Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON  Tartu
“Idioot”
R–N kl 15.45, 18.30, 21.50

“Kolm musketäri” 3D
R–N kl 14.45, 17.10, 19.30 

“Le Havre – Sadamalinn”
R, E–N kl 16.30, 18.40; L–P kl 15.45, 18.15

“Tõeline teras”
R–N kl 12.00, 14.30, 19.05, 21.35

“Larry Crowne”
R, E–N kl 13.15; L–P kl 15.15, 17.30

“Röövitu”
R, E–N kl 15.15, 17.40; L–P kl 13.50, 16.45

“Nakkus”
R–N kl 19.50, 22.00

“Mis su number on?”
R, E–N kl 14.15, 20.45; L–P kl 13.00, 20.45

“Seksisemud”
R–N kl 21.15

“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: R, E–K kl 12.15, 14.00, 17.20; L–P kl 11.30, 13.30; N kl 12.15, 14.00

“Smurfid”3D
eesti keeles: kl 12.30 (v.a. E)

“Punamütsike kurjuse vastu”
eesti keeles: R, E–N kl 12.05; L–P kl 12.00

“Idioot” E kl 15.00

“Karupoeg Puhh”
esilinastus: eesti keeles: N kl 17.30

“Johnny English: Taassünd”
esilinastus: N kl 19.15  
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 11.25 (v.a. N), 17.45

“Õuduste öö” 3D
kl 22.20

“Seksisemud”
kl 11.45, 21.50

“Mis su number on?”
kl 14.55, 19.30, 21.55

“Röövitu”
kl 17.10

“Nakkus”
kl 15.00 (v.a. N), 21.15

“Tõeline teras”
kl 12.40 (v.a. L, T), 15.30 (v.a. L), 18.20 (v.a. L), 20.15 (v.a. L, K, N), 21.20 (v.a. L); L kl 18.35, 21.45; L–P kl 15.45

“Eliitkillerid”
kl 12.10, 14.40, 19.45, 22.15

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles: kl 11.50 (v.a. P), 15.45 (v.a. P, N), 16.55;
vene keeles: kl 13.25 (v.a. P, N)

“Riskipiir”
kl 14.45, 19.35 (v.a. K), 22.00

“Kolm musketäri” 3D
kl 12.00 (v.a. L, P), 14.50, 17.35 (v.a. K, N), 18.45 (v.a. L, N), 19.40, 21.10 (v.a. L, N); L–P kl 13.20; L kl 12.45, 21.25;
K kl 21.40

“Unelmate kodu”
kl 12.30, 17.20, 19.50, 22.05

“Idioot”
kl 19.00, 21.45 (v.a. L);
eesti keeles, venek. subtiitritega:
kl 11.35, 14.20, 17.05

“Pole midagi karta”
kl 12.05, 17.15

“Uus maailm”
kl 19.10

“Nahk, milles ma elan”
kl 14.15, 16.45, 19.15

“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: L–P kl 13.10;
vene keeles: L–P kl 11.30

“Johnny English: Taassünd”
N kl 20.30

“Ohtlik sõit”
N kl 21.10

“Koduabiline”
L kl 15.30

“Konnanägu Freddy”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. N), 13.15 (v.a. N),  17.25

Met Opera Live: “Anna Bolena”
L kl 20.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles: kl 11.45 (v.a. K)

“Tõeline teras”
kl 15.30 (v.a. T), 22.00 (v.a. L, K)

“Kolm musketäri” 3D
kl 14.00 (v.a. K), 16.45 (v.a. P),
19.30 (v.a. L, P, K)

“Konnanägu Freddy”
eesti keeles: kl 12.00, 13.45

“Idioot”
eesti keeles, ingliskeelsete subtiitritega:
kl 18.15 (v.a. T); R–P kl 21.00

Met Opera Live: “Anna Bolena”
L kl 20.00

Bolshoi ballett: “Esmeralda”
P kl 18.00

Tudengipäevade filmid 17.–23.10.
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
vene keeles: L–P kl 12.45

“Tõeline teras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.15

“Mis su number on?”
kl 16.00; L–P kl 11.45

“Idioot”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:
kl 18.15 (v.a. L–P)

“30 minutiga või rutem”
kl 14.00, 21.00 (v.a. L)

“Kolm musketäri” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: R kl 15.00; P kl 17.45; T kl 20.30
vene keeles:
kl 15.00 (v.a. R), 17.45 (v.a. P), 20.30 (v.a. T)

Met Opera Live: “Anna Bolena”
L kl 20.00

Bolshoi ballett: “Esmeralda”
P kl 18.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti suletud!

“Autod 2”
eesti keeles: L–P kl 13.15; R, T–N kl 13.45

“Võitleja”
kl 16.00, 21.00

“Larry Crowne”
kl 18.45; L–P kl 13.45

“Tõeline teras”
kl 18.00

“Kolm musketäri” 2D
kl 15.30, 20.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on esmaspäeviti suletud!

“Tõeline teras”
kl 16.30

“Colombiana”
kl 18.45

“Lõpp-punkt 5”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

KONTSERT

Clazz
14.10 kl 22 Vaigla Bros
15.10 kl 22 Gruuv Grupp
19.10 kl 22 Viktoria Vasjura & NaTa Jazz Band
20.10 kl 22 Eva Vaino, Tanel Kuusk, DJ Quest
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
14.10 kl 13 “Uuest maailmast”
Smetana - Sümfooniline poeem “Vltava” tsüklist “Minu kodumaa”
15.10 kl 19 “Kuldne klassika”
Pärnu Linnaorkester
16.10 kl 18 “Parimate pianistide
galakontsert. Tallinna Muusikakeskkool 50”
17.10 kl 16 Danish Concert Band
18.10 kl 12 Lastekontsert “Palju
veetakse hobusega”
19.10 kl 19 RAM ja Ichitaro (taiko-trummid, Jaapan)
20.10 kl 19 “NYYD” Festivali avakontsert. Britten Sinfonia, dirigent James Macmillan
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
15.10 kl 19 “Barokkaariad jazzivõtmes” Andres Mustonen (viiul), Jaak Sooäär (elektrikitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Tanel Ruben (trummid)
18.10 kl 19 “Fauni pärastlõuna” Liliana Tamm-Maaten (viiul), Anneli Tohver
(klaver) ja Ivar Tillemann (trompet)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
19.10 kl 20 Rajamuusika: Meelis Vind
20.10 kl 19 Jazzliit: Aleksei Kruglov, Jaak Sooäär Trio
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
20.10 kl 10 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega” (vene keeles)

20.10 kl 12 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 
14.10 kl 20 Kirke Karja - Ara Yaralyan
15.10 kl 20 Ain Agan (kitarr),
Oleg Pissarenko (kitarr)
Vene tänav 14, Tallinn

Linda rahvamaja
16.10 kl 16 “Andres Valkonen 60”
Triinu Taul ja Tuuli Taul, Tõnis Mägi ja Ivo Linna, Raivo Tafenau ansambel,
Andres Valkonen (klaver), Kontserti juhib Olavi Pihlamägi
Kobela alevik, Antsla vald, Võrumaa

Teater NO99
14.10 kl 22 Jazzklubi: Soome Jazzliit esitleb: Mikko Helevä Groovin’ Hammond
Sakala 3, Tallinn

Põlva muusikakool
18.10 kl 18 ELiitkontserdid.
LISZT 200. Ralf Taal
Võru 1, Põlva

Pärnu Kontserdimaja
16.10 kl 17 “Kuldne klassika”
Pärnu Linnaorkester
19.10 kl 12 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
14.10 kl 21 Tanel Padar & The Sun / Orelipoiss
15.10 kl 20 “Spinefarm 20. Anniversary” Ensiferum (FIN), Metsatöll, Moonsorrow (Fin), Crimfall (Fin),
Kiuas (Fin), Nevesis, No-Big-Silence
16.10 kl 19 Okean Elzy (UKR)
20.10 kl 21 Tõmbame käima:
Terminaator
Tartu mnt 80D, Tallinn

Saku Suurhall
14.10 kl 20 Hurts
Paldiski mnt 104D, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
20.10 kl 20 Tõnis Mägi valgel klaveril
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
17.10 kl 19 Weekend Guitar Trio & Draamateatri kitarristid
Teatri väljak 3, Tallinn

Valga Muusikakool
20.10 kl 18 ELiitkontserdid.
LISZT 200. Ralf Taal
Kesk 22, Valga

Vanemuise kontserdimaja
17.10 kl 11 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”
18.10 kl 19 Suur meenutuskontsert
“Mati Nuude 70” Ivo Linna, Mait Maltis, Uno Kaupmees ja ansambel Apelsin
20.10 kl 19 RAM ja Ichitaro (taiko-trummid, Jaapan)
Vanemuise 6, Tartu

Viimsi Rannarahva Muuseum
14.10 kl 19 Metsala-Remmel-Peipman
Nurme tee 3, Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa
Vihula mõis

15.10 kl 19 Rein Rannap ja Mihkel Mattisen
Vihula, Lääne-Virumaa
Viljandi Pärimusmuusika Ait
14.10 kl 19 Hõimupäevade suurkontsert
15.10 kl 14 Vetelkõndijad - Kristiina Ehin ja Sofia Joons
19.10 kl 20 Viljandi Jazziklubi: Viljandi Gypsy Jazz Collective
Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli Teater
19.10 kl 20 Aleksei Kruglov &
Jaak Sooäär Trio / Sügisjazz 2011
Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn
15.10 kl 16 “Itaalia barokk. Viiuldaja Alberto Martini” Hortus

TEATER

Cabaret Rhizome
14.10 kl 19 “Üksi”
15.10 kl 19 “Üksi”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
14.10 kl 19 “Viies kolonn”
14.10 kl 19 “Marquis d´Artiste”
14.10 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
15.10 kl 19 “Panso”
15.10 kl 19 “Eesti matus”
16.10 kl 19 “Augustikuu”
16.10 kl 19 “Õitseng”
18.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
18.10 kl 19 “Pulmad”
18.10 kl 19 “Hiilgav!”
19.10 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
19.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
20.10 kl 19 “Vombat”
20.10 kl 19 “Kõik on täis”
20.10 kl 19 “Marquis d´Artiste”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
14.10 kl 11 “Hanel oli auto”
15.10 kl 12 “Hanel oli auto”
15.10 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”
16.10 kl 12 “Kodud”
17.10 kl 19 “Hachioji kuruma ningyo” külalisetendus
18.10 kl 11 “Ise, ise ka!”
19.10 kl 11 “Rapuntsel”
20.10 kl 11 “Rapuntsel”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
14.10 kl 19 “Külmale maale”
14.10 kl 19 “Põletus”
15.10 kl 19 “Imetegija”
15.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
20.10 kl 19 “Kirjad Endlale”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
14.10 kl 19 “Boheem”
15.10 kl 19 “Manon”
16.10 kl 17 “Pipi Pikksukk”
19.10 kl 19 “Boheem”
20.10 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
17.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Varstu Kultuurimajas  
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL
15.10 kl 11 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
15.10 kl 13 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
17.10 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Vene Kultuurikeskuses
20.10 kl 19 “Minu hind?”
Vene Kultuurikeskuses
www.monoteater.ee

Kuressaare Linnateater
20.10 kl 14 “Värviline
Kummut” Valjala Rahvamajas
20.10 kl 19 “Värviline
Kummut” Orissaare Kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
14.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
14.10 kl 19 “Eikellegimaa”
15.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”
15.10 kl 19 “Täismäng”
17.10 kl 13 “Väike Mukk”

Valga Kultuurikeskuses
17.10 kl 19 “Nullpunkt”
Valga Kultuurikeskuses
18.10 kl 19 “Nullpunkt”
18.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
19.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”

Teater Ugalas
19.10 kl 19 “Nullpunkt” Teater Ugalas
 19.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
20.10 kl 19 “39 astet” 
20.10 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
14.10 kl 19 “Hecuba pärast”
Kuressaare Linnateatris
15.10 kl 19 “Hecuba pärast”
Kuressaare Linnateatris
17.10 kl 18 “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.”
18.10 kl 18 “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.”
19.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
19.10 kl 19 “Nõks”
20.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
20.10 kl 19 “Nõks”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
16.10 kl 19.30 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Kanuti Gildi SAALis
18.10 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis
 19.10 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis
20.10 kl 19.30 “Edu” Kanuti Gildi SAALis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
15.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”
16.10 kl 12 Lastehommik muinasjutuga “Tirts ja tigu”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
14.10 kl 19 “Üks suvepäev”
15.10 kl 19 “Üks suvepäev”
17.10 kl 19 “Üks suvepäev”
18.10 kl 19 “Üks suvepäev”
20.10 kl 19 “Üks suvepäev”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
14.10 kl 19 “Amadeus”
15.10 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”
17.10 kl 14 “Limpa ja mereröövlid”

Eesti Draamateatris
17.10 kl 18 “Limpa ja mereröövlid”
Eesti Draamateatris
18.10 kl 19 “Maakad”
19.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
Rakvere Teatris
20.10 kl 19 “Duetid”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
14.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Märjamaa Rahvamajas
19.10 kl 19 “Üllatuskülaline”
Kunda Klubis
20.10 kl 19 “Valedetektor”
Haapsalu Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
14.10 kl 12 “Aja lugu muusikas”
Väikeses majas
14.10 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
14.10 kl 19 “Thank You For The Music”
14.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
15.10 kl 12 “Thank You For The Music”
15.10 kl 19 “Rigoletto”
15.10 kl 19 “Thank You For The Music”
15.10 kl 19 “Harmoonia” Sadamateatris
16.10 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Väikeses majas
16.10 kl 12 “Thank You For The Music”
16.10 kl 18 “Thank You For The Music”
16.10 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
18.10 kl 11 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
18.10 kl 15 “Appi! Ooper!? 1. tund”
18.10 kl 19 “Vihmamees”  
Väikeses majas
19.10 kl 19 “Vihmamees”  
Väikeses majas
19.10 kl 19 “Mowgli”
19.10 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
20.10 kl 19 “Don Juan” Väikeses majas
20.10 kl 19 “Lõbus lesk”
20.10 kl 19 “Viimnepäev”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Varius
17.10 kl 16 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis
18.10 kl 16 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
14.10 kl 18 “Nisa”
17.10 kl 18 “Pal-tänava poisid”
18.10 kl 13 “Pal-tänava poisid”

Põlva Kultuurikeskuses
19.10 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
20.10 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
16.10 kl 16 “Kõige suurem sõber”
18.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”
20.10 kl 11 “Kõige maitsvamad on...”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
14.10 kl 18 “12karamazovit”
16.10 kl 15 “12karamazovit”
17.10 kl 18 “12karamazovit”
Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
EKA Arhitektuur, 17.10–29.10
“Ma olen nii” Epp Kubu & Maria Aua, kuni 15.10      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Mängud tulega” Tarmo Luisu
valgustinäitus, kuni 23.10
“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Risttee” Einar Vene maalid, kuni 25.10
“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11
“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11
“Väiketekstiilide näitus SÕNA”,
kuni 19.10
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11
“Vorm portselanis”, kuni 06.11
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Tiina Tammetalu, kuni 18.11
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Margot Kask, 19.10–31.10
Iti Kasser, kuni 17.10                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn
Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnumaa foto 2011”, 20.10–12.11
“Kontaktimprovisatsioon”
Sandra Jõgeva , kuni 14.10 
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Mila Balti & Meeland Sepp, kuni 05.11
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Mare Tralla & Coolturistes (Leedu),
kuni 23.10  
Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
Andrus Kasemaa, 20.10–20.11
Mall Nukke, 20.10–27.11
Helga Roht Poznanski, 20.10–20.11
“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10
Vanemuise 26, Tartu
Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade
mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
Jaan Luik, Hannes Varblane,
Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10
Marika Alver, Branka Jovanovic,
kuni 21.10
Ove Kalde, kuni 21.10
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Käsi­raamatud

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine