Lee Murrand: halbu sõnumeid ära edastada meili teel

Reklaamiagentuuri Hunt direktori Lee Murrandi sõnul tuleb inimestega rääkida silmast silma, mitte teha seda meili või telefoni teel. 

"Leian, et inimestega tuleb rääkida silmast silma, mitte teha seda meili või telefoni teel," rääkis Murrand.

"Rääkida tuleb ausalt ja objektiivselt ning silmas pidada mitut vaatenurka," rääkis Murrand. "Mis puudutab uudiste pehmendamist, siis ei tuleks otsida süüdlasi, vaid viidata asjaolude kokkulangemisele," lisas ta.

Negatiivse uudise saajale pole see kunagi kerge ega meeldiv. Palju sõltub ka inimese enda häälestatusest, ­uutest võimalustest ja sõnumitooja hoiakust, rääkis Murrand.

"Kuna tööleping on kahepoolne, siis nii selle alustamine kui ka lõpetamine on seotud mõlema poole huvidega," usub ta.

Osale arutelus

  • Urve Vilk, Ketlin Rauk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara