Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Halb ilm” Kirke Kangro, kuni 25.02        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Soome kauneim raamat 2010”,
kuni 22.02
 “25 kauneimat Eesti raamatut ja 5 kauneimat lasteraamatut 2011”,
kuni 22.02
“Menuraamat 2011”, kuni 22.02
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Talvepidu” Mall Mets, kuni 18.03
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Aastaalguse klassika”
erinevad autorid, 23.02
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Fred Kotkas, kuni 27.02                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Varju- ja Siluetikunstinäitus”, 
kuni 04.03
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Kristi Tammik & Gerli Kont (maal),
kuni 03.03 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Napp” kuraator Margot Kask, kuni 25.02
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Memoirs of the Cold Utopia” kuraator Eve Kask, kuni 26.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!”
nukkude näitus, kuni 04.03
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Culture Feat. Nature” Siram ,
kuni 04.03  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Puiestee tn” Kadri Nikopensius,
kuni 11.03
Margit Lõhmus, kuni 11.03
“Emad ja Tütred” Reet Varblane,
kuni 11.03
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Ungari kunsti metsikud õied”
Ungari naivistliku kunsti ülevaatenäitus,
kuni 26.02
“Saami shamaanitrummide sõnumid” Hans Ragnar Mathiesen (Norra), kuni 25.02
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Eesti algvorm” Raivo Kelomees,
kuni 29.02
Tartu mnt 80d, Tallinn

TEATER

Eesti Draamateater
17.02 kl 19 “Kolm õde”
17.02 kl 19 “Naine minevikust”
18.02 kl 19 “Augustikuu”
18.02 kl 19 “Panso”
19.02 kl 12 “Sünnipäev”
19.02 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
19.02 kl 19 “Kõik on täis”
21.02 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
21.02 kl 19 “Kolm õde”
21.02 kl 19 “Naine minevikust”
22.02 kl 12 “Sünnipäev”
22.02 kl 19 “Kirsiaed”
22.02 kl 19 “Canc?n”
23.02 kl 19 “Hiilgav!”
23.02 kl 19 “Õitseng”
23.02 kl 19 Esimene lugemine:
“Lõputöö”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
17.02 kl 11 “Kuldvõtmeke”
17.02 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
18.02 kl 12 “Kuldvõtmeke”
18.02 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
19.02 kl 12 “Kuldvõtmeke”
21.02 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
21.02 kl 19 “Ajuloputus”
22.02 kl 11 “Metsakülad”
22.02 kl 19 “Ajuloputus”
23.02 kl 11 “Rapuntsel”
23.02 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
23.02 kl 18 “Metamorfoos”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
17.02 kl 19 “Imetegija”
18.02 kl 12 “Põrrr...!!!”
18.02 kl 15 “Põrrr...!!!”
18.02 kl 19 “Hamlet Anderson”
21.02 kl 19 “Üle piiri”
22.02 kl 19 “Üle piiri”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
17.02 kl 19 “Manon Lescaut”
18.02 kl 19 “Metshaldjas (La Sylphide)”
19.02 kl 17 “Julius Caesar”
20.02 kl 10 “Mäng muusika saatel”
20.02 kl 11.30 “Mäng muusika saatel”
22.02 kl 19 “Silva”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
22.02 kl 19 “Pillimees” Pärnus
Trahteris Kentuki Lõvi
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
18.02 kl 19.30 STÜ: Premiere 2012 
Svetlana Grigorjeva “Sõp Rus Est”;
Kaisa Selde & Christin Lunts & Kristina-maria Heinsalu “Fie”
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
19.02 kl 18 “Petmine”
Märjamaa Rahvamajas
20.02 kl 19 “Petmine”
Haapsalu Kultuurikeskuses
22.02 kl 19 “Petmine”
Haljala Rahvamajas
Tallinna 20, Saaremaa

PolygonTeater
17.02 kl 19 “Maja” Laitse Graniitvillas
18.02 kl 19 “Maja” Laitse Graniitvillas
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

R.A.A.A.M
17.02 kl 19.30 “Kuningas sureb”
Kanuti Gildi saalis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
17.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”
17.02 kl 19 “Meie, mehed”
Mustvee kultuurikeskuses
18.02 kl 19 “Unenäokohvik”
18.02 kl 19 “Armastus tööpostil”
esietendus
19.02 kl 19 “Tere õhtust, Leon”
20.02 kl 13 “Tuhkatriinu”
Võru kultuurimajas “Kannel”
20.02 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Võru kultuurimajas “Kannel”
20.02 kl 19 “Nullpunkt”
21.02 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Põltsamaa Kultuurikeskuses
21.02 kl 19 “Nullpunkt”
22.02 kl 19 “Armastus tööpostil”
23.02 kl 19 “Tuulte pöörises”
Kuusalu Rahvamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
17.02 kl 19 “Mürk”
17.02 kl 19 “Homme näeme”
18.02 kl 19 “Gizzelle”
18.02 kl 19 “Mürk”
20.02 kl 19 “Gizzelle”
20.02 kl 19 “Mürk”
21.02 kl 19 “Gizzelle”
21.02 kl 19 “Mürk”
22.02 kl 19 “Koletis kuu peal”
22.02 kl 19 “Keskööpäike”
23.02 kl 19 “Keskööpäike”
23.02 kl 19 “Koletis kuu peal”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
17.02 kl 19 “Projekt elu” esietendus
19.02 kl 19 “Projekt elu”
22.02 kl 19.30 “Ird, K.” Kanuti Gildi SAALis
23.02 kl 19.30 “Ird, K.” Kanuti Gildi SAALis
Lai 37, Tartu

Teater NO99
17.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
Salme Kultuurikeskuses
18.02 kl 21 “Aktsioon: Teater NO99 7. sünnipäev
22.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
23.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
21.02 kl 19 “Salapaik”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
20.02 kl 19 “Pruuniks”
21.02 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
17.02 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”
18.02 kl 14 “Postmodernsed leibkonnad”
18.02 kl 19 “Amadeus”
20.02 kl 19 “Rabajad”
Eesti Draamateatris
20.02 kl 19 “Meeste kodu”
21.02 kl 19 “Väike raha”
22.02 kl 13 “Inetu!”
22.02 kl 18 “Inetu!”
23.02 kl 19 “Grace ja Glorie”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
17.02 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”  
Jõhvi Kontserdimajas
21.02 kl 19 “Hilinenud pulmaöö” 
Tamsalu Kultuurimajas
22.02 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Salme Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
17.02 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
17.02 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
18.02 kl 13 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
18.02 kl 19 “Vihmamees”
Väikeses majas
18.02 kl 19 “Carrrmen!” esietendus
18.02 kl 19 “Helisev muusika”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
19.02 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Väikeses majas
19.02 kl 19 “Sviit” Väikeses majas
21.02 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
21.02 kl 13 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
21.02 kl 19 “Kontsert diktaatorile”
Väikeses majas
21.02 kl 19 “Helisev muusika”
22.02 kl 19 “Hispaania öö”
Väikeses majas
22.02 kl 19 “Onegin”
23.02 kl 19 “Rigoletto” Väikeses majas
23.02 kl 19 “Elling” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
17.02 kl 16 “Kas sulle meeldib
porno?”
20.02 kl 18 “Nisa”
21.02 kl 18 “Nisa”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
18.02 kl 19 “Järgmine voor”
19.02 kl 19 “Järgmine voor”
20.02 kl 19 “Järgmine voor”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Athena Kultuurikeskus
21.02 kl 19 “Laulud sinimustvalgel”  Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Alen Veziko ja maestro Olav Ehala
Küütri 1, Tartu

Café Amigo
17.02 kl 22 Bombillaz
18.02 kl 22 Smilers
23.02 kl 22 Ka Funky
Viru väljak 4, Tallinn

Clazz
17.02 kl 22 Uku Suviste & Marjamaa Brothers
23.02 kl 22 Teele Viira, Otto-Karl Vendt
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
17.02 kl 21.30 Jazzliit: Soo, Remmel, Abner
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia 
18.02 kl 19 Baltic Concert Express. Irina Zahharenkova ja Ciurlionis Quartet 
21.02 kl 19 “Kultuuri salajased märgid” Mihhail Kazinik
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia talveaed
22.02 kl 19 Kontsertjazz: Tribute to Viktor Ignatiev
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
18.02 kl 22 “Black Souls!”
Uebanda Orchestra (Tartu, Uebanda community), El Bacalao Fabuloso (Tartu) spanish-cuban trio
Lai 37 taga, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
19.02 kl 17 Baltic Concert Express. Irina Zahharenkova ja Ciurlionis Quartet 
22.02 kl 18 Eesti Muusika Kullafond II. “Dialektilisi vaatlusi vabariigi asjus”
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 
17.02 kl 20 Jaan Jaanson (kitarr),
Ara Yaralyan (kontrabass) 
18.02 kl 20 Andranik Kechek (klaver) 
Vene tänav 14, Tallinn

Kumu auditoorium
18.02 kl 17 Talvejazz 2012: Anneliis Kits Quartet, Doris Kareva &
Karl-Martin Sinijärv
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kärla kirik
21.02 kl 20 Saaremaa Ooperipäevad 2012: Rahvusooper Estonia poistekoor
Kärla alevik, Saaremaa

Lokaal Sumin
18.02 kl 20 Toomas Anni 
Turu 21, Tartu

Mustpeade Maja
18.02 kl 19 Doppio Passione /
Kahekordne Kirg - avakontsert
23.02 kl 19 EIL 10. hooaeg: ansambel Una Corda
23.02 kl 21 Taff Club: Siim Aimla
ansambel
Pikk 26, Tallinn

NO99
17.02 kl 22 Jazzklubi:
Tafenau-Aimla Quintet
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
23.02 kl 19 Glenn Milleri Orkestri Kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
18.02 kl 19 “Kontsertjazz: Tribute to Viktor Ignatiev” Raivo Tafenau Kvartett feat. Kaire Vilgats (laul). Raivo Tafenau (saksofonid), Jürmo Eespere (klahvpillid), Mihkel Mälgand (bass), Eno Kollom (trummid)
21.02 kl 19 Eesti Muusika Kullafond II. “Dialektilisi vaatlusi vabariigi asjus”
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
17.02 kl 21 Dramamama, Nevesis, The Blinking Lights
18.02 kl 20 “KickOff 2012” Ajateenijate rokkbänd “Katta kuulmine!”, Dunghill, Köömes, The Belka
22.02 kl 19 “A Tribute to Aerosmith” Kristjan Kasearu
23.02 kl 20 Siiri Sisaski albumiesitlus
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum
17.02 kl 19.30 Villu Tamme
18.02 kl 19.30 Mari Pokinen
Toompea 8, Tallinn

Teatri Puhvet
20.02 kl 19 Tafenau-Aimla Quintet
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
22.02 kl 19 Heini Vaikmaa autorikontsert “On palju öelda veel”
Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal
22.02 kl 20 Maian Kärmas, Ain Agan, Andre Maaker
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Jaani kirik
18.02 kl 17 ‘’Palve’’ Tõnis Mägi,
Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus
Pikk 6, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait
18.02 kl 19 Legshaker & PööLoY GLääNZ
22.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi - Gourmet Duo 
23.02 kl 19 Lindpriid
Tasuja pst. 6, Viljandi

Väravatorn
18.02 kl 16 Hortus Musicus:Ach Elslein, liebes Elslein
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon  Tartu
“Nüüd läheb sõjaks”
R–N kl 12.45 (v.a. T), 14.45, 16.45, 19.00, 21.45; T kl 11.00
“Vasaku jala reede”
R–N kl 17.15 (v.a. K), 22.05; K kl 15.00
“50, 50”
R–N kl 21.15
“Vanne”
R–N kl 13.30 (v.a. L, P), 18.00 (va N), 20.15;
L–P kl 13.15
“Turvamaja”
R–N kl 15.00 (v.a. K), 19.45, 22.15
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
R, E–N kl 15.15, 19.35; L–P kl 17.30, 19.35
“Järeltulijad”
R–N kl 14.15, 18.45, 21.00
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 12.30, 17.30;
L–P kl 11.30, 13.30, 15.30
“Mees raha eest”
R–N kl 12.00, 16.30
“Videopäevikud”
R–N kl 15.40
“Sõjaratsu”
R–N kl 12.10
“Minu suur O!”
N kl 18.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Saabastega kass”
3D eesti keeles: kl 11.35 (v.a. L–P);
2D eesti keeles: L–P kl 13.30;
3D vene keeles: L–P kl 11.35
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 20.55
“Ivan Tsareevitš ja hall hunt”
P kl 12.20
“Salakaup”
kl 14.40
“Märtsi iidid”
kl 17.10
“Sõjaratsu”
kl 13.40, 21.15
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 14.00, 17.00 (v.a. P), 18.45; L kl 15.00; P kl 12.50
“Videopäevikud”
kl 13.30 (v.a. L–E), 18.00, 22.20
“Minu nädal Marilyniga”
kl 15.45 (v.a. E), 20.00
“Mees raha eest”
kl 12.10, 21.30
“Vanne”
kl 11.40, 14.15, 16.40, 19.05
“Järeltulijad”
kl 11.50 (v.a. P), 14.20, 16.55, 19.25 (v.a. N), 21.55
“Turvamaja”
kl 12.05, 19.30, 22.00
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 12.40 (v.a. T), 15.15 (v.a. T), 16.30 (v.a. N), 19.00 (v.a. N); T kl 11.50
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 12.30 (v.a. P), 15.00, 17.25, 19.45, 22.05
“Vasaku jala reede”
kl 11.45, 17.35, 19.55, 22.15
“Minu suur o!”
N kl 19.35
“Üks kass Pariisis”
kl 11.55 (v.a. E)
“Raudne leedi”
kl 14.05, 16.25, 18.55, 21.20
“ME. Usume armastusse”
kl 13.50, 16.10, 19.15, 21.50
Leonardo Live HD
P kl 17.00; T kl 14.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Sõjaratsu”
kl 18.30
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 12.45, 17.30
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 15.15
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 14.00, 16.15, 19.30, 21.45
“Vasaku jala reede”
kl 11.45, 21.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Saabastega kass” 3D
vene keeles: kl 14.45 
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
L–P kl 13.00
“Alvin ja koopaoravad 3”
vene keeles: L–P kl 12.00
“Sõjaratsu” 
vene keeles: kl 15.00, 18.00
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: L–P kl 12.30
“Videopäevikud”
inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 21.00;
vene keeles: kl 19.15
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, K kl 17.15; R, T kl 21.15;
vene keeles: kl 17.15 (v.a. P, K); 21.15 (v.a. R, T)
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
kl 21.15
“Sõjaratsu”
kl 16.00
“Muppetid”
kl 13.45
“Reis 2: Saladuslik saar” 
kl 14.15, 18.45
“Rummipäevik”
kl 16.15, 20.45
“Jõulupuud 2”
kl 19.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Turvamaja”
kl 17.30; L–P kl 15.00
“Edu valem”
kl 20.15
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Nüüd läheb sõjaks”
R, E–N kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;
L kl 12.15, 14.30, 16.50, 19.15, 21.40;
P kl 12.15, 14.30, 16.50, 19.10, 21.30
“Raudne leedi”
R, T–N kl 12.10, 14.30, 18.45, 21.10;
L kl 14.10, 16.25, 19.20, 21.45;
P kl 13.50, 16.30, 19.20, 21.45;
E kl 12.10, 14.30, 18.30, 20.50
“Vasaku jala reede” 
R, T–N kl 12.15, 14.20, 19.50, 22.00;
L kl 13.15, 17.30, 20.00, 22.10;
P kl 13.10, 17.20, 19.50, 22.00;
E kl 12.30, 14.40, 16.50, 19.00, 21.15
“Järeltulijad”
R, T–N kl 16.30, 19.00, 21.30;
L kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30;
P kl 14.00, 16.15, 18.45, 21.10;
E kl 16.00, 19.00, 21.30
“Vanne”
R, L, E–N kl 17.10, 19.20, 21.30;
L kl 14.40, 16.50, 19.00
“Reis 2. saladuslik saar”
R, E–N kl 12.30, 15.40, 17.45;
L kl 11.30, 13.30, 15.40, 17.50;
P kl 11.20, 13.20, 15.30, 17.40
“Turvamaja”
R, E–K kl 19.45, 22.10; L kl 19.45, 22.05;
P kl 19.30, 21.50; N kl 16.20, 22.10
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: R, T–N kl 11.55, 13.50, 13.50, 17.50; L, P kl 11.00, 13.00, 15.10, 17.15;
E kl 12.00, 14.00, 17.00
“Videopäevikud”
R, T, K kl 14.30, 16.50, 18.30;
L kl 12.00, 15.30, 18.45;
P kl 12.00, 15.20, 18.50; E kl 14.30, 18.30;
N kl 14.30, 16.50, 18.40
“Sõjaratsu”
R, T–N kl 12.00; L kl 12.10; P kl 11.50; E kl 12.15
“Piiri peal”
R, L, E–N kl 15.00; P kl 21.15
“Märtsi iidid”
R ,E–K kl 16.20
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
R, E–N kl 20.30; L–P kl 20.45
“Võssotski”
R, E–N kl 13.00
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: L kl 12.15; P kl 11.50
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: L–P kl 11.15
“Minu suur o!”
N kl 19.50
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

ÄRIPÄEV AS otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

28. september 2018

Teabevara