Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Lugeja” Kai Kuusing, 18.01–28.01
“Ja vesi võttis võimust ning seda sai maa peal väga palju” Marta Stratskas, kuni 14.01        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti vana arhitektuur”
Andrei Popovi fotod, kuni 02.02
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
“Tallinn. Inimeste ja majade lood”
Sarah Jana Portneri fotod, kuni 31.01
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Hobusepea galerii
“Nägin täna öösel unes...” Art Allmägi, 18.01–30.01
“meter arche” E. Luik & M-L Kelder,
kuni 16.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Peterburi kunstirühmtis “Mitki”, 
kuni 21.01
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pudrumäed ja piimajõed”
Kadri Rebane maalid, kuni 04.02 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Pärnu Kunstiklubi 35”, kuni 28.01
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Memoirs of the Cold Utopia” kuraator Eve Kask, 17.01–26.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!”
nukkude näitus, kuni 29.01
“Maarja küla näitus-müük”, kuni 29.01
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Giving Hand” Madis Luik,
kuni 29.01  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“In Graafika”, 16.01–12.02
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Nõiaelu, nõiaelu, see on kõige parem…”, kuni 29.01
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
“Secret Reich” Raul Rajangu, kuni 28.01
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Toit” Eesti kunstnike ühisnäitus,
kuni 20.01
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
13.01 kl 19 “Üksi”
14.01 kl 19 “Üksi”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
13.01 kl 19 “Augustikuu”
13.01 kl 19 “Õitseng”
14.01 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
14.01 kl 19 “Canc?n”
14.01 kl 19 “Aabitsa kukk”
15.01 kl 19 “Augustikuu”
15.01 kl 19 “Panso”
17.01 kl 19 “Augustikuu”
18.01 kl 19 “Rahauputus”
18.01 kl 19 “Canc?n”
18.01 kl 19 “Leekrüübe”
Keila kultuurimajas
19.01 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
19.01 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
13.01 kl 11 “Metsakülad”
14.01 kl 12 “Metsakülad”
14.01 kl 18 “Ajuloputus”
15.01 kl 12 “Rapuntsel”
15.01 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
17.01 kl 11 “Rapuntsel”
18.01 kl 11 “Ise, ise ka!”
18.01 kl 19 “Metamorfoos”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
14.01 kl 19 “Testosteroon”
18.01 kl 19 “Teatrikomöödia”
19.01 kl 19 “Põletus”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
13.01 kl 19 “Boheem”
14.01 kl 12 “Pähklipureja”
14.01 kl 19 “Pähklipureja”
15.01 kl 17 “La Traviata”
18.01 kl 19 “Pähklipureja”
19.01 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
19.01 kl 20 “Teatrikokk”
Aleksandri 46, Tartu

Kuressaare Linnateater
17.01 kl 19 “Hind”
Põlva Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja
15.01 kl 11 “Piip ja Tuut köögis”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
13.01 kl 19 “Valdner” & “Kui kiiresti need õnnetused”
13.01 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
13.01 kl 19 “39 astet” 
Sadala Rahvamajas
14.01 kl 19 “Tere õhtust, Leon!”
esietendus 
16.01 kl 12 “Tuhkatriinu” Vene Teatris
16.01 kl 19 “Meie, mehed”
Eesti Draamateatris
16.01 kl 19 “Nullpunkt” Vene Teatris
18.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Järva - Jaani Kultuurimajas
18.01 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
19.01 kl 19 “Nullpunkt”
19.01 kl 19 “Kaasavaratu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
13.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
13.01 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
14.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
14.01 kl 19 “Amy seisukoht”
16.01 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
16.01 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
17.01 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
17.01 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
18.01 kl 19 “Biloxi blues”
18.01 kl 19 “Hecuba pärast”
19.01 kl 19 “Biloxi blues”
19.01 kl 19 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
18.01 kl 19 “Raudmees. Odysseuse eksirännakud” Salme kultuurikeskuses
19.01 kl 19 “Raudmees. Odysseuse eksirännakud” Salme kultuurikeskuses
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
18.01 kl 19 “Misery”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
15.01 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
13.01 kl 19 “Grace ja Glorie”
Teatris NO99
14.01 kl 19 “Amadeus”
16.01 kl 19 “Meeste kodu”
18.01 kl 19 “Klapp”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
13.01 kl 19 “Sviit” Väikeses majas
13.01 kl 19 “Memory 2012”
14.01 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
14.01 kl 19 “Memory 2012”
14.01 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
15.01 kl 12 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
15.01 kl 16 “Hispaania öö”
Väikeses majas
15.01 kl 16 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
15.01 kl 19 “Memory 2012”
Viljandi Ugalas
18.01 kl 19 “Elling” Sadamateatris
19.01 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
19.01 kl 19 “Trubaduur”
Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

Butterfly Lounge
14.01 kl 22 Marvi Vallaste & Mairo Marjamaa
Vana-Viru 13 / Aia 4, Tallinn

Café Amigo
13.01 kl 22 Ines
14.01 kl 22 Supernova
19.01 kl 22 Kolumbus Kris
Viru väljak 4, Tallinn

Clazz
14.01 kl 22 Hedvig Hanson Soul Group
Vana turg 2, Tallinn

Estonia 
13.01 kl 19 “Ester Mägi 90”
Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Mari-Liis Uibo (viiul), Andres Uibo (orel), Martti Raide (klaver),
Toomas Vavilov (klarnet), Mihkel Peäske (flööt), Henry-David Varema (tšello), Peep Lassmann (klaver), Helen Lokuta (RO Estonia, metsosopran), Rene Soom (RO Estonia, bariton), dirigent Mikk Murdvee
17.01 kl 19 ELIITkontserdid: V Klaveritrio. Anna-Liisa Bezrodny, Henry-David Varema ja Irina Zahharenkova
18.01 kl 15 Lõunamuusika:
Mati Palm 70
19.01 kl 19 Villu Veski juubelikontsert
Estonia pst. 4, Tallinn

Jõhvi Kontserdimaja
16.01 kl 17 ELiitkontserdid: V Klaveritrio. Anna-Liisa Bezrodny, Henry-David Varema ja Irina Zahharenkova
19.01 kl 19 “Kuldne klassika”
Pihkva Filharmoonia Sümfooniaorkester
Pargi 40, Jõhvi

Karksi Valla Kultuurikeskus
14.01 kl 16 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait (laul), Raivo Tafenau (akordion), Jürmo Eespere (klahvpillid), Liina Amon (trummid)
Viljandi mnt. 1, Karksi-Nuia,Viljandimaa

Kloostri Ait 
14.01 kl 20 Tõnu Naissoo (klaver) 
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Trehv
13.01 kl 22 Taavi Peterson & Üdi
Narva mnt 25a, Tartu

Lokaal Sumin
19.01 kl 21 Kvaliteetaeg:
Jaagup Kreem
Turu 21, Tartu

Mustpeade Maja
19.01 kl 19 EILi 10. hooaja kontserdid! Indrek Vau, Madis Metsamart, Ralf Taal
Pikk tn 26, Tallinn

NO99
13.01 kl 22 Jazzklubi: Artur Tužnik Trio (Poola, Läti, Eesti)
Sakala 3, Tallinn

Nõmme Kultuurikeskus
15.01 kl 18 “Üks õhtu” Kammerkontsertide sarjas “Valguses ja varjus”:
Mari Pokinen ja Ott Kartau 
Turu plats 2, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
13.01 kl 19 The London Quartet
Aida 4, Pärnu

Püha Vaimu kirik
14.01 kl 18 “Muusikatund Püha Vaimu Kirikus” Kai Hommuk (sopran), Valdo Subi (viiul) ja Maris Lend (klaver)
17.01 kl 17 Tallinna Rotary Klubi segakoor Jaanika Kuusiku juhatusel ja  kammerkoor Aktiva Kaja Viira juhatusel. Klaveril Kaja Viira, kaastegev Ivo Linna
Pühavaimu 2, Tallinn

Rock Cafe
13.01 kl 21 Ott Lepland, Outloudz,
August Hunt, Roheline Samet
Tartu mnt 80D, Tallinn

Saku Suurhall
19.01 kl 20 UB40
Paldiski mnt 104D, Tallinn

Tartu Kirjanduse Maja
15.01 kl 16 Alar Saluranna ja Heiki Vilepi lastelaulude CD-plaadi “Kui sa kiusad kassi” esitlus
Vanemuise 19, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
15.01 kl 16 The London Quartet 
Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn
14.01 kl 16 Väravatorni külalised:
Tuule Kann ja Jaak Sooäär
Lühike Jalg 9, Tallinn

Viljandi Pärimusmuusika Ait
18.01 kl 20 Jazzliit: Sigmund
Tasuja pst. 6, Viljandi

KINO

Cinamon  Tartu
“Tumedaim tund” 3D
kl 18.15, 20.10, 22.05
“Jack ja Jill”
R, E–N kl 11.00 (T), 13.00, 15.00, 17.05, 19.00;
L–P kl 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
“Üks vana hea orgia”
R, E–K kl 15.15, 21.45; L–P kl 15.00, 21.00;
N kl 15.15, 19.30
“Umbkotid”
R, E–K 19.45; L–P 19.00
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
R, E–N kl 15.45, 18.45, 21.15;
L–P kl 16.00, 18.45, 21.15
“Muppetid”
kl 12.45
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: kl 12.15, 14.15, 16.15
“Võimatu missioon: variprotokoll”
R, E–N kl 21.00; L–P kl 21.45
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: R, E–N kl 12.00, 13.50, 17.30;
L–P kl 11.30, 13.30, 17.00
“Salakaup”
N kl 21.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Saabastega kass”
3D eesti keeles: kl 12.05, 14.30; L kl 17.05
2D eesti keeles: kl 11.30, 16.00;
3D vene keeles: kl 11.45, 16.45
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: kl 11.50, 16.10;
vene keeles: P kl 14.00
“Võimatu missioon: Variprotokoll”
kl 11.55, 16.45, 21.55
“Jõulupuud 2”
kl 14.50, 19.35, 22.00
“Edu Valem”
kl 16.55
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 13.55, 18.55 (v.a. N), 21.40
“Muppetid”
kl 12.30, 17.15
“50/50”
kl 14.40, 19.40
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 13.45, 18.20 (v.a. T), 18.30, 19.10, 21.45 (v.a. N); L–P kl 15.10
“Tumedaim tund” 3D
kl 12.00, 14.35, 17.00, 19.30, 21.50, 22.30;
L–P kl 13.00
“Väike nõid Lilly 2: reis mandolari”
eesti keeles: L–P kl 12.10, 15.55
“Ivan Tsareevitš ja hall hunt”
kl 11.40, 15.50
“Umbkotid”
kl 14.25, 20.30
“Pearahakütid”
kl 12.10 (v.a. L–P), 15.55 (v.a. L–P), 18.10, 22.10
“Üks vana hea orgia”
kl 14.00 (v.a. P), 21.35
“Õiglus”
kl 13.30, 17.40, 20.00 (v.a. N), 22.20
“Millest mehed veel räägivad”
kl 13.40, 18.05, 20.15, 22.25
“Jack Ja Jill”
kl 11.35, 17.05 (v.a. L), 19.15 (v.a. N), 21.30
“Salakaup”
N kl 19.00
“Teispoolsus: Ärkamine”
N kl 21.45
“Rat King”
N kl 19.20
“Märtsi iidid”
N kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: 14.30
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: kl 12.45
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 21.30
“Väike nõid Lilli 2: Reis Mandolani”
eesti keeles: kl 12.30
“Tumedaim tund” 3D
kl 15.00, 17.15, 19.30
“Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk”
kl 19.00
“Pearahakütid”
kl 16.45, 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: T–K kl 17.00;
vene keeles: kl 17.00 (v.a. T–K); L–P kl 12.30 
“Jõulupuud 2”
kl 14.15, 20.30
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 16.15
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
kl 16.30, 18.30; L–P kl 12.15
“Millest mehed veel räägivad”
kl 13.45, 19.00, 21.15; L–P kl 11.30
“Tumedaim tund” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: R, N kl 14.45; E kl 19.15; P kl 21.30;
vene keeles: kl 14.45 (v.a. R, N), 19.15 (v.a. E), 21.30 (v.a. P)
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Saabastega kass” 2D
eesti keeles: kl 13.45 (v.a. L), 15.45 (v.a. L)
“Videviku saaga: koidukuma - osa 1”
kl 20.15 (v.a. L)
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 18.00 (v.a. L)
“Vanaaastaõhtu”
kl 17.45 (v.a. L)
“Tumedaim tund” 2D
kl 14.00 (v.a. L), 16.00 (v.a. L), 20.45 (v.a. L)
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Tumedaim tund”
kl 18.00, 20.00; L–P kl 16.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara