Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Ja vesi võttis võimust ning seda sai maa peal väga palju” Marta Stratskas, kuni 14.01        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
“Tallinn. Inimeste ja majade lood”
Sarah Jana Portneri fotod, kuni 31.01
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Mara ja Mari Roosvalt, kuni 11.01
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“meter arche” E. Luik & M-L Kelder,
kuni 16.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Ungari kunsti metsikud õied”,
kuni 08.01
“Silmad pärani kinni” Marge Nelk,
kuni 07.01
Peterburi kunstirühmtis “Mitki”, 
kuni 21.01
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole”
Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline
kuraatorinäitus, kuni 08.01
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Bie Erenurm, kuni 07.01 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Pärnu Kunstiklubi 35”, kuni 28.01
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Hoia end. Ole tubli”
Sophie Calle, kuni 08.01
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!”
nukkude näitus, kuni 29.01
“Maarja küla näitus-müük”, kuni 29.01
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Giving Hand” Madis Luik,
kuni 29.01  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Tartu kunstnike aastalõpu näitus”, alates 22.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Nõiaelu, nõiaelu, see on kõige parem…”, kuni 29.01
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
Raul Rajangu
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Toit” Eesti kunstnike ühisnäitus,
kuni 20.01
Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater
10.01 kl 19 “Kõik on täis”
11.01 kl 19 “Leekrüübe”
12.01 kl 19 “Viies kolonn”
12.01 kl 19 “Aabitsa kukk”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
06.01 kl 11 “Nukumäng on imelihtne!”
07.01 kl 12 “Nukumäng on imelihtne!”
07.01 kl 15 “Cosette”
08.01 kl 12 “Nukumäng on imelihtne!”
10.01 kl 11 “Cosette”
11.01 kl 11 “Käed ja kindad”
12.01 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
12.01 kl 19 “Ajuloputus”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
11.01 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
12.01 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
07.01 kl 12 “Pipi Pikksukk”
07.01 kl 19 “Nahkhiir”
08.01 kl 12 “Pähklipureja”
08.01 kl 17 “Pähklipureja”
11.01 kl 19 “Silva”
12.01 kl 19 “Pähklipureja”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
12.01 kl 20 “Teatrikokk”
Aleksandri 46, Tartu

Piip ja Tuut Mängumaja
08.01 kl 11 “Piip ja Tuut piparköögis”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
11.01 kl 19 “Tuulte pöörises”
Teatris NO99
12.01 kl 19 “Kaasavaratu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
09.01 kl 19 “Gizzelle”
09.01 kl 19 “Amy seisukoht”
10.01 kl 19 “Gizzelle”
10.01 kl 19 “Amy seisukoht”
11.01 kl 19 “Amy seisukoht”
11.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
12.01 kl 19 “Biloxi blues”
12.01 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
10.01 kl 19 “Aktsioon”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
05.01 kl 19 “Kõik (s)ängis”
08.01 kl 12 lastehommik etendusega “Tirts ja Tigu”
12.01 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
05.01 kl 19 “Misantroop”
Kadrioru lossis
06.01 kl 19 “Misantroop”
Kadrioru lossis
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
10.01 kl 19 “Grace ja Glorie”
11.01 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem”  Ugala Teatri kohvikus
12.01 kl 19 “Meeste kodu”  
Salme Kultuurikeskuses
12.01 kl 19 “Duetid” Teatris NO99
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
06.01 kl 19 “Pähklipureja”
07.01 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Väikeses majas
07.01 kl 13 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
07.01 kl 19 “Huntluts”
07.01 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
07.01 kl 19 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
08.01 kl 12 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
08.01 kl 13 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
08.01 kl 16 “Härra Amilcar”
08.01 kl 16 “Harmoonia”
Sadamateatris
10.01 kl 19 “Kontsert diktaatorile”  Väikeses majas
10.01 kl 19 “Mary Poppins”
10.01 kl 19 “Kadunud käsi”
Sadamateatris
11.01 kl 19 “Vihmamees”
Väikeses majas
11.01 kl 19 “Helisev muusika”
12.01 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
12.01 kl 19 “Pähklipureja”
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Nukuteater
07.01 kl 12 “Päikesekiir”
08.01 kl 12 “Päikesekiir”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
06.01 kl 19 “Ihade osakond”
07.01 kl 19 “Ihade osakond”
08.01 kl 19 “Ihade osakond”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Café Amigo
07.01 kl 22 Smilers
12.01 kl 22 Boogie Company
Viru väljak 4, Tallinn

Clazz
08.01 kl 21 Anna Kuchinsky Trio
09.01 kl 21 Mikk Tammepõld & Laur Joamets
10.01 kl 22 Denise Fontoura Band (BRA / EST)
12.01 kl 22 Marvi Vallaste, Indrek Varend
Vana turg 2, Tallinn

Estonia 
10.01 kl 19 Kitarrivirtuoos Enver Izmailov (Ukraina)
11.01 kl 19 The London Quartet
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
06.01 kl 18 Antonio Vivaldi “Aastaajad”
Mängib Ooper-Kvartett koosseisus
Henno Soode (viiul), Eivin Toodo (viiul), Kerstin Tomson (vioola), Mati Leibak (tšello). Kaastegevad Ene Nael (klavessiin) ja Jüri Aarma (sonetid)
Estonia pst. 4, Tallinn

Haapsalu toomkirik
06.01 kl 18 Veel kord jõululaule–
kolmekuningapäeva kontsert-
palvus Haapsalu toomkirikus
Posti 34, Haapsalu

Jõhvi Kontserdimaja
08.01 kl 17 Kitarrivirtuoos Enver Izmailov (Ukraina)
12.01 kl 19 The London Quartet
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 
06.01 kl 20 Vaike Hannust (vokaal),
Themuri Sulamanidze (klaver)     
07.01 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion)
Vene tänav 14, Tallinn

Lihula kultuurimaja
06.01 kl 19 “Talveigatsus”
Luisa Värk ja Alen Veziko
Tallinna mnt 1a, Lihula

Mustpeade Maja
12.01 kl 19 “Püha Mauritiuse barokkõhtud”
Pikk tn 26, Tallinn

Niguliste kirik
06.01 kl 19 Tallinna Uusaasta Bachi nimeline Muusikafestival
Niguliste 3, Tallinn

Otepää Kultuurikeskus
12.01 kl 19 Kitarrivirtuoos Enver Izmailov (Ukraina)
Virulombi 2, Otepää

Rock Cafe
06.01 kl 21 Smilers, Shanon,
Mihkel Ratt
07.01 kl 21 Leslie da Bass, Malcolm Lincoln, Öökülm
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rõuge Rahvamaja
11.01 kl 19 Kitarrivirtuoos Enver Izmailov (Ukraina)
Metsa tn 2, Rõuge alevik, Võrumaa

Tartu Sadamateater
12.01 kl 19 “Uhti-uhti uhkesti”
Big Band Tartu kontsert
Soola 5b, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
09.01 kl 19 Kitarrivirtuoos Enver Izmailov (Ukraina) 
Vanemuise 6, Tartu

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
09.01 kl 19 Lenna Kuurmaa ja Märt Avandi - Kui vari kaob, siis valgus jääb
Kesk 1, Valga

Vene Kultuurikeskus
06.01 kl 19 Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkestri pidulik uusaastakontsert
Mere pst. 5, Tallinn

Viljandi Pärimusmuusika Ait
06.01 kl 16 Koolijazz=Jazzikool
Tasuja pst. 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00, 21.30
“Üks vana hea orgia”
R–T kl 20.10, 22.05; K–N kl 20.20, 22.15
“Umbkotid”
K–N kl 15.45, 18.15
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
R,  P–N kl 11.45, 14.15, 17.05, 18.45 (v.a. N), 21.50; L kl 11.45, 14.15, 17.05, 20.00, 22.30
“Muppetid”
kl 13.00, 15.45 (v.a. K, N)
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: kl 12.15, 14.25, 16.25
“Tapatalgud”
kl 18.15 (v.a. K–N)
“Võimatu missioon: variprotokoll”
kl 19.35, 22.10
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: kl 11.30, 13.25, 17.35
“Vana–aasta õhtu”
R, P–N kl 15.15, 19.25; L kl 15.15, 17.35
“Tumedaim tund” 3D
L, N kl 19.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Rummipäevik”
kl 22.00
“Vana-aasta õhtu”
kl 11.50
“Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk”
kl 21.15
“Saabastega kass”
3D eesti keeles: kl 12.05, 16.55, 17.55;
2D eesti keeles: kl 14.40;
3D vene keeles: kl 11.55, 13.40
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: kl 11.35, 16.15;
vene keeles: 11.45, 15.50
“Võimatu missioon: Variprotokoll”
kl 14.15, 19.45
“Tapatalgud”
kl 22.15
“Jõulupuud 2”
kl 17.05, 19.30 (v.a. N), 21.55
“Edu Valem”
kl 14.20, 19.10
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 14.05, 17.00, 19.15 (v.a. L, N), 21.40, 22.05; L–P kl 13.00
“Muppetid”
kl 12.05, 14.30, 16.50
“50/50”
kl 12.25, 16.45, 19.00
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 11.40, 15.00, 18.20 (v.a. L), 19.50, 21.40 (v.a. L); L–P kl 16.30; L kl 18.30, 20.45, 21.05
“Tumedaim tund” 3D
L, N kl 19.15
“Väike nõid Lilly 2: reis mandolari”
eesti keeles: kl 14.00
“Ivan Tsareevitš ja hall hunt”
kl 12.10, 17.45, 19.35 (v.a. K, N)
“Miss Kicki”
kl 15.55, 21.25 (v.a. N)
“Umbkotid”
K, N kl 19.40
“Pearahakütid”
N kl 21.20
“Üks vana hea orgia”
kl 13.55, 18.30 (v.a. L), 20.05, 22.30; L kl 21.45
“Õiglus”
N kl 19.30
“Millest mehed veel räägivad”
kl 11.25, 13.35, 15.45, 18.00, 20.15 (v.a. N), 22.25
“Jack Ja Jill”
N kl 20.05
“Aastavahetuse gala berliinist”
L kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: 14.45, 19.30 (v.a. L)
“Võimatu missioon: variprotokoll”
kl 16.45
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: kl 13.00
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 15.15, 21.15
“Sherlock Holmes: varjude mäng”
kl 18.30 (v.a. L)
“Väike nõid Lilli 2: Reis Mandolani”
eesti keeles: kl 12.45
“Nahk, milles ma elan”
kl 21.30
“Aastavahetuse gaala berliinist”
L kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: E kl 13.45; K kl 16.00;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. E), 16.00 (v.a. K)
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: R–P kl 11.45;
vene keeles: kl 15.30 
“Jõulupuud 2”
kl 14.30, 19.00, 21.15
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 21.00
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: R–P kl 12.45;
vene keeles: kl 18.15 (v.a. L)
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
kl 17.00; R–P kl 12.30
“Millest mehed veel räägivad”
kl 17.30, 19.30, 21.30
“Aastavahetuse gaala berliinist”
L kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: kl 13.45
“Võimatu missioon: variprotokoll”
kl 20.00
“Saabastega kass” 2D
eesti keeles: kl 15.45, 17.45
“Videviku saaga: koidukuma - osa 1”
kl 13.30, 18.30
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 16.00, 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Saabastega kass” 2D
eesti keeles: kl 16.00
“Üks päev”
kl 17.45
“Rummipäevik”
kl 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

13. märts 2018

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine