KINO
CINAMON
“Seksisemud”
R, E–K kl 14.45, 17.15, 19.25, 21.45;
L–P kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.25, 21.45;
N kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.25
“Õuduste öö” 3D
R–N kl 16.45, 19.15, 21.35
“Uinuv kaunitar”
R–N kl 20.00; P kl 22.00
“Lõpp–punkt 5” 3D
R–N kl 14.30
“Südaöö Pariisis”
R–L kl 15.30, 20.45;
P–N kl 15.30, 19.05, 21.15 ( v.a. N)
“Kauboid ja tulnukad”
R, E–K kl 13.15, L–P kl 13.50, N kl 15.00
“Loomaaednik”
R, E–N kl 12.45; L–P kl 11.45
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: R, E–K kl 12.00, 13.45, 17.25;
L–P kl 11.30, 13.30, 17.25; N kl 12.00, 17.25
“Kehad vahetusse”
kl 16.00, 18.30, 22.00 (v.a. P); P kl 20.45
“Smurfid” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 12.15; L–P kl 12.00
“Rumal pöörane armastus”
R–P kl 15.15, 17.40; E–K kl 15.15, 17.40, 20.45; N kl 21.15
“Autod 2”
eesti keeles: R, E–K kl 12.30; L–P kl 13.00; N kl 13.45
“Röövitu”
N kl 18.00
“Nakkus”
N kl 20.35
“Mis su number on?”
N kl 21.45
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza
“Autod 2” 3D
eesti keeles: kl 12.15
“Smurfid” 3D
eesti keeles: kl 11.35, 17.00; P kl 14.55;
vene keeles: kl 14.20
“Rumal pöörane armastus”
kl 11.40, 19.15
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 11.30, 13.30, 17.25
“Kehad vahetusse”
kl 16.50
“Kauboid ja tulnukad”
kl 14.15, 21.50
“Larry Crowne”
kl 12.10, 18.55 (v.a. N), 21.10 (v.a. N)
“Lõpp-punkt 5”
kl 14.55 (v.a. P), 19.50, 22.00
“Colombiana”
kl 12.30, 17.15
“30 minutiga või rutem”
kl 11.45, 16.00, 20.20, 22.20
“Võitleja”
kl 15.30 (v.a. E), 18.30 (v.a. E), 21.30
“Õuduste öö” 3D
kl 11.50, 14.35, 17.20, 18.45, 19.20, 21.15, 22.25; L–P kl 13.15, 15.45
“Seksisemud”
kl 11.55, 14.30, 16.55 (v.a. R), 19.40 (v.a. N), 22.10
“Mis su number on?”
N kl 19.40
“Südaöö Pariisis”
kl 15.00, 19.45, 21.55
“Hodorkovski”
kl 13.45, 18.05
“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”
kl 14.25, 16.45, 19.25 (v.a. N), 21.40 (v.a. N); N kl 18.55, 21.10
“Röövitu”
N kl 19.25
“Nakkus”
N kl 21.55
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 14.30
“Kehad vahetusse”
kl 12.30, 21.45
“Hodorkovski”
kl 15.00, 19.30
“Õuduste öö” 3D
kl 12.00, 16.30, 19.15, 22.00
“Halb õpetaja”
kl 17.30
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Ahvide planeedi sünd”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00, 18.30, 21.00
“Smurfid” 3D
vene keeles: L–P kl 11.45
“Kauboid ja tulnukad”
kl 18.45; L–P kl 12.00
“Lõpp-punkt 5” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 21.45;
vene keeles: kl 21.45 (v.a. E)
“Vastikud ülemused”
kl 14.30, 16.30, 21.15
“Loomaaednik”
kl 16.15; L–P kl 11.30
“Õuduste öö” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: K kl 14.15; R kl 16.45; P kl 19.15;
vene keeles: kl 14.15 (v.a. K), 16.45 (v.a. R), 19.15 (v.a. P)
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: 16.45
“Lõpp-punkt 5” 2D
kl 16.00, 20.30
“Uinuv kaunitar”
kl 13.45
“Ahvide planeedi sünd”
kl 18.00
“Õuduste öö” 2D
kl 14.30, 18.45, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn
Kino Kannel
“Lotte ja kuukivi saladus”
L kl 16.00, 17.30, 19.00; P, E, K kl 17.30, 19.00
“Barbar Conan”
L–E kl 21.00
Liiva 13, Võru
Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Loomaaednik”
kl 16.15
“Kauboid ja tulnukad”
kl 18.30
“Melanhoolia”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu
KONTSERT
Ammende Villa
24.09 kl 19 “Maailm luubis 2011” Jason Carter
Mere pst. 7, Pärnu
Estonia kontserdisaal
23.09 kl 19 “Saaga” ERSO
25.09 kl 19 “XVIII Rahvusvaheline
Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival CREDO” Gala-kontsert
Estonia pst. 4, Tallinn
Estonia Talveaed
28.09 kl 19 KontsertJazz:
iXi keelpillikvartett ja Veli Kujala
29.09 kl 19 “Edith ja Marlene”
Erkki Otsman (laul), Andranik Kechek
(klaver), Jaak Lutsoja (akordion),
Tanel Liiberg (kontrabass)
Estonia pst. 4, Tallinn
Jõhvi kontserdimaja
24.09 kl 17 “Maailm samme täis”
Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,
Koit Toome, Hedvig Hanson,
Boris Lehtlaan. Saadab orkester Siim Aimla juhatusel
Pargi 40, Jõhvi
Kloostri Ait
23.09 kl 20 Eero Sommer (klaver)
24.09 kl 20 Nevil Blumberg (kitarr), Heiki Tark (suupill)
Vene tänav 14, Tallinn
Kumu Auditoorium
23.09 kl 19 “Elektrooniline kontsertõhtu”
24.09 kl 19 “Elektrooniline kontsertõhtu”
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Lokaal Sumin
23.09 kl 21 Uku Suviste
Turu tn. 21, Tartu
Mustpeade Maja
29.09 kl 19 “Püha Mauritiuse
Barokkõhtud. Merereis Hispaaniast Kreekani”
Pikk tn 26, Tallinn
Niguliste
28.09 kl 20 “World Music Forum 2011” Eesti Filharmoonia Kammerkoor, dirigent Daniel Reuss. Kavas: Saar, Kreek, Tormis, Pärt, Grigorjeva
Niguliste 3, Tallinn
Nokia Kontserdimaja
29.09 kl 19 James Blunt
Estonia pst. 9, Tallinn
Ovaalstuudio
23.09 kl 19 A capella ansambel Greip
Toompuiestee 4, Tallinn
Põhjaka mõis
25.09 kl 20 Urmas Lattikas,
Raul Vaigla, Reigo Ahven
Mäeküla küla, Paide vald, Järvamaa
Pärnu Kontserdimaja
23.09 kl 19 “Maailm samme täis”
Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,
Koit Toome, Hedvig Hanson,
Boris Lehtlaan. Saadab orkester
Siim Aimla juhatusel
27.09 kl 19 KontsertJazz:
iXi keelpillikvartett ja Veli Kujala
Aida 4, Pärnu
Püha Katariina kirik
24.09 kl 20 Urban-folk ansambli
Tane Mahuta väelaulude kontsert
Vene 12/14, Katariina käik, Tallinn
Rock Cafe
23.09 kl 21 Sõpruse Puiestee, Kurjam, Pööloy Gläänz
24.09 kl 21 X-Panda plaadiesitluskontsert
27.09 kl 19 Dredg (USA)
28.09 kl 19 U.D.O. (GER),
Sister Sin (SWE), Sevenfield (NOR)
29.09 kl 19 Covenant (SWE)
Tartu mnt 80D, Tallinn
Tallinna Jaani kirik
23.09 kl 19 Pariisi Neeva Vaga
Suurvürsti Aleksandri Peakiriku koor
26.09 kl 19 Dhafer Youssef ja
Vox Clamantis 15
Vabaduse väljak 1, Tallinn
Tallinna Raekoda
24.09 kl 18 Michael Süssmann (viiul, Norra), Gunilla Süssmann (klaver, Norra)
Raekoja plats 1, Tallinn
Tallinna Rootsi-Mihkli kirik
24.09 kl 20 “PLMF talentide gurmee”
Oksana Sinkova (flööt),
Andreas Lend (tšello), Virgo Veldi
(saksofon), Lea Leiten (klaver)
25.09 kl 18 Ensemble Martinu,
Saksofonikvartett Saxest
Rüütli 9, Tallinn
Vanalinna Muusikamaja
26.09 kl 16 “ELIITkontserdid:
Säravad tähed!” Con Brio laureaadi
auhinnakontsert
Uus 16c, Tallinn
Vanemuise kontserdimaja
25.09 kl 19 KontsertJazz:
iXi keelpillikvartett ja Veli Kujala
Vanemuise 6, Tartu
Vilde lokaal
28.09 kl 20 Tribute to In Spe (Elleri kool, Otsakool, Viljandi akadeemia)
Vallikraavi 4, Tartu
Viljandi Pärimusmuusika Ait
29.09 kl 20 Kogumikplaadi
“Toatuur 2” esitluskontsert
Tasuja pst. 6, Viljandi
Von Krahli Baar
23.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”
24.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”
Rataskaevu 10/12, Tallinn
Väravatorn
24.09 kl 16 Hortus Musicus: Monteverdi ja tema aeg
25.09 kl 16 Kadri Voorand Trio
Lühike Jalg 9, Tallinn
TEATER
Eesti Draamateater
23.09 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
24.09 kl 19 “Augustikuu”
25.09 kl 19 “Eesti matus”
25.09 kl 19 “Punane” esietendus
26.09 kl 19 “Meeste kodu”
27.09 kl 19 “Viies kolonn”
27.09 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
28.09 kl 19 “Panso”
28.09 kl 19 “Augustikuu”
29.09 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
29.09 kl 19 “Punane”
Pärnu mnt 5, Tallinn
Eesti Nuku- ja Noorsooteater
23.09 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
24.09 kl 12 “Hanel oli auto”
24.09 kl 13.30 “Karjapoiss on
kuningas”
25.09 kl 12 “Kiki ja Miki”
25.09 kl 13.30 “Okasroosike”
27.09 kl 11 “Kiki ja Miki”
28.09 kl 11 “Metsakülad”
29.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
Lai 1, Tallinn
Endla Teater
23.09 kl 19 “Madame Bovary”
24.09 kl 19 “Imetegija”
24.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
27.09 kl 19 “Esimesed suudlused”
Haapsalu Kultuurikeskuses
29.09 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Viimsi Huvikeskuses
29.09 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Viimsi Huvikeskuses
29.09 kl 19 “Esimesed suudlused”
Viimsi Huvikeskuses
29.09 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
Keskväljak 1, Pärnu
Estonia
24.09 kl 19 “Otello”
25.09 kl 19 “Juuditar (La Juive)”
27.09 kl 19 “Romeo ja Julia”
28.09 kl 19 “Red Giselle”
Estonia pst 4, Tallinn
Hansahoovi teater
25.09 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Pärnus trahter Kentuki Lõvis
Aleksandri 46, Tartu
Kanuti Gildi SAAL
23.09 kl 19.30 “Talk To Me”
Mart Kangro
24.09 kl 19.30 “Talk To Me”
Mart Kangro
26.09 kl 19.30 “Talk To Me”
Mart Kangro
27.09 kl 19.30 “Talk To Me”
Mart Kangro
Pikk 20, Tallinn
Monoteater
24.09 kl 19 “Minu hind?”
Teater Vanemuise väikeses majas
28.09 kl 19 “Minu hind?”
Vene Kultuurikeskuses
Piip ja Tuut Mängumaja
25.09 kl 11 “Südamelähedased asjad”
28.09 kl 18 “Südamelähedased
asjad”
29.09 kl 10 “Tähestikulinn”
Kirjandushommik Henno Käo
Toom-Kooli 13, Tallinn
Rakvere Teater
23.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
23.09 kl 19 “Nullpunkt” esietendus
26.09 kl 12 “Väike Mukk” Endlas
26.09 kl 19 “Nullpunkt”
26.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar” Endlas
27.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
27.09 kl 19 “Nullpunkt”
Põltsamaa Kultuurikeskuses
28.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
28.09 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
29.09 kl 13 “Väike Mukk”
Võru Kultuurimajas Kannel
29.09 kl 19 “Nullpunkt”
Võru Kultuurimajas Kannel
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Tallinna Linnateater
23.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
23.09 kl 19 “Nõks”
24.09 kl 19 “Meie, kangelased”
24.09 kl 19 “Hecuba pärast”
25.09 kl 19 “Hecuba pärast”
26.09 kl 19 “Meie, kangelased”
27.09 kl 19 “Nõks”
28.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
29.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
29.09 kl 19 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn
Teater NO99
23.09 kl 19 “Three Kingdoms”
Põhuteatris
24.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
24.09 kl 19 “Three Kingdoms”
24.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
26.09 kl 19 “Three Kingdoms”
27.09 kl 19 “Three Kingdoms”
27.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
27.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
28.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
28.09 kl 19 “Three Kingdoms”
28.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/Uusberg
Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn
Teoteater
25.09 kl 12 “Linalakk ja rosalind”
28.09 kl 19 “Kõik (s)ängis”
29.09 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn
Theatrum
23.09 kl 19 “Üks suvepäev”
Tahkunas (Hiiumaal)
24.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas
27.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas
28.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas
29.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas
Vene 14, Tallinn
Ugala Teater
24.09 kl 19 “Amadeus” esietendus
26.09 kl 19 “Meeste kodu”
Eesti Draamateatris
26.09 kl 19 “Mee hind”
27.09 kl 19 “Väike raha”
28.09 kl 19 “Amadeus”
29.09 kl 19 “Minu isa 20 aastat
hiljem” Ugala Teatri kohvikus
Vaksali 7, Viljandi
Vanemuine
23.09 kl 11 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
24.09 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Väikeses majas
24.09 kl 19 “Harmoonia” esietendus
Sadamateatris
25.09 kl 12 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
25.09 kl 16 “Helisev muusika”
27.09 kl 19 “Harmoonia”
Sadamateatris
28.09 kl 11 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
28.09 kl 19 “Harmoonia”
Sadamateatris
29.09 kl 19 “Don Juan” Väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu
VAT Teater
23.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
24.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
26.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
27.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
28.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
29.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
Tõnismägi 2, Tallinn
Viljandi Nukuteater
25.09 kl 16 “Hiir, mutt ja langev täht”
27.09 kl 12.15 “Hiir, mutt ja langev täht”
Lossi 31, Viljandi
NÄITUS
Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn
Draakoni Galerii
“Seks ja söök” Eveli Varik, kuni 01.10
Pikk 18, Tallinn
Eesti Arhitektuurimuuseum
“Mängud tulega” Tarmo Luisu
valgustinäitus, kuni 23.10
“Loov linn kõigile” Prantsuse disaini
näitus, kuni 25.09
“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11
Ahtri 2, Tallinn
Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond
Eesti Rahvusraamatukogu
“Kaks on parem kui üks”
Turu skulptorite rühmitus Jöötti ry ja Eesti Kujurite Ühendus, kuni 24.09
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
“Loetud päevad” Peeter Langovitsi
fotod, kuni 26.09
“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn
Haus Galerii
Jaak Visnap, kuni 07.10
Uus tn.17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Subjektiivne perspektiiv”
Maido Juss & Kati Ilves, kuni 03.10
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kumu
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“gateways. Kunst ja võrgustunud kultuur”, kuni 25.09
“Urmas Ploomipuu valge maja”, kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn
Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn
NUKU muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
Tanja Antoshina (RU), kuni 15.10
Nikolai 27, Pärnu
PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10
Uus 4, Pärnu
Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn
Tallinna Kunstihoone
“Kontinuum_Kunst kui taju. Ruum kui protsess” kuraator: Maria Arusoo,
kuni 02.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn
Tallinna Linnagalerii
Mare Tralla & Coolturistes (Leedu), 29.09–23.10
“Piirilinn: Tallinn-Lissabon”
Eesti-Portugali ehtekunstnike kontseptuaalne näitus (töörühm: Harry Liivrand, Tanel Veenre, Kadri Mälk, Taso Mähar,
Villu Plink), mõlemas galeriis, kuni 25.09
Harju 13, Tallinn
TARTU KUNSTIMAJA
“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10
Vanemuise 26, Tartu
Tartu Mänguasjamuuseum
“Mustrikeeles mängud ja
mänguasjad”, kuni 02.10
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu
Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu
Vaal galerii
“X kilo kulda” Marje Taska, kuni 30.09
Tartu mnt 80d, Tallinn
Võru Linnagalerii
Jaan Luik, Hannes Varblane,
Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, 26.09–21.10
Marika Alver, Branka Jovanovic, 26.09–21.10
Ove Kalde, 26.09–21.10
Kunstiprojekt, kuni 23.09
Liiva 13, Võru
Autor: Signe Sillasoo, Urve Vilk