- ja autorikontsert
Pargi 40, Jõhvi

Kaarli kirik
20.09 kl 17.30 Muusikaõhtu:
Kristiina Hoidre (orel)
21.09 kl 20 XVIII Rahvusvaheline
Õigeusu Vaimuliku Muusika
Festival Credo
Toompea 10, Tallinn

Kloostri Ait 
16.09 kl 21 Iljo Toming (kitarr)
Vene tänav 14, Tallinn

NO99 Jazzklubi
16.09 kl 22 Jazzklubi:
Ikonen-Yaralyan-Ounaskari
Sakala 3, Tallinn

Pädaste Mõis
16.09 kl 18.30 Maksim Štšura
Pädaste, Muhu vald, Saaremaa
Pärnu Kontserdimaja
16.09 kl 19 Hooaja avakontsert:
Anti Marguste 80
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
16.09 kl 21 Kolumbus Kris / Apelsin
17.09 kl 21 Jay-Jay Johanson (SWE)
22.09 kl 19 Jäääär
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Raekoda
17.09 kl 16 Artimus Ensemble
klaveritrio
20.09 kl 18 M. Filipczak, L. Eensalu,
A. Lend, M. Messiter
21.09 kl 18 Artimus Ensemble
Keelpillitrio
22.09 kl 18 Concerto di Belcanto
Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna
Rootsi-Mihkli kirik
17.09 kl 18 A. Kolstad, K. Kriit,
H. Ticciati, L-D. Mägila
Rüütli 9, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
16.09 kl 19 ELiitkontserdid:
Kadri-Ann Sumera ja Hanna Heinmaa
22.09 kl 19 “Maailm samme täis”
Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,
Koit Toome, Hedvig Hanson,
Boris Lehtlaan. Saadab orkester Siim Aimla juhatusel
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
18.09 kl 17 Eesti Kitarrilegendid &
Tallinna Kammerorkester
22.09 kl 19 “Tallinn Jazz Weekend” Django Bates’ Spring Is Here (Shall We Dance?) feat. Josefine Lindstrand
Mere pst. 5, Tallinn

Vilde lokaal
21.09 kl 20 1001 ööd -
Helin-Mari Arder
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Jaani kirik
17.09 kl 18.30 Paolo Angeli (Itaalia)
Pikk 6, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait
16.09 kl 20 “Viljandi kitarrifestival” John Stowell & Lembit Saarsalu Trio
16.09 kl 22 “Viljandi kitarrifestival”
Drum Prana & Weekend Guitar Trio
17.09 kl 21 “Viljandi kitarrifestival”
Eesti Kitarrilegendid & Tallinna Kammerorkester
21.09 kl 19 Django Bates - Spring is here, feat. Josefine Lindstrand
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Baar
16.09 kl 22 “Kapis neli jäätist”:
Zetod ja Orelipoiss
23.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”
24.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”
Rataskaevu 10/12, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
17.09 kl 19 Muuilmamuusika Võrus: Jason Carter (UK) harf-kitarr ja
live-elektroonika
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon 
“3”
R–L kl 19.30; P–N kl 20.45
“Lõpp-punkt 5” 3D
R kl 15.15, 20.00, 22.30;
L kl 18.15, 20.30, 22.45; P kl 16.00, 21.45;
E–N kl 15.00, 19.30, 21.45 (v.a. N)
“Südaöö Pariisis”
R kl 13.30, 15.45, 19.15, 21.15;
L kl 11.45, 13.45, 15.45, 19.15, 21.15;
P–N kl 13.15, 15.15, 19.15, 21.15
“Kauboid ja tulnukad”
R kl 17.05, 22.00; L kl 17.05; P kl 15.00, 18.15; E–N kl 16.00, 18.25 (v.a. N)
“Loomaaednik”
R–L kl 12.30, 14.45; P–E kl 16.45
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles:
R, E–N kl 12.00, 13.45, 15.30, 17.30;
L kl 11.30, 13.30 (v.a. P), 15.30, 17.30; P kl 13.45
“Kehad vahetusse”
R–L kl 16.35, 18.45, 21.00, 23.05 (v.a. R);
P–N kl 17.45, 20.00, 22.05
“Smurfid” 3D
eesti keeles: R kl 13.00; L kl 16.00;
P kl 13.30; E–N kl 12.45
“Rumal pöörane armastus”
R kl 18.00, 20.20; L kl 17.45, 20.05;
P–N kl 19.00, 21.30 
“Halb õpetaja”
R kl 17.15; L kl 13.00
“Autod 2”
eesti keeles: R kl 12.15, 14.25;
L–P kl 12.00, 14.15; E–N kl 12.15, 14.30
Õõvaöö:
“Luba mind sisse”
R kl 22.45; L kl 22.00  
“Karje 4”
R kl 23.05; L kl 22.30 
“Elusalt maetud”
R–L kl 23.15 
Ooperipärlid kinoekraanil: “Rigoletto”
P kl 18.00 
“Seksisemud”
N kl 18.30
“Õuduste öö” 3D
N kl 21.45 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Kapten Ameerika - Esimene
tasuja” 3D
kl 21.30 (v.a. T, N)
“Autod 2” 3D
eesti keeles: kl 11.40, 16.10 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.50
“Halb õpetaja”
kl 16.45; N kl 18.55, 21.15
“Smurfid” 3D
eesti keeles: kl 11.45; R–P kl 14.30, 18.50;
vene keeles: kl 14.20, 19.35
“Rumal pöörane armastus”
kl 14.05, 21.50 
“Barbar Conan” 3D
R–P kl 22.15
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 14.10, 16.55; R–P kl 11.30, 15.50, 17.50; L–P kl 13.30; E–N kl 12.20;
E–K kl 18.35
“Kehad vahetusse”
kl 12.15, 22.10
“Kauboid ja tulnukad”
kl 11.30, 16.40, 19.15
“Südaöö Pariisis”
kl 13.00 (v.a. P), 17.30, 19.40, 21.55; P kl 15.10
“Loomaaednik”
kl 15.10 (v.a. P); P kl 12.50
“Larry Crowne”
kl 12.10, 14.25, 18.55 (v.a. N), 21.15 (v.a. N)
“Lõpp-punkt 5”
kl 17.00, 18.45 (v.a. K, N), 19.00, 21.40;
R–P kl 13.30, 19.50, 22.30; E–N kl 14.30;
L–P kl 16.00
“Colombiana”
kl 14.40, 17.10, 19.45
“30 minutiga või rutem”
kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.05
“Võitleja”
kl 12.00, 15.00, 18.00 (v.a. N), 21.15 (v.a. T, N); N kl 18.00; T, N kl 21.15
“Pearl Jam Twenty”
T kl 21.00
“Õuduste öö” 3D
N kl 21.00
“Seksisemud”
N kl 18.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 11.30, 15.45, 17.45
“Kauboid ja tulnukad”
kl 12.00, 17.00
“Kehad vahetusse”
kl 14.30, 21.30 (v.a. T)
“Lõpp-punkt 5” 3D
kl 13.30, 19.45 (v.a. T), 22.15 (v.a. T)
“Kobras”
kl 19.30
“Pearl Jam Twenty”
inglise keeles, ilma tõlketa: T kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Autod 2” 3D
vene keeles: L–P kl 11.45
“Ahvide planeedi sünd”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00, 18.45
“Smurfid” 3D
eesti keeles: P, N kl 14.15;
vene keeles: kl 14.15 (v.a. P, N)
“Kauboid ja tulnukad”
kl 16.15, 21.00; L–P kl 11.30
“Lõpp-punkt 5” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: R kl 16.45; N kl 19.15;
vene keeles: 16.45 (v.a. R), 19.15 (v.a. T, N),
21.30 (v.a. T)
“Pearl Jam Twenty”
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 21.00
“Vastikud ülemused”
kl 15.00, 17.30, 20.15; L–P kl 12.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Smurfid” 2D
inglise keeles, eesti ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.15
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: 14.00, 16.00
“Lõpp-punkt 5” 2D
kl 18.00, 20.00
“Uinuv kaunitar”
kl 18.45
“Ahvide planeedi sünd”
kl 16.30, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Kannel
“Vastikud ülemused”
R, K kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Kung Fu Panda 2”
eesti keeles: kl 16.15
“Melanhoolia”
kl 18.15
Väike Väärtfilmide Festival
“Elulood ekraanil”:
“Coco Chanel & Igor Stravinksy”
R kl 21.00
“Control”
L kl 21.00
“Edith Piaf - elusse armunud”
P kl 21.00
“Nowhere Boy”
T kl 21.00
“’Seraphine”
K kl 21.00
“Serge Gainsbourg-huligaani armastus” N kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Seks ja söök” Eveli Varik, 19.09–01.10
“Mõmmi ja ingel igavesti koos” Fideelia-Signe Roots, kuni 17.09      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Mängud tulega” Tarmo Luisu
valgustinäitus, kuni 23.10
“Loov linn kõigile” Prantsuse disaini
näitus, kuni 25.09
“Critical Territories / Kriitilised Territooriumid” AA Arhitektuurikooli
maastiku-urbanismi magistriprogrammi kursusetööd aastatest 2004 – 2011,
kuni 18.09
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Kaks on parem kui üks”
Turu skulptorite rühmitus Jöötti ry ja Eesti Kujurite Ühendus, kuni 24.09
“Kaart & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
“Loetud päevad” Peeter Langovitsi
fotod, kuni 26.09
“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Jaak Visnap, kuni 07.10
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Scene” Mart Vainre, kuni 19.09                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Pavel Filonov ja vene avangard”,
kuni 18.09
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Tanja Antoshina (RU), 21.09–15.10
Pusa, kuni 17.09 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kontinuum_Kunst kui taju. Ruum kui protsess” kuraator: Maria Arusoo,
kuni 02.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Autorinukunäitus “Koosmäng”
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Eesti-Portugali ehtekunstnike kontseptuaalne näitus Piirilinn (töörühm: Harry Liivrand, Tanel Veenre,
Kadri Mälk, Taso Mähar, Villu Plink), mõlemas galeriis, kuni 25.09  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Mustrikeeles mängud ja
mänguasjad”, kuni 02.10
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
“X kilo kulda” Marje Taska, kuni 30.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
Kunstiprojekt, kuni 23.09
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Käsi­raamatud

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine