Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
06.10 kl 19 “Üksi”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
30.09 kl 19 “Rahauputus”
30.09 kl 19 “Kõik on täis”
01.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
01.10 kl 19 “Panso”
01.10 kl 19 “Hiilgav!”
02.10 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
02.10 kl 19 “Viies kolonn”
04.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
04.10 kl 19 “Punane”
05.10 kl 19 “Panso”
05.10 kl 19 “Augustikuu”
05.10 kl 19 “Marquis d´Artiste”
06.10 kl 19 “Kõik on täis” Võru Kandles
06.10 kl 19 “Pulmad”
06.10 kl 19 “Vombat”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
30.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
01.10 kl 12 “Kodud”
01.10 kl 12 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
02.10 kl 12 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
02.10 kl 15 “Rapuntsel” esietendus
04.10 kl 11 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
05.10 kl 11 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
06.10 kl 11 “Käed ja kindad”
06.10 kl 11 “Rapuntsel”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
30.09 kl 19 “Mees, kes teadis
ussisõnu”
30.09 kl 19 “Lõpp”
01.10 kl 19 “Külmale maale”
01.10 kl 19 “Põletus”
03.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Eesti Draamateatris
06.10 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
06.10 kl 19 “Esimesed suudlused”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
30.09 kl 19 “Silva”
01.10 kl 19 “Balletiõhtu”
02.10 kl 19 “Rahvusvahelise
Muusikapäeva Ooperigala”
05.10 kl 19 “Manon”
06.10 kl 19 “Carmen”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
02.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Elva Huviala- ja Kultuurikeskuses
“Sinilind”
05.10 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
06.10 kl 19.30 “Pidusöök”
installatsioon-etendus. Taavi Eelmaa,
Veronika Vallimäe, Einike Leppik
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
04.10 kl 19 “Minu hind?”
Vene Kultuurikeskuses
www.monoteater.ee

Piip ja Tuut Mängumaja
02.10 kl 11 “Südamelähedased asjad”
06.10 kl 10 “Sipsik” Kirjandushommik
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
30.09 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
30.09 kl 19 “Tuulte pöörises”
01.10 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga”
01.10 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
03.10 kl 12 “Väike Mukk”
Eesti Draamateatris
03.10 kl 19 “Täismäng”
Eesti Draamateatris
04.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
05.10 kl 19 “Nullpunkt”
Jõgeva Kultuurikeskuses
05.10 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas
06.10 kl 19 “Nullpunkt”
06.10 kl 19 “Saja-aastane maja”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
30.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
01.10 kl 19 “Keskööpäike”
01.10 kl 19 “Koletis kuu peal”
03.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
03.10 kl 19 “Keskööpäike”
03.10 kl 19 “Koletis kuu peal”
04.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
04.10 kl 19 “Koletis kuu peal”
05.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
05.10 kl 19 “Koletis kuu peal”
06.10 kl 19 “Vincent”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
02.10 kl 19 “Peeter Volkonski
viimane suudlus” Genialistide Klubis
04.10 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Rakvere Teatris
05.10 kl 19 “Peeter Volkonski
viimane suudlus” Rakvere Teatris
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
30.09 kl 19 “Three Kingdoms”
01.10 kl 19 “Three Kingdoms”
03.10 kl 19 “Three Kingdoms”
04.10 kl 19 “Three Kingdoms”
06.10 kl 19 “Three Kingdoms”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
02.10 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
30.09 kl 19 “Minu isa 20 aastat
hiljem” Ugala Teatri kohvikus
01.10 kl 19 “Amadeus”
03.10 kl 19 “Meeste kodu”
05.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat
hiljem” Ugala Teatri kohvikus
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
30.09 kl 19 “Lõbus lesk” esietendus
30.09 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
01.10 kl 12 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
01.10 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
01.10 kl 19 “Kaos”
02.10 kl 12 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
02.10 kl 16 “Casanova” Väikeses majas
02.10 kl 16 “Härra Amilcar”
04.10 kl 15 “Appi! Ooper!? 1. tund”
04.10 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
05.10 kl 19 “Lõbus lesk”
05.10 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
06.10 kl 11 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
06.10 kl 19 “Helisev muusika”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
30.09 kl 19 “The Black Rider”
Kultuurikatla katelde ruumis
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
02.10 kl 16 “Nif, Nuf, Nafi lugu”
04.10 kl 11 “Nif, Nuf, Nafi lugu”
06.10 kl 11 “Nif, Nuf, Nafi lugu”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
04.10 kl 18 “12karamazovit”
05.10 kl 18 “12karamazovit”
06.10 kl 18 “12karamazovit”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Abja kultuurimaja
06.10 kl 18 ELiitkontserdid. LISZT 200. Ralf Taal
Pärnu mnt 28, Abja-Paluoja, Viljandimaa

Antsla Kultuuri-ja spordikeskus
04.10 kl 19 Maian Kärmas (laul),
Andre Maaker (kitarr),
Ain Agan (kitarr)
Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Eliisabeti kirik
30.09 kl 19 “Illuminatsioonid”
sopran Kai Kallastu, Pärnu Ooperi orkester ja dirigent Andrus Kallastu
Nikolai 22, Pärnu

Endla Jazzklubi
30.09 kl 21.30 Jazzliit: Henri Peipman Sometime Edition
01.10 kl 21.30 Jazzliit: Laura Junson Band
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
01.10 kl 18.30 “Rahvusvaheline
muusikapäev”
Tallinna Kammerorkester,
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
kammerkoor, Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Tõnu Kaljuste  
04.10 kl 19 “Eesti Muusika Kullafond I” Vardo Rumessen ja Peterburi kvartett
06.10 kl 19 Forbidden City Chamber Orchestra (Hiina)
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
04.10 kl 19 “Mustlaslaager”
Claudia Ševtšenko (laul, tants), Jaan Sööt (kitarr, laul), Toomas Lunge (klahvpillid, laul), Indrek Kalda (viiul, mandoliin)
Estonia pst. 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
30.09 kl 19 “Ajatud trubaduurid”
Tõnis Mägi Ja Andres Mustonen,
Hortus Musicus  
05.10 kl 19 “Eesti Muusika Kullafond I” Vardo Rumessen ja Peterburi kvartett
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal
30.09 kl 19.30 “Forbidden to Sing” Raoul Kurvitz, sooloplaadi esitluskontsert
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait 
30.09 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion)
01.10 kl 20 Mari Ronimois (vokaal, tamburiin), Pent Järve (kitarr),
Raul Ojamaa (kitarr) 
Vene tänav 14, Tallinn

Luua Metsanduskool
05.10 kl 19 Weekend Guitar Trio
Luua, Palamuse vald, Jõgeva maakond

Teater NO99
30.09 kl 22 Jazzklubi “Global Village”
Brian Melvin, Kaarel Liiv, Raun Jurikas
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
30.09 kl 20 Ansambli YÖ
30 aastapäeva kontsert
Estonia pst. 9, Tallinn

Nõmme Kultuurikeskus
01.10 kl 18 Mari Kalkun Trio 
Turu plats 2, Tallinn

Paide raekoda
06.10 kl 16 “Raimond Valgre -
Legend” Tõnu Raadik (laulud, swingiv viiul), Henn Rebane (virtuoosne akordion)
Keskväljak 14, Paide

Paide Spordihall
01.10 kl 19 “Luule on hääleta laul”
Paide linna Juubelikontsert. Koit Toome, Ivo Linna, Gerli Padar ja Lauri Lugu, üheskoos Antti Kammiste ansambliga.
Sirje Graubergi Laulukooli lapsed
Aiavilja 1, Paide

Pärnu Kontserdimaja
01.10 kl 19 “Ajatud trubaduurid”
Tõnis Mägi Ja Andres Mustonen,
Hortus Musicus
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
30.09 kl 21 Von Hertzen Brothers (FIN) / Airship (UK) / Vaiko Eplik / Dramamama / Princes
01.10 kl 21 Singer Vinger / Mihkel Ratt / Taavi Peterson & Üdi
03.10 kl 19 Grandmaster Flash (USA)
05.10 kl 20 FM Belfast (ISL)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rõuge rahvamaja
01.10 kl 16 “Hümn Armastusele”
Silvi Vrait, Raivo Tafenau (akordion), Jürmo Eespere (klahvpillid), Liina Amon (trummid)
Metsa 2, Rõuge

Tallinna Jaani kirik
01.10 kl 15 “Illuminatsioonid”
sopran Kai Kallastu, Pärnu Ooperi orkester ja dirigent Andrus Kallastu
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
02.10 kl 19 “Ajatud trubaduurid”
Tõnis Mägi Ja Andres Mustonen,
Hortus Musicus
Vanemuise 6, Tartu

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
05.10 kl 17 “Las jääda ükski mets.
Andres Valkonen 60” Triinu Taul ja Tuuli Taul, Tõnis Mägi ja Ivo Linna, Raivo Tafenau ansambel, Andres Valkonen (klaver), Kontserti juhib Olavi Pihlamägi
Kesk 1, Valga

Vastseliina rahvamaja
02.10 kl 16 “Hümn Armastusele”
Silvi Vrait, Raivo Tafenau (akordion), Jürmo Eespere (klahvpillid), Liina Amon (trummid)
Võidu 38, Vastseliina, Võrumaa

KINO

Cinamon 
“Röövitu”
R–N kl 14.05, 16.15, 18.30
“Nakkus”
R, E–N kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00;
L–P kl 15.30, 17.45, 20.00, 22.05
“Mis su number on?”
R–N kl 12.30, 14.45, 17.15 (v.a. L,P), 19.25, 21.35
“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 12.15; L–P kl 12.00
“Seksisemud”
R–N kl 15.00, 19.45 (v.a. N), 22.00; L–P kl 11.45
“Õuduste öö” 3D
R–N kl 16.30, 19.00
“Uinuv kaunitar”
R, E–N kl 22.05; L–P kl 21.45
“Südaöö Pariisis”
R, E–N kl 21.45; L–P kl 20.45
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles:
R, E–N kl 12.45, 17.30; L–P kl 11.30, 17.15 
“Kehad vahetusse”
R, E–K kl 20.45; L–P kl 17.30; N kl 19.45
“Smurfid” 3D
eesti keeles: R–N kl 14.15
“Autod 2”
eesti keeles:
R, E–N kl 12.00; L–P kl 13.15
“Tõeline teras”
N kl 20.45  
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Autod 2” 3D
eesti keeles: L–P kl 16.50
“Smurfid” 3D
eesti keeles: kl 14.25 (v.a. E);
vene keeles: kl 11.30 (v.a. N)
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 11.35, 15.40; L–P kl 17.45
“Kauboid ja tulnukad”
kl 16.45 (v.a. R, N), 21.35 (v.a. R, N)
“Larry Crowne”
kl 15.50
“Lõpp-punkt 5”
kl 16.50 (v.a. L, N, P), 19.50 (v.a. N), 22.20
“30 minutiga või rutem”
kl 13.50, 18.05, 22.15
“Võitleja”
kl 14.00, 19.05
“Õuduste öö” 3D
kl 14.10 (v.a. N), 17.10 (v.a. L–P), 21.50 (v.a. N), 22.25 (v.a. N)
“Seksisemud”
kl 11.45, 14.15, 16.40, 19.15, 21.45
“Mis su number on?”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.25, 21.55
“Südaöö Pariisis”
kl 11.40, 20.05
“Hodorkovski”
kl 19.20 (v.a. R, N)
“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”
kl 11.50, 16.55, 22.00
“Röövitu”
kl 11.55, 14.20 (v.a. R), 17.05, 19.35, 22.05
“Nakkus”
kl 12.20, 14.50, 17.20, 19.45, 22.10
“Tõeline teras”
N kl 15.30, 18.30, 21.10
“Eliitkillerid”
N kl 21.20
“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles:
kl 12.05, 14.55, 17.35, 19.30 (v.a. N);
vene keeles: kl 12.30, 13.35, 19.55
“Riskipiir”
N kl 19.15
National Theatre Live:
“One Man, Two Guvnors” E Kl 14.00
National Theatre Live:
“Köök” N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Hodorkovski”
kl 17.15
“Õuduste öö” 3D
kl 14.15, 21.30 (v.a. N)
“Mis su number on?”
kl 12.15, 14.45, 19.30, 22.00
“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 17.00, 19.15 (v.a. N)
London National Theatre Live:
“Köök” N kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Ahvide planeedi sünd”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 17.00, 21.30; L–P kl 12.15
“Lõpp-punkt 5” 3D
vene keeles: kl 21.15
“Vastikud ülemused”
kl 14.30, 19.15 (v.a. N)
“Õuduste öö” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 16.30;
vene keeles: kl 16.30 (v.a. E)
“Colombiana”
kl 15.30, 18.00, 20.30; L–P kl 13.00
“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles:
P kl 12.00; R, K kl 14.15; T kl 19.00;
vene keeles:
14.15 (v.a. R, K), 19.00 (v.a. T); L kl 12.00
London National Theatre Live:
“Köök” N kl 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: 16.45
“Ahvide planeedi sünd”
kl 18.30
“Õuduste öö” 2D
kl 14.30, 20.45
“Loomaaednik”
kl 16.30
“Kehad vahetusse”
kl 18.45
“Rumal, pöörane armastus”
kl 14.00, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Kannel
“Smurfid”
R, E kl 17.00, 19.00; P kl 15.00, 17.00
“Rumal pöörane armastus”
R, E kl 21.00; P kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Halb õpetaja”
kl 19.00
“Kehad vahetusse”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Ma olen nii” Epp Kubu & Maria Aua, 03.10–15.10
“Seks ja söök” Eveli Varik, kuni 01.10      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Mängud tulega” Tarmo Luisu
valgustinäitus, kuni 23.10
“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11
“Näitus: Eesti vinüül”, kuni 30.09
“Väiketekstiilide näitus SÕNA”,
kuni 19.10
“Fuji mägi maailmale” Jaapani maal, akvarell, kuni 13.10
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
“Loetud päevad” Peeter Langovitsi
fotod, kuni 30.09
“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Jaak Visnap, kuni 07.10
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Iti Kasser, 05.10–17.10
“Subjektiivne perspektiiv”
Maido Juss & Kati Ilves, kuni 03.10                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Tanja Antoshina (RU), kuni 15.10 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas
ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed
“Põnevaid vilju kogu maailmast”, 01.10–09.10
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kontinuum_Kunst kui taju. Ruum kui protsess” kuraator: Maria Arusoo,
kuni 02.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Mare Tralla & Coolturistes (Leedu),
kuni 23.10  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Mustrikeeles mängud ja
mänguasjad”, kuni 02.10
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
“X kilo kulda” Marje Taska, kuni 30.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
Jaan Luik, Hannes Varblane,
Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10
Marika Alver, Branka Jovanovic,
kuni 21.10
Ove Kalde, kuni 21.10
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

ÄRIPÄEV AS otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

28. september 2018

Teabevara