Igavlevad kontoritöötajad tarbivad liialt šokolaadi ja kohvi

Briti psühholoogid leidsid kontoritöötajate töö- ja terviseprobleeme uurides, et peaaegu iga neljanda töötaja mured said alguse tüütust igavusest, vahendasid ERRi teadusuudised.

Uurimistööst, milles osales 102 vabatahtlikku kontoritöötajat, selgus, et iga neljas töötaja püüab pidevat igavlemist leevendada šokolaadi ja kohviga. Lisaks töö ajal maiustamisele ja lõputule kohvitamisele tarbisid nad igava tööpäeva lõppedes suurema tõenäosusega ka alkoholi.

Igavus mõjutas ka seda, kui hästi töötajad oma tööd teha suutsid. Peaaegu 80 protsenti töötajaist tunnistas, et igavusest halvatud meeleseisund segab keskendumist ja rohkem kui pooled töötajad süüdistasid igavust ka tööl tehtud vigades. Lisaks tundsid ligi pooled küsitletuist, et võivad otsida endale igava töökoha asemele uue töö. 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara