Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd, kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Sa pead minuga abielluma!”
Andro Kööp, kuni 11.02        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eestimaa kirikud”
Andrei Popovi fotod, kuni 11.02
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Talvepidu” Mall Mets, kuni 18.03
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Holy Sin” Mats Õun, kuni 10.02
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Platvorm” Sven Parker, kuni 13.02                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Varju- ja Siluetikunstinäitus”, 
kuni 04.03
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Kristi Tammik & Gerli Kont (maal), 08.02–03.03
“Pudrumäed ja piimajõed”
Kadri Rebane maalid, kuni 04.02 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Napp” kuraator Margot Kask, kuni 25.02
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed
“Taimede eksirännakud maal ja merel”, kuni 05.02
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Memoirs of the Cold Utopia” kuraator Eve Kask, kuni 26.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Nukud. Ühendatud lapsepõlved” Lilian Liiväär, kuni 05.02
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Culture Feat. Nature” Siram ,
04.02–04.03  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“III Rahvusvaheline Graafikafestival Tartus. Kunstiakadeemiatelikvideerimine”, kuni 12.02
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

TEATER

Cabaret Rhizome
03.02 kl 19 “Üksi”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
03.02 kl 19 “Augustikuu”
03.02 kl 19 “Panso”
04.02 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
04.02 kl 19 “Leekrüübe”
04.02 kl 19 “Aabitsa kukk”
05.02 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
05.02 kl 19 “Hiilgav!”
05.02 kl 19 “Punane”
07.02 kl 18 “Sünnipäev”
07.02 kl 19 “Augustikuu”
07.02 kl 19 “Marquis d´Artiste”
08.02 kl 19 “Jaan Umbi lugu”
08.02 kl 19 “Pulmad”
09.02 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
09.02 kl 19 “Canc?n”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
03.02 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
04.02 kl 12 “Ise, ise ka!”
04.02 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
05.02 kl 12 “Rapuntsel”
05.02 kl 12 “Kiki ja Miki”
07.02 kl 11 “Kiki ja Miki”
08.02 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
08.02 kl 19 “Metamorfoos”
09.02 kl 11 “Rapuntsel”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
03.02 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
03.02 kl 19 “Esimesed suudlused”
04.02 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
04.02 kl 19 “Testosteroon”
06.02 kl 12 “Aladdini imelamp”
Vene Teatris
06.02 kl 16 “Aladdini imelamp”
Vene Teatris
09.02 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
03.02 kl 19 “Tuhkatriinu”
04.02 kl 12 “Pipi Pikksukk”
04.02 kl 19 “Luikede järv”
05.02 kl 17 “Carmen”
06.02 kl 10 “Mäng muusika saatel”
06.02 kl 11.30 “Mäng muusika saatel”
08.02 kl 19 “Nahkhiir”
09.02 kl 19 “Julius Caesar”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
07.02 kl 19 “Teatrikokk”
Võru Kultuurimajas Kannel
09.02 kl 20 “Pillimees”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL
03.02 kl 19.30 “Scripted Smalltalk” Krõõt Juurak
09.02 kl 19.30 STÜ: Premiere 2012 
Svetlana Grigorjeva “Sõp Rus Est”;
Kaisa Selde & Christin Lunts & Kristina-maria Heinsalu “Fie”;
Mareike Franz (GER) “Duett”
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
03.02 kl 11 “Värviline kummut”
Põltsamaa Kultuurikeskuses
05.02 kl 15 “Värviline kummut”
Aruküla Kultuuriseltsis
Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja
03.02 kl 19 “Bistro Beyond”
04.02 kl 19 “Bistro Beyond”
05.02 kl 19 “Bistro Beyond”
07.02 kl 19 “Bistro Beyond”
09.02 kl 19 “Bistro Beyond”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
03.02 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
03.02 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Viimsi Huvikeskuses
03.02  kl 19 “Lilled Algernonile”
04.02 kl 19 “Tuulte pöörises” 
04.02 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
06.02 kl 13 “Tuhkatriinu”
Haapsalu Kultuurikeskuses  
06.02 kl 19 “Nullpunkt”
Haapsalu Kultuurikeskuses
07.02 kl 19 “Kaasavaratu”
08.02 kl 19 “Unenäokohvik”  
08.02 kl 19 “Tuulte pöörises ”
Sadala Rahvamajas
09.02 kl 19 “Kaasavaratu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
03.02 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
03.02 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
04.02 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
06.02 kl 19 “Meie, kangelased”
06.02 kl 19 “Hecuba pärast”
07.02 kl 19 “Hecuba pärast”
07.02 kl 19 “Meie, kangelased”
08.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
09.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
03.02 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!”
04.02 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!”
07.02 kl 19 “Ird, K.”
08.02 kl 19 “Ird, K.”
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
03.02 kl 19 “Misery”
06.02 kl 19 “Misery”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
03.02 kl 19 “Salapaik”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
06.02 kl 19 “Fööniks”
07.02 kl 19 “Fööniks”
08.02 kl 19 “Fööniks”
09.02 kl 19 “Fööniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
03.02 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
03.02 kl 19 “Duetid”
04.02 kl 19 “Rabajad”
06.02 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
07.02 kl 19 “Väike raha”
08.02 kl 13 “Inetu!”
08.02 kl 18 “Inetu!”
09.02 kl 18 “Inetu!”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
03.02 kl 19 “Üllatuskülaline”
Rae Kultuurikeskuses
08.03 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  Kärdla Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
03.02 kl 19 “Sviit” Väikeses majas
03.02 kl 19 “Kaos”
03.02 kl 19 “Ooperi- ja operetigala”
04.02 kl 19 “Casanova” Väikeses majas
04.02 kl 19 “Huntluts”
04.02 kl 19 “Ooperi- ja operetigala”
Pärnu Kontserdimajas
05.02 kl 12 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
05.02 kl 16 “Detektiiv Lotte”
07.02 kl 15 “Appi! Ooper!? 1. tund”
08.02 kl 19 “Onegin”
09.02 kl 19 “Trubaduur”
09.02 kl 19 “Tappa laulurästast”
esietendus Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
03.02 kl 18 “Karin ja Pearu”
06.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
07.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
08.02 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
09.02 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
03.02 kl 19 “Järgmine voor”
04.02 kl 19 “Järgmine voor”
09.02 kl 19 “Järgmine voor”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Abja kultuurimaja
08.02 kl 18 KontsertJazz: “Born to be Free” Tõnu Naissoo Hammond-Group
Pärnu mnt 28, Abja-Paluoja, Viljandimaa

Café Amigo
03.02 kl 22 Koit Toome
04.02 kl 22 Compromise Blue
Viru väljak 4, Tallinn

Chicago 1933
06.02 kl 21 Tõnu Naissoo
07.02 kl 21 “Feel the Voice & Guitar”  Nevil Blumberg
Aia 3, Tallinn

Clazz
03.02 kl 22 Laura Põldvere & Jürmo Eespere Quartet
04.02 kl 22 Paul Mac Innes (SWE)
Vana turg 2, Tallinn

Estonia 
03.02 kl 19 “Fjordide helid” ERSO
04.02 kl 19 “XXIII MustonenFest –
Barokk!?” Galakontsert
09.02 kl 19 “Hispaania flamenko”
Catarina Mora Flamenkoteater
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
03.02 kl 22 Gurzuf (Valgevene), Onu Bella ja Superliustik
Lai 37 taga, Tartu

Jõgeva kultuurikeskus
09.02 kl 19 “Jääaaria”
Aia 6, Jõgeva

Kanuti Gildi SAAL
06.02 kl 19.30 Improtest: Ilja Belorukov (RUS)
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait 
03.02 kl 20 Kirke Karja (klaver)  
04.02 kl 20 Inga Kaare(vokaal), Peep Ojaveski (kitarr)
Vene tänav 14, Tallinn

Lokaal Sumin
04.02 kl 21 Jüri Homenja
Turu 21, Tartu

Mooste mõis
07.02 kl 19 “Schubert. Talvine teekond” Rene Soom (bariton),
Piia Paemurru (klaver), Tõnu Aav (tekstid)
Põlva maakond, Mooste

Mustpeade Maja
03.02 kl 19 “XXIII MustonenFest –
Barokk!?” 21. sajandi Bach  
09.02 kl 18 “Kivimäe virtuoosid 2012”
Pikk tn 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
03.02 kl 19 Nino Katamadze grupiga Insight
04.02 kl 19 “Hea lugu ja hea tegu”
Maarja, Tõnis Mägi, Johansonid, Lenna, Robirohi, Chalice, Orelipoiss, Astrid Böning-Nõlvak, Olavi Kõrre, Liis Lemsalu, Liisi Koikson ja bänd, Ott Lepland ja
Kärdla Laulupealinna koor
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
03.02 kl 22 Jazzklubi:
Mantra Gora (Eesti)
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
04.02 kl 19 “Ooperi- ja operetigala”
Vanemuise sümfooniaorkester ja ooperikoor
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
05.02 kl 14 “Suuri meloodiameistreid 1.” Abonement 007
Esplanaadi 10, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
03.02 kl 22 Jazzliit: Global Village
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
03.02 kl 21 Terminaator, HND,
Ketikoerad
04.02 kl 21 Propeller, Kurjam
Tartu mnt 80D, Tallinn

Saku Suurhall
07.02 kl 20 Grigory Leps
Paldiski mnt 104D, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
08.02 kl 19 “Valge klaver”
Sven Kullerkupp (klaver)
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
06.02 kl 19 Raul Sööt Deeper Sound
Teatri väljak 3, Tallinn

Vilde lokaal
08.02 kl 20 Sooäär, Vaigla, Ruben
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
08.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi:
Mantra Gora
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Teater
04.02 kl 21 Leace & Pove Vol 2: Malcolm Lincoln, Orelipoiss, Pink Elephant, Pen London And The Box 
Rataskaevu 10, Tallinn

Wabadus
09.02 kl 19 Jazziklubi Wabadus esitleb: Helin-Mari Arder
Vabaduse väljak 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 12.15, 14.15, 16.15, 18.15;
L–P kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
“Mees raha eest”
R–N kl 12.45, 15.00, 17.20, 19.45
“Videopäevikud”
R–N kl 14.05, 16.00, 18.00, 21.50 (v.a. L, P);
L–P kl 22.15
“Sõjaratsu”
R–K kl 16.25, 19.15; N kl 15.45, 18.35
“Teispoolsus: Ärkamine”
R–N kl 22.10
“Salakaup”
R, E–K kl 12.00, 22.00; L–P kl 12.15, 22.00;
N kl 12.00, 17.05
“Jack ja Jill”
R, E–N kl 12.30, 14.30, 20.00;
L–P kl 11.45, 14.30, 20.25
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
R–N kl 15.45 (v.a. N), 21.25
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
R, E–K kl 13.15, 18.45, 20.45 (v.a. K, N);
L–P kl 13.15, 21.45
“Järeltulijad”
L–P kl 19.25
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
K kl 20.45
“Vanne”
N kl 20.45
“Turvamaja”
N kl 21.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Saabastega kass”
3D eesti keeles: kl 11.55 (v.a. N), 18.25 (v.a. N)
2D eesti keeles: kl 14.35, 16.45;
3D vene keeles: kl 11.40
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: P kl 14.25
“Võimatu missioon: Variprotokoll”
kl 21.35
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 11.35 (v.a. L), 21.40
“Muppetid”
kl 12.15
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 16.15 (v.a. N), 20.40 (v.a. N)
“Tumedaim tund” 3D
kl 19.30 (v.a. P, T)
“Ivan Tsareevitš ja hall hunt”
kl 13.00
“Pearahakütid”
kl 21.50
“Millest mehed veel räägivad”
kl 12.00, 16.55 (v.a. R)
“Jack Ja Jill”
kl 14.05 (v.a. N, P)
“Salakaup”
kl 14.10 (v.a. R), 19.20
“Teispoolsus: Ärkamine”
kl 14.25 (v.a. N, P), 22.10
“Rat King”
kl 16.35 (v.a. L, N)
“Märtsi iidid”
kl 18.50 (v.a. R), 21.15
“Sõjaratsu”
kl 14.15, 17.40, 20.50 (v.a. N)
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 11.50, 12.30, 15.00, 17.30;
L kl 16.35; P kl 14.05, 14.50
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 17.20 (v.a. R), 18.55
“Videopäevikud”
kl 13.55, 16.20, 19.40, 21.45
“Coriolanus”
kl 11.45 (v.a. N), 21.10; P kl 19.30
“Piiri peal”
kl 14.30 16.50 (v.a. L, P), 19.15; L kl 12.05
“Minu nädal Marilyniga”
kl 12.20, 14.40, 17.00 (v.a. N), 19.20 (v.a. N)
“Mees raha eest”
kl 14.55 (v.a. N), 17.10, 19.35 (v.a. N), 21.55
“Vanne”
N kl 19.35
“Järeltulijad”
L–P kl 16.50; N kl 20.45
“Turvamaja”
N kl 21.45
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
N kl 18.25
National Theatre Live: “Ekslev valgus” kl 21.00 (v.a. N)
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Sõjaratsu”
kl 12.15, 18.15, 21.15
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 11.45 (v.a. K), 14.00 (v.a. K), 18.00
“Koduabiline”
kl 15.15
“Videopäevikud”
kl 16.00 (v.a. K), 20.00 (v.a. N), 22.00 (v.a. N)
National Theatre Live: “Ekslev valgus” N kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Saabastega kass” 3D
vene keeles: kl 13.15 
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
L–P kl 12.30
“Millest mehed veel räägivad”
kl 14.00, 16.00, 20.00
“Alvin ja koopaoravad 3”
vene keeles: L–P kl 12.00
“Sõjaratsu” 
vene keeles: kl 14.30, 17.30, 20.30
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: 15.30
“Videopäevikud”
inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 18.00;
vene keeles: kl 17.30, 19.30, 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 14.45
“Sõjaratsu”
kl 15.00, 18.00
“Edu valem”
kl 20.00 (v.a. R)
“Õiglus”
kl 21.00
“50/50”
kl 17.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Sõjaratsu”
kl 17.00, 20.00; L–P kl 11.00, 14.00
Papiniidu 50, Pärnu  

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara