Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Sa pead minuga abielluma!”
Andro Kööp, kuni 30.01–11.02        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eestimaa kirikud” Andrei Popovi fotod, kuni 02.02
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
“Tallinn. Inimeste ja majade lood”
Sarah Jana Portneri fotod, kuni 31.01
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
“Holy Sin” Mats Õun, kuni 10.02
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Platvorm” Sven Parker, 01.02–13.02
“Nägin täna öösel unes...” Art Allmägi, kuni 30.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Varju- ja Siluetikunstinäitus”, 
kuni 04.03
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pudrumäed ja piimajõed”
Kadri Rebane maalid, kuni 04.02 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Napp” kuraator Margot Kask,
01.02–25.02
“Pärnu Kunstiklubi 35”, kuni 28.01
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Memoirs of the Cold Utopia” kuraator Eve Kask, kuni 26.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Sofia Harutjunjani kommipaberitest piltide näitus”, kuni 31.01
“Maarja Küla heategevuslik näitus-müük”, kuni 29.01
Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!”
nukkude näitus, kuni 29.01
“Nukud. Ühendatud lapsepõlved” Lilian Liiväär, kuni 05.02
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Giving Hand” Madis Luik,
kuni 29.01  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“In Graafika”, kuni 12.02
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Nõiaelu, nõiaelu, see on kõige parem…”, kuni 29.01
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
“Secret Reich” Raul Rajangu, kuni 28.01
Tartu mnt 80d, Tallinn 

TEATER

Eesti Draamateater
27.01 kl 19 “Augustikuu”
27.01 kl 19 “Õitseng”
27.01 kl 19 “Marquis d´Artiste”
28.01 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
28.01 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
29.01 kl 12 “Sünnipäev”
29.01 kl 19 “Viies kolonn”
29.01 kl 19 “Canc?n”
31.01 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
31.01 kl 19 “Canc?n”
31.01 kl 19 “Marquis d´Artiste”
01.02 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
01.02 kl 19 “Canc?n”
02.02 kl 19 “Viies kolonn”
02.02 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
27.01 kl 11 “Cosette”
27.01 kl 11 “Kodud”
27.01 kl 19 “Metamorfoos”
28.01 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
28.01 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
28.01 kl 18 “Metamorfoos”
29.01 kl 12 “Klaabu”
29.01 kl 12 “Kodud”
31.01 kl 11 “Klaabu”
01.02 kl 11 “Klaabu”
02.02 kl 11 “Rapuntsel”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
27.01 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Märjamaa Rahvamajas
27.01 kl 19 “Esimesed suudlused”  Märjamaa Rahvamajas
27.01 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
28.01 kl 12 “Põrrr...!!!”
01.02 kl 19 “Teatrikomöödia”
02.02 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
27.01 kl 19 “Julius Caesar”
28.01 kl 19 “Julius Caesar”
29.01 kl 17 “Pähklipureja”
30.01 kl 10 “Mäng muusika saatel”
30.01 kl 11.30 “Mäng muusika saatel”
01.02 kl 19 “Pipi Pikksukk”
02.02 kl 19 “Rosalinde”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
02.02 kl 19.30 “Scripted Smalltalk” Krõõt Juurak
Pikk 20, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
29.01 kl 11 “Piip ja Tuut köögis”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
27.01 kl 19 “Lilled Algernonile”
esietendus
27.01 kl 19 “39 astet” 
27.01 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Albu Rahvamajas
30.01 kl 12 “Tuhkatriinu” Endlas
30.01 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Endlas
30.01 kl 19 “Nullpunkt” Endlas
01.02 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht” Ugalas
01.02 kl 19 “Leenane’i kaunitar” 
01.02 kl 19 “Nullpunkt” Ugalas
02.02 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
02.02 kl 19 “Leenane’i kaunitar” 
02.02 kl 19 “Nullpunkt”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
27.01 kl 19 “Koletis kuu peal”
27.01 kl 19 “Homme näeme”
28.01 kl 19 “Koletis kuu peal”
28.01 kl 19 “Homme näeme”
30.01 kl 19 “Vincent”
31.01 kl 19 “Vincent”
31.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
01.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
01.02 kl 19 “Amy seisukoht”
02.02 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
02.02 kl 19 “Amy seisukoht”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
28.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
30.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
01.02 kl 19 “Misery”
02.02 kl 19 “Misery”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
27.01 kl 19 “Salapaik”
29.01 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
30.01 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
30.01 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
27.01 kl 19 “Mõõt mõõdu vastu”
28.01 kl 19 “Rabajad” esietendus
31.01 kl 19 “Rabajad”
01.02 kl 19 “Duetid” Rakvere Teatris
02.02 kl 19 “Duetid”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
27.01 kl 19 “Üllatuskülaline”  
Haljala Rahvamajas
31.01 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  
Valga Kultuurikeskuses
01.02 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  
Vastemõisa Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
27.01 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
27.01 kl 19 “Onegin”
28.01 kl 19 “Sviit” Väikeses majas
28.01 kl 19 “Helisev muusika”
28.01 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
29.01 kl 12 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
29.01 kl 16 “Hispaania öö”
Väikeses majas
29.01 kl 16 “Lõbus lesk”
01.02 kl 19 “Härra Amilcar”
02.02 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
02.02 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
27.01 kl 18 “Robinson & Crusoe”
30.01 kl 18 “Kas sulle meeldib porno”
31.01 kl 18 “Help!”
01.02 kl 16 “Help!”
02.02 kl 18 “Karin ja Pearu”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
27.01 kl 19 “Järgmine voor”
28.01 kl 19 “Järgmine voor”
30.01 kl 19 “Järgmine voor”
31.01 kl 19 “Järgmine voor”
01.02 kl 19 “Järgmine voor”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Café Amigo
27.01 kl 22 Shanon
28.01 kl 22 Ska Faktor
02.02 kl 22 Bad Orange
Viru väljak 4, Tallinn

Clazz
27.01 kl 22 Kadri Kasak & The Pilots
28.01 kl 22 Martha Acosta Band
(CUB / COL / EST)
Vana turg 2, Tallinn

Estonia 
27.01 kl 19 “Loodus, elu, armastus” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Dirigent Neeme Järvi
28.01 kl 15 “Eesti Kooriühingu aastakontsert” Collegium Musicale,
Eesti Koorijuhtide Naiskoor, segakoor HUIK!, Rahvusooper Estonia poistekoor, Tallinna 21. Kooli lastekoor, Tallinna Muusikakooli puhkpilliorkester, Tartu Akadeemiline Meeskoor
29.01 kl 17 “XXIII MustonenFest –
Barokk!?” Juri Bašmet, Kammerorkester “Moskva solistid”
Estonia pst. 4, Tallinn

Jazz del Mar
27.01 kl 20 Jazzliit: Villu Veski juubelikontsert
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi Kontserdimaja
02.02 kl 19 Kontsertjazz:
Tõnu Naissoo Hammond Group
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 
27.01 kl 20 “Bluesaurus Unplugged”
Nevil Blumberg (vokaal, kitarr), Heiki Tark (suupill)
28.01 kl 20 Sergei Pedersen (vokaal, klaver) 
Vene tänav 14, Tallinn

Kuressaare Kuursaal
27.01 kl 19 Villu Veski
Sünnipäevakontsert
Lossipargi 1, Kuressaare

Lokaal Sumin
27.01 kl 21 Ivo Linna & Antti Kammiste
Turu 21, Tartu

Mustpeade Maja
02.02 kl 19 “XXIII MustonenFest –
Barokk!?” Virtuoossed Vivaldi ja Händeli aariad. Gemma Bertagnolli ja ansambel 
Pikk tn 26, Tallinn

Niguliste kirik
01.02 kl 19 “XXIII MustonenFest –
Barokk!? Valgus okastraadi tagant”
Niguliste 3, Tallinn 

Nokia Kontserdimaja
02.02 kl 21.15 Eesti Muusikaauhinnad 2012 galakontsert
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
27.01 kl 22 Jazzklubi: Connection:part 2 (Leedu Jazzliit esitleb)
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
28.01 kl 19 Kontsertjazz:
Tõnu Naissoo Hammond Group
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
27.01 kl 22 Jazzliit: Gourmet Duo Plus
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
27.01 kl 21 “Jääääre sünnipäev”
Mari Pokinen
28.01 kl 21 Koit Toome
29.01 kl 14 Jedward (IRL). Liis Lemsalu
29.01 kl 18.30 Jedward (IRL). Liis Lemsalu
31.01 kl 19 Tarja (Fin)
02.02 kl 21 Ewert and The Two Dragons
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rock & Roll Heaven
27.01 kl 21 “Tujurikkujad”
Onu Bella Band, Ajaratas, Köömes
Tiigi 76a, Tartu

Tallinna Jaani kirik
31.01 kl 19 XXIII MustonenFest –
Barokk!? Rustavi koor (Gruusia)
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Teatri Puhvet
30.01 kl 19 “Mälestuste jõgi”
Pissarenko, Kangur, Lutsoja, Remmel
Teatri väljak 3, Tallinn

Vilde lokaal
01.02 kl 20 Urmas Lattikas,
Mairo Marjamaa, Mihkel Mälgand,
Tanel Ruben
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
27.01 kl 19 Kaminakontsert -
Aapo Ilves
01.02 kl 19 Rustavi koor (Gruusia)
02.02 kl 19 Marc Ducret Trio
(Prantsusmaa)
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Teater
01.02 kl 21 Marc Ducret /
Talvejazz 2012
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
02.02 kl 19 Valgevene duo Gurzuf - akordionist Egor Zabelov ja trummar Artem Zalessky
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu
“Sõjaratsu”
E–N kl 12.00, 14.50, 17.50, 20.45
“Teispoolsus: Ärkamine”
R, E–K kl 18.15, 21.00, 22.05;
L–P kl 16.00, 18.00, 22.05;
N kl 16.00, 21.00, 22.05
“Salakaup”
R, E–K kl 15.15, 19.15, 22.15;
L–P, N kl 15.15, 17.30, 22.15
“Rat King”
R, E, K kl 17.30; L–P 16.30; T 17.15; N 16.00
“Tumedaim tund” 3D
R, E–N kl 19.00; L–P kl 21.45
“Jack ja Jill”
R, E–N kl 16.00 (v.a. N), 20.15;
L–P kl 12.30, 14.30, 20.15; T, N kl 12.15, 14.05
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
R, E–N kl 13.30 (v.a. T, N), 21.30;
L–P kl 18.25, 21.30
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
R–N kl 12.45, 19.45
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: R kl 12.30, 14.30, 16.45;
L–P kl 12.15, 16.45
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles:
R, E, K kl 12.15, 14.05, 17.15; L–P kl 11.30, 13.25;
T, N kl 13.15, 17.30
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: L–P kl 14.15
“Järeltulijad”
L–P kl 19.00
“Tom Sawyer”
T kl 15.00
“Videopäevikud”
N kl 18.15
“Mees raha eest”
N kl 19.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Saabastega kass”
3D eesti keeles: kl 11.35, 14.30
2D eesti keeles: kl 17.20;
3D vene keeles: kl 12.05, 15.55
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: kl 12.20;
“Võimatu missioon: Variprotokoll”
kl 17.00 (v.a. L), 22.00
“Jõulupuud 2”
kl 11.55, 16.50
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 14.10, 19.15 (v.a. P, N)
“Muppetid”
kl 17.50
“50/50”
kl 12.45
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 14.15 (v.a. P), 18.30 (v.a. R, N), 21.10 (v.a. E, K); K kl 21.25; L–P kl 14.45
“Tumedaim tund” 3D
kl 19.45 (v.a. E, N); 22.10
“Ivan Tsareevitš ja hall hunt”
kl 13.50
“Pearahakütid”
kl 20.10 (v.a. R, T)
“Õiglus”
kl 11.45, 16.55 (v.a. P)
“Millest mehed veel räägivad”
kl 11.40, 15.40, 22.20 (v.a. T)
“Jack Ja Jill”
kl 17.30 (v.a. E, N)
“Salakaup”
kl 14.20, 19.10 (v.a. E), 21.45 (v.a. T)
“Teispoolsus: Ärkamine”
kl 13.45, 19.00 (v.a. P, E, K), 21.55 (v.a. N)
“Rat King”
kl 16.40 (v.a. K)
“Märtsi iidid”
kl 15.00, 19.30 (v.a. T), 21.50
“Sõjaratsu”
kl 12.00 (v.a. L–P), 15.10, 18.10, 18.20, 21.20, 21.30; L–P kl 13.30
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: L–P kl 13.00; N kl 17.25;
inglise keeles, ilma tõlketa: N kl 19.45;
P kl 19.00
“Videopäevikud”
N kl 21.00
“Coriolanus”
kl 11.50 (v.a. L, P), 14.25 (v.a. L, P), 17.05 (v.a. E, N), 19.40 (v.a. E), 22.15 (v.a. E);
P kl 14.50; E kl 19.05
“Piiri peal”
kl 12.15, 14.40, 19.45 (v.a. N), 22.05
“Minu nädal Marilyniga”
N kl 19.45
“Mees raha eest”
N kl 19.20
Met Opera Hd Live: “Nõiutud Saar”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: 12.00; K–N kl 14.00
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: kl 13.45 (v.a. P); L–P kl 11.45
“Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk”
kl 14.00 (v.a. K, N), 21.30 (v.a. K, N)
“Sõjaratsu”
kl 16.00, 19.00
“Teispoolsus: Ärkamine”
kl 22.00
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: P kl 13.45
“Rat King”
kl 16.45
“Koduabiline”
kl 18.45, K–N kl 21.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: L kl 12.45;
vene keeles: kl 15.00; P kl 12.45 
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
L–P kl 12.30
“Millest mehed veel räägivad”
kl 14.00, 21.15
“Tumedaim tund” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, K kl 19.00;
vene keeles: kl 19.00 (v.a. P, K)
“Teispoolsus: Ärkamine”
kl 17.00
“Coriolanus”
kl 21.00
“Alvin ja koopaoravad 3”
vene keeles: L–P kl 12.00
“Vabaduse mõrkjas maitse”
kl 16.15
“Sõjaratsu”
kl 18.15;
vene keeles: kl 14.30, 17.30, 20.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Saabastega kass” 2D
eesti keeles: kl 14.00, 16.00
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 20.45
“Sõjaratsu”
kl 14.30, 17.30, 20.30
“Edu valem”
kl 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Lustakad jalakesed 2” 2D
kl 17.45; L–P kl 15.30
“Vana-aasta õhtu”
kl 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine