Horizon Travelist sai Aurinko

Reisikorraldaja Horizon Travel võttis kasutusele emafirma, Soome reisikorraldaja Aurinko kaubamärgi.

Aurinkomatkat-Suntours OY juhatuse esimehe Tuomo Meretniemi sõnul toob ühtse kaubamärgi kasutamine ettevõtte tegutsemisriikides Soomes, Eestis ja Venemaal kaasa ühtse turu loomise ning tagab seeläbi Eesti ja Vene reisijatele ligipääsu Soome turu laiemale ja soodsamale pakkumiste valikule.

“Soome turu võimalusi kasutab juba mitu tuhat eestlast aastas ning see arv kasvab kindlalt, seetõttu on loogiline tuua laiemad ja soodsamad võimalused Eesti klientidele lähemale,” ütles Meretniemi.

Aurinko OÜ tegevjuhi Cinzia Siigi sõnul laieneb Aurinko otselendude valik Tallinnast ning lisanduvad ka uued suvereiside sihtkohad, näiteks Apuulia ja Salento Itaalias.

Teiseks lisanduvad novembris Aurinko tooteportfelli kahenädalased puhkusepaketid Kariibi mere piirkonnas otselendudega Helsingist. “Eesti reisijatele tähendab see eelkõige soodsat ja mugavat võimalust veeta talvepuhkus Kuubal, Mehhikos või Dominikaani Vabariigis, millest saab kindlasti hea alternatiiv traditsiooniliseks muutunud Taile ja Kanaari saartele,” märkis Siig.

Kolmanda uuendusena jõuab Eesti turule online’i-põhine eestikeelne reisipakettide koostamissüsteem, mille kaudu saab igaüks panna kokku enda soovide järgi individuaalse reisi. “Integreeritud süsteemis on ühendatud 150 erinevat sihtkohta, 50 000 tšarterlendu ning 150 000 hotelli üle maailma, mille vahel valides saab iga reisija koostada just talle sobiva paketi,” lisas Tuomo Meretniemi.

“Kuigi raskemad ajad turismisektoris on möödumas ning meie müük kasvab tublisti, näeme lähitulevikus Euroopas veel kindlasti mitmete reisikorraldajate pankrotistumisi. See tähendab aga turgude korrastumist ning tugevamatele tegijatele uute ning paremate võimaluste tekkimist. Olles Soomes turuliider, kelle ainuomanikuks on riigile kuuluv Finnair, näeme enda positsiooni tugevnemist nii Eestis kui teistel koduturgudel ning loodame, et Tallinnast saab väga hea hüppelaud meie laienemiseks Lätti ja Leetu, mida samuti näeme tulevikus Aurinko koduturu osadena,” selgitas Meretniemi. Tema sõnul kavatseb Aurinko pikemas perspektiivis laieneda lisaks Baltimaadele ka Rootsi ja Norra turgudele.

 

Osale arutelus

  • Urve Vilk, Äripäev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. märts 2018

Uudised

Teabevara