Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd, kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Laura Toots, 27.02–10.03
“Halb ilm” Kirke Kangro, kuni 25.02        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Soome kauneim raamat 2010”,
kuni 22.02
 “25 kauneimat Eesti raamatut ja 5 kauneimat lasteraamatut 2011”,
kuni 22.02
“Menuraamat 2011”, kuni 22.02
“Eesti etnograafilise käsitöökunsti mustrid”, kuni 29.02
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Talvepidu” Mall Mets, kuni 18.03
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Kunstnik ja modell” Vene Kunstnike Ühenduse aktinäitus, 29.02–06.04
“Aastaalguse klassika”
erinevad autorid, 23.02
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Dénes Kalev Farkas, 29.02–12.03
Fred Kotkas, kuni 27.02                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Varju- ja Siluetikunstinäitus”, 
kuni 04.03
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Kristi Tammik & Gerli Kont (maal),
kuni 03.03 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Mari Kivi, Edgar Tedresaar, Gaidy
Kesa, Alar Tuul (maal), 29.02–24.03
“Napp” kuraator Margot Kask, kuni 25.02
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Memoirs of the Cold Utopia” kuraator Eve Kask, kuni 26.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!”
nukkude näitus, kuni 04.03
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Culture Feat. Nature” Siram,
kuni 04.03  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Puiestee tn” Kadri Nikopensius,
kuni 11.03
Margit Lõhmus, kuni 11.03
“Emad ja Tütred” Reet Varblane,
kuni 11.03
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Eesti maalikunstnike uudisloomingu näitus”, kuni 27.03
“Ungari kunsti metsikud õied”
Ungari naivistliku kunsti ülevaatenäitus, kuni 26.02
“Saami shamaanitrummide sõnumid” Hans Ragnar Mathiesen (Norra), kuni 25.02
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Eesti algvorm” Raivo Kelomees, kuni 29.02
Tartu mnt 80d, Tallinn

TEATER

Eesti Draamateater
23.02 kl 19 “Hiilgav!”
23.02 kl 19 “Õitseng”
23.02 kl 19 Esimene lugemine:
“Lõputöö”
25.02 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
25.02 kl 19 “Punane”
25.02 kl 19 “Marquis d´Artiste”
26.02 kl 19 “Eesti matus”
26.02 kl 19 “Naine minevikust”
28.02 kl 19 “Kirsiaed”
28.02 kl 19 “Canc?n”
29.02 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
29.02 kl 19 “Grönholmi meetod”
01.03 kl 19 “Viies kolonn”
01.03 kl 19 “Canc?n”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
23.02 kl 11 “Rapuntsel”
23.02 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
23.02 kl 18 “Metamorfoos”
25.02 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
25.02 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
26.02 kl 12 “Kodud”
26.02 kl 12 “Rapuntsel”
28.02 kl 11 “Kodud”
29.02 kl 11 “Hanel oli auto”
01.03 kl 11 “Kiki ja Miki”
01.03 kl 19 “Metamorfoos”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
25.02 kl 19 “Boyband” esietendus
25.02 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
28.02 kl 11 “Põrrr...!!!”
28.02 kl 13 “Põrrr...!!!”
29.02 kl 11 “Põrrr...!!!”
29.02 kl 19 “Boyband”
29.02 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”  Kärdla Kultuurikeskuses
01.03 kl 19 “Boyband”
01.03 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keila Kultuurikeskuses
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
25.02 kl 19 “Tuhkatriinu”
26.02 kl 17 “Luikede järv”
28.02 kl 19 “Jumalate juures. Pärast maailma”
29.02 kl 19 “Nahkhiir”
01.03 kl 19 “Metshaldjas (La Sylphide)”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
25.02 kl 20 “Pillimees”
Aleksandri 46, Tartu

Kuressaare Linnateater
26.02 kl 17 “Petmine”
Valga Kultuurikeskuses
27.02 kl 19 “Petmine”
Karksi Valla Kultuurikeskuses
28.02 kl 19 “Oma saar”
29.02 kl 19 “Oma saar”
Lihula Kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

PolygonTeater
01.03 kl 19 “Maja” Laitse Graniitvillas
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

Rakvere Teater
23.02 kl 19 “Tuulte pöörises”
Kuusalu Rahvamajas
27.02 kl 19 “Nullpunkt”
Põlva Kultuurikeskuses
28.02 kl 19 “Nullpunkt”
29.02 kl 19 “Armastus tööpostil”
Jõgeva Kultuurikeskuses
01.03 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
23.02 kl 19 “Keskööpäike”
23.02 kl 19 “Koletis kuu peal”
25.02 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
27.02 kl 19 “Biloxi blues”
27.02 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
28.02 kl 19 “Biloxi blues”
28.02 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
29.02 kl 19 “Biloxi blues”
29.02 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
01.03 kl 19 “Mürk”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
23.02 kl 19.30 “Ird, K.” Kanuti Gildi SAALis
25.02 kl 19.30 “Ird, K.”
Kuressaare Linnateatris
29.02 kl 19 “Projekt elu”
Lai 37, Tartu

Teater NO99
23.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
27.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
28.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
26.02 kl 12 lastehommik etendusega “Tirts ja tigu”
28.02 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
29.02 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
27.02 kl 19 “Pruuniks”
28.02 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
23.02 kl 19 “Grace ja Glorie”
25.02 kl 19 “Mõõt mõõdu vastu”
27.02 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
28.02 kl 19 “Amadeus”
29.02 kl 19 “Meeste kodu”
01.03 kl 19 “Meeste kodu”
01.03 kl 19 “Grace ja Glorie”
Iisaku rahvamajas
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
27.02 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Rakvere Teatris
28.02 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Kuimetsa Rahvamajas
29.02 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Antsla Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
23.02 kl 19 “Rigoletto” Väikeses majas
23.02 kl 19 “Elling” Sadamateatris
25.02 kl 19 “Maria Stuarda”
Väikeses majas
25.02 kl 19 “Carrrmen!”
25.02 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
26.02 kl 12 “Nukitsamees”
Väikeses majas
25.02 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
26.02 kl 19 “Lõbus lesk”
28.02 kl 12 “Mary Poppins”
28.02 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
28.02 kl 19 “Mary Poppins”
29.02 kl 12 “Morten Viks lollide laeval” Väikeses majas
29.02 kl 15 “Appi! Ooper!? 1. tund”
29.02 kl 19 “Rigoletto” Väikeses majas
01.03 kl 18 “Detektiiv Lotte”
01.03 kl 19 “Casanova” Väikeses majas
01.03 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
27.02 kl 18 “Karin ja Pearu”
28.02 kl 18 “Karin ja Pearu”
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena Kultuurikeskus
24.02 kl 20 Staarid Volgas: Silvi Vrait
01.03 kl 19 Salongiõhtu tangoga: Buenos Aires / Helsinki 1950
Küütri 1, Tartu

Café Amigo
23.02 kl 22 Ka Funky
24.02 kl 22 Terminaator
25.02 kl 22 2 Quick Start
01.03 kl 22 Kolumbus Kris
Viru väljak 4, Tallinn

Clazz
23.02 kl 22 Teele Viira, Otto-Karl Vendt
24.02 kl 22 Marvi Quartet
25.02 kl 22 Zhanna (LV) & The Band
28.02 kl 22 Night: Denise Fontoura Band (BRA / EST)
Vana turg 2, Tallinn

Elva huviala- ja kultuurikeskus Sinilind
25.02 kl 15 “Laulud sinimustvalgel” Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Alen Veziko ja maestro Olav Ehala
Kesk 30, Elva

Estonia talveaed
28.02 kl 19 Kabaree Marcelle: Pariisi lood ja laulud
29.02 kl 19 “Mozarti kirjad” Raivo Järvi (tekst) ja Ooper-Kvartett koosseisus: Henno Soode (viiul), Eivin Toodo (viiul), Kerstin Tomson (vioola) ning Mati Leibak (tšello)
01.03 kl 19 “Piazzolla Forever”
Kersti Ala-Murr (vokaal), Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass),
Külli Mariste (video)
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
25.02 kl 23 Propeller, Loss Paranoias
Lai 37 taga, Tartu

Hopneri maja saal
23.02 kl 18 Oksana Sinkova (flööt), Andreas Lend (tšello), Lea Leiten (klaver)
Raekoja plats 18, Tallinn

Jussi Õlletuba
23.02 kl 20 Tervitame Vabariigi aastapäeva koos Ivo Linna ja Anti Kammistega
Liilia tee 2, Viimsi vald, Harjumaa

Jõhvi kontserdimaja
01.03 kl 19 Kuldne klassika ERSO
Pargi 40, Jõhvi

Jõgeva Kultuurikeskus
01.03 kl 19 Kaunimate Aastate Naistepäevakontsert “Sa ja Ma”
Aia 6, Jõgeva

Kiviõli rahvamaja
24.02 kl 12 “Laulud sinimustvalgel” Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Alen Veziko ja Olav Ehala
Rahvamaja 2, Kiviõli

Kloostri Ait 
24.02 kl 20 Gipsy Jam Session
25.02 kl 20 Tõnu Naissoo (klaver) 
Vene tänav 14, Tallinn

Mustpeade Maja
23.02 kl 19 EIL 10. hooaeg: ansambel Una Corda
23.02 kl 21 Taff Club: Siim Aimla
ansambel
24.02 kl 17 Suured Itaalia transkriptsioonid- Duo Terlizzi
01.03 kl 18 “Püha Mauritiuse barokkõhtud” Vivaldi Ja Mandoliin
Pikk 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
23.02 kl 19 Glenn Milleri Orkestri Kontsert
25.02 kl 19 Peter Nalitchi muusikakollektiivi kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

Okupatsioonide muuseum
26.02 kl 19 “Laulud sinimustvalgel” Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Alen Veziko ja maestro Olav Ehala
Toompea 8, Tallinn

Otepää keskväljak
23.02 kl 19 Vene romansse esitavad Olga Zaitseva, Maria Kondratjeva
24.02 kl 19 Birgit Varjun
25.02 kl 19 Luisa Värk
Otepää

Pärnu Kuursaal
24.02 kl 20 Metsatöll Kuraditosin!
Mere pst 22, Pärnu

Püssirohukelder
24.02 kl 22 Loss Paranoias
Lossi 28, Tartu

Rakvere rahvamaja
24.02 kl 14.30 “Laulud sinimustvalgel” Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Alen Veziko ja maestro Olav Ehala
Kreutzwaldi 2, Rakvere

Rock Cafe
23.02 kl 20 Siiri Sisaski albumiesitlus
25.02 kl 19 Johnny Cash Tribute Show 2012
01.03 kl 19 The Sun “Sunfoonia”
Tartu mnt 80D, Tallinn

Taagepera loss
23.02 kl 19 “Laulud sinimustvalgel” Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Alen Veziko ja maestro Olav Ehala
Taagepera, Helme vald

Tallinna Raekoda
27.02 kl 18 Virgo Veldi, Mati Mikalai, Age Juurikas
Raekoja plats 1, Tallinn

Teatri Puhvet
27.02 kl 21 Helin-Mari Arder, Sven
Kullerkupp, Karel Kasak, Heiki Vilep
Teatri väljak 3, Tallinn

Vilde lokaal
29.02 kl 20 Tribute to Pat Metheny
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
23.02 kl 19 Lindpriid
29.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi - Karlsson & The Rooftops
Tasuja pst. 6, Viljandi

Võru Kultuurimaja Kannel
24.02 kl 14 Eesti Vabariigi 94. aastapäeva kontsert “Uma helü”
Liiva 13, Võru

Väravatorn
25.02 kl 16 “Suur Muusikaakadeemia. Beethoven” Andres Mustonen (viiul)
Ivo Sillamaa (haamerklaver)
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Minu suur O”
kl 15.00 (v.a. L–P), 19.15, 21.30; L–P kl 15.45
“Hugo” 3D
inglise k, ilma subtiitriteta: R–P kl 20.30
“Üks kass Pariisis”
12.00; E–N kl 13.35
“Nüüd läheb sõjaks”
R–P kl 12.45, 15.00 (v.a. R), 17.15, R–P kl 19.45; E–K kl 20.30
“Vasaku jala reede”
kl 18.00, 20.00, 22.00; R kl 13.35
“Vanne”
kl 15.45 (v.a. K), 17.35; E–K kl 19.40
“Turvamaja”
kl 15.20, 21.45 (v.a. N)
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
R–P kl 13.45, 18.00; E–K kl 14.00, 18.15;
N kl 14.00, 20.45
“Järeltulijad”
kl 14.30 (v.a. R), 18.45, 21.00 
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: R–P kl 11.30, 16.00;
E–N kl 12.00, 16.15
“Mees raha eest”
kl 12.15
“Videopäevikud”
kl 16.45
“Sõjaratsu”
kl 12.30
“Viimne reliikvia”
R kl 14.30
“Me ostsime loomaaia”
N kl 18.15
“Saatan seespool”
N kl 21.45 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Saabastega kass”
2D eesti keeles: kl 11.30, 15.45
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 20.45 (v.a. R)
“Sõjaratsu”
kl 15.15 (v.a. P)
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 11.35 (v.a. P), 14.05 (v.a. P), 13.05, 18.30; P kl 11.40;
vene keeles: kl 12.05, 14.40, 16.35, 19.00
“Videopäevikud”
kl 15.20 (v.a. E), 21.55 (v.a. L)
“Minu nädal Marilyniga”
kl 17.20 (v.a. L, E)
“Vanne”
kl 13.00, 19.35 (v.a. L, E); L kl 17.20
“Järeltulijad”
kl 16.50 (v.a. R), 19.20 (v.a. N), 21.50;
R kl 14.35 
“Turvamaja”
kl 11.50, 21.35 (v.a. P)
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 12.30, 15.00 (v.a. L, K), 16.25, 21.25 (v.a. N)
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 12.20, 14.35 (v.a. R), 17.15 (v.a. R), 19.40, 22.00; R kl 17.05;
“Vasaku jala reede”
kl 11.40 (v.a. P), 14.00, 17.35, 19.50, 22.10 (v.a. N)
“Minu suur o!”
kl 13.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Üks kass Pariisis”
kl 11.25
“Raudne leedi”
kl 14.20, 16.40, 19.05
“ME. Usume armastusse”
kl 18.40 (v.a. P), 21.30
“Hugo” 3D
R kl 17.10; L kl 14.55; P kl 18.55
“Saatan seespool”
N kl 22.10
“Tuhkatriinu”
kl 11.45, 13.50 (v.a. P), 16.00, 20.15, 22.20
“Me ostsime loomaaia”
N kl 19.20
“Artist”
kl 18.05; P kl 13.50
“Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk”
R kl 20.45
“Edu valem”
P kl 15.30
Met Opera HD Live: “Ernani”
L kl 20.00; P kl 12.00
Leonardo Live HD
K kl 15.00
NT Live - “Eksituste komöödia”
N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 12.30, 17.00 (v.a. P)
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 14.45 (v.a. P)
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 12.00, 14.15, 19.00 (v.a. L), 21.15 (v.a. R, L, N)
“Vasaku jala reede”
kl 16.30, 21.00 (v.a. L)
“Märtsi iidid”
kl 18.45 (v.a. L)
“Hugo Cabret’ leiutis” 3D
inglise keeles, tõlketa: P kl 14.45; R kl 21.15
National Theatre Live:
“Eksituste komöödia” N kl 21.00
Met Opera Live: “Ernani”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
R–P kl 13.00
“Alvin ja koopaoravad 3”
vene keeles: R–P kl 11.45
“Sõjaratsu” 
vene keeles: kl 15.00 (v.a. T), 20.15 (v.a. L, N)
“Lõvikuningas” 3D
vene keeles: kl 13.15, 17.30
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, K kl 15.30;
vene keeles: kl 15.30 (v.a. P, K); R–P kl 11.00
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 13.45, 16.00, 18.15, 20.30
“Tuhkatriinu”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 19.30, 21.30 (v.a. P)
“Hugo Cabret’ leiutis” 3D
inglise keeles, tõlketa: P kl 21.30
“Vasaku jala reede”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:
kl 18.00 (v.a. L, T)
Met Opera Live: Ernani”
L kl 20.00
National Theatre Live
“Eksituste komöödia” N kl 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“Vahvad tööd ja tegemised”
L–P kl 11.30
“Koduabiline”
T kl 11.00; K kl 11.30
“Chico ja Rita”
N kl 19.30
“Kuninganna Margot”
E kl 15.00
Hispaania kino festival:
“Julia silmad”
E kl 21.30
“Nõod”
E kl 19.30
“8 kohtumist”
T kl 19.30, N kl 21.30
“Elsa ja Fred”
T kl 21.30
“Amador”
k kl 19.30
“El Bulli”
K kl 21.30
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kannel
“Väike nõid Lilli 2: Reis Mandolani”
R kl 16.00; E, K kl 18.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Sõjaratsu”
kl 14.45 (v.a. L)
“Muppetid”
kl 17.45
“Reis 2: Saladuslik saar” 
kl 14.00 (v.a. L)
“Rummipäevik”
kl 20.00
“Mees raha eest”
kl 16.00, 20.30
“Salakaup”
kl 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
R–P kl 17.00, 20.00; L kl 14.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino 
“Nüüd läheb sõjaks”
R–P kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;
E–N kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Raudne leedi”
R–P kl 13.30, 16.45, 19.00, 21.10;
E–N kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15
“Vasaku jala reede” 
R–P kl 14.30, 17.30, 19.15, 21.15;
E–K kl 12.45, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00;
N kl 12.45, 15.00, 17.20, 19.30, 22.00
“Järeltulijad”
R–P kl 13.50, 16.10, 18.30, 21.30;
E, T kl 13.30, 16.00, 18.30, 21.00;
K kl 13.10, 15.30, 20.20;
N kl 13.30, 16.00, 18.40, 21.10
“Vanne”
R, L kl 20.00; P kl 19.40; E, K kl 17.15, 19.30;
T kl 17.15, 19.45; N kl 16.30, 21.00
“Reis 2. saladuslik saar”
R, L kl 11.15, 12.25, 13.40, 15.45, 17.50;
P kl 11.15, 12.25, 13.30, 15.30, 17.35;
E, K, N kl 13.00, 15.15, 17.30
“Turvamaja”
R–P kl 21.00 ; E, K kl 12.40, 21.45;
T kl 12.40, 21.55; N kl 21.40
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: R–P kl 11.00, 13.00, 15.10, 17.15; E–N kl 12.00, 14.00, 18.00;
vene keeles: R–P kl 11.20, 13.20;
E–N kl 13.15, 16.00
“Videopäevikud”
R, L kl 22.10; P kl 21.50; E–K kl 20.00, 21.50; N kl 20.00
“Saabastega kass” 3D
eesti keeles: R–P kl 12.00
“Alvin ja koopaoravad 3”
eesti keeles: R, L kl 11.45; P kl 11.30
“Minu suur o!”
R–P kl 15.20, 19.45, 22.00; E–K kl 15.00, 19.30, 21.40; N kl 12.10, 14.20, 21.50
“Hugo Cabret’ leiutis” 3D
R–P kl 15.50, 18.30
“Me ostsime loomaaia”
N kl 18.30
“Emad”
N kl 19.45
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara