Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Dénes Farkas & Taavi Talve, 31.10–12.11
EKA Arhitektuur, kuni 29.10      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Jäljed” Eesti Arhitektide Liidu 90. juubeli kuraatorinäitus, kuni 04.12
“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11
“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti
disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11
“Vorm portselanis”, kuni 06.11
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Tiina Tammetalu, kuni 18.11
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kai Kaljo & Luke Davies (AU), 02.11–14.11
Margot Kask, kuni 31.10                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnumaa foto 2011”, kuni 12.11 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Mila Balti & Meeland Sepp, kuni 05.11
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Puerperium  Minna Havukainen (fotoprojekt; Soome), 30.10–04.12
Mare Tralla & Coolturistes (Leedu),
kuni 23.10  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Andrus Kasemaa, kuni 20.11
Mall Nukke, kuni 27.11
Helga Roht Poznanski, kuni 20.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
“Kannel 130”, 02.11–18.11
“Teiselpool linnapiiri”  Indrek Kits
fotonäitus, kuni 18.11
Marika Alver, Branka Jovanovic,
kuni 02.11
Ove Kalde, kuni 02.11
Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater
28.10 kl 19 “Rahauputus”
28.10 kl 19 “Canc?n” esietendus
29.10 kl 17 Uue lavastuse Link:
“Punane”
29.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
29.10 kl 19 “Punane”
30.10 kl 19 “Augustikuu”
30.10 kl 19 “Panso”
01.11 kl 12 “Varastatud oranž
jalgratas”
01.11 kl 19 “Viies kolonn”
01.11 kl 19 “Marquis d´Artiste”
02.11 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
02.10 kl 19 “Punane”
03.11 kl 19 “Rahauputus”
03.11 kl 19 “Pulmad”
03.11 kl 19 “Leekrüübe” Võru Kandles
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
28.10 kl 11 “Kuldvõtmeke”
28.10 kl 14.30 “Karjapoiss on
kuningas”
28.10 kl 19 “Metamorfoos”
29.10 kl 12 “Kuldvõtmeke”
29.10 kl 12 “Ise, ise ka!”
29.10 kl 14.30 “Karjapoiss on
kuningas”
29.10 kl 19 “Metamorfoos”
30.10 kl 12 “Kuldvõtmeke”
30.10 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
30.10 kl 14.30 “Gloster”
01.11 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
02.11 kl 11 “Käed ja kindad”
02.11 kl 19 “Metamorfoos”
03.11 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
03.11 kl 19 “Metamorfoos”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
28.10 kl 19 “Hamlet Anderson”
29.10 kl 19 “Madame Bovary”
31.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg ”
Eesti Draamateatris
31.10 kl 19 “Imetegija”
Eesti Draamateatris
02.11 kl 19 “Algus”
02.11 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
Rakvere Teatrimajas
03.11 kl 19 “Hamlet Anderson”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
28.10 kl 19 “Manon”
29.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”
29.10 kl 19 “Boheem”
30.10 kl 17 “Silva”
02.11 kl 19 “Silva”
03.11 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
29.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Are Vallakeskuses  Päriveres
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
29.10 kl 11 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
29.10 kl 13 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
30.10 kl 19.30 “Arizona”
kadrinoormets & Andres Noormets
31.10 kl 19.30 “Arizona”
kadrinoormets & Andres Noormets
03.11 kl 19.30 “It seems a good place to build a house!” Kaja Kann & Juha Valkeapää Kanuti Gildi SAALi keldrisaalis (Pühavaimu 5)
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
28.10 kl 19 “Minu hind?”
Teater Vanemuine, väike maja
29.10 kl 19 “Minu hind?”
Vene Kultuurikeskuses
30.10 kl 19 “Minu hind?”
Pärimusmuusika Aidas
31.10 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Teater Vanemuine, väike maja
www.monoteater.ee

Kuressaare
Linnateater
03.11 kl 19 “Oma saar”
Orissaare Kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
28.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
28.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla” Saku Huvikeskuses 
29.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
29.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
31.10 kl 12 “Väike Mukk”
Paide Kultuurikeskuses
31.10 kl 19 “Nullpunkt”
Paide Kultuurikeskuses
01.11 kl 19 “Nullpunkt”
01.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
02.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht” Endlas
02.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
02.11 kl 19 “Nullpunkt” Endlas
03.11 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
03.11 kl 19 “Saja-aastane maja”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
28.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
29.10 kl 19 “Amy seisukoht”
esietendus
31.10 kl 19 “Amy seisukoht”
01.11 kl 19 “Amy seisukoht”
01.11 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
02.11 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
02.11 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
02.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
03.11 kl 19 “Amy seisukoht”
03.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
28.10 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Endlas
29.10 kl 19 “Ird, K.” Endlas
31.10 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
01.11 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
02.11 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
28.10 kl 19 “Misery”
29.10 kl 19 “Misery”
31.10 kl 19 “Misery”
01.11 kl 19 “Appi, tulmukad!”
02.11 kl 19 “Appi, tulmukad!”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
28.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”
30.10 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
29.10 kl 19 “Linn”
31.10 kl 19 “Linn”
01.11 kl 19 “Linn”
02.11 kl 19 “Linn”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
28.10 kl 19 “Väike raha”
29.10 kl 19 “Amadeus”
31.10 kl 19 “Meeste kodu”
01.11 kl 19 “Meeste kodu”
Haapsalu Kultuurikeskuses
02.11 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”
03.11 kl 13 “Karlsson katuselt”
03.11 kl 19 “Mee hind”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
28.10 kl 19 “Valedetektor”
Kuimetsa Rahvamajas
29.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Saue Huvikeskuses (Gümnaasiumi saal)
31.10 kl 19  “Üllatuskülaline”  
Põlva Kultuurkeskuses
01.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Käina Kultuurikeskuses
03.11 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Avinurme Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
28.10 kl 19 “Kaos”
28.10 kl 19 “Quevedo”
Sadamateatris
29.10 kl 12 “Nukitsamees”
Väikeses majas
29.10 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
29.10 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
30.10 kl 12 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
30.10 kl 16 “Don Juan” Väikeses majas
30.10 kl 16 “Mowgli”
31.10 kl 19 “Quevedo”
Sadamateatris
01.11 kl 11 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
01.11 kl 19 “Helisev muusika”
02.11 kl 12 “Detektiiv Lotte”
02.11 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
03.11 kl 15 “Appi! Ooper!? 2. tund”
03.11 kl 19 “Maria Stuarda”
Väikeses majas
03.11 kl 19 “Elling”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Varius
31.10 kl 18 “Ananassid šampanjas”
Eesti Rahvusraamatukogu teatrisaalis
01.11 kl 18 “Ananassid šampanjas”
Eesti Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
28.10 kl 18 “Kihvad”
Tõnismägi 2, Tallinn
Viljandi Nukuteater
30.10 kl 16 “Hiir, mutt ja langev täht ”
01.11 kl 11 “Hiir, mutt ja langev täht ”
03.11 kl 11 “Hiir, mutt ja langev täht ”
03.11 kl 15 “Hiir, mutt ja langev täht ”
Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater
31.10 kl 18 “Samuel Beckettile”
Koidu Seltsimajas Viljandis
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Estonia 
28.10 kl 19 “NYYD” Festivali lõppkontsert
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Hk Gruber (Austria),
Colin Currie (löökpillid, Suurbritannia)
01.11 kl 19 “Hingedepäev. Sõna ja muusika: Inglismaa”
Katariina Unt (VAT Teater) ja Tõnu Oja (Eesti Draamateater) esitavad Shakespeare’i sonette. Ansambel Corelli Consort,
kavas: Purcell, Händel
02.11 kl 19 “Ants Üleoja ja Alo Ritsingu juubelikontsert”
Eesti Rahvusmeeskoor, Tartu Akadeemiline Meeskoor ja Inseneride Meeskoor,
dirigendid Alo Ritsing ja Ants Üleoja
03.11 kl 19 ELiitkontserdid III:
Kammermuusika klarnetiga
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
01.11 kl 19 “De Espana vengo”
Hispaania laulud ja flamenco tantsud
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
03.11 kl 19 “Ants Üleoja ja Alo Ritsingu juubelikontsert”
Eesti Rahvusmeeskoor, Tartu Akadeemiline Meeskoor ja Inseneride Meeskoor,
dirigendid Alo Ritsing ja Ants Üleoja
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 
28.10 kl 20 Roland Karu (saksofon), Paul Daniel (kitarr)
29.10 kl 20 Aldo Meristo (klaver)
Vene tänav 14, Tallinn

Kuressaare linnateatri kohvik
28.10 kl 20.30 Tuuli ja Teet Velling
Tallinna tn 20, Kuressaare

Lokaal Sumin
29.10 kl 21 Laura
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
31.10 kl 19 Elav legend Margarita Voites. Juubeliõhtu sõpradega
03.11 kl 19 Püha Mauritiuse Barokkõhtud. Vivaldi Ja Mandoliin
Pikk tn 26, Tallinn

Teater NO99
28.10 kl 22 Jazzklubi: Tõnu Naissoo Hammond Trio + Laura Põldvere (plaadiesitlus)
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
30.10 kl 17 “Ants Üleoja ja Alo Ritsingu juubelikontsert”
Eesti Rahvusmeeskoor, Tartu Akadeemiline Meeskoor ja Inseneride Meeskoor,
dirigendid Alo Ritsing ja Ants Üleoja
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
29.10 kl 21 “Vennaskond 27”
Köömes, Telly Addicts, Zlo
30.10 kl 18 Alterfashion: Amatory (RUS)
01.11 kl 19 “Alo Mattiisen 50 - Isamaa ilu hoieldes” Ivo Linna, Riho Sibul,
Maarja-Liis Ilus, Lenna Kuurmaa,
Henri Laks, Raul Vaigla, Andrus Lillepea, Antti Kammiste, Ain Varts
02.11 kl 19 Amorphis (FIN)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Saku Suurhall
31.10 kl 20 Mireille Mathieu
Paldiski mnt 104D, Tallinn

Sokos Hotel Viru
28.10 kl 20 Gourmet Duo Plus / Sügisjazz 2011
Viru väljak 4, Tallinn

Tartu Athena Keskus
29.10 kl 19 “Viimane tango 1944 -
Pallase lõpp” kontsert-etendus.
Kaunimate Aastate Vennaskond
Küütri 1, Tartu

Teatri Puhvet
31.10 kl 19 Melvin-Kawasaki-Aljo-Unt
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
28.10 kl 19 Mora Godoy Tango Company esitleb: uus kava “Milonguera”
01.11 kl 19 “Ants Üleoja ja Alo Ritsingu juubelikontsert”
Eesti Rahvusmeeskoor, Tartu Akadeemiline Meeskoor ja Inseneride Meeskoor,
dirigendid Alo Ritsing ja Ants Üleoja
02.11 kl 19 “Hingedepäev. Sõna ja muusika: Inglismaa”
Katariina Unt (VAT Teater) ja Tõnu Oja (Eesti Draamateater) esitavad Shakespeare’i sonette. Ansambel Corelli Consort,
kavas: Purcell, Händel
Vanemuise 6, Tartu

Valga Muusikakool
03.11 kl 18 RobertTraksmann (viiul), Rasmus Andreas Raide (klaver), Marcel Johannes Kits (tsello)
Kesk 22, Valga

Vastseliina muusikakool
02.11 kl 18 RobertTraksmann (viiul), Rasmus Andreas Raide (klaver), Marcel Johannes Kits (tsello)
Petseri 6, Vastseliina alevik, Võru maakond

Vihula mõis
29.10 kl 19 “Mälestuste jõgi”
Oleg Pissarenko (kitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Jaak Lutsoja (akordion),
Guido Kangur (tekst)
Vihula Mõis, Lääne-Virumaa

Viimsi kirik
03.11 kl 19 Lenna Kuurmaa ja
Märt Avandi - Kui vari kaob, siis
valgus jääb
Nurme tee 3, Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Vilde lokaal
03.11 kl 20 Ideejazz festivali avamine - Hedvig Hanson & Andre Maaker Trio
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
28.10 kl 19 “Kaminakontsert -
meeste laulud” Lauri Õunapuu,
Timo Kalmu, Tiit Saare, Jaan Sarv,
Jako Reinaste, Siim Sarv
03.11 kl 19 Emile Parisien Quartet
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon  Tartu
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles:
R–L  kl 11.45, 14.10, 16.35, 19.00 (v.a. L);
P kl 11.45, 14.30;
E–N kl 12.00, 14.20, 16.40, 19.05 (v.a. N);
inglise keeles: P kl 21.00
“Laenatud aeg”
R–N kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Võõrkeha”
R, E–N kl 13.00, 15.25, 20.00, 22.05;
L kl 15.25, 17.35, 20.00, 22.30;
P kl 15.25, 17.35, 20.00, 22.05
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: R, P kl 11.30, 15.45, 17.45;
L kl 11.30, 14.50, 16.25;
E kl 12.05, 13.30, 17.45;
T–N kl 12.05, 15.45, 17.45
“Johnny English: Taassünd”
R–L kl 13.45, 16.00, 18.30, 20.45;
P kl 13.45, 16.15, 18.30, 20.45;
E–N kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
“Idioot”
R, P–N kl 12.30, 19.15; L 12.30, 18.15
“Kolm musketäri” 3D
R, E–K kl 21.30; L, N kl 19.05
“Tõeline teras”
R, E–N kl 17.30; L–P kl 12.45
“Seksisemud”
R, P–N kl 21.50; L kl 21.00
“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: R–P kl 12.00; E–N kl 12.15
“Punamütsike kurjuse vastu”
eesti keeles: R, P, T–N kl 13.35; L kl 13.00
Kirjandus kinos: “Anna Karenina”
E kl 15.00
Ooperipärlid Kinoekraanil: “Otello”
P kl 18.00
“Mäss pilvelõhkujas”
N kl 21.30
“Luba mind sisse”
L kl 23.00
“Preester”
L kl 23.15
“Saag VI”
L kl 21.30
“Saag VII”
L kl 23.30    
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Tõeline teras”
kl 13.55, 19.00 (v.a. N), 21.45
“Eliitkillerid”
kl 22.10
“Kolm musketäri” 3D
kl 14.50, 21.40; P kl 16.50
“Unelmate kodu”
kl 15.15, 22.25
“Idioot” 
eesti keeles, venek. subtiitritega.
kl 14.05 (v.a. P), 19.25 (v.a. L)
“Nahk, milles ma elan”
kl 17.05
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 11.25, 12.00 (v.a. P), 14.00, 15.30, 17.20;
vene keeles. kl 11.30, 13.10, 18.05 (v.a. N)
“Johnny English. Taassünd”
kl 12.05, 14.25, 16.45, 19.40 (v.a. N), 21.55 (v.a. N); N kl 22.00
“Ohtlik sõit”
kl 16.05, 18.45, 20.55
“Koduabiline”
P kl 14.00
“Konnanägu Freddy”
eesti keeles. kl 11.45, 13.30
“Tintini Seiklused. Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles:
kl 11.35, 13.05, 17.10, 18.30 (v.a. E); L–P kl 14.20;
vene keeles: kl 13.40 (v.a. P), 15.40;
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 19.00
“Laenatud aeg”
kl 12.10, 14.40, 17.10, 19.35 (v.a. K), 22.05
“Mis su number on?”
kl 17.30, 19.55
“Verine osariik”
kl 22.15 (v.a. L)
“Kuradisaare kuningas”
kl 11.55, 14.30, 19.30 (v.a. K)
“Mäss pilvelõhkujas”
N kl 19.00
“Võõrkeha”
kl 11.40, 17.00, 19.45 (v.a. N), 22.20 (v.a. L);
L kl 21.50
“Üks päev”
N kl 19.50
“Lõks”
kl 11.50, 16.40, 21.10
Met Opera Live: “ Don Giovanni”
L kl 20.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Idioot”
eesti keeles: kl 19.00 (v.a. L)
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. 11.30, 15.30, 17.15
“Johnny English. Taassünd”
kl 13.15, 17.00, 21.45 (v.a. L)
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.30, 19.15 (v.a. L)
“Uus maailm”
kl 22.00 (v.a. L)
Met Opera Live: “ Don Giovanni”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Tõeline teras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 21.15 (v.a. L); L–P kl 11.45
“Kolm musketäri” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: K kl 20.30
vene keeles: kl 20.30 (v.a. K)
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: R kl 13.45;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. R); L–P kl 12.00
“Johnny English. Taassünd”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.15, 16.30, 18.45; L–P kl 11.30
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles: P, T kl 15.30; E kl 18.00;
vene keeles: kl 15.30 (v.a. P, T); 18.00 (v.a. E)
“Laenatud aeg”
kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a. L)
“Võitleja”
kl 21.00
Met Opera Live: “ Don Giovanni”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Autod 2”
eesti keeles. kl 16.15
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 14.15, 16.00
“Seksisemud”
kl 14.00, 18.30
“Karta pole midagi”
kl 21.00
“Nakkus”
kl 20.15
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 2D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 17.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: kl 16.15; L–P kl 14.45 (L-P)
“Autod 2”
eesti keeles: kl 17.45
“Uinuv kaunitar”
kl 20.00 
Papiniidu 50, Pärnu  

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine