Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Halb ilm” Kirke Kangro, 13.02–25.02
“Sa pead minuga abielluma!”
Andro Kööp, kuni kuni 11.02        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Soome kauneim raamat 2010”,
kuni 22.02
 “25 kauneimat Eesti raamatut ja 5 kauneimat lasteraamatut 2011”,
kuni 22.02
“Menuraamat 2011”, kuni 22.02
“Eestimaa kirikud”
Andrei Popovi fotod, kuni 11.02
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Talvepidu” Mall Mets, kuni 18.03
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Aastaalguse klassika”
erinevad autorid, 23.02
“Holy Sin” Mats Õun, kuni 10.02
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Fred Kotkas, 15.02–27.02
“Platvorm” Sven Parker, kuni 13.02                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Varju- ja Siluetikunstinäitus”, 
kuni 04.03
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Kristi Tammik & Gerli Kont (maal),
kuni 03.03 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Napp” kuraator Margot Kask, kuni 25.02
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Memoirs of the Cold Utopia” kuraator Eve Kask, kuni 26.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Culture Feat. Nature” Siram ,
kuni 04.03  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Puiestee tn” Kadri Nikopensius,
16.02–11.03
Margit Lõhmus, 16.02–11.03
“III Rahvusvaheline Graafikafestival Tartus. Kunstiakadeemiatelikvideerimine”, kuni 12.02
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Ungari kunsti metsikud õied”
Ungari naivistliku kunsti ülevaatenäitus,
kuni 26.02
“Päevavalgus”
Rahvusvaheline ühisnäitus, kuni 14.02
Esplanaadi 10, Pärnu

TEATER

Cabaret Rhizome
10.02 kl 19 “Täna õhtul: Seeri Feibok”
11.02 kl 19 “Täna õhtul: Seeri Feibok”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
10.02 kl 19 “Viies kolonn”
10.02 kl 19 “Canc?n”
10.02 kl 19 “Aabitsa kukk”
11.02 kl 19 “Rahauputus”
11.02 kl 19 “Kõik on täis”
12.02 kl 19 “Kolm õde” esietendus
12.02 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
14.02 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
14.02 kl 19 “Õitseng”
15.02 kl 19 “Kolm õde”
15.02 kl 19 “Naine minevikust”
esietendus
15.02 kl 19 “Aabitsa kukk”
16.02 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
16.02 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
10.02 kl 11 “Memme musi”
11.02 kl 12 “Cosette”
11.02 kl 12 “Memme musi”
11.02 kl 18 “Metamorfoos”
12.02 kl 12 “Memme musi”
14.02 kl 11 “Cosette”
14.02 kl 11 “Hanel oli auto”
14.02 kl 19 “Metamorfoos”
15.02 kl 11 “Käed ja kindad”
15.02 kl 19 “Metamorfoos”
16.02 kl 11 “Rapuntsel”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
10.02 kl 19 “Esimesed suudlused”
10.02 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
11.02 kl 19 “Imetegija”
11.02 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
14.02 kl 19 “Üle piiri” esietendus
15.02 kl 19 “Üle piiri”
15.02 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”  Oisu Rahvamajas
16.02 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
10.02 kl 19 “Rosalinde”
11.02 kl 19 “Norma”
12.02 kl 17 “Pipi Pikksukk”
13.02 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”
13.02 kl 11.30 “Hunt ja seitse kitsetalle”
15.02 kl 12 “Pipi Pikksukk”
16.02 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
16.02 kl 20 “Pillimees”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
10.02 kl 19.30 STÜ: Premiere 2012 
Svetlana Grigorjeva “Sõp Rus Est”;
Kaisa Selde & Christin Lunts & Kristina-maria Heinsalu “Fie”;
Mareike Franz (GER) “Duett”
11.02 kl 19.30 ZUGA ühendatud tantsijad - showing
Pikk 20, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
10.02 kl 19 “Bistro Beyond”
11.02 kl 19 “Bistro Beyond”
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
15.02 kl 19 “Kuningas sureb”
Kanuti Gildi saalis
16.02 kl 19 “Kuningas sureb”
Kanuti Gildi saalis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
10.02 kl 19 “Meie, mehed”
10.02 kl 19 “Nullpunkt”
Aruküla Rahvamajas
10.02 kl 19 “Lilled Algernonile” 
13.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Eesti Draamateatris
13.02 kl 19 “Nullpunkt” Vene Teatris
15.02 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Türi Kultuurimaja s
15.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
10.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
11.02 kl 19 “Mürk” esietendus
15.02 kl 18 “Meie, kangelased”
16.02 kl 19 “Homme näeme”
16.02 kl 19 “Mürk”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
14.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
Salme Kultuurikeskuses
15.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
Salme Kultuurikeskuses
16.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
Salme Kultuurikeskuses
16.02 kl 22 “Aktsioon: Kes suudaks asendada inimest”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
10.02 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
11.02 kl 19 “Pruuniks”
13.02 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
10.02 kl 19 “Väike raha”
11.02 kl 14 “Mõõt mõõdu vastu”
11.02 kl 19 “Rabajad”
13.02 kl 19 “Meeste kodu”
14.02 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
15.02 kl 19 “Klapp”
16.02 kl 13 “Karlsson katuselt”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
10.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Vastseliina Rahvamajas
14.02 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  Vändra Kultuurimajas
15.02 kl 17 “Üllatuskülaline”  
Vene Kultuurikeskuses
15.02 kl 20 “Üllatuskülaline”  
Vene Kultuurikeskuses
16.02 kl 17 “Üllatuskülaline”  
Vene Kultuurikeskuses
16.02 kl 20 “Üllatuskülaline”  
Vene Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
10.02 kl 12 “Morten Viks lollide laeval” esietendus Väikeses majas
10.02 kl 19 “Lõbus lesk”
10.02 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
11.02 kl 14 “Detektiiv Lotte”
Rahvusooperis Estonia
11.02 kl 19 “Härra Amilcar”
11.02 kl 19 “Harmoonia” Sadamateatris
11.02 kl 19 “Detektiiv Lotte”
Rahvusooperis Estonia
12.02 kl 12 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
12.02 kl 16 “Morten Viks lollide laeval” Väikeses majas
12.02 kl 18 “Helisev muusika”
14.02 kl 18 “Nukitsamees”
Väikeses majas
14.02 kl 19 “Kadunud käsi”
Sadamateatris
15.02 kl 12 “Nukitsamees”
Väikeses majas
15.02 kl 19 “Kontsert diktaatorile”
Väikeses majas
15.02 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
16.02 kl 11 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
16.02 kl 12 “Morten Viks lollide laeval” Väikeses majas
16.02 kl 19 “Maria Stuarda”
Väikeses majas
16.02 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
10.02 kl 18 “Karin ja Pearu”
11.02 kl 18 “Karin ja Pearu”
13.02 kl 14 “Help!” Keila Kultuurimajas
14.02 kl 18 “Robinson & Crusoe”
15.02 kl 18 “Robinson & Crusoe”
16.02 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
11.02 kl 19 “Järgmine voor”
12.02 kl 19 “Järgmine voor”
13.02 kl 19 “Järgmine voor”
15.02 kl 19 “Järgmine voor”
16.02 kl 19 “Järgmine voor”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Athena Kultuurikeskus
16.02 kl 19 Doris Kareva, Riho Sibul ja Robert Jürjendal
Küütri 1, Tartu

Café Amigo
10.02 kl 22 Ultima Thule
11.02 kl 22 Regatt
15.02 kl 22 Apelsin
16.02 kl 22 Riff
Viru väljak 4, Tallinn

Chicago 1933
10.02 kl 22.30 Swing turns you crazy “Swingers feat. Mikk Saar & Tanja”
14.02 kl 21 Mart Pauklin
Aia 3, Tallinn

Clazz
13.02 kl 21 Anna Põldvee Trio
14.02 kl 22 Denise Fontoura Band (BRA / EST)
16.02 kl 22 Lauri Pihlap, Priit Jääger, DJ MVP
Vana turg 2, Tallinn

Estonia 
10.02 kl 19 In Spe
12.02 kl 17 Jubilate - Gidon Kremer ja Kremerata Baltica
14.02 kl 19 Eliitkontserdid VI
Age Juurikas (klaver)
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
16.02 kl 21 Jazzliit: Tafenau-Aimla Quintet
Lai 37 taga, Tartu

Hobuveski
11.02 kl 17  Maria Väli Kvartett
Lai 47, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
12.02 kl 17 Eliitkontserdid VI
Age Juurikas (klaver)
13.02 kl 19 Irina Krug: Laulud armastusest
15.02 kl 19 Liis Lemsalu plaadiesitluskontsert
Pargi 40, Jõhvi

Karula kirik
12.02 kl 13 Renessanssmosaiik. Hortus Musicus
Lüllemäe küla, Karula vald, Valga maakond
Kloostri Ait 
10.02 kl 20 Roland Karu (saksofon), Paul Daniel (kitarr)
11.02 kl 20 Eero Sommer (klaver)
Vene tänav 14, Tallinn

Lokaal Sumin
16.02 kl 20 Merlyn Uusküla
Turu 21, Tartu

NO99
10.02 kl 22 Jazzklubi:
Jaak Lutsoja kvintett
11.02 kl 21 Jazzklubi EMTA ja Viljandi Kultuuriakadeemia bändide kontsert
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
10.02 kl 19 Hispaania flamenko. Catarina Mora Flamenkoteater
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teater
11.02 kl 19 Hispaania flamenko. Catarina Mora Flamenkoteater
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rapla Kultuurikeskus
11.02 kl 17 Tõnis Mägi, Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus “Palve”
Tallinna mnt 17, Rapla

Rock Cafe
10.02 kl 21 Vennaskond / Chungin & The Strap-on Faggots
11.02 kl 21 Tõnis Mägi & Muusik Seif / Kolumbus Kris / Stora Magnara
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum
15.02 kl 19.30 Tõnis Mägi
16.02 kl 19.30 Maarja
Toompea 8, Tallinn

Teatri Puhvet
10.02 kl 21 group conFusion
13.02 kl 19 Vind Project 2
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
12.02 kl 16 Hispaania flamenko. Catarina Mora Flamenkoteater
Vanemuise 6, Tartu

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
14.02 kl 19 KontsertJazz: “Born to be Free” Tõnu Naissoo Hammond-Group
Kesk 1, Valga

Viljandi Jaani kirik
12.02 kl 17 “Renessanssmosaiik” Hortus Musicus
Pikk 6, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait
11.02 kl 20 MAAjaILM Ansambli The Urban Folk Quartet kontsert
15.02 kl 20 Jazzliit: Tafenau-Aimla Quintet
16.02 kl 13 Päevane kontsertkohtumine - Jalmar Vabarna 
Tasuja pst. 6, Viljandi

Väravatorn
11.02 kl 16 Väravatorni külalised
Linnamuusikud,
kunstiline juht Taivo Niitvägi
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Vanne”
R, E–N kl 12.20, 14.35, 16.45, 19.15, 21.30;
L–P kl 11.45, 14.35, 16.45, 19.15, 21.30
“Turvamaja”
R–N kl 13.00, 17.40, 20.00, 22.15
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
R, E, K–N kl 15.30, 19.30;
L–P kl 17.30, 19.30; T kl 13.03, 15.30
“Järeltulijad”
R–E, K kl 18.30, 20.45; T, N kl 16.00, 18.30
“Üks kass Pariisis”
eesti keeles: R–N kl 12.00
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: R,E, K–N kl 12.30, 17.30;
L–P, T kl 11.30, 13.30 (v.a. T), 15.30
“Mees raha eest”
R–E, K kl 13.35, 21.45; T, N kl 13.35, 20.45
“Videopäevikud”
R–N kl 17.10, 22.00
“Sõjaratsu”
R–N kl 14.15
“Teispoolsus: Ärkamine”
R–N kl 12.10
“Salakaup”
R–N kl 15.15
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
R–N kl 19.05
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
R–K kl 15.50 (v.a. T)
“Nüüd läheb sõjaks”
T kl 19.30; T, N kl 21.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Saabastega kass”
3D eesti keeles: L–P kl 16.00;
2D eesti keeles: kl 12.30;
3D vene keeles: kl 11.50
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: kl 11.35
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 14.00, 20.45 (v.a. T, N)
“Tumedaim tund” 3D
kl 13.45
“Ivan Tsareevitš ja hall hunt”
L–P kl 13.00
“Salakaup”
kl 14.40, 22.05
“Teispoolsus: Ärkamine”
kl 22.10
“Märtsi iidid”
kl 17.15 (v.a. T), 19.45 (v.a. T)
“Sõjaratsu”
kl 12.10 (v.a. L–P), 15.15 (v.a. L–P), 18.20;
L–P kl 12.50
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.15, 16.45, 17.30;
L–P kl 14.20
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 18.35 (v.a. T)
“Videopäevikud”
kl 12.00, 19.15 (v.a. T), 21.20 (v.a. N); T kl 21.45
“Coriolanus”
kl 15.55
“Piiri peal”
kl 22.15
“Minu nädal Marilyniga”
kl 13.50, 17.45, 20.00
“Mees raha eest”
kl 14.10, 19.05, 21.25 (v.a. L)
“Vanne”
kl 12.40 (v.a. L–P), 15.00, 17.20, 19.40 (v.a. N), 22.00
“Järeltulijad”
kl 14.05, 16.40, 19.20, 21.55 (v.a. T, N)
“Turvamaja”
kl 19.00 (v.a. L, T, N), 21.35 (v.a. L, T, N);
N kl 21.20; T kl 21.55, L kl 21.25
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 11.55, 14.30, 17.05, 19.55, 21.30; L–P kl 16.50
“Nüüd läheb sõjaks”
N kl 18.50; T kl 19.00, 21.15
“Vasaku jala reede”
N kl 21.55
“Me ostsime loomaaia”
T kl 19.10
“Minu suur o!”
T kl 17.25, 19.45
“Üks kass Pariisis”
kl 12.15, 16.10
“Raudne leedi”
N kl 19.40
“ME. Usume armastusse”
T kl 18.30, 21.10; N kl 20.45
Met Opera HD Live: “Jumalate hukk” L kl 19.00
Leonardo Live HD
N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Sõjaratsu”
kl 12.30, 20.15 (v.a. L)
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 12.15, 17.00
“Koduabiline”
kl 17.15 (v.a. L)
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 14.30, 19.15 (v.a. L)
“Coriolanus”
kl 21.30 (v.a. L)
“Üks kass Pariisis”
eesti keeles: kl 15.30
MET Opera: “Jumalate hukk”
L kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Saabastega kass” 3D
vene keeles: kl 14.45 
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
L–P kl 13.00
“Alvin ja koopaoravad 3”
vene keeles: L–P kl 12.00
“Sõjaratsu” 
vene keeles: kl 15.00, 18.00
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: L–P kl 12.45
“Videopäevikud”
inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 21.00;
vene keeles: kl 19.15
“Turvamaja”
kl 14.00, 16.30, 19.00 (v.a. L), 21.30 (v.a. L)
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, K kl 17.15; R, T kl 21.15;
vene keeles: kl 17.15 (v.a. P, K); 21.15 (v.a. R, T)
MET Opera: “Jumalate hukk”
L kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 17.15
“Sõjaratsu”
kl 18.00
“50/50”
kl 20.00
“Muppetid”
kl 15.00
“Reis 2: Saladuslik saar” 
kl 14.00, 16.00, 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Muppetid”
kl 16.15; L–P kl 14.00
“Sherlock Holmes: varjude mäng”
kl 18.30, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine