Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Peegeldused” Marju Vaher, kuni 31.12        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eduard Wiiralti Galerii”, kuni 31.12
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
“Eesti kirjandus tõlkes 2001-2011”,
kuni 20.12
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Mara ja Mari Roosvalt, kuni 11.01
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Ruumid” Urmas Pedanik, kuni 02.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Ungari kunsti metsikud õied”, kuni 08.01
“Silmad pärani kinni” Marge Nelk, kuni 07.01
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole”
Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Bie Erenurm, kuni 07.01 
Nikolai 27, Pärnu
PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Kaili-Angela Konno, Kateriin Rikken, Leho Rubis, kuni 31.12
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Hoia end. Ole tubli”
Sophie Calle, kuni 08.01
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!” nukkude näitus, kuni 29.01
“Maarja küla näitus-müük”, kuni 29.01
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Inimese pilt” Tuuli Mukka (Soome),
kuni 31.12  
Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
“Tartu kunstnike aastalõpu näitus”, alates 22.12
Mare Tralla, kuni 18.12
Visible Solutions, kuni 18.12
Urmas Viik, kuni 18.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
“Ainult maalid XXX”
Tiit Pääsuke, kuni 30.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Toit” Eesti kunstnike ühisnäitus, 20.12–20.01
“Loovala ühisnäitus”, kuni 16.12
“Ungari fotokunstnike ühisnäitus, kuni 16.12
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
17.12 kl 19 “Täna õhtul: Seeri Feibok”
21.12 kl 19 “Täna õhtul: Seeri Feibok”
22.12 kl 19 “Täna õhtul: Seeri Feibok”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
16.12 kl 19 “Rahauputus”
16.12 kl 19 “Canc?n”
16.12 kl 19 “Aabitsa kukk”
17.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
17.12 kl 12 “Sünnipäev”
17.12 kl 19 “Augustikuu”
17.12 kl 19 “Õitseng”
18.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
18.12 kl 12 “Sünnipäev”
18.12 kl 19 “Vombat”
18.12 kl 19 “Pulmad”
20.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
20.12 kl 12 “Sünnipäev”
20.12 kl 19 “Augustikuu”
20.12 kl 19 “Grönholmi meetod”
21.12 kl 12 “Sünnipäev”
21.12 kl 19 “Eesti matus”
21.12 kl 19 “Punane”
21.12 kl 19 “Aabitsa kukk”
22.12 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
22.12 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
16.12 kl 11 “Cosette”
16.12 kl 11 “Karlsson katuselt”
16.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
16.12 kl 18 “Cosette”
17.12 kl 12 “Cosette”
17.12 kl 12 “Karlsson katuselt”
17.12 kl 15 “Karlsson katuselt”
17.12 kl 15 “Cosette”
17.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
18.12 kl 12 “Karlsson katuselt”
18.12 kl 12 “Cosette”
18.12 kl 15 “Karlsson katuselt”
18.12 kl 15 “Cosette”
18.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
20.12 kl 11 “Cosette”
20.12 kl 11 “Karlsson katuselt”
20.12 kl 18 “Cosette”
20.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
21.12 kl 11 “Cosette”
21.12 kl 11 “Karlsson katuselt”
21.12 kl 18 “Cosette”
21.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
22.12 kl 11 “Cosette”
22.12 kl 11 “Karlsson katuselt”
22.12 kl 14 “Karlsson katuselt”
22.12 kl 18 “Cosette”
22.12 kl 18 “Karlsson katuselt”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
16.12 kl 12 “Aladdini imelamp”
17.12 kl 12 “Aladdini imelamp”
19.12 kl 12 “Aladdini imelamp”
19.12 kl 19 “Ballettmeister”
19.12 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”  Vanemuise väikeses majas
20.12 kl 12 “Aladdini imelamp”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
16.12 kl 12 “Pähklipureja”
16.12 kl 16 “Käsikivi kosmosest”
16.12 kl 19 “Pähklipureja”
17.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
17.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
17.12 kl 19 “La Traviata”
18.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”
18.12 kl 12 “Pähklipureja”
18.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”
18.12 kl 17 “Pähklipureja”
20.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
20.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
20.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”
20.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”
20.12 kl 19 “Silva”
21.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
21.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
21.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”
21.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”
21.12 kl 19 “Pähklipureja”
22.12 kl 12 “Pähklipureja”
22.12 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
19.12 kl 20 “Pillimees”
20.12 kl 20 “Pillimees”
21.12 kl 20 “Teatrikokk”
22.12 kl 22 “Teatrikokk”
Aleksandri 46, Tartu

Kuressaare Linnateater
16.12 kl 16 “Pikapäkk kadus ära”  
Tallinna 20, Saaremaa

R.A.A.A.M
16.12 kl 19 “Valged Daamid” 
Tartu Uues Teatris, Lai 37 võimlas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
16.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
16.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
16.12 kl 19 “Kaasavaratu”
18.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
18.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
18.12 kl 19 “Kaasavaratu”
19.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
19.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
19.12 kl 19 “Kaasavaratu” 
20.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
20.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
20.12 kl 19 “Kaasavaratu”
21.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
21.12 kl 15 “Tuhkatriinu”
21.12 kl 19 “Kaasavaratu”
22.12 kl 19 “Kaasavaratu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
16.12 kl 19 “Amy seisukoht”
16.12 kl 19 “Nõks”
17.12 kl 19 “Amy seisukoht”
17.12 kl 19 “Nõks”
19.12 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
19.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
20.12 kl 19 “Homme näeme”
20.12 kl 19 “Koletis kuu peal”
21.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
21.12 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
22.12 kl 19 “Homme näeme”
22.12 kl 19 “Koletis kuu peal”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
19.12 kl 19.30 “Ird, K.”
Kanuti Gildi SAALis
20.12 kl 19.30 “Ird, K.”
Kanuti Gildi SAALis
21.12 kl 19.30 “Ird, K.”
Kanuti Gildi SAALis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
16.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
20.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
21.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
22.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
17.12 kl 15 “Päkapikne”
18.12 kl 12 “Päästke jõulud”
NO99 kammersaalis
18.12 kl 15 “Päästke jõulud”
NO99 kammersaalis
18.12 kl 18 “Päästke jõulud”
NO99 kammersaalis
19.12 kl 18 “Päkapikne”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
16.12 kl 10 “Kardemoni linna röövlid”
16.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
16.12 kl 16 “Kardemoni linna röövlid”
16.12 kl 19 “Amadeus”
17.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
17.12 kl 16 “Kardemoni linna röövlid”
17.12 kl 19 “Salaste laulupidu”
19.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
19.12 kl 19 “Amadeus”
20.12 kl 10 “Kardemoni linna röövlid”
20.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
20.12 kl 16 “Kardemoni linna röövlid”
21.12 kl 10 “Kardemoni linna röövlid”
21.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
22.12 kl 10 “Kardemoni linna röövlid”
22.12 kl 13 “Kardemoni linna röövlid”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
16.12 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Kiili Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
16.12 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
16.12 kl 12 “Mary Poppins”
16.12 kl 19 “Kontsert diktaatorile”
Väikeses majas
16.12 kl 19 “Mary Poppins”
16.12 kl 19 “Elling” Sadamateatris
17.12 kl 12 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
17.12 kl 12 “Mary Poppins”
17.12 kl 19 “Helisev muusika”
17.12 kl 19 “Viimnepäev”
Sadamateatris
18.12 kl 16 “Tabamata ime”
Väikeses majas
18.12 kl 16 “Pähklipureja”
20.12 kl 18 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
20.12 kl 19 “Sviit” Väikeses majas
20.12 kl 19 “Helisev muusika”
21.12 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
21.12 kl 12 “Mary Poppins”
21.12 kl 19 “Hispaania öö”
Väikeses majas
21.12 kl 19 “Mary Poppins”
21.12 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
22.12 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
22.12 kl 12 “Mary Poppins”
22.12 kl 18 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
22.12 kl 19 “Mary Poppins”
22.12 kl 19 “Harmoonia”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
16.12 kl 16 “Robinson & Crusoe”
19.12 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
20.12 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
21.12 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
Tõnismägi 2, Tallinn

Võru Linnateater
16.12 kl 13 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Varstu Kultuurikeskuses
16.12 kl 16 “Vaibaalused ja Jõulumemm” Varstu Kultuurikeskuses
Liiva 13, Võru

 KONTSERT

Clazz
17.12 kl 22 Tribute to Jamiroquai
22.12 kl 22 Hedvig Hanson
Vana turg 2, Tallinn

Estonia 
16.12 kl 19 ERSO 85. Sõjasümfooniad
18.12 kl 19 “Suudlus läbi jäätunud klaasi” Maarja-Liis Ilus (vokaal),
RAM-i meeskvartett „Improloo“
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia talveaed
18.12 kl 18 “Väike advendimuusika küünlavalgel” Helen Lokuta (sopran) ja Estonia kvartett
21.12 kl 19 Kontsertjazz:
Tõnu Naissoo Hammond Group
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
16.12 kl 22 Popidiot & Tallinn Daggers
Magasini 5, Tartu

Jõhvi Kontserdimaja
17.12 kl 19 “Sound of Africa”
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
21.12 kl 18 Kuninglik kvintett
Rakvere 6, Jõhvi

Keila Mihkli kirik
17.12 kl 19 “Kui vari kaob, siis valgus jääb” L. Kuurmaa ja M. Avandi
18.12 kl 19 Noorkuu 15. Jõulukontserdid, külaline Rosanna Lints
Paldiski mnt 2, Keila

Kink Konk
22.12 kl 22 Triophonix - plaadiesitlus
Vallikraavi 4, Tartu

Kino Kosmos
21.12 kl 21 “Kõige pikem öö”
Tehnoloogiline Päike, Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester ja Vox Populi
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kloostri Ait 
16.12 kl 20 Kirke Karja (klaver)   
Vene tänav 14, Tallinn
Loo Keskkool
17.12 kl 19 “Tallinna Poistekoori jõulukontsert” Tallinna Poistekoor,
dirigendid Lydia Rahula ja Tomi Rahula
Saha tee 7, Loo alevik

Narva Aleksandri kirik
18.12 kl 16 “Rahvaste jõululaulud”
Kuninglik Kvintett
Kiriku 9, Narva

Niguliste kirik
18.12 kl 19 “Nova Gaudia”
vanamuusikaansambel Rondellus
Niguliste 3, Tallinn

Teater NO99
16.12 kl 22 Jazzklubi:
Mika Kallio - Jaak Sooäär ansambel (Soome/Eesti)
Sakala 3, Tallinn

Paide kultuurikeskus
20.12 kl 19 Kuninglik kvintett
Pärnu 18, Paide

Põhjaka mõis
18.12 kl 20 Toomas Rull Trio feat.
Kadri Voorand
Tartu mnt. 95. km, Harjumaa

Pärnu Kontserdimaja
16.12 kl 19 “Sound of Africa” 
17.12 kl 19 Annely Peebo, Mart Sander ja Bel-Etage jõuluturneel
19.12 kl 19 Jõulukontserdid
Ivo Linna, Maria Listra & Eesti Raadio laululapsed
21.12 kl 19 “Suudlus läbi jäätunud klaasi” Maarja-Liis Ilus (vokaal),
RAM-i meeskvartett “Improloo”
22.12 kl 19 Tuuli Taul (vokaal), Raivo Tafenau (saksofon)
Aida 4, Pärnu

PÄRNU TEATER ENDLA
17.12 kl 15 Kaunimate Aastate Vennaskonna jõulukontsert
18.12 kl 19 “Laula mu laulu”
O. Lepland, Ines, L. Koikson, M. Raud
Keskväljak 1, Pärnu

Rock Cafe
17.12 kl 21 Singer Vinger / Ultima Thule
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rõuge Rahvamaja
18.12 kl 14 Triinu Taul ja Peeter Rebane
Metsa tn 2, Rõuge alevik, Võrumaa
Tallinna Raekoda
17.12 kl 18 Jõuluaaria Pirjo Püvi
(sopran, teater Vanemuine)
Raekoja plats 1, Tallinn

Teatri Puhvet
19.12 kl 19 Lutsoja, Vind, Sillamaa, Liiberg, Kalbus
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva kirik-kammersaal
18.12 kl 16 “Tallinna Poistekoori jõulukontsert” Tallinna Poistekoor,
dirigendid Lydia Rahula ja Tomi Rahula
Valga mnt 42, Tõrva

Vanemuise kontserdimaja
18.12 kl 19 Annely Peebo, Mart Sander ja Bel-Etage jõuluturneel
19.12 kl 19 “Laula mu laulu”
O. Lepland, Ines, L. Koikson, M. Raud
22.12 kl 19 John Adams
Oratoorium “El Ni?o”
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
16.12 kl 22 MetsatölL albumi “Ulg” esitluskontsert
21.12 kl 20 Free Wind + Jam Session
22.12 kl 19 EFK Meeskvartett Jõulukontsert
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahl
16.12 kl 21 Sõpruse Pst, Psychoterror, The Union Cmyk
Rataskaevu 10, Tallinn
Väravatorn
17.12  16 “Au olgu Jumalale kõrges ja rahu maa peal” Hortus Musicus 
Lühike Jalg 9, Tallinn

CINAMON  Tartu
“Koogikuningad”
T kl 21.00
“Võimatu missioon: variprotokoll”
R–N kl 12.45, 15.20, 18.00, 19.20, 20.35, 22.00
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles:
R, E, K–N kl 12.00, 13.50, 15.50, 17.40, 19.35; L–P kl 11.30, 13.30, 15.50, 17.40, 19.35;
T kl 11.00, 13.50, 15.50, 17.40, 19.35
“Vana–aasta õhtu”
E–N kl 12.15, 16.45 (v.a. E), 19.05, 21.30
“Artur päästab jõulud”
eesti keeles:
R, E–N kl 12.30, 14.45 (v.a. N); L–P kl 17.10
“Rummipäevik”
R, E–T, N kl 13.30, 16.25, 21.15;
L–P kl 14.00, 16.25, 21.15; K kl 13.30, 21.45
“Üks päev”
R–P, T–N kl 14.35; E kl 16.45 
“Lustakad jalakesed 2”
eesti keeles: R, E–N kl 17.10; L–P kl 12.30
“Eliitkillerid”
R–T, N kl 21.45; K kl 16.25
“Videviku saaga: Koidukuma – Osa I”
R–N kl 18.45; L–P kl 11.45 
“Saabastega kass”
eesti keeles: L, P, N kl 14.45
“Inetu pardipoeg”
eestikeelsete subtiitritega: E kl 15.00 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Johnny English. Taassünd”
kl 11.55 (v.a. L)
“Koduabiline”
kl 18.20
“Laenatud aeg”
kl 14.15, 21.40
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 11.30, 16.35
“Surematud” 3D
kl 22.15
“Videviku saaga. Koidukuma - osa I”
kl 11.45, 16.40, 19.10
“Lustakad jalakesed 2”
3D eesti keeles. kl 11.40;
3D vene keeles. kl 12.00 (v.a. L)
“Elupuu”
kl 12.20 (v.a. L), 15.15, 21.10
“Artur päästab jõulud” 3D
eesti keeles: kl 14.20, 15.55 (v.a. L), 19.35 (v.a. N);
vene keeles: kl 17.00 (v.a. P, N);
“Rummipäevik”
kl 14.10 (v.a. L), 16.45, 19.20 (v.a. N), 21.55 (v.a. N); N kl 22.10
“Texase surmaväljad”
kl 14.50 (v.a. L), 22.05
“Vana-aasta õhtu”
kl 13.40, 16.10, 18.45 (v.a. N), 21.20 (v.a. N); N kl 21.30
“Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk”
kl 13.50, 18.55, 21.45
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: L kl 15.55; N kl 18.15
vene keeles: P, N kl 17.05
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: kl 11.50, 12.15, 14.25, 16.50 (v.a. P, E, T), 18.35 (v.a. E);
vene keeles: 11.35, 13.45, 16.30, 19.55
“Võimatu missioon: Variprotokoll”
kl 14.00 (v.a. E, T), 17.10, 18.15 (v.a. N), 20.40 (v.a. E), 19.00 (v.a. P, E), 21.15, 21.30 (v.a. R, T), 22.00 (v.a. E); L–P kl 15.00; L, E kl 18.30
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: kl 12.05
“Tapatalgud”
N kl 20.00
“Jõulupuud 2”
N kl 18.45
“Edu Valem”
N kl 19.20
Met Opera Hd Live: “Faust”
E kl 19.00
Met Opera Hd Live. “Pähklipureja”
P kl 17.00, 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: 12.30 (v.a. L), 14.15, 17.15 (v.a. P), 19.00
“Võimatu missioon: variprotokoll”
kl 11.30, 14.30, 16.15, 19.15 (v.a. P, N), 21.00, 22.00
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: L kl 12.00; N kl 19.15
Met Opera Hd Live: “Pähklipureja”
P kl 17.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Mäss pilvelõhkujas” 
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega. kl 14.15, 21.30; L–P kl 12.00
“Videviku saaga. Koidukuma - osa 1”
kl 15.00 (v.a. P), 17.30 (v.a. P); L–P kl 12.30
“Võõrkeha”
kl 20.00
“Eliitkillerid”
kl 16.30, 19.00
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: P kl 18.45;
vene keeles: L kl 11.45
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: R, K kl 14.00; T kl 18.45;
vene keeles: 14.00 (v.a. R, K), 18.45 (v.a. P, T); P kl 11.45
“Võimatu missioon: variprotokoll”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: R kl 16.00; E kl 20.45;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 16.00 (v.a. R), 20.45 (v.a. E) 
Met Opera Hd Live: “Pähklipureja”
P kl 17.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 21.00 (v.a. K)
“Lustakad jalakesed 2” 2D
inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.15 (v.a. K)
“Üks päev”
kl 16.30 (v.a. K), 18.45 (v.a. K)
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: kl 14.00 (v.a. K), 16.00 (v.a. K)
“Võimatu missioon: variprotokoll”
kl 18.00 (v.a. K), 20.45 (v.a. K)
Pärnu mnt. 45, Tallinn
Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: 16.00, 18.00; R–P kl 14.00
“Õuduste öö”
kl 20.00  
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Käsi­raamatud

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine