Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Dénes Farkas & Taavi Talve, kuni 12.11      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Jäljed” Eesti Arhitektide Liidu 90. juubeli kuraatorinäitus, kuni 04.12
“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11
“Metropol – suurlinnaelu linnaajastul” Noorderlichti fotofestival esitleb, kuni 11.12
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Ornament-võti maailma Tradistioonist disainini” Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit, kuni 13.11
“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti
disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11
“Vorm portselanis”, kuni 06.11
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Tiina Tammetalu, kuni 18.11
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kai Kaljo & Luke Davies (AU), kuni 14.11                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole”
Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline
kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnumaa foto 2011”, kuni 12.11 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Pärnu kunsti aastanäitus”, 09.11–13.12
Mila Balti & Meeland Sepp, kuni 05.11
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Puerperium  Minna Havukainen (fotoprojekt; Soome), kuni 04.12  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Andrus Kasemaa, kuni 20.11
Mall Nukke, kuni 27.11
Helga Roht Poznanski, kuni 20.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, 10.11–01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
“Kannel 130”, kuni 18.11
“Teiselpool linnapiiri”  Indrek Kits
fotonäitus, kuni 18.11
Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater
04.11 kl 19 “Eesti matus”
04.11 kl 19 “Canc?n”
05.11 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
05.11 kl 19 “Õitseng”
06.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
06.11 kl 19 “Kõik on täis”
08.11 kl 19 “Kirsiaed”
08.11 kl 19 “Canc?n”
09.11 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
09.11 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
10.11 kl 19 “Viies kolonn”
10.10 kl 19 “Punane”
10.11 kl 19 “Aabitsa kukk”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Estonia
04.11 kl 19 “Manon Lescaut”
05.11 kl 19 “Manon Lescaut”
05.11 kl 19 “Ooo / Out of Opera”
06.11 kl 12 “Ooo / Out of Opera”
06.11 kl 17 “Luikede järv”
08.11 kl 12 “Silva”
Paide kultuurikeskuses
08.11 kl 19 “Silva”
Paide kultuurikeskuses
09.11 kl 19 “Balletiõhtu”
Paide kultuurikeskuses
10.11 kl 19 “Ooo / Out of Opera”
10.11 kl 19 “Pipi Pikksukk”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
04.11 kl 19.30 “I’m drowning not waving” Hiiumaa TantsuFestival 2011: Renate Valme “Pakk” + Cid Pearlman (USA)
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
04.11 kl 19 “Minu hind?”
Vene Kultuurikeskuses
08.11 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias”
Teater Vanemuine, väikeses majas
09.11 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Vene Kultuurikeskuses
10.11 kl 19 “Isa”  Vene Kultuurikeskuses
www.monoteater.ee

Kuressaare
Linnateater
05.11 kl 17 “Värviline kummut”
Viimsi Huvikeskuses
06.11 kl 14 “Hind” Viimsi Huvikeskuses
07.11 kl 19 “Hind” Eesti Draamateatris 
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
04.11 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
04.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
07.11 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht” Vanemuise väikeses majas
07.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Vanemuise väikeses majas
08.11 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
09.11 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
10.11 kl 12 “Väike Mukk” Ugalas
10.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Ugalas
10.11 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
04.10 kl 19 “Amy seisukoht”
05.11 kl 19 “Amy seisukoht”
05.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
07.11 kl 19 “Biloxi blues”
08.11 kl 19 “Biloxi blues”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
 06.11 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
 07.11 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
 08.11 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
04.11 kl 19 “Katuselt”
05.11 kl 19 “Katuselt”
05.11 kl 21 “Katuselt”
07.11 kl 19 “Katuselt”
07.11 kl 21 “Katuselt”
08.11 kl 19 “Katuselt”
08.11 kl 21 “Katuselt”
09.11 kl 19 “Appi, tulmukad!”
10.11 kl 19 “Appi, tulmukad!”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
06.11 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
04.11 kl 19 “Kollane nool”
05.11 kl 19 “Duetid”
05.11 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt” Otepää Kultuurikeskuses
07.11 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem”  Ugala Teatri kohvikus
08.11 kl 13 “Karlsson katuselt”
08.11 kl 19 “Grace ja Glorie”
09.11 kl 19 “Maakad”
10.11 kl 19 “Amadeus” Rakvere Teatris
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
04.11 kl 18.30 “Novecento”
Pärnu Linnagaleriis Raekojas
09.11 kl 20 “Novecento”
Kärdla Linnavalitsuses
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
04.11 kl 19 “Kihluspidu”  Vändra Kultuurimajas
08.11 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Valga Kultuurikeskuses
09.11 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Tartu “Vanemuise” väikeses majas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
04.11 kl 19 “Vihmamees”
Väikeses majas
04.11 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
05.11 kl 19 “Vihmamees”
Väikeses majas
05.11 kl 19 “Pähklipureja”
05.11 kl 19 “Harmoonia” Sadamateatris
06.11 kl 16 “Hispaania öö”
Väikeses majas
06.11 kl 16 “Lõbus lesk”
08.11 kl 12 “Ninasarvik Otto”
09.11 kl 19 “Härra Amilcar”
09.11 kl 19 “Haldjakuninganna”
Sadamateatris
10.11 kl 12 “Pähklipureja”
10.11 kl 19 “Don Juan” Väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
04.11 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
07.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”
08.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”
09.11 kl 18 “Help!”
10.11 kl 18 “Help!”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
06.11 kl 12 “Magus linn”
06.11 kl 16 “Magus linn”
10.11 kl 11 “Magus linn”
10.11 kl 13 “Magus linn”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
04.11 kl 19 “Madame Bovary”
05.11 kl 19 “Madame Bovary”
07.11 kl 19 “Madame Bovary”
08.11 kl 19 “Madame Bovary”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
08.11 kl 19 “Tõeline lääs” esietendus
10.11 kl 19 “Tõeline lääs”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena keskus
05.11 kl 17 Ideejazz: UMA
05.11 kl 19 Ideejazz: Kadri Voorand Trio
05.11 kl 21 Ideejazz: Real Quartet (Tafenau-Meristo-Unt-Melvin)
Küütri 1, Tartu

Chicago 1933
04.11 kl 22.30 Funkifize
Aia 3, Tallinn

Endla teatrikohvik
05.11 kl 21 “Öö ei lase magada”
Kosmikud
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia 
04.11 kl 19 Sümfooniline süit
“Planeedid” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Tütarlastekoor Ellerhein,
dirigent Eri Klas
06.11 kl 16 “Tallinna Muusikakeskkooli juubeligala”
10.11 kl 19 “Isadepäev. Kõrvitsate
suguvõsa” Tõnis (klaver),
Toomas (kitarr ja laul), Tiit (kitarr ja saatelaul), Harry (trummid), Mihkel (trummid), Joosep (tšello), räppar Henry
Estonia pst. 4, Tallinn

Haanja rahvamaja
05.11 kl 16 F1 kitarrid
Haanja

Haapsalu Kultuurikeskus
04.11 kl 21 “Öö ei lase magada”
Kosmikud
Posti 3, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
06.11 kl 17 “Hingedepäev. Sõna ja muusika: Inglismaa” Katariina Unt (VAT Teater) ja Tõnu Oja (Eesti Draamateater) esitavad Shakespeare’i sonette, Ansambel Corelli Consort
08.11 kl 19 “Isadepäev. Kõrvitsate
suguvõsa” Tõnis (klaver),
Toomas (kitarr ja laul), Tiit (kitarr ja saatelaul), Harry (trummid), Mihkel (trummid), Joosep (tšello), räppar Henry
Pargi 40, Jõhvi

Karksi Valla Kultuurikeskus
10.11 kl 19 “Renessanssmosaiik” Hortus Musicus
Viljandi mnt. 1, Karksi-Nuia

Kink Konk
04.11 kl 21 Ideejazz Värsked Ideed:
Pii, IHM, Sigmund, X-Panda
Vallikraavi 4, Tartu

Kloostri Ait 
04.11 kl 20 Yvetta Uustalu (vokaal, klaver)
05.11 kl 20 Maria Väli (vokaal),
Merje Kägu (kitarr),
Ara Yaralyan (kontrabass)
Vene tänav 14, Tallinn

Kolgaküla Rahvamaja
05.11 kl 19  “Valge laev”
Lindpriide kontserttuur
Kolgaküla küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Kumu Auditoorium
05.11 kl 19 Regina Carter
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste kirik
08.11 kl 19 “Jüri Arrak 75”
Hortus Musicus
Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja 
09.11 kl 19 Ewert & the Two Dragons
Estonia pst. 9, Tallinn

Teater NO99
04.11 kl 22 Jazzklubi: Jazzkaar
esitleb: Emile Parisien Quartet (Prantsusmaa)
Sakala 3, Tallinn

Põlva muusikakool
09.11 kl 18 “Nüüdisaegne sodiaak”
Urmas Sisask
Võru 1, Põlva

Pärnu Kontserdimaja
05.11 kl 19 “Hingedepäev. Sõna ja muusika: Inglismaa” Katariina Unt (VAT Teater) ja Tõnu Oja (Eesti Draamateater) esitavad Shakespeare’i sonette, Ansambel Corelli Consort
10.11 kl 19 “Lauri Väinmaa 50”
Pärnu Linnaorkester,
solist Lauri Väinmaa (klaver),
dirigent Jüri Alperten
Aida 4, Pärnu

Rakvere kesklinna pangamaja
07.11 kl 19 “Vene romanss”
Kaia Urb, Heiki Mätlik
Turu plats 2, Rakvere

Rock Cafe
04.11 kl 21 “Laulan ma sind”
Ott Lepland
05.11 kl 21 Terminaator,
Shanon, Revolver
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum
08.11 kl 19 Jaan Pehk
09.11 kl 19 Chalice
10.11 kl 19 Vaiko Eplik
Toompea 8, Tallinn

Teatri Puhvet
07.11 kl 19 Ara Yaralyan, Maria Väli, Jaan Jaanson
Teatri väljak 3, Tallinn

Trehv
09.11 kl 19 Emajõe bluus
Narva mnt. 25a, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
09.11 kl 19 “Isadepäev. Kõrvitsate
suguvõsa” Tõnis (klaver),
Toomas (kitarr ja laul), Tiit (kitarr ja saatelaul), Harry (trummid), Mihkel (trummid), Joosep (tšello), räppar Henry
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
04.11 kl 19 “Videvikuaja laulude”
Ja?lug Er Mouel (bretooni) ning
Õie ja Maarja Sarv (seto)
05.11 kl 12 Lastelaulude plaadi “Sõit-sõit-sõit külla” esitluskontsert
09.11 kl 20 Viljandi Jazziklubi - folgi eri
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu
“Mäss pilvelõhkujas”
R–N kl 12.30, 14.45, 17.05, 19.15, 21.30
“Unelmate kodu”
R–N kl 14.00, 16.10, 18.05
“Ohtlik sõit”
R–N kl 21.45
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 3D eesti keeles: R–N kl 12.15, 14.35, 17.15
“Laenatud aeg”
R, E, K–N kl 13.00, 18.30, 20.45;
L–P, T kl 13.40 (v.a. L), 18.30, 20.45
“Võõrkeha”
R–N kl 20.00, 22.00
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: R, E–N kl 12.00, 13.30;
L–P kl 11.45, 13.15, 15.30 (v.a. P)
“Johnny English: Taassünd”
R, E–N kl 15.15, 17.25, 19.40; T kl 11;
L kl 11.30, 13.40, 17.25, 19.40;
P kl 11.30, 15.15, 17.25, 19.40
“Idioot”
R–N kl 15.50
“Kolm musketäri” 3D
R–N kl 19.35
“Seksisemud”
R–N kl 21.50
“Punamütsike kurjuse vastu”
eesti keeles: R–N kl 12.05     
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Tõeline teras”
kl 13.55, 16.40, 20.45
“Kolm musketäri” 3D
kl 14.55, 21.40
“Unelmate kodu”
kl 22.00 (v.a. L, E, N)
“Nahk, milles ma elan”
kl 15.40
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 11.25, 12.00, 17.20, 18.15;
vene keeles. kl 11.35, 13.15
“Johnny English. Taassünd”
kl 12.10, 14.30, 16.45, 19.35 (v.a. N), 21.55;
N kl 19.05
“Ohtlik sõit”
kl 16.05, 19.25, 20.55
“Koduabiline”
N kl 18.45
“Tintini Seiklused. Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles:
kl 12.05, 13.05, 14.50, 18.30; L–P kl 14.15;
vene keeles: kl 13.40, 15.50;
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 19.00
“Laenatud aeg”
kl 12.15, 14.40, 17.10 (v.a. N), 19.50, 22.15
“Mis su number on?”
kl 17.05 (v.a. L, E), 19.30 (v.a. L, E)
“Kuradisaare kuningas”
kl 13.00, 18.10
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 12.20, 14.45, 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.10; N kl 18.30
“Võõrkeha”
kl 19.05 (v.a. N), 21.30
“Üks päev”
kl 11.55, 14.20, 16.55, 19.20, 21.45
“Lõks”
kl 11.50, 21.50
“Surematud” 3D
N kl 22.10
Met Opera Live: “ Siegfried”
L kl 18.00
Met Opera Live: “ Don Giovanni”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. 11.45, 15.45
“Johnny English. Taassünd”
kl 17.30 (v.a. L), 19.45 (v.a. L), 22.00 (v.a. L)
“Tintini seiklused: Ükssarve
saladus” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 14.45
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 13.30, 17.15 (v.a. L), 19.30 (v.a. L),
21.45 (v.a. L)
Met Opera Live: “Siegfried”
L kl 18.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Tõeline teras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00, 21.15
“Kolm musketäri” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: K kl 20.45
vene keeles: kl 20.45 (v.a. K)
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: R kl 13.45;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. R); L–P kl 12.00
“Johnny English. Taassünd”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 17.00
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles: P, T kl 15.30; E kl 18.15;
vene keeles: kl 15.30 (v.a. P, T); 18.15 (v.a. E)
“Laenatud aeg”
kl 16.45 (v.a. L), 19.00 (v.a. L); L–P kl 11.45
“Mäss pilvelõhkujas”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 21.30; E kl 14.45; K kl 19.15;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.45 (v.a. E), 19.15 (v.a. K), 21.30; L–P kl 12.30
Met Opera Live: “Siegfried”
kl 21.15 (v.a. L); L kl 18.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 13.45
“Seksisemud”
kl 20.45
“Nakkus”
kl 16.15
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 2D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.00, 18.30
“Idioot”
kl 20.15
“Riskipiir”
kl 18.00
“Eliitkillerid”
kl 15.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Nakkus”
kl 17.45
“Mis su number on?”
kl 20.00 
Papiniidu 50, Pärnu  

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine