Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Peegeldused” Marju Vaher, 12.12–31.12
“I am neesia” Valev Sein, kuni 10.12        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Metropol – suurlinnaelu linnaajastul” Noorderlichti fotofestival esitleb, kuni 11.12
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eduard Wiiralti Galerii”, kuni 31.12
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Mara ja Mari Roosvalt, kuni 11.01
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Ruumid” Urmas Pedanik, 14.12–02.01
“Perpetuum mobile” Jass Kaselaan,
kuni 12.12                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Ungari kunsti metsikud õied”,
kuni 08.01
“Silmad pärani kinni” Marge Nelk,
kuni 07.01
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole”
Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline
kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Bie Erenurm, 14.12–07.01
Katrin Rüütli, kuni 10.12 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Kaili-Angela Konno, Kateriin Rikken, Leho Rubis, kuni 31.12
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Hoia end. Ole tubli”
Sophie Calle, kuni 08.01
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!”
nukkude näitus, kuni 29.01
“Maarja küla näitus-müük”, kuni 29.01
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Inimese pilt” Tuuli Mukka (Soome),
kuni 31.12  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Mare Tralla, kuni 18.12
Visible Solutions, kuni 18.12
Urmas Viik, kuni 18.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
“Loovala ühisnäitus”, kuni 16.12
“Ungari fotokunstnike ühisnäitus,
kuni 16.12
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
14.12 kl 19 “Täna õhtul: Seeri Feibok”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
09.12 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
09.12 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
10.12 kl 19 “Grönholmi meetod”
10.12 kl 19 “Canc?n”
10.12 kl 19 “Aabitsa kukk”
11.12 kl 12 “Sünnipäev”
11.12 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
esietendus
11.12 kl 19 “Boulgakoff”
13.12 kl 12 “Sünnipäev”
13.12 kl 19 “Viies kolonn”
13.12 kl 19 “Canc?n”
14.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
14.12 kl 19 “Augustikuu”
14.12 kl 19 “Panso”
14.12 kl 19 “Marquis d´Artiste”
15.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
15.12 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
15.12 kl 19 “Kõik on täis”
15.12 kl 19  Esimene lugemine:
“Koobas”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
09.12 kl 11 “Cosette”
09.12 kl 11 “Karlsson katuselt”
09.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
09.12 kl 18 “Cosette”
10.12 kl 12 “Karlsson katuselt”
10.12 kl 12 “Cosette”
10.12 kl 15 “Karlsson katuselt”
10.12 kl 15 “Cosette”
10.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
11.12 kl 12 “Cosette”
11.12 kl 12 “Karlsson katuselt”
11.12 kl 15 “Karlsson katuselt”
11.12 kl 15 “Cosette”
11.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
13.12 kl 11 “Cosette”
13.12 kl 11 “Karlsson katuselt”
13.12 kl 14 “Karlsson katuselt”
13.12 kl 14 “Cosette”
14.12 kl 11 “Cosette”
14.12 kl 11 “Karlsson katuselt”
14.12 kl 14 “Karlsson katuselt”
14.12 kl 14 “Cosette”
14.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
15.12 kl 11 “Cosette”
15.12 kl 11 “Karlsson katuselt”
15.12 kl 14 “Karlsson katuselt”
15.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
15.12 kl 18 “Cosette”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
09.12 kl 19 “Esimesed suudlused”
09.12 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
10.12 kl 19 “Hamlet Anderson”
13.12 kl 19 “Aladdini imelamp”
esietendus
14.12 kl 12 “Aladdini imelamp”
14.12 kl 16 “Aladdini imelamp”
15.12 kl 12 “Aladdini imelamp”
15.12 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
09.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
09.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”
09.12 kl 19 “Manon Lescaut”
10.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”
10.12 kl 12 “Pipi Pikksukk”
10.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
10.12 kl 19 “Rosalinde”
11.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”
11.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
11.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”
11.12 kl 17 “La Traviata”
13.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
13.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”
13.12 kl 19 “Silva”
14.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
14.12 kl 11 “Käsikivi kosmosest”
14.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”
14.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”
14.12 kl 19 “Pipi Pikksukk”
15.12 kl 19 “Pähklipureja”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
12.12 kl 20 “Teatrikokk”
13.12 kl 20 “Teatrikokk”
14.12 kl 22 “Teatrikokk”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
10.12 kl 11 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
10.12 kl 13 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare
Linnateater
09.12 kl 11 “Pikapäkk kadus ära” 
10.12 kl 11 “Pikapäkk kadus ära”
14.12 kl 14 “Pikapäkk kadus ära”
15.12 kl 14 “Pikapäkk kadus ära”
Tallinna 20, Saaremaa

R.A.A.A.M
09.12 kl 19 “Valged Daamid” 
Linnateatri Hobuveskis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
09.12 kl 19 “Kaasavaratu”
10.12 kl 11 “Tuhkatriinu” esietendus
10.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
10.12 kl 19 “Kaasavaratu”
12.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
12.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
13.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
13.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
13.12 kl 19 “Kaasavaratu” 
14.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
14.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
14.12 kl 19 “Kaasavaratu”
15.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
15.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
15.12 kl 19 “Kaasavaratu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
09.12 kl 19 “Koletis kuu peal”
09.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
09.12 kl 19 “Keskööpäike”
10.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
10.12 kl 19 “Keskööpäike”
10.12 kl 19 “Koletis kuu peal”
12.12 kl 19 “Gizzelle”
12.12 kl 19 “Amy seisukoht”
13.12 kl 19 “Gizzelle”
13.12 kl 19 “Hecuba pärast”  
Salme Kultuurikeskuses
14.12 kl 19 “Hecuba pärast”  
Salme Kultuurikeskuses
14.12 kl 19 “Biloxi blues”
15.12 kl 19 “Hecuba pärast”
Salme Kultuurikeskuses
15.12 kl 19 “Biloxi blues”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
11.12 kl 11 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
Lai 37 võimlas Tartus
11.12 kl 13 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad
Lai 37 võimlas Tartus
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
10.12 kl 19 “Appi, tulmukad!”
12.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
13.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
15.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
10.12 kl 13 “Päkapikne”
11.12 kl 15 “Päästke jõulud”
NO99 kammersaalis
15.12 kl 18 “Päkapikne”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
12.12 kl 19 “Misantroop”
Kadrioru lossis
13.12 kl 19 “Misantroop”
Kadrioru lossis
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
09.12 kl 19.30 “Klapp”
Kanuti Gildi SAALis
10.12 kl 14 “Amadeus”
12.12 kl 19 “Väike raha”
Eesti Draamateatris
13.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
esietendus
13.12 kl 16 “Kardemoni linna röövlid”
14.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
14.12 kl 16 “Kardemoni linna röövlid”
15.12 kl 10 “Kardemoni linna röövlid”
15.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
15.12 kl 19 “Maakad”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
09.12 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Keila Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
09.12 kl 13 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
09.12 kl 19 “Härra Amilcar”
09.12 kl 19 “Viimnepäev”
Sadamateatris
09.12 kl 19 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
10.12 kl 13 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
10.12 kl 19 “Vihmamees”
Väikeses majas
10.12 kl 19 “Kaos”
10.12 kl 19 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
11.12 kl 12 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
11.12 kl 13 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
11.12 kl 16 “Vihmamees”
Väikeses majas
11.12 kl 16 “Selle klubi lugu”
Võimlemisklubi Janika juubelietendus
11.12 kl 16 “Harmoonia”
Sadamateatris
11.12 kl 19 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
13.12 kl 18 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
13.12 kl 19 “Puhastus”
Väikeses majas
13.12 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
14.12 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
14.12 kl 12 “Detektiiv Lotte”
14.12 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
14.12 kl 19 “Haldjakuninganna”
Sadamateatris
15.12 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
15.12 kl 12 “Pähklipureja”
15.12 kl 19 “Hispaania öö”
Väikeses majas
15.12 kl 19 “Lõbus lesk”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
09.12 kl 16 “Kas sulle meeldib
porno?”
12.12 kl 19 “Hea, paha ja inetu”
Tartu Uues Teatris
13.12 kl 18 “Help!”
13.12 kl 19 “Nisa” Tartu Uues Teatris
14.12 kl 19 “Robinson & Crusoe”
Tartu Uues Teatris
15.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
15.12 kl 19 “Departure”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
09.12 kl 11 “Pegasus, sõpradele Paul”
12.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses
12.12 kl 13 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses
14.12 kl 11 “Pegasus, sõpradele Paul”
15.12 kl 13 “Pegasus, sõpradele Paul”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena Keskus
09.12 kl 19 Bonzo jõulukontsert
Küütri 1, Tartu

Clazz
09.12 kl 22 Ka-Funky
14.12 kl 21 Tape That
15.12 kl 22 Anna-Liisa Supp & Mairo Marjamaa
Vana turg 2, Tallinn

Deja Vu
09.12 kl 22 Sax in the City -
Indrek Varend
Vana-Viru 8, Tallinn

Endla Jazzklubi
09.12 kl 21.30 Jazzliit: Deeper Sound
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia 
14.12 kl 15 Lõunamuusika:
Hortus Musicus
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
14.12 kl 19 Indigolaste jõulukontsert
Magasini 5, Tartu

Haapsalu kultuurikeskus
09.12 kl 19 Jõulujazz: Tuule Kann, Jaak Sooäär
Posti 3, Haapsalu

Jõhvi Kontserdimaja
10.12 kl 17 “Suudlus läbi jäätunud klaasi” Maarja-Liis Ilus (vokaal),
RAM-i meeskvartett Improloo
13.12 kl 11 ETV muusikastuudio jõulukontsert
15.12 kl 19 Annely Peebo, Mart Sander ja Bel-Etage jõuluturneel
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL
15.12 kl 19.30 Improtest:
Taavo Remmel
Pikk 20, Tallinn

Keila kirik
14.12 kl 19 Jõulukontserdid.
Ivo Linna, Maria Listra & Raadio Laste Laulustuudio
Paldiski mnt 2, Keila

Kloostri Ait 
10.12 kl 20 Aldo Meristo (klaver), Tauno Vilu (viiul)  
Vene tänav 14, Tallinn

Kumu auditoorium
10.12 kl 19 Jõulujazz: Five Senses feat. Nguyen Le & Kristjan Randalu
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Leigo talu
10.12 kl 20 Birgit Varjun / Jõulukontserdid Leigo muusikatalus
Nõuni, Palupera, Valgamaa

Tallinna Okupatsioonide Muuseum
12.12 kl 19 Indigolaste jõulukontsert
Toompea 8, Tallinn

Teater NO99
09.12 kl 22 Jazzklubi: Hayden Powell/Peedu Kass/Thomas Järmyr (EST/NOR/SWE)
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
09.12 kl 19 Pärnu Ooperipäevad 2011/ Donizetti. Lucia di Lammermoor 
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
09.12 kl 21 Metsatöll “Ulg” esitlus / Tolmunud Mesipuu
10.12 kl 16 Metsatöll “Ulg” esitlus / Kukerpillid
10.12 kl 22 Metsatöll “Ulg” esitlus / Kurjam
13.12 kl 20 Sielun Veljet (FIN), J.M.K.E.
14.12 kl 21 Outloudz / August Hunt
Tartu mnt 80D, Tallinn

Teatri Puhvet
12.12 kl 19 Rõõmus Re: Riho Sibul,
Ain Agan, Robert Jürjendal
Teatri väljak 3, Tallinn

Türi Kultuurimaja
15.12 kl 19 Noorkuu 15. Jõulukontserdid, külaline Rosanna Lints
Hariduse 1, Türi

Vanemuise kontserdimaja
11.12 kl 19 “Erilised jõulud”
Dave Benton koos Tõnis Mäe ja
Meero Muusiku Tütarlasteansambliga
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
09.12 kl 19 Voice Messengers / Jõulujazz 2011
10.12 kl 16 Jõulujazz: Raadio Laste Laulustuudio, Siim Aimla ansambel, solist Birgit Õigemeel
Mere pst. 5, Tallinn

Viljandi Pauluse kirik
09.12 kl 19 “Erilised jõulud”
Dave Benton koos Tõnis Mäe ja
Meero Muusiku Tütarlasteansambliga
Kiriku 3, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait
09.12 kl 19 Jõulujazz: Five Senses feat. Nguyen Le & Kristjan Randalu
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahl
09.12 kl 22 Kosmikud “Öö ei lase magada” esitlus
15.12 kl 22 Popidiot + Tallinn Daggers
Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn
10.12 16 Hortus Musicus: In dulci jubilo 2. advendi kontsert 
Lühike Jalg 9, Tallinn

YES33
10.12 kl 21 Vaiko Eplik ja Eliit,
Malcolm Lincoln
Lai 37, Tartu

KINO

Cinamon  Tartu
Erilinastus: “Tadas Blinda. Legend on sündinud” R kl 20.00
“Vana-aasta õhtu”
R kl 12.15, 14.35, 17.05, 19.25, 22.15;
L–P, N kl 12.15, 14.45, 17.05, 19.25, 21.45;
E–K kl 12.00, 14.35, 17.05, 19.25, 21.45
“Artur päästab jõulud”
eesti keeles: R kl 13.15, 18.00;
L kl 11.45, 16.30; P kl 11.45, 14.00;
E–K kl 12.30, 17.20; N kl 12.00, 16.15
“Rummipäevik”
R kl 17.45, 20.20, 22.45;
L–P, T, N kl 14.25, 16.45 (va N), 19.05, 21.30;
E kl 16.50 /19.15, 21.35;
K kl 15.00, 21.15
“Üks päev”
R kl 13.00, 15.15, 17.30;
L–P kl 12.45, 15.15, 17.40;
E–N kl 12.45 (v.a. N), 15.30, 17.40
“Lustakad jalakesed 2”
eesti keeles: R kl 15.45; L, N kl 14.05;
E–K kl 15.10
“Eliitkillerid”
R kl 20.15, 22.30; L kl 20.00, 22.15;
P–N kl 19.50, 22.05
“Videviku saaga: Koidukuma – Osa I”
R kl 13.40, 16.10, 18.40, 21.00;
L–N kl 13.40, 16.10, 18.30, 20.50
“Laenatud aeg”
R kl 21.45; L–K kl 22.00; N kl 12.45
“Johnny English: Taassünd”
R kl 13.25, 15.35;
L–K kl 11.30 (v.a. E–K), 19.45 (v.a. L); N kl 16.45
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: R kl 12.00; L–N kl 13.00
Eel-linastus: “Saabastega kass”
eesti keeles: L kl 18.45
Eel-linastus: “Alvin ja koopaoravad 3” eesti keeles: N kl 18.45
Eel-linastus: “Võimatu missioon: variprotokoll”
N kl 21.15
Kirjandus kinos: “Seitse venda”
eesti keeles: E kl 15.00
Kirjandus kinos: “Hamsun”
K kl 18.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Johnny English. Taassünd”
kl 21.25 (v.a. L, N); R, K, N kl 16.50
“Koduabiline”
kl 13.55 (v.a. T), 17.00 (v.a. T)
“Tintini Seiklused. Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles. kl 16.30
“Laenatud aeg”
kl 11.30, 20.00, 22.25
“Mäss pilvelõhkujas”
R, P, K kl 19.05
“Üks päev”
kl 15.45
“Surematud” 3D
kl 22.15
“Videviku saaga. Koidukuma - osa I”
kl 12.20, 14.30 (v.a. P), 18.45, 19.45 (v.a. E), 21.20
“Lustakad jalakesed 2”
3D eesti keeles. kl 11.50 (v.a. P), 17.30 (v.a. E);
3D vene keeles. kl 12.05 (v.a. L–P),
14.25 (v.a. P)
“Elupuu”
kl 12.45, 18.15, 21.10
“Ohtlik sõit”
kl 21.45 (v.a. N)
“Artur päästab jõulud” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.20 (v.a. T), 17.05, 19.10 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.40 (v.a. P), 14.55 (v.a. E);
“Rummipäevik”
kl 13.30, 16.10, 19.25, 22.05
“Texase surmaväljad”
kl 14.10, 17.10 (v.a. E), 19.30 (v.a. E), 21.55 (v.a. E)
“Vana-aasta õhtu”
kl 11.35, 14.05, 16.40, 19.15, 21.50 (v.a. L, N);
L, N kl 22.00
“Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk”
kl 13.05, 15.50, 18.40, 21.30
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: L kl 17.20;
vene keeles: P kl 11.40
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: L kl 12.05; P kl 16.45
“Võimatu missioon: Variprotokoll”
N kl 19.15, 22.10
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: kl 11.55
Met Opera Hd Live: “Faust”
L kl 20.00; P kl 12.00
Met Opera Hd Live. “Rodelinda”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Lustakad jalakesed 2”
3D eesti keeles. kl 14.30 (v.a. K)
“Artur päästab jõulud” 3D
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. K), 17.00, 19.30 (v.a. L)
“Pole midagi karta”
kl 16.15, 18.30 (v.a. L)
“Texase surmaväljad”
kl 21.45 (v.a. L)
“Eliitkillerid”
kl 13.45, 21.00 (v.a. L)
Met Opera Hd Live: “Faust”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Mäss pilvelõhkujas” 
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega. kl 13.45, 16.15, 21.00
“Videviku saaga. Koidukuma - osa 1”
kl 14.00, 19.00 (v.a. L); L–P kl 11.30
“Lustakad jalakesed 2”
3D eesti keeles: E kl 14.15;
3D vene keeles. kl 14.15 (v.a. E)
“Artur päästab jõulud” 3D
eesti keeles: K kl 16.45; P, T kl 19.15;
vene keeles: kl 16.45 (v.a. K), 19.15 (v.a. P, T); L–P kl 11.45
“Texase surmaväljad”
kl 21.30
“Võõrkeha” kl 16.30, 21.30 (v.a. L)
“Verine osariik”
kl 18.45
Met Opera Hd Live: “Faust”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Mis su number on?”
kl 14.15, 21.00
“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”
kl 16.30
“Riskipiir”
kl 18.45
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 16.15, 20.45
“Lustakad jalakesed 2” 2D
inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00, 18.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 17.45
“Kuradisaare kuningas”
kl 20.00  
Papiniidu 50, Pärnu  

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine